REKLAMA POLYGRAF OBALY
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Wald Pharmaceuticals na shopex.cz: Spolupráce offline i online


S hrdostí oznamujeme naši novou spolupráci s Wald Pharmaceuticals, výrobci produktů Enzymel a Venzymel! Tato společnost vystavuje své inovativní produkty na veletrhu Pragodent na pražském výstavišti PVA EXPO PRAHA a nyní se rozhodla připojit k nám na shopex.cz. Díky tomu mohou zákazníci nakupovat produkty Enzymel a Venzymel pohodlně ze svého gauče 365 dní v roce.

Díky produktům Enzymel a Venzymel budete mít přístup produktům pro vaši ústní hygienu a zdraví. Jejich vysoce kvalitní produkty si získaly důvěru na trhu díky své efektivitě. Společnost Wald Pharmaceuticals, která je známá díky svým závazkům k výzkumu a vývoji, nám pomáhá zlepšovat péči o ústní zdraví jak lidí, tak jejich mazlíčků. Produkty Enzymel zahrnují zubní pasty a gely, které kombinují enzymy a další účinné látky, čímž podporují zdraví dásní a prevenci zánětů. Působí proti mikrobům, omezují jejich přilnavost na zuby a dásně a řeší tak příčinu zánětu v zárodku. Podporují také přirozeně vlhké prostředí v dutině ústní a cíleně zvyšují imunitu dásní a sliznic, například v případě cukrovky nebo chemoterapie. Produkty Venzymel nabízí veterinární ústní gely, které jsou ideální pro péči o zuby a dásně vašich domácích mazlíčků. Urychlují regeneraci a hojení v ústech vašich mazlíčků a snižují mikrobiální zátěž a tvorbu zubního plaku, čímž udržují ústa vašeho čtyřnohého kamaráda bez zápachu.

Navštivte nás na shopex.cz a objevte sílu enzymů s produkty Enzymel a Venzymel po celý rok!NEWSLETTER SIGN INVENT!ON 3/2024
Jaro 2024 plné úspěchů


Jarní veletržní sezónu na výstavišti PVA EXPO PRAHA jsme zahájili patnáctého února veletrhy FOR PASIV a FOR WOOD a končili jsme unikátním souběhem veletrhů bydlení, interiérového designu a zahradní architektury FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER v půli dubna. Našim návštěvníkům z řad odborné i široké veřejnosti jsme představili expozice celkem jednoho tisíce devíti set sedmi vystavovatelů z Česka, Evropy i zámořských kontinentů. Realizovali jsme 14 veletrhů a ve spolupráci s partnery jsme nabídli stovky doprovodných akcí. Veletrhy pořádané společností ABF, a.s. v Letňanech navštívilo celkem stodevadesát tisíc šest set čtyřicet jedna lidí.

Na podzim startujeme už pátého září, a to kontraktačním veletrhem dekorací, bytových doplňků a dárkového zboží FOR DECOR and HOME.Po veletrzích nekončíme: Objevte s námi 'Můj Koberec' – Váš nový klíč k dokonalému domovu


Ačkoli veletržní sezona s akcemi For Interior a Design Shaker skončila, máme pro Vás ještě jeden skvělý tip na obohacení Vašeho interiéru!

 

Na shopex.cz jsme nadšeni, že i po konci veletržní sezony můžeme našim zákazníkům představit unikátní řadu produktů od našeho nového partnera – „Můj Koberec“. Tento významný dodavatel koberců nabízí širokou škálu řešení pro každý typ prostoru, od dětských pokojů, po kuchyně a koupelny, a dokonce nabízíme teď na jaře i tolik oblíbené dekorativní umělé trávníky.

 

Proč si na shopex.cz vybrat produkty od prodejce „Můj Koberec“?

 

1. Rozmanitost produktů:

Na shopex.cz naleznete od tohoto prodejce široký sortiment produktů.

Dětské koberce: Dětské koberce jsou speciálně navržené s myšlenkou na bezpečnost a inspiraci pro děti. Tyto koberce jsou nejen pohodlné a měkké, ale také se pyšní hravými vzory a barvami, které podporují kreativitu a hru. Kluci jistě ocení hrací koberec s motivem silnice nebo malí fotbalisti budou jistě nadšeni z koberce s motivem fotbalového hřiště. Pro malé slečny máme kruhový koberec s princeznami, který si mohou navíc vybarvit podle svých představ.

Kuchyňské koberce: Kuchyňské koberce jsou vysoce odolné a snadno se čistí, což je klíčové pro často zatěžované oblasti jako je kuchyň. Nabízejí se v různých designech, které doplňují jak moderní, tak rustikální kuchyňské styly. Velmi oblíbeným kouskem je protiskluzový běhoun Loop nebo koberec Loop, který rozzáří každou kuchyni.

Předložky do koupelny: Předložky do koupelny jsou vyráběné z materiálů, které odolávají vlhkosti, plísním a jsou protiskluzové. Tyto předložky přidávají teplý a bezpečný prvek do každé koupelny.

Umělé trávníky: Ideální řešení pro lidi, kteří chtějí nízkou údržbu a celoročně zelený vzhled svého venkovního prostoru. Umělý trávník je perfektní pro balkony, terasy a zahradní prostory.

 

2. Kvalita a inovace ve výrobě:

Technologie, které používá partner "Můj Koberec" k výrobě svých koberců, zajišťují, že každý koberec je vyroben s precizností a pečlivostí. Inovativní výrobní metody pomáhají zajistit dlouhou životnost produktů a zároveň umožňují detailní a složité vzory, které jsou esteticky přitažlivé a trvanlivé.

 

3. Udržitelnost a ekologický přístup:

Je kladen důraz na ekologickou udržitelnost. Materiály, které firma používá, jsou vybírány s ohledem na jejich dopad na životní prostředí. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše volba je nejen krásná, ale i šetrná k planetě.

 

4. Závazek k excelenci:

„Můj Koberec“ neustále sleduje nejnovější trendy v designu a technologii, aby mohl nabídnout produkty, které nejen vypadají skvěle, ale jsou také praktické a trvanlivé. Pokud si koberec zakoupíte na našem marketplace shopex.cz, můžeme Vám zaručit nejvyšší úroveň zákaznického servisu, včetně poradenství při výběru správného koberce pro vaši domácnost.

 

Prozkoumejte naši nabídku na https://shopex.cz/mujkoberec-cz/ a vneste styl a komfort do každého kouta vašeho domova.Start veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER a výhodné nabídky na shopex.cz


Ve čtvrtek odstartovala trojice významných veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER na PVA EXPO PRAHA. K těmto událostem přinášíme i exkluzivní online akce prostřednictvím našeho marketplace shopex.cz, kde najdete výrobky přímo od vystavovatelů s atraktivními slevami.

 

Pokud jste profesionálem v oblasti interiérového designu nebo hledáte inspiraci pro váš domov, nenechte si ujít veletrh FOR INTERIOR. Zde si můžete osobně prohlédnout nejnovější inovace z oblasti nábytku, interiéru a bytového designu. Mnohé veletržní stánky jsou zaměřeny na produkty, které spojují bytový interiér s lidským zdravím a jejich produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální komfort. Jeden z takových stánků má na PVA EXPO PRAHA náš partner 3D Express, který se specializuje na ergonomické židle ideální pro zlepšení vašeho pracovního prostředí a také pro podporu zdraví vaší páteře. Produkty od partnera 3D Express najdete do neděle 14.4. v hale 3, na stánku B15. Tyto ergonomické židle nabízíme s exkluzivní slevou 10 % na shopex.cz nejen v průběhu veletrhu. Akce potrvá až do 25. dubna 2024.

 

Delso Interiéry, další z našich partnerů, představuje na veletrhu inovativní řešení v podobě výškově nastavitelných elektrických stolů a ergonomických židlí, které jsou speciálně navrženy pro podporu efektivity a pohodlí ve vašem pracovním prostoru. Toto inovativní kancelářské vybavení si můžete prohlédnout na stánku B22 v hale 3. Produkty od partnera Delso Interiéry budou během a po skončení veletrhu k dispozici pro nákup na shopex.cz a do 25. dubna 2024 navíc za akční ceny.

 

Nevynechejte ani nabídku od partnera Mozabrick, od kterého na shopex.cz získáte slevu 15 % na unikátní pixelové mozaiky. Tyto mozaiky jsou fantastickým způsobem, jak proměnit standardní fotografie v oslnivé umělecké dílo, které přidá vašemu interiéru jedinečný charakter.

 

Pozvánka na PVA EXPO PRAHA je určena hlavně pro ty, kteří mají zájem o nejnovější trendy a produkty v oblasti interiérového a zahradního designu a inovací. Veletrhy probíhají do konce tohoto víkendu, poskytující výjimečnou příležitost pro všechny návštěvníky spojit fyzickou prezentaci produktů s výhodami online nákupů prostřednictvím marketplace shopex.cz. Využijte tuto unikátní šanci objevit nové produkty, získat profesionální rady od výrobců a následně si vybrané produkty zakoupit s atraktivními slevami online a dopravou zdarma až k vám domů.

 

Navštivte nás na shopex.cz a transformujte své domácí a pracovní prostředí do nejnovější trendů s produkty, které nabízíme za neodolatelné ceny.

 Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY přechází do dvouletého cyklu konání


ABF, a.s. se na základě jednání s partnerskými oborovými svazy a průzkumu mezi vystavovateli a návštěvníky společně domluvila, že veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY přechází do dvouletého cyklu konání.

Nejbližší veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY se tedy bude konat v termínu 13.5. – 15.5. 2025 v PVA EXPO PRAHA Letňany, následně pak na jaře 2027, 2029 atd.

Novinky ze světa polygrafie, které budou letos představeny na veletrhu DRUPA, si budete moci v klidu prohlédnout příští rok na veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY.

Termín realizace akce v roce 2025 nám poskytuje dostatečný čas na přípravu novinek, redefinovat nové cíle a strategii v návaznosti na dynamický vývoj trhu. Připravujeme rozšířit veletrh o nové prvky a zaměření (AI, foto/video a multimediální technika, 3D tisk apod.).Nová posila z budoucnosti


Úspěch v marketingu je podmíněný neustálým sledováním a také zkoušením trendů a novinek v oblasti komunikace. Proto jsme rozšířili náš veletržní tým o jednoho člena, kterým je digitální dvojče generálního ředitele ABF, a.s. Martina Františka Přívětivého vytvořené pomocí AI. 

V čem je takzvaný avatar v marketingu přínosem? Dokáže hovořit téměř všemi světovými jazyky a pohodlně tak komunikovat i s našimi obchodními partnery ze všech koutů světa. Umí zaskočit za svou „originální předlohu“ a okomentovat kdykoliv jakékoliv téma, když je pan ředitel zrovna časově vytížen nebo nepřítomen. Veškeré důležité informace tak budou dostupné okamžitě a na většině našich online kanálů. 

Jeho první zakázkou byla pozvánka na dubnový veletržní souběh FOR PETS, FOR BEAUTY a FOR KIDS. Stejně jako každý nový člen týmu také náš avatar se musí učit a sžívat se s veletržním světem. Věříme, že bude pomocníkem v naší snaze přinést partnerům i návštěvníkům ještě komfortnější a rychlejší informace, které o našich akcích potřebují.

Držte mu palce!Veletrh For Pets a neodolatelné slevy na shopex.cz


 

Milovníci zvířat, připravte se, máme pro vás totiž skvělé zprávy! Díky nadcházejícímu veletrhu For Pets, který se uskuteční v prostorách PVA EXPO PRAHA, jsme pro vás dohodli s našimi ceněnými partnery, Mopsy pro psy a COOL PET, akční nabídku produktů. Tato nabídka je šitá na míru pro každého, kdo hledá kvalitní a cenově dostupné produkty pro své chlupaté členy rodiny.

 

Mopsy pro psy, váš oblíbený zdroj pamlsků pro psy, přináší exkluzivní výběr sušených lahůdek. Těšit se můžete na jedinečné hovězí vazovice, chuťově bohatou vepřovou pánev, delikátní vepřovou lopatku a neodolatelné hovězí kosti vřetenní, které si vaši čtyřnozí přátelé zamilují. A to vše je nyní k dispozici se slevou až 33 %. Je to skvělá příležitost, jak dopřát svým psům to nejlepší, co trh nabízí, a zároveň ušetřit.

 

COOL PET rozšiřuje naši akční nabídku o škálu produktů pro psy i kočky. V této nabídce naleznete například:

 

Kočárek pro psy a kočky: Vyrazte na procházku s vašimi mazlíčky pohodlně a stylově. Tento kočárek je ideální pro starší zvířata nebo pro dlouhé výlety.

 

Batoh a vozík - 2v1: Tento inovativní produkt funguje jako batoh i vozík a nabízí maximální flexibilitu pro cestování s vaším mazlíčkem.

 

Běhací pás Dog Pacer: Udržujte svého psa ve formě bez ohledu na počasí s tímto profesionálním běhacím pásem.

 

Campingová, rybářská skládací židle - velikost XL: Poskytněte komfort sobě i svému mazlíčku během venkovních dobrodružství s naší XL skládací židlí.

 

Dvojitý, double box pro kočky a psy: Zajistěte svým mazlíčkům bezpečný a pohodlný prostor s tímto praktickým double boxem.

 

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost zpříjemnit život vašim mazlíčkům a zároveň ušetřit. Objevte a pořiďte produkty na shopex.cz, které zlepší život vašich milovaných mazlíčků, a to za neodolatelné ceny. Připojte se k nám také na veletrhu For Pets, kde budete mít příležitost obohatit životy vašich zvířecích přátel. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že tento veletrh bude pro vás i vaše mazlíčky nezapomenutelným zážitkem.NEWSLETTER SIGN INVENT!ON 2/2024
VÝHODNĚ: cyklistické produkty z veletrhu FOR BIKES na shopex.cz


 

Jaro je tady, a s ním i jeden z největších svátků pro všechny fanoušky cyklistiky – veletrh For Bikes! Tento veletrh představuje jedinečnou příležitost setkat se s komunitou cyklistů, výrobců, a nadšenců do nejnovějších inovací v oblasti cyklistiky.

 

Na shopex.cz jsme tuto příležitost nevzali na lehkou váhu.

 

 

A co jsme si pro vás připravili?

Rozhodli jsme se spojit síly s vybranými partnery a připravit pro vás exkluzivní akční nabídky, které jsou tak dobré, že jim neodoláte. Využijte této jedinečné příležitosti a obnovte svou výbavu.

 

Užijte si jízdu na kole s čistým výhledem

Ve spolupráci s partnerem Vidix, který je známý svou špičkovou nabídkou slunečních a sportovních brýlí, jsme pro vás připravili slevu 10 % na celý jeho sortiment. Nezáleží na tom, jestli hledáte ochranu očí pro vaše cyklistické výjezdy, doplněk pro letní dovolenou u moře, nebo jen stylový doplněk pro každodenní nošení – u nás si vybere zaručeně každý.

 

Láká tě cyklistika a potřebuješ doplnit svou výbavu?

Ve spolupráci s partnerem Cappa 2 jsme zařadili do akce nejen kola pro každodenní výlety, ale také nezbytné cyklistické doplňky. Od brašen na kolo, přes zámky a rukavice, až po bidony a světla na kolo – vše je nyní dostupné se slevou až 64 %. Je to ideální čas vybavit se na nadcházející sezónu.

 

Do pedálů naskočte stylově

A protože víme, jak je důležité být na silnici dobře vybaven, nabízíme vám také exkluzivní slevy až 40 % na cyklistické přilby, tretry a oblečení. Nejenže je naše nabídka široká a kvalitní, ale nyní je i cenově dostupná.

 

 

Naše spolupráce s předními značkami a neustálé hledání nejlepších nabídek znamená, že u nás najdete vše, co potřebujete pro vaše cyklistická dobrodružství. Produkty si můžete prohlédnout a vyzkoušet přímo na výstavišti PVA EXPO PRAHA a následně zakoupit z pohodlí vašeho domova online na shopex.cz.Minulý ročník
NEWSLETTER SIGN INVENT!ON 1/2024
Veletrh For Fishing na PVA EXPO PRAHA a rybářská výbava k zakoupení v akci na shopex.cz


Tento víkend se pro všechny milovníky rybolovu, ať už amatéry či profesionály, otevírají brány pražského výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech - začal zde totiž oblíbený rybářský veletrh For Fishing, kde najdete to nejlepší z rybářského světa. Jako marketplace spojený s pražským výstavištěm v Letňanech jsme se rozhodli tuto příležitost oslavit velkolepě.

 

Ve spojení s našimi vystavovateli - Chyť a pusť a Splashbaits, jsme pro vás na shopex.cz spustili jedinečnou online promo akci, zahrnující široký výběr rybářských potřeb. Bez ohledu na to, zda jste na začátku své rybářské cesty nebo jste již zkušeným rybářem, v naší nabídce objevíte vše, co je potřebné pro vaše rybářské výpravy.

 

V rámci této akce nabízíme mimo jiné bivaky brolly pro ochranu proti nepříznivému počasí, boilies a PVA punčochy pro efektivnější krmení ryb, speciální zimní PVA materiály pro rybolov v chladnějších obdobích, a také spací pytle, které zaručí komfort během nočního lovů.

 

Tato speciální akce je skvělou šancí získat prvotřídní vybavení za příznivé ceny a zároveň se nechat inspirovat nejaktuálnějšími trendy a novinkami v oblasti rybolovu. Nezapomeňte, že nabídka je limitovaná, proto neváhejte a využijte naší akce ihned!

 

Rybářské produkty v akci naleznete na odkazu zde: https://shopex.cz/akce-for-fishing/

 

Pro více informací o našich akcích a produktech z veletrhů sledujte naše stránky www.shopex.cz. Připojte se k nám a prožijte spolu s námi vzrušující jarní sezónu veletrhů v roce 2024!ZACHRAŇ SVŮJ VALENTÝN DÍKY NAŠIM VYSTAVOVATELŮM Z VELETRHU FOR BEAUTY


Nestíháte vyrobit valentýnku? Nevadí. Pořiďte si na tuto skvělou příležitost pravé šampaňské a zachraňte svůj Valentýn naší speciální valentýnskou nabídkou od partnerů z veletrhu FOR BEAUTY na shopex.cz.

S radostí oznamujeme, že jsme na shopex.cz spustili společně s partnery Záhir Cosmetics, BK Beauty Keratin, Mibu a MOZABRICK naši speciální valentýnskou akci! Připravili jsme pro vás produkty, s kterými nešlápnete vedle a s kterými oslavíte tento zamilovaný den ve velkém stylu. Akce trvá až do 14. února, tak neváhejte!

Získejte 15% slevu na výrobky od partnera Záhir Cosmetics - jistota úspěšného dárku

Náš renomovaný partner z veletrhu FOR BEAUTY, Záhir Cosmetics, se s nadšením zapojil do této akce a nabízí exkluzivní slevu 15 % na všechny své sady a produkty v dárkovém balení. Ať už hledáte pleťovou kosmetiku, tělovou kosmetiku nebo dárek pro svého muže v podobě péče o vousy, u Záhir Cosmetics najdete vysoce kvalitní, čistě přírodní výrobky bez zbytečné chemie.
 

Luxusní dárkové kosmetické sady na vlasy od BK Beauty Keratin - ideální volba pro něj i pro ni

Pro ty, kteří chtějí překvapit své blízké opravdu nadstandardní vlasovou kosmetikou, máme v nabídce bohatý výběr kosmetických sad od předního výrobce BK Beauty Keratin. Tyto sady jsou navrženy tak, aby vyhovovaly jak mužům, tak ženám, a jsou ideálním způsobem, jak vyjádřit svou péči.
 

Oslavte Valentýna pravým šampaňským - užijte si 20% slevu při koupi alespoň 2 láhví

Co by to byl za Valentýn bez skleničky šampaňského? Pro tuto příležitost jsme připravili speciální slevu 20 % na celý sortiment šampaňského při koupi minimálně dvou láhví. Vyberte si z naší exkluzivní nabídky a učiňte tento den nezapomenutelným.
 

Valentýnská akce na foto-konstruktéry MOZABRICK  - dárek, který potěší nejen vaši drahou polovičku

Víme, jak těžké je překvapit své blízké, a proto vám s láskou pomůžeme. Pokud vaše drahá polovička nebo někdo jiný z rodiny či kamarádů rád něco vytváří vlastníma rukama, můžete si bez obav objednat sadu MOZABRICK. A pokud ne, pak sestavte obrázek z vaší fotografie a hotový obrázek věnujte jako dárek. Zaručujeme moře emocí a WOW-efekt.
 

Navštivte nás na shopex.cz a nechte se inspirovat naší rozmanitou nabídkou, která splní veškerá vaše očekávání. Tato valentýnská akce je šancí, jak najít dokonalé dárky pro vaše milované, a to vše s garantovanou kvalitou a stylovým balením. Ale pozor, Valentýn je tady již přesně za týden, tak neváhejte!

Přejeme vám krásný Valentýn plný lásky a radosti.


S pozdravem,
Tým Shopex.czSchminka, česká kosmetika z veletrhu FOR BEAUTY, k zakoupení na shopex.cz


S radostí Vám představujeme českou kosmetickou značku Schminka, partnera z veletrhu FOR BEAUTY, kterou nyní naleznete k zakoupení na shopex.cz. Tato česká kosmetika, vedená zkušenou MUDr. Janou Cibulkovou, nabízí možnost vytvářet kosmetiku přímo na míru vaší pleti.

Paní doktorka roky sbírala zkušenosti v italském kosmetickém průmyslu, své znalosti se rozhodla zúročit a své zkušenosti a vášeň přenesla do své vlastní značky. Tím vytvořila portfolio produktů, které je nejen krásné na pohled, ale hlavně efektivní ve svém účinku. Schminka se zaměřuje na výrobu produktů, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám a preferencím svých zákazníků, což je v kosmetickém průmyslu ojedinělé.

Naše partnerství s prodejcem Schminka přináší zákazníkům exkluzivní přístup k široké škále produktů skrz nás e-shop shopex.cz. Od inovativní dekorativní kosmetiky Wet&Dry, která nabízí vyšší intenzitu a výdrž díky možnosti nanášení navlhčeným aplikátorem, až po speciálně formulované produkty pro individuální péči o pleť, Schminka nabízí rozmanité produkty pro každý typ pleti.

Nakupujte nyní na shopex.cz, objednejte si produkty od kvalitní české značky a podpořte lokální produkty a inovace v oblasti kosmetiky. Staňte se součástí příběhu, který spojuje tradici, kvalitu a moderní pojetí krásy.Kalendář akcí pro rok 2024


Zapište si termíny našich akcí, kterých se chcete letos zúčastnit! Rozhodně je z čeho vybírat. Děkujeme vám za přízeň v minulém roce. Díky vám jsme největším a nejúspěšnějším moderním veletržním areálem v České republice. Kalendář akcí 2024 si můžete také stáhnout jako pdf soubor ZDE.

 NEWSLETTER SIGN INVENT!ON 6/2023
PF 2024
Poslední týden do první cenové uzávěrky


Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY 2024 se mílovými kroky blíží. Je tady poslední týden do první cenové uzávěrky. Do 30. listopadu je možnost přihlásit se k účasti na veletrh za ty nejlepší ceny. Pokud váháte, podívejte se do fotogalerie, kde naleznete fotodokumentaci veletrhu od roku 2017. Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY stojí za to!Šťastné a bezstarostné Vánoce: Objevte naši rozmanitou nabídku dárků pro všechny!


Vánoce se neodmyslitelně blíží a utečou, než si to stačíme uvědomit. Abyste se vyvarovali stresu spojeného s nákupem vánočních dárků, máme pro vás dobrou zprávu. Připravili jsme pro vás vánoční stránku, kde si každý může vybrat ty nejkrásnější dárky pro své blízké.Do naší vánoční kampaně se zapojilo mnoho našich skvělých partnerů. Společně s nimi jsme připravili akční nabídku na širokou škálu dárků a produktů, které vám a vašim blízkým pomohou udělat Vánoce nezapomenutelnými.

 

Dárky pro kutily jsme zajistili díky spolupráci s firmou Beno, která je elektrotechnickou firmou s dlouholetou tradicí od roku 1990. Jejich produkty budou skvělým dárkem pro všechny, které baví práce v dílně nebo na zahradě.

 

Pro sportovce jsme připravili špičkový cyklistický sortiment značky Spiuk. Spiuk je značka, kterou nosí cyklisti na 5 kontinentech, a to včetně extrémních podmínek jako je poušť v Marrákeši nebo ledové silnice v norském Tromsu. Spiuk je také osvědčeným partnerem při náročných závodech jako je Tour de France, XC světový pohár, olympijské hry nebo Kona Ironman. Pro všechny, kteří se věnují cyklistice, budou tyto produkty perfektním vánočním dárkem.

 

Nemohli jsme zapomenout ani na ty, kterým udělají největší radost hračky. V naší nabídce najdete nejen edukativní hračky pro všestranný rozvoj dětí z kvalitních materiálů od partera Toypex, ale také Pecka hračky, které jsou v tuto chvíli velkým hitem a potěší každého malého i velkého člena vaší rodiny.

 

Naši akční vánoční nabídku jsme rozšířili i o roztomilé dětské oblečení a pohodlné osušky, které budou dětem poskytovat pohodlí a teplíčko po každém koupání. Kromě toho nabízíme i jemnou kosmetiku speciálně navrženou pro citlivou pokožku miminek.

 

Nemůžeme zapomínat ale ani na naše čtyřnohé přátele, kteří si také zaslouží dárek pod stromeček. V kategorii 'Dárky pro domácí mazlíčky' najdete řadu skvělých produktů pro vaše psí nebo kočičí kamarády.

 

Pro všechny milovníky a milovnice krásy a kosmetiky máme širokou nabídku kvalitní kosmetiky. U nás najdete pleťovou, tělovou i vlasovou kosmetiku, která udělá každodenní péči ještě příjemnější. Samozřejmě myslíme i na vegany, pro které jsme připravili speciální nabídku veganské kosmetiky.

 

Nabídka dárků pro naše babičky a dědečky zahrnuje mnoho krásných produktů z ovčí vlny, díky kterým se budou cítit jako v bavlnce. V naší kategorii 'Dárky pro prarodiče' najdete teplé, měkké deky a polštářky z ovčí vlny, které zaručí příjemný spánek a pohodlí během chladných zimních nocí i v křesle při čtení knížky. Naše elastické ortézy na klouby poskytují podporu a úlevu od bolesti, zlepšují krevní oběh a pomáhají udržet klouby zpevněné a zahřáté. A pro ty, kteří si rádi odpočinou u televize, máme televizní pytle, které zajistí pohodlné posezení.

 

A pro všechny workoholiky máme krásné batohy, tašky na notebook nebo ergonomické židle pro zdravá záda. Ergonomické židle jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální podporu zádům a krku, což je klíčové pro udržení správného držení těla a zdraví páteře. Tyto židle jsou ideální nejen pro práci na home office, ale také pro dlouhé hodiny strávené u stolu při čtení, psaní nebo relaxaci. 

 

Sledujte naši vánoční kampaň a přijďte k nám pro dárky, které pořídíte nejen na veletrzích konaných na PVA Expo Praha. Pokud budete mít čas ve dnech 7.12. – 10.12.2023, budeme moc rádi, když se společně uvidíme na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY. Věříme, že na shopex.cz nebo na veletrhu dárků a dekorací nějakou inspiraci na Vánoce určitě naleznete.

 

Přejeme vám kouzelné Vánoce! NEWSLETTER SIGN INVENT!ON 5/2023
Revoluční zubní kartáček Splash k vidění na veletrhu PRAGODENT a celoročně k zakoupení na shopex.cz


 

Dnes na výstavišti PVA EXPO PRAHA začíná mezinárodní dentální veletrh PRAGODENT, který otevírá možnosti a příležitosti všem zubním lékařům, stomatologickým ordinacím a laboratořím seznámit se s nejnovějšími trendy, vybavením a produkty, které hrají klíčovou roli v moderní stomatologii.

 

Jedním z vystavovatelů veletrhu PRAGODENT je společnost ProfiDENT a velice nás těší, že tento náš vystavovatel se stal zároveň novým prodejcem na našem marketplace shopex.cz. ProfiDENT, spol. s r.o., pod vedením zkušeného stomatologa MUDr. Josefa Šestáka, stojí za značkou Splash brush. Po 43 letech praxe v oboru stomatologie se tento zubní lékař rozhodl vytvořit revoluční zubní kartáček 21. století.

 

V čem je tento zubní kartáček revoluční?

 • má pyramidový tvar hlavičky, díky kterému se kartáček dostane i do mezizubního prostoru a jednoduše dokáže vyčistit linguální plošky zubů
 • má trojúhelníkové pogumované štětiny
 • rovina rukojeti je rotovaná o 45° k hlavičce - elegantní ohnutí do jemného oblouku umožňuje optimální nasměrování špičky zubního kartáčku na požadované místo
 • zjednodušuje čištění zubů
 • zabraňuje vzniku zubního kamene
 • důkladněji čistí mezizubní prostor
 •  udržuje zuby čisté delší dobu
 • čistí bez problémů i osmičky
 • nepoškozuje dásně ani sklovinu
 • šetří čas i peníze

 

Kartáčky si můžete prohlédnout a zakoupit nejen na PVA EXPO PRAHA během veletrhu PRAGODENT, ale také 365 dní v roce na našem marketplace shopex.cz. Tak vyzkoušejte tuto novinku z oblasti ústní hygieny. Všechny Splash kartáčky naleznete zde: https://shopex.cz/profident-spol.-s.r.o./

 Závěrečná zpráva 2023
Pořiďte si ergonomickou zdravotní židli a výškově nastavitelný stůl a zlepšete svou produktivitu!


Společně s partnery sedetzdave.cz a DELSO INTERIÉRY z veletrhu FOR INTERIOR jsme si pro vás na našem marketplace shopex.cz připravili akci, která je zaměřena na všechny, kteří tráví mnoho hodin před svým počítačem. Tato akce se vztahuje na ergonomické zdravotní židle a výškově nastavitelné stoly, které si můžete přizpůsobit svým potřebám a vkusu. Vytvořte si pohodlnou a efektivní pracovnu ať už doma nebo ve vaší kanceláři. Vaše tělo vám za to poděkuje, a vy sami si oceníte pohodu při práci a nárůst vaší produktivity.

 

Jaké jsou výhody ergonomického pracovního vybavení?

Zdraví a pohoda: Ergonomické židle a stoly jsou navrženy tak, aby podporovaly vaše tělo v optimální poloze. To může snížit riziko bolesti zad, krku a ramen a zlepšit vaše celkové zdraví. Špatná pozice při práci může dlouhodobě ovlivnit vaše zdraví, a proto je důležité, abyste se cítili pohodlně během celého pracovního dne.

 

Produktivita: Kvalitní ergonomické vybavení může zvýšit vaši produktivitu. Pokud se cítíte pohodlně a máte možnost pracovat v optimální poloze, budete se moci lépe soustředit na svou práci, tím dosáhnete lepších výsledků a zvládnete více práce za kratší dobu.

 

Flexibilita: Výškově nastavitelné stoly vám umožňují pracovat ve stoje nebo se přizpůsobit vašim preferencím. Tím získáte větší flexibilitu a možnost různých pracovních pozic. Není to jen o pohodlí, ale také o vaší fyzické kondici.

 

Dlouhodobá investice: Ergonomická vybavení jsou investicí do vašeho zdraví a pohodlí. Můžete si být jisti, že vám budou sloužit dlouhodobě. Kvalitní židle a stoly jsou odolné a odměnou za investici je komfort a efektivita ve vaší pracovně.

 

Vaše zdraví, pohoda a produktivita jsou ve hře a ergonomické vybavení je klíčovým prvkem pro vylepšení vašeho pracovního prostředí. Na našem marketplace shopex.cz najdete široký výběr ergonomických židlí a stolů, které jsou dostupné za atraktivní ceny. Tak nenechte své tělo trpět kvůli nepohodlným pracovním podmínkám.Vytvořte poutavé výstavní stánky


Vytvořte poutavé výstavní stánky s přenosnými stěnami, působivými a podsvícenými promostolky. Vylepšete svou propagaci pomocí bannerů, vlajek a stojanů na letáky a udělejte opravdový dojem!

Inspirujte se sestavami stojanů, které opravdu zaujmou. Prohlédněte si balíčky online nebo se inspirujte kombinací několika produktů ze stejné rodiny! Jsou pro Vás vytvořené návrhy, které můžete snadno nabídnout svým zákazníkům: dobrý, lepší a nejlepší balíček!

Nechte se inpirovat 

Složte si na svou výstavu ty správné produkty. Už jste viděli všechny produkty z řady Zipper-Wall, jako je lehké textilní áčko a textilní reklamní stojan Sleeve? Všechny jsou přenosné s jednoduchým systémem trubek, které do sebe zacvaknete a přetáhnete nemačkavou látkou! Když je necháte potisknout, nemusíte mít strach, že na výstavě nebutete vidět. A už jste měli tu čest s největším produktem řady světelných boxů, Brightboxem XL? Inspirujte se u produktů z řady Zipper-Wall nebo Brightbox!

A samozřejmě vedle řady Brightbox a Zipper-Wall je zde mnoho dalších vynikajících produktů, které se navzájem svkěle doplňují. Nezapomeňte na řadu Impress, Pop-Up Magnetic a Pop-Up Fabric

 

Nezapomeňte se podívat na všechny naše produkty online na www.jansen-display.czAkce na zábavné dětské školní pomůcky na shopex.cz


Na našem marketplace shopex.cz jsme připravili jedinečnou akci pro vás a vaše děti. Najdete u nás řadu zábavných školních pomůcek, které dětem nejen usnadní školní rok, ale také ho promění ve vzrušující dobrodružství! Školní rok může být pro děti výzvou, ale s našimi produkty se stane zábavou. Nabízíme rozsáhlý sortiment produktů, které pomáhají udržet děti organizované, kreativní a motivované během jejich vzdělávací cesty školním rokem.

 

V rámci naší aktuální akce můžete ušetřit 10 % na široké škále zábavných školních pomůcek, které pomáhají dětem nejen učit se, ale také se bavit.

 

A co by mělo nemělo chybět v každém kufříku na výtvarnou výchovu?  

 

Trojhranné pastelky a výtvarný set malování fixami, protože barvit a kreslit je zábava! Díky sadě fixů a  barevných trojhranných pastelek si můžete být jisti, že se děti budou těšit na každou hodinu výtvarné výchovy. Navíc přizpůsobený tvar pastelek pro dětskou ruku zaručí, že se malým dětem dobře drží.

 

Univerzální barvy KLECKSI: Dejte prostor vyjádřit svým dětem jejich emoce. Povzbuďte jejich kreativitu. Barvy lze použít na jakýkoli povrch, dokonce i na okna a vertikální plochy. Děti mohou tvořit pomocí štětců, houbiček, razítek a zamilují si je hlavně jako prstovou barvu. 

 

Měkká netvrdnoucí modelína: Podněcujte dětskou fantazii! Modelína je skvělou pomůckou, která umožňuje tvořit různé tvary a objekty. Navíc děti zabaví na dlouhé hodiny a rozvíjí tak jejich schopnost soustředit se.

 

Procvičujte se svými školáky psaní a počítání. Díky těmto produktům se děti budou učit s radostí:

 

 

MAGPAD Multi – magnetická tabulka: Podpořte děti při rozvíjení psacích dovedností nebo počítejte příklady, které si sami vymyslíte s naší magnetickou tabulkou.

 

Spaghetti pad Start herní set:  Procvičujte se svými školáky správné držení ruky při psaní, rozvíjejte zručnost a trénujte tlak, jenž má být vyvíjen na tužku.

 

Stavebnice Playmais Fun to learn - čísla: Učte své děti hrou. Pořiďte jim stavebnice ze sady Playmais Fun to learn, které jsou ideální pro první školní hru nebo si s nimi zahrajte SMARTBLOCK, hru, která dětem pomůže pochopit základy geometrie a prostorové představivosti a je ideální volbou pro první seznámení s písmeny a čísly.

 

Dětská váha opice: Procvičujte se svými prvňáčky vážení a počítání. Tato dětská váha je perfektní pomůcka pro holky i kluky, díky které se naučí čísla perfektně rozeznávat a trénovat si počítání. Správné množství opiček na jedné straně váhy vyvažuje správně přiřazená číslice na straně druhé. Cílem je vyvážit obě strany přidáváním či ubíráním figurek na pravou a levou stranu váhy.

 

Child Friend Spočítej a přiřaď: Chcete zabavit svého prvňáčka a zároveň ho podpořit v učení? Pořiďte mu magnetickou deskovou hru Child Friend Spočítej a přiřaď a zabavte ho na dlouhé zimní večery.

 

V dnešní době je anglický jazyk nepostradatelnou součástí každodenního života.  Proto je vhodné učit děti druhý jazyk už od předškolního věku. Barevné didaktické dřevěné puzzle s dílky různých tvarů a předlohami s anglickými slovíčky je ideální vzdělávací pomůckou vhodnou pro výuku geometrie i angličtiny. 

 

Nezmeškejte tuto výjimečnou příležitost připravit vaše děti na úspěšný školní rok s našimi zábavnými a praktickými školními pomůckami. Tato akce je platná jen do konce srpna, takže neváhejte a nakupujte ještě dnes.

 NEWSLETTER SIGN INVENT!ON 4/2023
SOUTĚŽ KALENDÁŘ 2023 ZNÁ VÍTĚZE


Ve středu 26. dubna proběhlo slavnostní vyhlášení a předání diplomů. Gratulujeme vítězům a děkujeme všem účastníkům soutěže. 

Seznam vítězných kalendářů je k nalezení zde.

 Oficiálními vozy veletrhu je značka Ford REKLAMA POLYGRAF OBALY 2023


Hledáte-li ten správný osobní nebo užitkový vůz, najdete ho u partnera veletrhu, automobilky Ford. Řekněte si o nabídku jednoduše na http://bit.ly/nabidkaFord.Nejrychlejší cesta k automatizaci prepressu


Enfocus Switch je prostředí pro vytváření automatizačních datových workflow. Přestože umožňuje vytvářet individuální workflow ušitá přesně na míru podle specifických požadavků zákazníka, ukazuje se, že v řadě instalací, které GRAFIE CZ v České republice realizovala, se některé požadavky zákazníků opakují. Díky tomu mohlo vzniknout několik typů standardních workflow, jejichž zavedení může být velmi rychlé. Můžete tak investici do software velmi rychle začít zhodnocovat, protože rozběhnutí těchto workflow v jejich základní podobě netrvá měsíce, ale je otázkou jednoho, max. dvou týdnů.

 

Chcete-li vědět více, přejděte na:

www.grafie.cz/nejrychlejsi-cesta-k-automatizaci-prepressu nebo neváhejte kontaktovat odborníky z GRAFIE CZ.

K tomu můžete využít například veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY 2023, který se koná ve dnech 25. – 27. 4. 2023 v Praze, kde se s vámi rádi osobně setkají.

Prezentace Automatizace v polygrafii – Enfocus Switch, proběhne ve středu 26. 4. 2023 od 11:30 hodin na veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2023.

V rámci veletrhu se můžete registrovat na individuální setkání s členy týmu GRAFIE CZ nebo můžete navštívit některý z našich workshopů v rámci doprovodného programu.

 NEWSLETTER SIGN INVENT!ON 3/2023
Víte, jaká bude budoucnost tiskových technologií v polygrafii?


V rámci doprovodného programu veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY jste zváni společností KYOCERA Document Solutions a jejími partnery na diskuzní panel „Budoucnost tiskových technologií v polygrafii“. Dynamická diskuse se bude zabývat především pohledem do budoucna a otázkami, které trápí nejednoho majitele tiskárny. Ústředním tématem bude pohled na předpokládaný rozvoj tiskových technologií, ale prostor bude věnován i problematice papíru a trendům ve změnách polygrafické produkce. Zajímavým tématem budou určitě také nové požadavky na budoucí operátory tiskových strojů. Diskuse by měla přinést posluchačům ucelený souhrn informací o budoucnosti oboru.

V diskuzi vystoupí známé osobnosti reprezentující výrobní a dodavatelské společnosti: Jaroslav Švejda (Heidelberg), Petr Breburda (IGEPA), Jakub Eremiáš (KYOCERA Document Solutions) a Martin Bělík (DataLine Technology), který bude zároveň diskuzní panel moderovat. Akce probíhá pod záštitou Svazu polygrafických podnikatelů. Přijďte si poslechnout trendy v polygrafii a zeptat se odborníků na otázky, které vás zajímají a můžou vám pomoci ve vaší praxi, to vše v termínech: úterý 25.4.2023 od 12:00 nebo středa 26.4.2023 od 13:00. Těšíme se na osobní setkání s vámi.

 Aktuální trendy pro obory reklamy, médií, polygrafie a obalů uvede veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY


Aktuální trendy pro obory reklamy, médií, polygrafie a obalů uvede veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY

Praha, 12. dubna 2023 – Profesionálové z oborů reklamy, polygrafie, obalů a inovativních technologií se ve dnech 25. až 27. dubna sejdou na veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY. Zde se budou prezentovat expozice plné novinek s přehlídkou nových technologií, produktů a finálních aplikací. Co hýbe odvětvím technologií a materiálů pro výrobu reklamy, signmakingu, polygrafie, POP/POS, dárkových předmětů a dalších služeb, to se návštěvníci dozvědí v PVA EXPO PRAHA. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

„Na 28. ročníku se budou odborné veřejnosti v Letňanech prezentovat nejvýznamnější výrobci a dodavatelé z Čech, Slovenska a sousedních zemí. Poutavé expozice zaplní haly 1 a 6 a připraven bude i doprovodný program s přednáškami, workshopy a vyhlašováním výsledků soutěží,“ řekla ředitelka veletrhu Jana Nosálová.

Vedle polygrafické produkce se výrobci z odvětví digitálního tisku zaměřují stále častěji na výrobu obalů a její nové trendy odprezentuje v PVA EXPO PRAHA řada významných vystavovatelů. Jednu z největších expozic zaměřených na tento obor představí společnost Fujifilm, která se na veletrh vrací po několikaleté pauze a přiveze hned několik novinek. V Letňanech nebudou chybět také společnosti Spandex, Canon, Comimpex, AWC Morava či slovenský Nanotec. Jmenované firmy nejsou na veletrhu nováčky, stejně tak jako Profisign, který patří k dodavatelům technologií a materiálů v signmakingu od roku 2004. V letošním roce se bude Profisign na své expozici pyšnit novinkami tiskáren a plotrů Roland DG, které patří k absolutní špičce mezi řezacími plotry. Na jeho stánku najdou návštěvníci i zónu zaměřenou na zpracování textilu. 

Digitální řezací plotry představí i firma Versotrade, a to hned několik typů. Například digitální řezací plotr CB03II-2516RM s pevným nebo rotujícím pásem, který umožňuje práci na všech druzích materiálu (karton, vlnitá lepenka, voština, flexo desky, tkaniny, kůže, plasty / PVC, pryžové tkaniny, dibond / ACM, akryl, MDF, plexisklo, polypropylen a pěna různých tlouštěk atd.). Dalším typem je digitální řezací plotr LST03-0806-RM s automatickým nakladačem či verze s oscilačním nožem, která digitálně vyřeže jakoukoli předlohu do archu o rozměrech 800 x 600 a tloušťce až 6 mm.

Spandex přináší na český a slovenský trh nový produkt SWEDBOARD Fibre – 100% recyklovatelné a FSC certifikované papírové voštinové desky vyráběné švédským výrobcem SWEDBOARD, který je členem skupiny 3A Composites. Spandex jej dodává ve třech variantách (dvě varianty jsou s bílým a jedna s hnědým povrchem), každá v tloušťce 10 mm a 16 mm. Povrch materiálu je vhodný pro přímý digitální tisk, sítotisk, laminaci a barvení. Po celou dobu konání veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY bude probíhat na expozici Spandex i speciální program CAR WRAPPING, který ukáže tipy, triky, rady a prezentace lepení včetně ukázek materiálů rukama odborníků a specialistů v oboru.

Menu pro interiérové designéry i signmakery

Na veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2023 nebude chybět ani společnost Canon. Chystá se představit řešení, která zaujmou nejen profesionální poskytovatele tisku, ale i interiérové dekoratéry. K vidění bude roll-to-roll tiskárna Canon Colorado 1650 využívající technologii UVgel, která se přizpůsobí potřebám náročných zákazníků a nabídne univerzálnost v oblasti tiskových médií. Flatbed tiskárny zastoupí Canon Arizona 1380 GT, která je určena pro výrobce reklamní grafiky a cedulí se středním objemem produkce, jimž pomáhá zvýšit efektivitu výroby a zvládnout požadavky trhu na větší rozmanitost aplikací. Profesionální fotografy zaujme model imagePROGRAF GP-4000, což je velkoformátová jedenáctibarevná tiskárna s vysoce kvalitními výtisky počítačové grafiky.

Společnost Quentin poskytuje laické i profesionální veřejnosti ucelenou nabídku nástrojů pro polygrafii, přípravu tisku a fotografii. Je dodavatelem produktů společností Adobe, Apple, Canon, EFI, Eizo, Enfocus, Epson, Extensis, ILFORD, Just Normlicht, LaserSoft, XRite, Pantone, Quark, Tecco, Wacom aj. Na veletrhu představí mimo jiné spektrofotometry pro kontrolu kvality tisku, konkrétně novinku eXact 2 – druhou generaci nejrozšířenějšího přenosného spektrofotometru. K vidění bude i produkční i1 Pro 3 nebo průmyslový CI6x.

Prezentační systémy a POS materiály naleznou návštěvníci na expozici Showdown Displays Europe, která je výrobcem a současně i tiskárnou propagačních stojanů. Reklamní předměty, široký sortiment POS, papírové krabice, popelníky, nádoby na led a produkty vyrobené na speciální přání zákazníků představí v Letňanech firma NOEX. Na veletrhu nebude chybět ani společnost Baloušek, která je jedním z předních českých výrobců diářů, kalendářů, tiskopisů i kreativního sortimentu pro děti.

Nabídka firmy Headwear Professionals, jejíž expozici naleznou návštěvníci v Hale 6, zahrnuje mnoho produktů z širokého sortimentu pokrývek hlavy, jako jsou kšiltovky – přes 100 různých modelů a druhů – což dává možnost vybrat si produkt i pro nejnáročnější zákazníky. V Hale 6 pak budou umístěny i expozice s kancelářskými potřebami a obalové materiály od specialistů v oboru. Mezi vystavovateli z těchto segmentů nebudou chybět Modico Graphics, Grapp, Promoteus či Paketo.one, která se zaměřuje na výrobu podlahových i pultových stojanů, krabiček a speciálních obalů z kartonu a vlnité lepenky. Reklamní předměty a prémiové dárky si bude možné prohlédnout a vybrat na stánku Brand Gifts. Tato firma rozšířila sortiment o kolekci reklamních svíček.

Vyšívací stroje budou k vidění na stáncích Nedbal Trading, Stick či Šicí technika Brother. Technologie Brother GTX nabízí přímý potisk na textil – samozřejmostí je tisk na bavlnu i s určitým poměrem příměsí, ale velkou výhodou je přímý potisk na polyester. Inovativním prvkem je možnost se stejnou tiskárnou tisknout i DTF.

Doprovodný program

V rámci veletrhu se uskuteční vyhlášení soutěže Kalendář 2023. Paralelně s touto akcí bude v prostorách výstaviště, v Přednáškovém sále č. 1 Vstupní haly I, probíhat doprovodný program, ve kterém budou významné firmy ze segmentu polygrafie vystupovat s odbornými přednáškami či v panelové diskusi rozličných témat. Své posluchače přilákají prezentace firem Fujifilm, KYOCERA, Heidelberg, IGEPA, GRAFIE CZ, Quentin, eProductivity Software a dalších. Přednášková témata se budou věnovat otázkám budoucnosti tiskových technologií v polygrafii, automatizaci oboru, představí se novinky výroby, překvapivé inovace a nebude chybět ani náhled do budoucnosti. Podrobnosti najdete na webu veletrhu.

Přehlídka 3D tisku

Souběžně bude probíhat v Hale 6 specializovaná výstava 3DEXPO 2023, která návštěvníkům představí největší přehlídku 3D tiskáren a materiálů pro 3D tisk v České republice. Na 8. ročníku události se budou prezentovat například firmy HENNLICH, COTU, TECNOTRADE, Felix printers, 3D Manufaktura, Průša Research, IGUS, Anisoprint a další zajímaví vystavovatelé, kteří mají na českém trhu co ukázat. Více na www.3dexpo.cz.

Více informací o události REKLAMA POLYGRAF OBALY na www.reklama-fair.cz.  

 

Lucie Bártová, vedoucí PR oddělení ABF, a.s., bartova@abf.czIGEPA CZ výhradním partnerem FujiFilm pro LFP


Společnost IGEPA CZ se představí na stánku FujiFilm coby výhradní partner pro velkoformátové tiskárny. Nově zařazujeme do portfolia, a po veletrhu Reklama Polygraf Obaly budeme mít i v našem showroomu, tiskárnu Acuity Prime. Jedná se o flatbed s jedinečným, výjimečným designem a vysokou užitnou hodnotou, který nabízí vysoce kvalitní tisk na celou řadu materiálů, s pěti vyhrazenými vakuovými zónami a možností tisku primerem. Tato řada je k dispozici za výhodnou cenu a nabízí vynikající návratnost investice. Přijďte se podívat na stánek FujiFilm a vyzkoušejte tisk Acurity Prime osobně.

 

Budoucnost tiskových technologií v polygrafii

 

IGEPA CZ se objeví prostřednictvím svých zástupců i v panelové diskusi o budoucnosti a trendech v tiskových technologiích v rámci doprovodného programu ve dnech 25. a 26. 4. 2023.

 

Přednáškový sál č. 1, Vstupní hala I.SWEDBOARD Fibre


Spandex přináší na český a slovenský trh nový produkt SWEDBOARD Fibre – 100% recyklovatelné a FSC certifikované papírové voštinové desky vyráběné švédským výrobcem SWEDBOARD, který je členem skupiny 3A Composites. Výrobní linka nejnovější generace umožňuje výrobu s minimálním odpadem a nízkou uhlíkovou stopou. Nejnovější technologie výroby jádra desky úplně eliminuje uvolňování prachu při tisku, formátování a při montáži finální aplikace. Stejně tak dává desce mimořádnou pevnost a stabilitu, deska nepraskne při ohybu v kterémkoliv směru. Tyto vlastnosti umožňují tvůrcům aplikací využít kreativitu v plném rozsahu a zároveň vyrobit aplikace šetrné k životnímu prostředí.

 

Spandex dodává SWEDBOARD® Fibre ve třech variantách, každou v tloušťce 10 mm a 16 mm. Dvě varianty jsou s bílým a jedna s hnědým povrchem. Desky v prevedení “Nature” jsou bez povrchové PE vrstvy. Varianta PREMIUM White s PE povrchovou vrstvou má vyšší odolnost vůči vlhkosti. SWEDBOARD® Fibre je dodávaný v široké škále formátů. Standardně je k dispozici ve formátech od 1220x2440 mm až po 2030x3050 mm. Nová výrobní technologie však umožňuje vyrobit desky v šířce až 2400 mm a maximální délce 4050 mm.

 

Co se týče způsobů zpracování, materiál je možné řezat, vrtat, frézovat okraje anebo V-drážky a následně ohýbat a lepit, čímž sa dají vytvářet různé 3D objekty. Povrch materiálu je vhodný pro přímý digitální tisk, sítotisk, laminaci a barvu. Výrobce poskytuje rozsáhlou technickou podporu pro zpracování desek spolu s datovými soubory pro výrobu různých 3D aplikací. Na základě spolupráce s významnými dodávateli tiskovvých technologií, plotrů a fréz dokáže výrobce desek poskytnout podporu při nastavení strojů pro optimální výsledek zpracování.

 

K deskám je možné vybrat si ze široké škály doplňků jako např. spojovací, závěsné a ohraničující prvky.

 

SWEDBOARD® Fibre je vynikajícím materiálem pro kreativní práci, nachází široké uplatnění ve výstavnictví a designu. Typickými aplikacemi jsou POS/POP displeje, dekorační a designové prvky pro obchodní prostory, nábytek, interiérový design, příčky, obklady a mnoho dalších.

 NEWSLETTER SIGN INVENT!ON 2/2023
Rozsviťte svou značku působivým reklamním dárkem!


Nechte se inspirovat novými trendy. Společnost Brand Gifts, a.s. rozšířila sortiment o jedinečnou kolekci reklamních svíček, díky kterým získáváte nové možnosti, jak účinně komunikovat hodnoty své značky a branding přizpůsobit svým cílům. Můžete překvapit širokou škálou krásných skleněných tvarů, bohatostí barvení a zdobení skla, náplní s trendy veganského sójového vosku nebo parafínu, který lze navíc obarvit. Popusťte uzdu své fantazii a obarvěte svíčku libovolným odstínem Pantone. Navíc si můžete vybrat jeden z fenomenálních barevných efektů: ohromující lesk, ušlechtilý mat nebo elegantní Soft Touch. Dodejte svíčce jedinečný charakter, který bude v dokonalém souladu s představou značky, díky pozoruhodným technikám dekorace. Najdete mezi nimi ušlechtilé pískování, exkluzivní metalický efekt nebo zajímavé způsoby potisku.

 

Dárek za vizitku!

 

Každý návštěvník stánku na veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY, který pracuje v reklamní či eventové agentuře (reseller) a předá svoji vizitku, obdrží od zástupců firmy hodnotný dárek. Nabídka platí pro prvního zástupce od každého resellera, který stánek společnosti Brand Gifts, a.s. navštíví.HLASOVÁNÍ VEŘEJNOSTI PRO KALENDÁŘ ROKU 2023


Nedílnou součástí veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY je soutěž KALENDÁŘ. Předmětem soutěže jsou vydané kalendáře pro rok 2023 pro tuzemské i zahraniční klienty v České a Slovenské republice. Soutěž si klade za cíl ocenit výjimečné práce - kalendáře a to nejen z pohledu vlastního polygrafického zpracování ale i z hlediska originálního návrhu či společenského poselství. 

 

Jednou z cen o kterou se bojuje je CENA VEŘEJNOSTI. Kalendář, který dostane nejvíce "kliků" se stane vítězem této kategorie. Od 17. března do 12. dubna budete mít možnost popořit svého favorita. Každý hlas je důležitý!

 

Více na stránkách www.kalendarroku.cz

 Budoucnost promostolků je tady


Budoucnost promostolků je tady. Široké využití a komfort v kombinaci s digitální obrazovkou posouvá prezentaci na vyšší úroveň. S digitálním promostolkem Futuro se spojuje to nejlepší! 

Vystupte z davu s novým digitálním promostolkem Futuro! Digitální promostolek Futuro pozvedne prezentaci Vašich zákazníků na novou úroveň. S tímto promostolkem vystoupí z davu a ohromí návštěvníky během výstav, v obchodě, v swohroomu, na recepci nebo v gastronomii.

 

Budoucnost promostolků

Díky profesionální 55" obrazovce Samsung bude reklama živá a působivá. Chcete ji změnit? Díky funkci plug & play můžete svou reklamu změnit doslova kdykoli. Vaše reklama už bude vždy perfektní!

Přizpůsobte si svůj promostolek

Svůj promostolek si ale můžete podle libosti vyladit vlastním designem na bocích! Potřebujete další design? Jen vyměňte látku a můžete začít!

Vystupte z davu s novým digitálním promostolkem Futuro!

 • Prémiový promostolek, který zaujme vaší digitální prezentací
 • Luxusní promostolek s 55" obrazovkou Samsung
 • Rychlá a snadná montáž bez nutnosti použít nářadí
 • Jednoduchý Plug & Play software pro správu obsahu od Samsungu
 • Integrovaná polička na odkládání věcí
 • Standardně dodáváme s černým potiskem bočních stěn. Přizpůsobte si svůj promostolek 
 • lastním designem na bocích!
 • Vynikající kvalita obrazu ve 4K

Vystupte z davu s novým digitálním promostolkem Futuro!

Přesvědčte se sami!

Široké využití a komfort v kombinaci s digitální obrazovkou posouvá prezentaci na vyšší úroveň. S digitálním promostolkem Futuro se spojuje to nejlepší!

 

Potřebujete více informací? Obraťte se na náš tým obchodních zástupců, který pro Vás najde to nejlepší řešení. Podívejte se na náš celkový sortiment na jansen-display.cz.NEWSLETTER SIGN INVENT!ON 1/2023
Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY v dubnu uvede aktuální trendy oboru


Profesionálové z oborů reklamy, polygrafie, obalů a inovativních technologií se ve dnech 25. až 27. dubna sejdou na již 28. ročníku veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY. Také letos se budou odborné veřejnosti po tři dny prezentovat expozice plné novinek s přehlídkou nových technologií, produktů a finálních aplikací z oboru reklamy, médií, polygrafie a obalů. Připraven bude doprovodný program s přednáškami, workshopy a vyhlašováním výsledků soutěží.

 

Co hýbe odvětvím technologií a materiálů pro výrobu reklamy, signmaking, polygrafii, POP/POS, dárkových předmětů a dalších souvisejících služeb, to se návštěvníci dozví na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Akce naváže na úspěšný předchozí ročník na jaře 2022, kterého se zúčastnilo bezmála 150 vystavovatelů. Seznámit se s moderními postupy na největším setkání profesionálů z oblasti reklamních a tiskových služeb, marketingu, médií a packagingu přišlo téměř 10 tisíc lidí. Také letos se v Letňanech budou prezentovat nejvýznamnější výrobci a dodavatelé v Česku.NEWSLETTER SIGN INVENT!ON 8/2022
NEWSLETTER SIGN INVENT!ON 7/2022
PF 2023
Využijte možnosti přihlásit se na veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY za zvýhodněné ceny


Přípravy 28. ročníku veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY jsou právě v plném produ. Využijte do konce roku možnosti přihlásit se na veletrh za zvýhodněné ceny. Přihláškovou dokumentaci naleznete zde

Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY je jedinečnou akcí svého druhu, kde se setkají osobnosti oboru. V minulém roce vystavovalo 147 firem a veletrh navštívilo 9 873 návštěvníků. Staňte se součástí veletrhu i vy!Opětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem - REKLAMA POLYGRAF OBALY


Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik firem Exhibitors Network, International Fairs Directory, Expo Guide, MULPOR Company S.A., FAIR Guide, Construct Data, které nabízejí uveřejnění firemních údajů v internetovém katalogu veletrhů a vystavovatelů. 

Společnost ABF, a.s. prohlašuje, že společnost CS katalogy je jediným dodavatelem veletržního průvodce pro veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY - má souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a.s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

Koncept těchto pochybných nabídek je vždy stejný. Na základě kontaktů získaných zřejmě z volně dostupné elektronické verze katalogu vystavovatelů našich veletržních akcí jsou našim klientům rozesílány anglicky psané formuláře, které se na první pohled tváří jako bezplatná aktualizace údajů v internetovém katalogu. Není tomu tak. Po jejich vyplnění a odeslání údajů Vám přijde faktura na nemalou částku – v Eurech.

Společnost  ABF, a.s. prohlašuje, že nikdy neudělila výše uvedeným společnostem souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a.s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.Mezinárodní veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY 2022 navštívilo v Letňanech téměř 10 000 lidí


Letošní ročník veletrhu reklamy, polygrafie, obalů a inovativních technologií REKLAMA POLYGRAF OBALY se těšil velkému zájmu veřejnosti. Na výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech jej přijelo navštívit téměř deset tisíc lidí. Své novinky představily české i zahraniční firmy, výrobci, dodavatelé z oblasti reklamy a nechyběl ani bohatý program pro profesionály nebo ukázky car wrappingu. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

 

Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY je tradiční a unikátní akcí svého druhu v Česku a letos nabídl produkty a novinky 147 vystavovatelů z osmi států napříč kontinenty. Inovativní, efektivní a kreativní produkty a technologie umístěné v halách výstaviště na ploše 8200 m2 si přišlo prohlédnout celkem 9873 návštěvníků. Jaké zajímavosti byly k vidění?

Společnost CANON si letos připravila řešení, která zaujala profesionální poskytovatele tisku i interiérové dekoratéry. K vidění byla roll-to-roll tiskárna Canon Colorado 1650, jež tvoří srdce řešení pro digitální tisk tapet. Smyslem bylo ukázat přednosti technologie Canon UVgel Wallpaper Factory, kterými jsou nekonečné možnosti personalizace tapet a přizpůsobení se zákazníkům. Flatbed tiskárny zastoupila Canon Arizona 1380 GT. Mezi dlouholeté lídry v oblasti prodeje multifunkčních, digitálních i produkčních zařízení patří Konica Minolta, jejíž expozice byla k vidění v Hale 2. Hlavní atrakcí její letošní expozice byla vlajková loď AccurioJet KM-1e s HD, kterou vystavovatelé zvětšili do nadrozměrné velikosti.

COMIMPEX PRINT v rámci letošního veletrhu představil efektivní řešení pro levný a rychlý potisk textilu pomocí polyesterové fólie (DTF). Automatizovaná linka na výrobu termotransferového tisku zjednodušuje potisk triček a oděvů, má nízké provozní náklady a je vhodná pro střední i malé série výrobků. Hlavním lákadlem stánku IGEPA byla UV flatbed tiskárna Epson SC-V7000 a všechny možné materiály, které je schopna potisknout.

 

Polygrafie i reklamní textil

V Hale 2, v níž byly instalovány expozice firem z oblasti polygrafie a signmakingu, nechyběly společnosti SPANDEX, KONICA MINOLTA, BITCON, KOMFI, PAPYRUS či slovenský NANOTEC. Dále se v polygrafické sekci představily i firmy Papyrus, AWC MORAVA, PROFISIGN plus, Electron, Narran, COMAC, Tepede, OKI Europe a další známé společnosti.

V sekci firem s nabídkou reklamního textilu nechyběly produkty společností Malfini, Alpitrek, New Wawe, Cotton Classic, Kapatex a dalších. Představeny byly také výrobky specialistů na POP, POS a obalové materiály, například Nedbal Trading, Šicí technika Brother, Stick, Brand Gifts, Colop, Modico Graphics, Grapp, SDI Gifts či Paketo.one, která se zaměřuje na výrobu podlahových i pultových stojanů, krabiček a speciálních obalů z kartonu a vlnité lepenky. Laserové gravírovací, řezací či CNC stroje našli návštěvníci např. na stáncích Uhal Trade, FIT Eurazio, 4cut, První hanácká BOW či HaWe systems. Součástí veletrhu byla také speciální sekce 3DEXPO, kde byly umístěny expozice desítky vystavovatelů prezentujících 3D tiskárny a nejnovější trendy v 3D technologiích.

 

Program šitý profesionálům na míru

V rámci veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY probíhal také bohatý doprovodný program. Veřejnosti byl představen příběh výroby knihy Skútr ve městě, proběhl přednáškový blok na téma „Doba se mění. Jak se mění polygrafie?“. Během něj vystoupil Marian Hains ze společnosti VELDAN, Petr Breburda z Igepa CZ a k moderované diskuzi na téma polygrafických a marketingových trendů se připojili také Tibor Nagy, obchodní ředitel Koenig & Bauer pro Českou a Slovenskou republiku, a Martin Bělík z DataLine.

S praktickými informacemi a tipy vystoupili odborníci na tisk společnosti Canon. Zájemci viděli ukázku řešení Canon Wallpaper Factory využívající patentovanou technologii Canon UV gel pro digitální tisk interiérových dekorací a tapet. Představeno bylo pět instalací v českých interiérech. Ty inspirují možnostmi, jež digitální technologie nabízejí všem, kteří mají zájem o využití pro malonákladový tisk tapet s originálním designem.

V rámci programu byl oceněn také kalendář roku 2022, uskutečnily se přednášky společnosti GRAFIE CZ zaměřené na témata automatizace tiskových dat, MIS/ERP polygrafické výroby a moderní W2P pro tiskárny. Proběhlo také vyhlášení soutěže o nejlepší signmakingovou realizaci roku 2021 Duhový paprsek. Průběžně po celou dobu konání veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY probíhal také speciální program CAR WRAPPING, který ukázal tipy, triky, rady a prezentace lepení včetně ukázek materiálů rukama odborníků a specialistů v oboru.

 

 Pozvánka na ENERGO SUMMIT 2022


 

Zveme vás na 7. ročník energetického summitu, jehož cílem je podpořit veřejnou debatu ke směřování české energetiky v budoucnu s ohledem na existující i budoucí možné problémy, pomoci k prezentování nezbytných a v řadě případů i nepopulárních kroků pro občany ČR a přispět k celospolečenské i politické podpoře rozvoje energetiky ČR.

 

V rámci konference vystoupí zástupci státní správy a jejich institucí, podnikatelských a zaměstnavatelských svazů, energetického sektoru atd., což umožní prezentovat návrhy řešení ze širokého spektra pohledu na tento sektor.

 

Zaměření konference, která bude rozdělena do 2 navazujících bloků, je následující:

 

Blok 1:

 • Současný stav energetiky v ČR, SEK, Green deal, problémy a plány
 • Energetická bezpečnost ČR

Blok 2:

 • Problémy na energetickém trhu z pohledu dodavatelů energie i zákazníků
 • Prezentace konkrétních řešení pro zákazníky

 

Vstup na summit je zdarma

 

>> ON-LINE REGISTRACE <<

 

>> Podrobný program summitu <<

 

Generálním partnerem akce je Skupina ČEZ.

 

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ:
7. června 2022 od 10.00 hod. (registrace účastníků již od 9.30 hod.), Kongresový sál, Vstupní hala II, PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, 199 00 Praha 9 - LetňanyZačal veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY


Dnes v 10.00 začal již 27. ročník veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY. Na této třídenní specializované oborové akci se v rámci zhruba 150 expozic prezentují čeští i zahraniční výrobci a dodavatelé z oblasti reklamy, polygrafie, obalů a inovativních technologií. V Hale 2 vás čekají firmy zabývající se polygrafií a signmakingem. V Hale 5 najdete reklamní textil, vyšívací stroje, expozice POP, POS a obalovou techniku. Během celého veletrhu můžete sledovat práci odborníků na CAR WRAPPING. Součástí veletrhu je také výstava 3Dexpo 2022, která ukazuje nejmodernější trendy ve 3D tisku. Podrobné informace o veletrhu najdete na www.reklama-fair.cz.3Dexpo 2020+2


Po dvouleté odmlce zapříčiněné protipandemickými omezeními se výstava 3Dexpo vrací opět na výstaviště PVA EXPO Praha do haly 2D v termínu od 3. do 5. května 2022.

 

Nejvěrnějším partnerem výstavy se stává NC computers, který má letos pro návštěvníky připraveny 3D tiskárny Raise 3D nebo Felix Pro L Dual-Extruder, vakuový tvářecí stroj a špičkové skenery Shining 3D Transcan a v neposlední řadě též spotřební materiály pro 3D tiskárny.

 

Dalším pravidelným vystavovatelem je firma Materiály pro 3D, která disponuje nejširší skladovou nabídkou materiálů pro 3D tisk (pelety, filamenty, fotopolymery), přípravků pro úpravu vytištěných modelů (airbrush, barvy, laky) i náhradními díly pro stroje a zařízení. Na veletrhu 3Dexpo představuje zejména speciální certifikované materiály pro FDM techologii a produktů pro povrchovou úpravu plastů.

 

U společnosti Hennlich, která se letos účastní již čtvrtým rokem, budou pro návštěvníky připraveny komponenty i komplexní technická řešení pro průmysl aditivní výroby. V jejich nabídce naleznete materiály iglidur® jako vlákna pro 3D tisk pro maximální svobodu návrhu. Tyto plasty mají nižší koeficienty tření než konvenční 3D tiskové materiály a nepotřebují mazání ani údržbu. Jsou tak vhodné pro vývoj prototypů i sériovou výrobu.

 

Cotu patří mezi pravidelné vystavovatele již několik let a pro letošní ročník si nachystali DLP tiskárny od firem Asiga, Anycubic nebo Phrozen. Jejich motto je „Zhmotňujeme vaše vize nejen pomocí 3D tisku, ať už jste firma nebo jednotlivec.“ a působí nejen v ČR, SR, ale i v okolních zemích, kde poskytují kompletní servis služeb na klíč a dodávají spolehlivá a přesná řešení výroby, která sami v produkci používají.

 

U společnosti JustCreate ze Slovenska naleznete širokou nabídku CAD služeb pro marketing, rapid prototyping, sériovou výrobu, architekturu a urbanizmus. Jako jediní na Slovensku nabízejí vysoce přesné lití pomocí 3D vytištěného vytavitelného vosku díky dobrým vztahům se slévárnami a moderním technologiím.

 

Mezi nováčky výstavy 3Dexpo letos patří dva čeští výrobci filamentů – Aurapol a Print With Smile, výrobce 3D tiskáren Digibro a 3D Manufaktura.

Print With Smile :) je český výrobce 3D tiskových strun - filamentů, který vyrábí kvalitní produkty na českých technologiích z prověřených vstupních surovin. Nabízí širokou škálu barev v materiálech PLA, PET-G, ASA, ABS, TPU. Novinkou v jejich portfoliu je PET-G Carbon a biodegradabilní filament BIOFIL.  Jejich filamenty pro Vás vyrábí v Praze 5 Radotín, kam si je můžete přijet osobně vybrat do výrobního skladu.

 

Česká společnost AURAPOL dodává spolehlivý a dobře tisknutelný 3D filament a její vznik sahá do roku 2017, kdy vznikla ve firmě Bulan s.r.o. myšlenka na výrobu vlastního 3D filamentu. Na počátku 2018 se rozjela laboratorní výroba a do poloviny roku 2020 pokračovala laboratorní výroba. Vznikla tak nová značka filamentů AURAPOL a brzy poté došlo k založení nové české společnosti s názvem AURAPOL s.r.o. se sídlem v jihomoravském Znojmě.

 

Dalším nováčkem je Digibro – český výrobce 3Dtiskáren SKELETONX z kvalitních materiálů a komponent určené především pro průmyslové použití. Je přímo vyvinutá nejen pro rapid prototyping, ale i pro sériovou výrobu. Již v základu je tiskárna vybavena 2 nezávislými hlavami s vysokoteplotními hotendy pro tisk teplotou až 500°C. Kromě nadstandardních rozměrů tiskové plochy 500x500x600mm se tiskárna může pochlubit i třemi nezávislými osami Z, které slouží pro snadné vyrovnání podložky.

 

Posledním letošním nováčkem je 3D Manufaktura, která představí Centrum 3D tisku v Nové Pace v jehož nabídce jsou kromě zakázkového 3D tisku s konzultacemi požadavků na kvalitu dílů, plánované použití výtisku, doporučení vhodných materiálů. V případě požadavku se ve spolupráci s Vámi zapojí do procesu vývoje Vašeho CAD modelu a doporučí nezbytné úpravy pro zlepšení funkčnosti a kvality výtisku. Pro 3D tisk využívají tiskárny Raise3D a Anisoprint.

 

 TISKOVÁ ZPRÁVA - Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY uvede unikátní technologie, program s odborníky i Car Wrapping Show


 

Praha, 26. dubna 2022 – Co se aktuálně děje v oborech reklamy, polygrafie, obalů a inovativních technologií? Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY 2022 představí ve dnech 3. až 5. května nejen atraktivní expozice tuzemských lídrů i zahraničních firem, ale také bohatý doprovodný program pro profesionály z oblasti reklamy a komunikace. Významné osobnosti oboru se podělí o novinky i zkušenosti a poradí návštěvníkům během poutavých přednášek, workshopů i soutěží profesionálů. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

 

Po tříleté přestávce se vrací na výstaviště PVA EXPO PRAHA klíčový veletrh pro segmenty signmakingu, polygrafie a obalů. Výrobci, dodavatelé, české i zahraniční firmy ze světa reklamy a komunikace poradí podnikatelům v oboru, jak se odlišit od konkurence pomocí novinek a trendů tohoto odvětví. Představí se poutavé expozice a inovativní technologie, bude možné účastnit se přednášek a workshopů vedených významnými osobnostmi oboru.

 

První den veletrhu v úterý 3. května bude představen od 11 hodin příběh výroby knihy Skútr ve městě, kterým provede účastníky ředitel produkčního tisku Kyocera Jakub Eremiáš za účasti autora knihy Vítězslava Křížka a zástupců společností Igepa a Grafie CZ, partnerů projektu (přednáška se zopakuje také druhý den veletrhu od 14.15 hod.). Od 13 hodin bude pozornost návštěvníků patřit přednáškovému bloku na téma „Doba se mění. Jak se mění polygrafie?“. Během něj vystoupí Marian Hains ze společnosti VELDAN, Petr Breburda z Igepa CZ a k moderované diskuzi na téma polygrafických a marketingových trendů se připojí také Tibor Nagy, obchodní ředitel Koenig & Bauer pro Českou a Slovenskou republiku, a Michal Havlík, ředitel Kartex s. r. o.

 

Který kalendář oslovil nejvíce odbornou porotu a získá prestižní ocenění za rok 2022? To bude jasné v úterý po slavnostním vyhlášení výsledků soutěže konajícím se od 15 hodin. Vyhlášením bude provázet moderátor pořadu Autosalon TV PRIMA Jan Říha.

 

Doprovodný program ve středu 4. května odstartuje v 10.30 přednáškovým blokem Martina Novotného z firmy GRAFIE CZ zaměřeným na témata automatizace tiskových dat, MIS/ERP polygrafické výroby a moderní W2P pro tiskárny. Odpoledne od 15.30 bude patřit vyhlášení soutěže o nejlepší signmakingovou realizaci roku 2021 Duhový paprsek.

 

Průběžně po celou dobu konání veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY bude probíhat speciální program CAR WRAPPING, který ukáže tipy, triky, rady a prezentace lepení včetně ukázek materiálů rukama odborníků a specialistů v oboru. Program se bude konat v Hale 2D a začne v úterý v 10.30, kdy se představí odborníci ze společností Comimpex Print, Autofólie Trenčín, HSW Signall a MATRIX Media. Ve středu ukáží své dovednosti v rámci Car Wrapping Show zástupci společností BL.O.S. Bratislava, Spandex SyndiCUT, Autofólie Trenčín a Comimpex Print a v odpoledním bloku také AdWraps, Integart, MATRIX Media a HSW Signall. Během čtvrtka se budou prezentovat profesionálové ze Spandex Syndicut, MT Studio, Integart a Spyron.

 

Nejvýznamnější firmy segmentu

 

Součástí veletrhu bude také speciální sekce 3DEXPO umístěná v Hale 2D, kde budou umístěny expozice desítky vystavovatelů prezentujících 3D tiskárny a nejnovější trendy v 3D technologiích. Zajímavost najdou návštěvníci i na venkovní ploše před Vstupní halou I, kde bude umístěn promotruck s prezentací.

 

Své novinky na veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2022 představí také společnosti CANON, COMIMPEX PRINT, IGEPA, SPANDEX, KONICA MINOLTA, BITCON, KOMFI, PAPYRUS či slovenský NANOTEC. Dále uvidí návštěvníci produkty firem Papyrus, AWC MORAVA, PROFISIGN plus, Electron, Narran, COMAC, Tepede, OKI Europe a dalších. V Hale 5 budou k vidění produkty od Malfini, Alpitrek, New Wawe, Cotton Classic nebo Kapatex. Ve stejné hale budou umístěny expozice POP, POS a obalové materiály od specialistů v oboru. Mezi vystavovateli nebudou chybět Nedbal Trading, Šicí technika Brother, Stick, Brand Gifts, Colop, Modico Graphics, Grapp, SDI Gifts či Paketo.one. Laserové gravírovací, řezací či CNC stroje najdou zájemci např. na stáncích Uhal Trade, FIT Eurazio, 4cut, První hanácká BOW či HaWe systems.

 

 

Více informací o veletrhu najdete na www.reklama-fair.cz.

Lucie Bártová, vedoucí PR oddělení ABF, bartova@abf.cz

 

 Oficiálními vozy veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY je značka Ford


Hledáte-li ten správný osobní nebo užitkový vůz, najdete ho u partnera veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY, automobilky Ford. Řekněte si o nabídku na http://bit.ly/nabidkaFord.Kyocera… a zrodila se kniha


V rámci doprovodného programu prvního a druhého dne veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY (3.5. a 4.5.2022) bude představen příběh výroby knihy Skútr ve městě. Prezentace se uskuteční ve spolupráci výrobce produkčních inkoustových tiskových strojů společnosti Kyocera a tiskárny Typodesign za podpory společností Igepa a Grafie CZ, partnerů projektu. Prezentací provede Jakub Eremiáš, ředitel produkčního tisku Kyocera, dále vystoupí autor knihy Vítězslav Křížek, Martin Novotný představí webovou aplikaci tiskárny Typodesign, inkoustovou tiskovou technologii Kyocera představí Petr Jetel se zaměřením na její výhody při výrobě publikací.

 

Přednášející:

 

Jakub Eremiáš, Production Print Director, KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o.

 

Petr Jetel, Production Print Pre-Sales Support, KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o.

 

Martin Novotný, Senior Consultant, GRAFIE CZ, s.r.o.

 

Vítězslav Křížek, autor knihy Skútr ve městě

 

 Inspirace novými možnostmi tisku pro vaše obaly a etikety zítřka


Základem služeb Konica Minolta Business Solution Czech je více než 20 let zkušeností se zpracováním obrazu. V inovacích, stejně jako v případě podílů na trhu, patří mezi dlouholeté lídry v oblasti prodeje multifunkčních, digitálních i produkčních zařízení.

 

Hlavní atrakcí letošní expozice na veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY bude jejich „vlajková loď“ AccurioJet KM-1e s HD zvětšená do nadrozměrné velikosti s možnostmi vysoké kvality tisku a širokého barevného gamutu s technologií Dot Freeze. K vidění budou i další technologie – AccurioPress C12000 a MGI JETVARNISH 3D One. V rámci expozice se budou konat i zajímavé přednášky se zákazníky, kteří technologie Konica Minolta využívají a rádi se podělí o své zkušenosti.

 

 

 Význam software v oblasti digitálního tisku skokově roste


Výkon a kvalita velkoformátových tiskáren je v současné době na velmi vysoké úrovni. Stále obtížnější je však zajištění tomu odpovídající produktivity a efektivity celého procesu výroby. Proto rapidně roste důležitost robotického zpracování ve výrobě a specializovaných softwarových nástrojů.

 

Změny v nahlížení na sofwarová řešení byly vidět i na současných cenách EDP. Například firma Zünd, celosvětově známá pro své pokročilé, vysoce výkonné digitální řezací systémy „made in Switzerland“ aktuálně získala celkem tři EDP (European Digital Press Association) ocenění a všechny právě v oblasti softwarových a robotických řešení.  Vítězné segmenty «Best Workflow Solution», «Best in Robotics», and «Best Print Support Tool» stojí za malé ohlédnutí.

 

Za nejlepší řešení pracovního toku byl vybrán automatizační software PrimeCenter. Ten slouží jako uživatelsky přívětivé řídicí centrum pro vytváření tiskových a řezaných souborů a umožňuje vysoce efektivní a produktivní pracovní tok předtiskové přípravy. Pomocí několika kliknutí uživatelé vytvoří plně vnořené tiskové a řezací úlohy.

 

Jako „Nejlepší v robotice“ a „Nejlepší nástroj podpory tisku“ byly oceněny nástroje Zünd „Pick&Place“ a možnosti vizualizace. Pick&Place umožňuje Zünd Cut Center – ZCC ovládat doplňkové robotické zařízení, které slouží pro plně automatizované odebírání dílů – vychystávání, třídění a umísťování na předem definovaná místa. Volba náhledu potom poskytuje vizualizaci podpory pro odebírání dílů. Řezané díly jsou označeny pomocí projekce nebo na monitoru a uživatel může na první pohled vidět, které díly k jaké zakázce patří. Také může použít štítky pro nepřetržité sledování dílů.

 

Dalším zajímavým podpůrným systémem je ZÜND Connect. Jde o monitorovací nástroj, který sbírá data z výroby a předkládá je v jednoduché formě, tak aby bylo možné maximálně zvýšit celkovou efektivitu zařízení.  Od sledování vytížení stroje podle směn či obsluhy, časů na jednotlivé zakázky, detekce různých typů ztrát a důvodů přerušení výroby atp. Více informací najdete v časopise HSWinfo zde: https://digiport.digitania.eu/516/500553/1.

 Katalog Showdown Displays Europe pro rok 2022 k dispozici!


Fantastický den pro sdílení dobrých zpráv: od nynějška je k dispozici zbrusu nový digitální katalog Showdown Displays Europe pro rok 2022. Kromě kompletního stávajícího sortimentu v něm najdete více než 25 nových produktů. To ale není všechno – do katalogu byly přidány stránky pro konkrétní odvětví, takže pomocí „překlikávání“ si můžete snadno prohlížet kapitoly a produkty, které jsou pro vás relevantní. Do digitálního katalogu jsou přidány i vizuální materiály a videa, díky nimž si můžete udělat lepší představu o produktech a jejich parametrech a hlavně o tom, jak a kde je použít.

Digitální verze katalogu k dispozici na: https://online.flippingbook.com/view/115818722/

 Hlasování o CENU VEŘEJNOSTI soutěže KALENDÁŘ 2022 ZAHÁJENO


K veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY již dlouhá léta neodmyslitelně patří soutěž KALENDÁŘ.

 

Od 18. března do 18. dubna je možné hlasovat pro vašeho favorita v soutěži KALENDÁŘ 2022. V sekci HLASOVÁNÍ VEŘEJNOSTI stačí vyhledat oblíbený kalendář a "odkliknout" váš hlas.

 

Hlasování probíhá zde.Veletrhy a akce bez omezení


Od 14. 3. 2022 již nejsou platná  žádná mimořádná opatření proti koronaviru vztahující se na konání veletrhů a dalších akcí na výstavišti. Zrušena tak byla i povinnost nošení respirátorů v uzavřených prostorech.

Veletrhy a další akce pořádané na výstavišti se tímto krokem vracejí do podoby, jak jsme je znali před pandemií. Těší nás rostoucí zájem vystavovatelů i návštěvníků o akce v letošní sezóně a věříme, že tento trend bude úspěšně pokračovat.

Přestože formální kontroly zmizely, výstaviště PVA EXPO PRAHA zůstává bezpečným místem, kde dbáme na zvýšenou hygienu a bezpečnost všech účastníků. Těšíme se na vás na nejbližších akcích!Canon představuje novou verzi programu PosterArtist - navrhování a tisk plakátů přímo ve firmách


Společnost Canon Europe dnes představuje novou webovou verzi aplikace „PosterArtist“ (Podpora systémů Windows a MacOS), která zjednodušuje navrhování a tisk plakátů přímo ve firmách. K zahájení tvorby plakátů stačí kompatibilní tiskárna Canon a přístup na web PosterArtist, kde je k dispozici široká škála šablon, obrázků, písem a ikon.  

 

Tištěné plakáty zůstávají jedním z nejefektivnějších způsobů budování povědomí o produktu, službě nebo akci. Ať už se jedná o kampaň na významném prodejním místě, místní farmářský trh nebo komunitní akci, webová verze PosterArtist umožňuje našim zákazníkům vytvářet úžasné propagační aplikace, dává prostor kreativitě a zvyšuje hodnotu jejich tiskových zařízení,“ říká Hiro Imamura, viceprezident pro marketing a inovace divize digitálního tisku a řešení společnosti Canon Europe

 

Tato bezplatná webová aplikace je kompatibilní s celou řadou zařízení Canon – od velkoformátových tiskáren řady imagePROGRAF a produkčních tiskových strojů imagePRESS přes multifunkční zařízení řady imageRUNNER, univerzální modely i-SENSYS až po domácí a malé kancelářské tiskárny řad PIXMA a MAXIFY.

 

Až dosud museli zákazníci, kteří chtěli vyrábět plakáty, obvykle investovat do složitých návrhářských sad a strávit značný čas zjišťováním, jak je správně používat. Nyní může díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní PosterArtist vytvářet působivé plakáty, letáky a bannery každý zákazník společnosti Canon - od profesionálního výrobce grafiky až po domácího uživatele - bez ohledu na úroveň svých designérských znalostí. Protože je software přístupný odkudkoli, mají soukromí i firemní uživatelé naprostou svobodu v tom, jak si aplikace pro tvorbu plakátů v souladu s dnešními proměnlivými způsoby práce přizpůsobí,“ dodává Imamura.

 

 

Rychlé a snadné vytváření originálních plakátů

Nová webová verze programu PosterArtist provede uživatele fázemi návrhu a tisku plakátu od začátku až do konce. Pro ty, kteří již mají jasnou představu o tom, co by chtěli navrhnout, je jednoduché vybrat z nabídky návrhů aplikace „Plakát“, „Leták“ nebo „Banner“. Ti, kteří již mají v hlavě jasný záměr, mohou „Vybrat téma“, například „Maloobchod/Distribuce“ nebo „Prodej“. Možnost „Automatický návrh“ pomáhá vytvářet plakáty, letáky a bannery od nuly. Výběrem kategorie, například „Potraviny a nápoje“, lze vygenerovat několik variant návrhu.

 

Program PosterArtist nabízí přístup k milionům bezplatných fotografií, které poskytují knihovny snímků Pexels, Pixabay a Unsplash a díky nimž mohou uživatelé své návrhy přizpůsobit tak, aby vyhovovaly různým odvětvím – od maloobchodu a distribuce až po gastronomii, ubytovací služby a vzdělávání. Případně lze importovat a použít i vlastní obrázek.

 

Zlaté a stříbrné reliéfní efekty a fluorescenční inkoust

Díky nově vyvinuté technologii zpracování obrazu, která je kompatibilní s řadou zařízení Canon, lze použít reliéfní efekty ve zlaté a stříbrné barvě k zvýraznění designu[1]. Uživatelé tiskáren Canon imagePROGRAF řady GP (Podporovanými modely jsou velkoformátové tiskárny imagePROGRAF GP-4000/2000 a GP-300/200) mohou dodat svým plakátům větší výraznost a působivost pomocí fluorescenčního inkoustu. Lze také zvolit tři různé úrovně sytosti a upravit tak jas tištěného výstupu nebo zvýraznit text, tvary, obrázky a pozadí růžovou nebo oranžovou barvou pomocí fluorescenčního růžového inkoustu.  

 

 

[1] Podrobnosti o kompatibilních modelech naleznete na našich webových stránkách.Na veletrh již bez certifikátu!


 

Důležitá změna!! Veletrhy jsou nyní přístupné bez prokazování bezinfekčnosti týkající se koronaviru. Tento krok znamená mnohem větší komfort jak pro naše návštěvníky, tak vystavovatele. Zároveň věříme, že je to signál oznamující blížící se konec koronavirové pandemie, na který všichni netrpělivě čekáme. 

 

I bez kontrol certifikátů zůstávají naše veletrhy bezpečným místem, kde dbáme na zvýšenou hygienu, dezinfekci či rozestupy účastníků. Těšíme se na vás na veletrhu, který již proběhne ve zlepšené atmosféře, bude se těšit většímu zájmu návštěvníků i vystavovatelů a přinese potřebný restart veletržních příležitostí.PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZAHÁJEN


Tento týden byl zahájen online předprodej vstupenek na veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY 2022. Po vynucené pauze jsme zpět a navazujeme tam, kde jsme přestali.

Významné firmy z oboru na jednom místě. Atraktivní expozice. Novinky ze světa reklamy, polygrafie a obalů. To vše a ještě mnohem více bude k vidění od 3. do 5. května na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany. 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Koupit vstupenku zde.

 

 Newsletter - SIGN INVENT!ON
Moderní a elegantní řada držáků na tablety Slimcase


Moderní, elegantní a stabilní. Přesně taková je nová řada držáků na tablety Slimcase. Ať už jde o zobrazení menu v restauraci, objednání zboží online na prodejně, získání zpětné vazby na Vaše služby nebo pokud potřebujete návštěvníkům usnadnit orientaci ve Vaší budově. Produkty řady Slimcase jsou ideálním řešením pro maloobchod, pohostinství, kanceláře a školy, veřejné budovy a výstavy. Vyberte si ten, který Vám bude sedět nejvíce!

 

Vyberte si ten "pravý"


Volně stojící držák na tablet je ideální řešení pro umístění u vchodu do Vaší prodejny, na volném prostranství nebo i v případě, pokud se chcete jednoduše odlišit. Vaše sdělení nikdo nepřehlédne díky robustnímu, ale elegantnímu rámu držáku. Upozorněte na Vaše služby nebo získejte jejich hodnocení od Vašich zákazníků. A to je jen malý výčet možností, k čemu lze tento volně stojící držák Slimcase využít. Perfektní pro obchodní centra, veřejné prostory a k umístění u vchodu například do Vaší prodejny.


Pokud potřebujete tablet připevnit na zeď, pak je držák Slimcase Wall Mounted vhodným řešením. Lze jej využít například pro ovládání různých zařízení v místnosti během prezentací nebo pokud chcete poskytnout více informací, například o uměleckých dílech v muzeu. Držáky tabletu na zeď jsou vhodné na nejrůznější místa jako jsou kanceláře, školy, výstavy, muzea a mnoho dalších!


A v neposlední řadě je tu Slimcase Counter. Je perfektní například pro restaurace za účelem prezentace menu nebo v maloobchodu, aby si zákazník mohl online objednat zboží, které už není na prodejně dostupné. Stačí Slimcase Counter umístit tam, kde Vám to bude vyhovovat nejvíce. Ať už se bude jednat o stůl, přepážku nebo okolí pokladny.

 

Zajímá Vás, jaké jsou možnosti? Přesvědčte se sami! https://www.jansen-display.cz/stojany-pro-obrazovky-a-tablety/stojany-na-tablety/plne-uzavrene-reseniSpeciální nabídka Roll-banerů! Škoda jí nevyužít!


Připravujete se na propagaci Vaší prodejny, firemní prezentaci, den otevřených dveří nebo na jakoukoli jinou akci? Roll-baner Budget Vám zajistí, aby Vaše sdělení nikdo nepřehlédl. Rychlé a snadné řešení pro jakoukoli reklamu.

A teď to nejlepší: Máme pro Vás akční nabídku! Objednáte náš Roll-banner Budget 85 - 200 nebo Roll-banner Budget 100 - 200 s tiskem grafiky a dopravou zdarma! Kompletní zásilku odesíláme následující den od potvrzení tiskové předlohy. Vše ostatní nechte na nás!

 

Roll-baner Budget za akční cenu, který nikdo nepřehlédne! Dokonalá propagace jakéhokoli projektu. Vaši grafiku vytiskneme na materiál Symbio, nejprodávanější PVC matný materiál (510 g/m2).

Využijte naši akční nabídku právě teď: https://www.jansen-display.cz/roll-baner-budget-promoReklamní sortiment pro volby


Léto už je téměř u konce, a proto je ten správný čas připravit Váš sortiment na volby, které se konají 8. a 9. října. Ujistěte se, že máte všechny potřebné produkty pro zajištění hladkého průběhu nadcházejících voleb. V naší nabídce najdete ty správné produkty, díky kterým bude Vaše prezentace efektivní a nepřehlédnutelná. Zvýrazněte a označte vchod do volební místnosti. Nasměrujte voliče na správné místo.
 

Rádi byste se o produktech, cenách a dodacích lhůtách dozvěděli více? Kontaktujte Vašeho obchodního zástupce a připravte se s předstihem na blížící se volby. Podívejte se na všechny produkty v našem e-shopu.

Podívejte se na náš celkový sortiment na https://www.jansen-display.cz/volbySOUTĚŽE KALENDÁŘ 2021 a DUHOVÝ PAPRSEK znají své vítěze


K vyhlášení výsledků (obou soutěží) byl připraven speciální díl Newsletteru Sign Invetion. V něm naleznete seznam vítězů včetně malé obrázkové ukázky.

 

NEWSLETTER SIGN INVENTION LÉTO 2021 Reklamní stany - skvělé řešení pro jakoukoli venkovní akci


Už jste slyšeli o naší nabídce reklamních stanů? Ať už předpověď hlásí déšť nebo ne, se stanem Alu bude Vaše akce vždy v bezpečí a suchu! Ideální pro použití na venkovních sportovních akcích, před obchody nebo u škol. Jedině tak Vás nikdo nepřehlédne! Dokonalý způsob, jak udělat nezapomenutelný dojem!


S naší nabídkou příslušenství bude Váš stan kompletní K reklamním stanům nabízíme nejrůznější doplňky a příslušenství: poloviční stěna určená pro Váš branding, ocelová základna pro větší stabilitu, konektor pro spojení dvou stanů dohromady a mnoho dalšího. S tímto příslušenstvím můžete vytvořit požadovanou konfiguraci stanu pro Vaši příležitost.

Odolnost nejen vůči povětrnostním vlivům a snadná montáž Náš stan Alu je spolehlivé řešení, které potřebujete pro dokonalou venkovní akci! Je vyroben ze silných a odolných komponentů, které odolávají všem povětrnostním podmínkám. Pro snadné a rychlé sestavení během několika minut je k dispozici náš jednoduchý návod k instalaci krok za krokem, doplněný o několik obrázků. To znamená, že během okamžiku budete středem pozornosti!

Už není na co čekat! Tak na co ještě čekáte? Pojďme se připravit na všechny ty venkovní akce, které jsou před námi! Nevíme, kdy budou akce ve vnitřních prostorách opět v plném proudu, takže se připravte na dlouhou venkovní sezónu.Novinky z Showdown Displays Europe


Přáli byste si, aby Vaše sdělení nikomu neuniklo? Pak neexistuje lepší způsob, jak toho dosáhnout, než pomocí jednoho z našich Brightboxů. Nyní je naše nabídka lightboxů kompletní: Brightbox Single, Double, Premium a Counter!


Naše Brightboxy jsou dokonalou prosvětlenou alternativou standardního banneru nebo promo stolku. Jednostranné a oboustranné lightboxy jsou díky svému modernímu designu a nepřehlédnutelnému podsvícení ideální pro všechny příležitosti.

 

Více Brightboxů = více prostoru pro Vaši reklamu

Jeden lightbox zcela jistě upoutá pozornost všech kolemjdoucích, ale abyste zanechali opravdu nezapomenutelný dojem, můžete jednotlivé Brightboxy propojit. Magnetické boční strany Brightboxů jsou propojitelné díky snadnému, ale přesto spolehlivému spojení.

Vytvořte působivý výstavní stánek díky stěně z několika Brightboxů Double nebo Premium. Dokonalého výsledku docílíte také umístěním velkého propojeného promo stolku Brightbox přímo před stánek. Nebo můžete všechny tyto produkty použít například pro prezentaci Vašich výrobků, případně je rovnou umístit do Vaší prodejny. Možnosti jsou nekonečné.

 

Varianta s, nebo bez grafiky

Můžete si u nás objednat pouze produkt jako takový, ale samozřejmě poskytujeme i kompletní řešení zahrnující produkt včetně textilní grafiky. Pro tisk grafiky se silikonovými okraji si můžete vybrat ze dvou materiálů: Starlight a Samba. Využijte naši službu drop shipment a my Vám zašleme hotový Brightbox přímo k rukám Vašeho zákazníka.

Pořiďte si svůj Brightbox právě teď!
Rádi byste se dozvěděli více informací o různých typech Brightboxů? Pak stačí navštívit náš e-shop. Dejte nám prosím vědět, pokud máte nějaké dotazy, rádi Vám pomůžeme! Podívejte se na naši kompletní řadu Brightboxů. Podívejte se na náš celkový sortiment na www.jansen-display.cz.První instalace v ČR! Velkoformátová tiskárna Epson SureColor SC-R5010L s resin inkousty


V červnu společnost Igepa jako první v ČR instalovala velkoformátovou tiskárnu Epson SureColor SC-R5010L s velkokapacitním zásobníkem inkoustů na bázi vody a pryskyřice (resin). Tiskárnu si pořídilo Studio 66, full-servisová reklamní agentura, která své portfolio chtěla rozšířit o co nejekologičtější technologii.

 

Epson Resin je nejmodernější a „nejzelenější“ technologie velkoformátového tisku. Reaguje na požadavky trhu po ekologickém tisku. Vývoj inkoustů na bázi vody a organické pryskyřice staví na mnohaleté historii inovací společnosti Epson v oblasti zobrazování, správy barev a přesného podávání médií.

 

64palcová tiskárna SureColor SC-R5010L nabízí přesné a rychleschnoucí výtisky s konzistentními barvami pro tisk na širokou paletu médií. Toto řešení přináší dodavatelům tiskových služeb a agenturám nabízejícím kreativní design, jako je např. Studio 66, možnost vytvářet obrovské spektrum signage produktů i vysoce hodnotných aplikací ekologicky a s výjimečnými výsledky.

 

„Tiskárnu Epson SureColor SC-R5010L v České republice poprvé ukázala Igepa na svém showroomu v Praze v prosinci 2020. Těší nás, že se můžeme pochlubit také první instalací v Česku. V poslední době cítíme vzrůstající trend poptávky po ekologických řešeních, ať už se jedná o materiály bez PVC nebo, jako v tomto případě, o ekologický tisk,“ prozradil Richard Švab, ředitel business unit VISCOM české Igepy.

 

Technické údaje a další vlastnosti tiskárny Epson SureColor SC-R5010L zde: https://www.igepa.cz/surecolor-sc-r5010.html.Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY se přesouvá na květen 2022


Vážení obchodní partneři a příznivci veletrhů, 

 

dovolujeme si Vás informovat o odložení letošního 27. ročníku veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2021 na květen 2022. Aktuální vývoj celosvětové pandemie SARS – CoV-2  a s ním související mimořádná opatření nařízená vládou aktuálně neumožňují konání hromadných akcí včetně veletrhů. 

Z těchto důvodů ukončujeme přípravy veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2021 a stanovujeme nový termín konání akce, a to v termínu 3. - 5. 5. 2022, opět na výstavišti PVA EXPO Praha.

Věříme, že v tomto termínu bude již konečně možné veletrh uspořádat bez větších omezení v očekávaném rozsahu a návštěvnosti.

 

Děkujeme za Vaši stálou přízeň, pochopení a podporu.

 

Tým veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALYNAKUPTE NA SVÁTKY NA ON-LINE VELETRHU


Oblíbený veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY v Letňanech v letošním roce sice ustoupil koronavirové epidemii, ale dárky pro rodinu a své nejbližší bude možné pořídit si prostřednictvím projektu Virtuální vánoční dny 2020, který nabídne produkty tradičních vystavovatelů pomocí internetu.

Online verze veletrhu nazvaná Virtuální vánoční prodejní trh 2020 vychází vstříc zákazníkům, kteří si každoročně chtějí nakoupit dárky na jednom místě. Současně podporuje české výrobce, řemeslníky, designery a dodavatele vánočního zboží.

Jak na virtuálním trhu nakupovat? Internetový portál https://virtualni.vanocnidny.cz/ nabízí produkty ve virtuálním tržišti, které se člení na Fashion zónu s módou a módními doplňky od mladých designerů, Česky jarmark s ručně vyráběnými výrobky, Vánoční hody pro milovníky klasické sváteční i netradiční gastronomie a na Vánoční trh s pestrou nabídkou zboží všech kategorii. Stačí si na webu zvolit oblíbenou firmu a vybrané zboží přidat do košíku, nebo si můžete zboží nechat přivést na výstaviště v Letňanech.

PŘEJEME POHODLNÉ A BEZPEČNÉ NAKUPOVÁNÍ.17. ROČNÍK DUHOVÉHO PAPRSKU SE PŘESOUVÁ DO ROKU 2021


Vzhledem k mimořádnostem, které nastaly v letošním roce, jsme byli nuceni přesunout vyhodnocení a vyhlášení 17. ročníku soutěže DUHOVÝ PAPRSEK do roku 2021. V příštím roce, tak dojde k souběhu 17. a 18. ročníku soutěže. Porota bude jednat o nejlepších signamakingových realizacích za rok 2019 a 2020. VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE KALENDÁŘ 2020


Známe vítěze v soutěži KALENDÁŘ 2020! V sekci NOMINACE jsou kalendáře, které se dostaly do užšího výběru. V sekci VÝSLEDKY je seznam vítězných kalendářů. Všechny kalendáře jsou k náhledu v sekci HLASOVÁNÍ VEŘEJNOSTI.

 

Děkujeme všem účastníkům a gratulujeme vítězům!

 

Děkujeme všem účastníkům a gratulujeme vítězům!První cenová uzávěrka pro rok 2021 se blíží ke konci


Vážení vystavovatelé,

přípravy veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2021 jsou v plném proudu. Připomínáme, že do konce října je možnost přihlásit se k účasti na veletrhu za zvýhodněné ceny. Přihlášku najde zde. Případně kontaktujte manažera veletrhu, který Vám pomůže vybrat to nejlepší pro prezentaci Vaší firmy. Ministerstvo zdravotnictví ČR: Veletrhy běží dál!


Přestože ve středu 16. září oznámilo ministerstvo zdravotnictví zavedení zpřísňujících protiepidemických opatření, veletrhy zůstávají v nastaveném režimu a podzimní veletržní sezóna v Letňanech pokračuje podle plánu. Jak ukázaly již realizované akce AUTOSHOW PRAHA, FOR PETS a FOR DECOR & HOME, na výstavišti PVA EXPO PRAHA se úspěšně podařilo nastavit zdravotně-organizační opatření, která maximálně zajišťují bezpečnost a komfort návštěvníků a vystavovatelů.

Postup zpřísňování opatření v souvislosti s aktuálním vývojem epidemiologické situace v ČR jasně ukazuje, že veletrhy a s nimi související akce nejsou rizikovým místem pro širokou veřejnost a právem tak mohou pokračovat v realizaci plánovaného kalendáře. Ministerstvo zdravotnictví ČR ve středu 16. září uvedlo, že je nutné novými opatřeními snížit sociální kontakt v rizikových provozech, mezi něž zabezpečená výstaviště rozhodně nepatří. Nadále ve stejném režimu proto mohou pokračovat veletrhy, trhy, výstavy a jim podobné akce.

Zároveň není nutné více omezovat počet lidí ve vytčených sektorech. „Nadále platí pravidlo, že prostor, ve kterém se vnitřní hromadné akce konají, musí být rozdělen do organizačně oddělených sektorů, jinak u vnitřních prostor je maximální kapacita sektoru 500 osob. Každý sektor musí mít svůj individuální vstup z venkovních prostor nebo jsou organizátoři povinni vstupy a výstupy ze sektorů časově regulovat tak, aby nedocházelo k nežádoucímu shlukování,“ uvádí ministerstvo.

Přípravy na následující akce podzimu intenzivně běží a již ve dnech 22. až 26. září přivítá letňanské výstaviště návštěvníky nejvýznamnější události sezóny – stavebního veletrhu FOR ARCH. Ten se letos koná v souběhu s veletrhem zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky FOR GARDEN. Již v prvních říjnových dnech se v Letňanech představí veletrhy FOR GASTRO & HOTEL (1.–3. 10.) a FOR INTERIOR (1.–4. 10.). Stejně jako při předchozích akcích, také během těch následujících budou na výstavišti PVA EXPO PRAHA nastavena speciální pravidla jako stavebně oddělené sektory, povinnost nošení roušek, rozšířené koridory v halách, koordinační tým kontrolorů dodržování nových pravidel, regulace počtu návštěvníků v sektorech v jeden okamžik i dezinfekce prostor.Závěrečná zpráva 2023

Facebook