Reklama Polygraf
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

NEWSLETTER SIGN INVENT!ON 2/2023
Rozsviťte svou značku působivým reklamním dárkem!


Nechte se inspirovat novými trendy. Společnost Brand Gifts, a.s. rozšířila sortiment o jedinečnou kolekci reklamních svíček, díky kterým získáváte nové možnosti, jak účinně komunikovat hodnoty své značky a branding přizpůsobit svým cílům. Můžete překvapit širokou škálou krásných skleněných tvarů, bohatostí barvení a zdobení skla, náplní s trendy veganského sójového vosku nebo parafínu, který lze navíc obarvit. Popusťte uzdu své fantazii a obarvěte svíčku libovolným odstínem Pantone. Navíc si můžete vybrat jeden z fenomenálních barevných efektů: ohromující lesk, ušlechtilý mat nebo elegantní Soft Touch. Dodejte svíčce jedinečný charakter, který bude v dokonalém souladu s představou značky, díky pozoruhodným technikám dekorace. Najdete mezi nimi ušlechtilé pískování, exkluzivní metalický efekt nebo zajímavé způsoby potisku.

 

Dárek za vizitku!

 

Každý návštěvník stánku na veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY, který pracuje v reklamní či eventové agentuře (reseller) a předá svoji vizitku, obdrží od zástupců firmy hodnotný dárek. Nabídka platí pro prvního zástupce od každého resellera, který stánek společnosti Brand Gifts, a.s. navštíví.HLASOVÁNÍ VEŘEJNOSTI PRO KALENDÁŘ ROKU 2023


Nedílnou součástí veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY je soutěž KALENDÁŘ. Předmětem soutěže jsou vydané kalendáře pro rok 2023 pro tuzemské i zahraniční klienty v České a Slovenské republice. Soutěž si klade za cíl ocenit výjimečné práce - kalendáře a to nejen z pohledu vlastního polygrafického zpracování ale i z hlediska originálního návrhu či společenského poselství. 

 

Jednou z cen o kterou se bojuje je CENA VEŘEJNOSTI. Kalendář, který dostane nejvíce "kliků" se stane vítězem této kategorie. Od 17. března do 12. dubna budete mít možnost popořit svého favorita. Každý hlas je důležitý!

 

Více na stránkách www.kalendarroku.cz

 Budoucnost promostolků je tady


Budoucnost promostolků je tady. Široké využití a komfort v kombinaci s digitální obrazovkou posouvá prezentaci na vyšší úroveň. S digitálním promostolkem Futuro se spojuje to nejlepší! 

Vystupte z davu s novým digitálním promostolkem Futuro! Digitální promostolek Futuro pozvedne prezentaci Vašich zákazníků na novou úroveň. S tímto promostolkem vystoupí z davu a ohromí návštěvníky během výstav, v obchodě, v swohroomu, na recepci nebo v gastronomii.

 

Budoucnost promostolků

Díky profesionální 55" obrazovce Samsung bude reklama živá a působivá. Chcete ji změnit? Díky funkci plug & play můžete svou reklamu změnit doslova kdykoli. Vaše reklama už bude vždy perfektní!

Přizpůsobte si svůj promostolek

Svůj promostolek si ale můžete podle libosti vyladit vlastním designem na bocích! Potřebujete další design? Jen vyměňte látku a můžete začít!

Vystupte z davu s novým digitálním promostolkem Futuro!

 • Prémiový promostolek, který zaujme vaší digitální prezentací
 • Luxusní promostolek s 55" obrazovkou Samsung
 • Rychlá a snadná montáž bez nutnosti použít nářadí
 • Jednoduchý Plug & Play software pro správu obsahu od Samsungu
 • Integrovaná polička na odkládání věcí
 • Standardně dodáváme s černým potiskem bočních stěn. Přizpůsobte si svůj promostolek 
 • lastním designem na bocích!
 • Vynikající kvalita obrazu ve 4K

Vystupte z davu s novým digitálním promostolkem Futuro!

Přesvědčte se sami!

Široké využití a komfort v kombinaci s digitální obrazovkou posouvá prezentaci na vyšší úroveň. S digitálním promostolkem Futuro se spojuje to nejlepší!

 

Potřebujete více informací? Obraťte se na náš tým obchodních zástupců, který pro Vás najde to nejlepší řešení. Podívejte se na náš celkový sortiment na jansen-display.cz.NEWSLETTER SIGN INVENT!ON 1/2023
Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY v dubnu uvede aktuální trendy oboru


Profesionálové z oborů reklamy, polygrafie, obalů a inovativních technologií se ve dnech 25. až 27. dubna sejdou na již 28. ročníku veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY. Také letos se budou odborné veřejnosti po tři dny prezentovat expozice plné novinek s přehlídkou nových technologií, produktů a finálních aplikací z oboru reklamy, médií, polygrafie a obalů. Připraven bude doprovodný program s přednáškami, workshopy a vyhlašováním výsledků soutěží.

 

Co hýbe odvětvím technologií a materiálů pro výrobu reklamy, signmaking, polygrafii, POP/POS, dárkových předmětů a dalších souvisejících služeb, to se návštěvníci dozví na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Akce naváže na úspěšný předchozí ročník na jaře 2022, kterého se zúčastnilo bezmála 150 vystavovatelů. Seznámit se s moderními postupy na největším setkání profesionálů z oblasti reklamních a tiskových služeb, marketingu, médií a packagingu přišlo téměř 10 tisíc lidí. Také letos se v Letňanech budou prezentovat nejvýznamnější výrobci a dodavatelé v Česku.NEWSLETTER SIGN INVENT!ON 8/2022
NEWSLETTER SIGN INVENT!ON 7/2022
PF 2023
Využijte možnosti přihlásit se na veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY za zvýhodněné ceny


Přípravy 28. ročníku veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY jsou právě v plném produ. Využijte do konce roku možnosti přihlásit se na veletrh za zvýhodněné ceny. Přihláškovou dokumentaci naleznete zde

Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY je jedinečnou akcí svého druhu, kde se setkají osobnosti oboru. V minulém roce vystavovalo 147 firem a veletrh navštívilo 9 873 návštěvníků. Staňte se součástí veletrhu i vy!Opětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem - REKLAMA POLYGRAF OBALY


Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik firem Exhibitors Network, International Fairs Directory, Expo Guide, MULPOR Company S.A., FAIR Guide, Construct Data, které nabízejí uveřejnění firemních údajů v internetovém katalogu veletrhů a vystavovatelů. 

Společnost ABF, a.s. prohlašuje, že společnost CS katalogy je jediným dodavatelem veletržního průvodce pro veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY - má souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a.s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

Koncept těchto pochybných nabídek je vždy stejný. Na základě kontaktů získaných zřejmě z volně dostupné elektronické verze katalogu vystavovatelů našich veletržních akcí jsou našim klientům rozesílány anglicky psané formuláře, které se na první pohled tváří jako bezplatná aktualizace údajů v internetovém katalogu. Není tomu tak. Po jejich vyplnění a odeslání údajů Vám přijde faktura na nemalou částku – v Eurech.

Společnost  ABF, a.s. prohlašuje, že nikdy neudělila výše uvedeným společnostem souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a.s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.Závěrečná zpráva 2022
Mezinárodní veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY 2022 navštívilo v Letňanech téměř 10 000 lidí


Letošní ročník veletrhu reklamy, polygrafie, obalů a inovativních technologií REKLAMA POLYGRAF OBALY se těšil velkému zájmu veřejnosti. Na výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech jej přijelo navštívit téměř deset tisíc lidí. Své novinky představily české i zahraniční firmy, výrobci, dodavatelé z oblasti reklamy a nechyběl ani bohatý program pro profesionály nebo ukázky car wrappingu. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

 

Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY je tradiční a unikátní akcí svého druhu v Česku a letos nabídl produkty a novinky 147 vystavovatelů z osmi států napříč kontinenty. Inovativní, efektivní a kreativní produkty a technologie umístěné v halách výstaviště na ploše 8200 m2 si přišlo prohlédnout celkem 9873 návštěvníků. Jaké zajímavosti byly k vidění?

Společnost CANON si letos připravila řešení, která zaujala profesionální poskytovatele tisku i interiérové dekoratéry. K vidění byla roll-to-roll tiskárna Canon Colorado 1650, jež tvoří srdce řešení pro digitální tisk tapet. Smyslem bylo ukázat přednosti technologie Canon UVgel Wallpaper Factory, kterými jsou nekonečné možnosti personalizace tapet a přizpůsobení se zákazníkům. Flatbed tiskárny zastoupila Canon Arizona 1380 GT. Mezi dlouholeté lídry v oblasti prodeje multifunkčních, digitálních i produkčních zařízení patří Konica Minolta, jejíž expozice byla k vidění v Hale 2. Hlavní atrakcí její letošní expozice byla vlajková loď AccurioJet KM-1e s HD, kterou vystavovatelé zvětšili do nadrozměrné velikosti.

COMIMPEX PRINT v rámci letošního veletrhu představil efektivní řešení pro levný a rychlý potisk textilu pomocí polyesterové fólie (DTF). Automatizovaná linka na výrobu termotransferového tisku zjednodušuje potisk triček a oděvů, má nízké provozní náklady a je vhodná pro střední i malé série výrobků. Hlavním lákadlem stánku IGEPA byla UV flatbed tiskárna Epson SC-V7000 a všechny možné materiály, které je schopna potisknout.

 

Polygrafie i reklamní textil

V Hale 2, v níž byly instalovány expozice firem z oblasti polygrafie a signmakingu, nechyběly společnosti SPANDEX, KONICA MINOLTA, BITCON, KOMFI, PAPYRUS či slovenský NANOTEC. Dále se v polygrafické sekci představily i firmy Papyrus, AWC MORAVA, PROFISIGN plus, Electron, Narran, COMAC, Tepede, OKI Europe a další známé společnosti.

V sekci firem s nabídkou reklamního textilu nechyběly produkty společností Malfini, Alpitrek, New Wawe, Cotton Classic, Kapatex a dalších. Představeny byly také výrobky specialistů na POP, POS a obalové materiály, například Nedbal Trading, Šicí technika Brother, Stick, Brand Gifts, Colop, Modico Graphics, Grapp, SDI Gifts či Paketo.one, která se zaměřuje na výrobu podlahových i pultových stojanů, krabiček a speciálních obalů z kartonu a vlnité lepenky. Laserové gravírovací, řezací či CNC stroje našli návštěvníci např. na stáncích Uhal Trade, FIT Eurazio, 4cut, První hanácká BOW či HaWe systems. Součástí veletrhu byla také speciální sekce 3DEXPO, kde byly umístěny expozice desítky vystavovatelů prezentujících 3D tiskárny a nejnovější trendy v 3D technologiích.

 

Program šitý profesionálům na míru

V rámci veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY probíhal také bohatý doprovodný program. Veřejnosti byl představen příběh výroby knihy Skútr ve městě, proběhl přednáškový blok na téma „Doba se mění. Jak se mění polygrafie?“. Během něj vystoupil Marian Hains ze společnosti VELDAN, Petr Breburda z Igepa CZ a k moderované diskuzi na téma polygrafických a marketingových trendů se připojili také Tibor Nagy, obchodní ředitel Koenig & Bauer pro Českou a Slovenskou republiku, a Martin Bělík z DataLine.

S praktickými informacemi a tipy vystoupili odborníci na tisk společnosti Canon. Zájemci viděli ukázku řešení Canon Wallpaper Factory využívající patentovanou technologii Canon UV gel pro digitální tisk interiérových dekorací a tapet. Představeno bylo pět instalací v českých interiérech. Ty inspirují možnostmi, jež digitální technologie nabízejí všem, kteří mají zájem o využití pro malonákladový tisk tapet s originálním designem.

V rámci programu byl oceněn také kalendář roku 2022, uskutečnily se přednášky společnosti GRAFIE CZ zaměřené na témata automatizace tiskových dat, MIS/ERP polygrafické výroby a moderní W2P pro tiskárny. Proběhlo také vyhlášení soutěže o nejlepší signmakingovou realizaci roku 2021 Duhový paprsek. Průběžně po celou dobu konání veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY probíhal také speciální program CAR WRAPPING, který ukázal tipy, triky, rady a prezentace lepení včetně ukázek materiálů rukama odborníků a specialistů v oboru.

 

 Pozvánka na ENERGO SUMMIT 2022


 

Zveme vás na 7. ročník energetického summitu, jehož cílem je podpořit veřejnou debatu ke směřování české energetiky v budoucnu s ohledem na existující i budoucí možné problémy, pomoci k prezentování nezbytných a v řadě případů i nepopulárních kroků pro občany ČR a přispět k celospolečenské i politické podpoře rozvoje energetiky ČR.

 

V rámci konference vystoupí zástupci státní správy a jejich institucí, podnikatelských a zaměstnavatelských svazů, energetického sektoru atd., což umožní prezentovat návrhy řešení ze širokého spektra pohledu na tento sektor.

 

Zaměření konference, která bude rozdělena do 2 navazujících bloků, je následující:

 

Blok 1:

 • Současný stav energetiky v ČR, SEK, Green deal, problémy a plány
 • Energetická bezpečnost ČR

Blok 2:

 • Problémy na energetickém trhu z pohledu dodavatelů energie i zákazníků
 • Prezentace konkrétních řešení pro zákazníky

 

Vstup na summit je zdarma

 

>> ON-LINE REGISTRACE <<

 

>> Podrobný program summitu <<

 

Generálním partnerem akce je Skupina ČEZ.

 

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ:
7. června 2022 od 10.00 hod. (registrace účastníků již od 9.30 hod.), Kongresový sál, Vstupní hala II, PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, 199 00 Praha 9 - LetňanyZačal veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY


Dnes v 10.00 začal již 27. ročník veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY. Na této třídenní specializované oborové akci se v rámci zhruba 150 expozic prezentují čeští i zahraniční výrobci a dodavatelé z oblasti reklamy, polygrafie, obalů a inovativních technologií. V Hale 2 vás čekají firmy zabývající se polygrafií a signmakingem. V Hale 5 najdete reklamní textil, vyšívací stroje, expozice POP, POS a obalovou techniku. Během celého veletrhu můžete sledovat práci odborníků na CAR WRAPPING. Součástí veletrhu je také výstava 3Dexpo 2022, která ukazuje nejmodernější trendy ve 3D tisku. Podrobné informace o veletrhu najdete na www.reklama-fair.cz.3Dexpo 2020+2


Po dvouleté odmlce zapříčiněné protipandemickými omezeními se výstava 3Dexpo vrací opět na výstaviště PVA EXPO Praha do haly 2D v termínu od 3. do 5. května 2022.

 

Nejvěrnějším partnerem výstavy se stává NC computers, který má letos pro návštěvníky připraveny 3D tiskárny Raise 3D nebo Felix Pro L Dual-Extruder, vakuový tvářecí stroj a špičkové skenery Shining 3D Transcan a v neposlední řadě též spotřební materiály pro 3D tiskárny.

 

Dalším pravidelným vystavovatelem je firma Materiály pro 3D, která disponuje nejširší skladovou nabídkou materiálů pro 3D tisk (pelety, filamenty, fotopolymery), přípravků pro úpravu vytištěných modelů (airbrush, barvy, laky) i náhradními díly pro stroje a zařízení. Na veletrhu 3Dexpo představuje zejména speciální certifikované materiály pro FDM techologii a produktů pro povrchovou úpravu plastů.

 

U společnosti Hennlich, která se letos účastní již čtvrtým rokem, budou pro návštěvníky připraveny komponenty i komplexní technická řešení pro průmysl aditivní výroby. V jejich nabídce naleznete materiály iglidur® jako vlákna pro 3D tisk pro maximální svobodu návrhu. Tyto plasty mají nižší koeficienty tření než konvenční 3D tiskové materiály a nepotřebují mazání ani údržbu. Jsou tak vhodné pro vývoj prototypů i sériovou výrobu.

 

Cotu patří mezi pravidelné vystavovatele již několik let a pro letošní ročník si nachystali DLP tiskárny od firem Asiga, Anycubic nebo Phrozen. Jejich motto je „Zhmotňujeme vaše vize nejen pomocí 3D tisku, ať už jste firma nebo jednotlivec.“ a působí nejen v ČR, SR, ale i v okolních zemích, kde poskytují kompletní servis služeb na klíč a dodávají spolehlivá a přesná řešení výroby, která sami v produkci používají.

 

U společnosti JustCreate ze Slovenska naleznete širokou nabídku CAD služeb pro marketing, rapid prototyping, sériovou výrobu, architekturu a urbanizmus. Jako jediní na Slovensku nabízejí vysoce přesné lití pomocí 3D vytištěného vytavitelného vosku díky dobrým vztahům se slévárnami a moderním technologiím.

 

Mezi nováčky výstavy 3Dexpo letos patří dva čeští výrobci filamentů – Aurapol a Print With Smile, výrobce 3D tiskáren Digibro a 3D Manufaktura.

Print With Smile :) je český výrobce 3D tiskových strun - filamentů, který vyrábí kvalitní produkty na českých technologiích z prověřených vstupních surovin. Nabízí širokou škálu barev v materiálech PLA, PET-G, ASA, ABS, TPU. Novinkou v jejich portfoliu je PET-G Carbon a biodegradabilní filament BIOFIL.  Jejich filamenty pro Vás vyrábí v Praze 5 Radotín, kam si je můžete přijet osobně vybrat do výrobního skladu.

 

Česká společnost AURAPOL dodává spolehlivý a dobře tisknutelný 3D filament a její vznik sahá do roku 2017, kdy vznikla ve firmě Bulan s.r.o. myšlenka na výrobu vlastního 3D filamentu. Na počátku 2018 se rozjela laboratorní výroba a do poloviny roku 2020 pokračovala laboratorní výroba. Vznikla tak nová značka filamentů AURAPOL a brzy poté došlo k založení nové české společnosti s názvem AURAPOL s.r.o. se sídlem v jihomoravském Znojmě.

 

Dalším nováčkem je Digibro – český výrobce 3Dtiskáren SKELETONX z kvalitních materiálů a komponent určené především pro průmyslové použití. Je přímo vyvinutá nejen pro rapid prototyping, ale i pro sériovou výrobu. Již v základu je tiskárna vybavena 2 nezávislými hlavami s vysokoteplotními hotendy pro tisk teplotou až 500°C. Kromě nadstandardních rozměrů tiskové plochy 500x500x600mm se tiskárna může pochlubit i třemi nezávislými osami Z, které slouží pro snadné vyrovnání podložky.

 

Posledním letošním nováčkem je 3D Manufaktura, která představí Centrum 3D tisku v Nové Pace v jehož nabídce jsou kromě zakázkového 3D tisku s konzultacemi požadavků na kvalitu dílů, plánované použití výtisku, doporučení vhodných materiálů. V případě požadavku se ve spolupráci s Vámi zapojí do procesu vývoje Vašeho CAD modelu a doporučí nezbytné úpravy pro zlepšení funkčnosti a kvality výtisku. Pro 3D tisk využívají tiskárny Raise3D a Anisoprint.

 

 TISKOVÁ ZPRÁVA - Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY uvede unikátní technologie, program s odborníky i Car Wrapping Show


 

Praha, 26. dubna 2022 – Co se aktuálně děje v oborech reklamy, polygrafie, obalů a inovativních technologií? Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY 2022 představí ve dnech 3. až 5. května nejen atraktivní expozice tuzemských lídrů i zahraničních firem, ale také bohatý doprovodný program pro profesionály z oblasti reklamy a komunikace. Významné osobnosti oboru se podělí o novinky i zkušenosti a poradí návštěvníkům během poutavých přednášek, workshopů i soutěží profesionálů. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

 

Po tříleté přestávce se vrací na výstaviště PVA EXPO PRAHA klíčový veletrh pro segmenty signmakingu, polygrafie a obalů. Výrobci, dodavatelé, české i zahraniční firmy ze světa reklamy a komunikace poradí podnikatelům v oboru, jak se odlišit od konkurence pomocí novinek a trendů tohoto odvětví. Představí se poutavé expozice a inovativní technologie, bude možné účastnit se přednášek a workshopů vedených významnými osobnostmi oboru.

 

První den veletrhu v úterý 3. května bude představen od 11 hodin příběh výroby knihy Skútr ve městě, kterým provede účastníky ředitel produkčního tisku Kyocera Jakub Eremiáš za účasti autora knihy Vítězslava Křížka a zástupců společností Igepa a Grafie CZ, partnerů projektu (přednáška se zopakuje také druhý den veletrhu od 14.15 hod.). Od 13 hodin bude pozornost návštěvníků patřit přednáškovému bloku na téma „Doba se mění. Jak se mění polygrafie?“. Během něj vystoupí Marian Hains ze společnosti VELDAN, Petr Breburda z Igepa CZ a k moderované diskuzi na téma polygrafických a marketingových trendů se připojí také Tibor Nagy, obchodní ředitel Koenig & Bauer pro Českou a Slovenskou republiku, a Michal Havlík, ředitel Kartex s. r. o.

 

Který kalendář oslovil nejvíce odbornou porotu a získá prestižní ocenění za rok 2022? To bude jasné v úterý po slavnostním vyhlášení výsledků soutěže konajícím se od 15 hodin. Vyhlášením bude provázet moderátor pořadu Autosalon TV PRIMA Jan Říha.

 

Doprovodný program ve středu 4. května odstartuje v 10.30 přednáškovým blokem Martina Novotného z firmy GRAFIE CZ zaměřeným na témata automatizace tiskových dat, MIS/ERP polygrafické výroby a moderní W2P pro tiskárny. Odpoledne od 15.30 bude patřit vyhlášení soutěže o nejlepší signmakingovou realizaci roku 2021 Duhový paprsek.

 

Průběžně po celou dobu konání veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY bude probíhat speciální program CAR WRAPPING, který ukáže tipy, triky, rady a prezentace lepení včetně ukázek materiálů rukama odborníků a specialistů v oboru. Program se bude konat v Hale 2D a začne v úterý v 10.30, kdy se představí odborníci ze společností Comimpex Print, Autofólie Trenčín, HSW Signall a MATRIX Media. Ve středu ukáží své dovednosti v rámci Car Wrapping Show zástupci společností BL.O.S. Bratislava, Spandex SyndiCUT, Autofólie Trenčín a Comimpex Print a v odpoledním bloku také AdWraps, Integart, MATRIX Media a HSW Signall. Během čtvrtka se budou prezentovat profesionálové ze Spandex Syndicut, MT Studio, Integart a Spyron.

 

Nejvýznamnější firmy segmentu

 

Součástí veletrhu bude také speciální sekce 3DEXPO umístěná v Hale 2D, kde budou umístěny expozice desítky vystavovatelů prezentujících 3D tiskárny a nejnovější trendy v 3D technologiích. Zajímavost najdou návštěvníci i na venkovní ploše před Vstupní halou I, kde bude umístěn promotruck s prezentací.

 

Své novinky na veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2022 představí také společnosti CANON, COMIMPEX PRINT, IGEPA, SPANDEX, KONICA MINOLTA, BITCON, KOMFI, PAPYRUS či slovenský NANOTEC. Dále uvidí návštěvníci produkty firem Papyrus, AWC MORAVA, PROFISIGN plus, Electron, Narran, COMAC, Tepede, OKI Europe a dalších. V Hale 5 budou k vidění produkty od Malfini, Alpitrek, New Wawe, Cotton Classic nebo Kapatex. Ve stejné hale budou umístěny expozice POP, POS a obalové materiály od specialistů v oboru. Mezi vystavovateli nebudou chybět Nedbal Trading, Šicí technika Brother, Stick, Brand Gifts, Colop, Modico Graphics, Grapp, SDI Gifts či Paketo.one. Laserové gravírovací, řezací či CNC stroje najdou zájemci např. na stáncích Uhal Trade, FIT Eurazio, 4cut, První hanácká BOW či HaWe systems.

 

 

Více informací o veletrhu najdete na www.reklama-fair.cz.

Lucie Bártová, vedoucí PR oddělení ABF, bartova@abf.cz

 

 Oficiálními vozy veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY je značka Ford


Hledáte-li ten správný osobní nebo užitkový vůz, najdete ho u partnera veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY, automobilky Ford. Řekněte si o nabídku na http://bit.ly/nabidkaFord.Kyocera… a zrodila se kniha


V rámci doprovodného programu prvního a druhého dne veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY (3.5. a 4.5.2022) bude představen příběh výroby knihy Skútr ve městě. Prezentace se uskuteční ve spolupráci výrobce produkčních inkoustových tiskových strojů společnosti Kyocera a tiskárny Typodesign za podpory společností Igepa a Grafie CZ, partnerů projektu. Prezentací provede Jakub Eremiáš, ředitel produkčního tisku Kyocera, dále vystoupí autor knihy Vítězslav Křížek, Martin Novotný představí webovou aplikaci tiskárny Typodesign, inkoustovou tiskovou technologii Kyocera představí Petr Jetel se zaměřením na její výhody při výrobě publikací.

 

Přednášející:

 

Jakub Eremiáš, Production Print Director, KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o.

 

Petr Jetel, Production Print Pre-Sales Support, KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o.

 

Martin Novotný, Senior Consultant, GRAFIE CZ, s.r.o.

 

Vítězslav Křížek, autor knihy Skútr ve městě

 

 Inspirace novými možnostmi tisku pro vaše obaly a etikety zítřka


Základem služeb Konica Minolta Business Solution Czech je více než 20 let zkušeností se zpracováním obrazu. V inovacích, stejně jako v případě podílů na trhu, patří mezi dlouholeté lídry v oblasti prodeje multifunkčních, digitálních i produkčních zařízení.

 

Hlavní atrakcí letošní expozice na veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY bude jejich „vlajková loď“ AccurioJet KM-1e s HD zvětšená do nadrozměrné velikosti s možnostmi vysoké kvality tisku a širokého barevného gamutu s technologií Dot Freeze. K vidění budou i další technologie – AccurioPress C12000 a MGI JETVARNISH 3D One. V rámci expozice se budou konat i zajímavé přednášky se zákazníky, kteří technologie Konica Minolta využívají a rádi se podělí o své zkušenosti.

 

 

 Význam software v oblasti digitálního tisku skokově roste


Výkon a kvalita velkoformátových tiskáren je v současné době na velmi vysoké úrovni. Stále obtížnější je však zajištění tomu odpovídající produktivity a efektivity celého procesu výroby. Proto rapidně roste důležitost robotického zpracování ve výrobě a specializovaných softwarových nástrojů.

 

Změny v nahlížení na sofwarová řešení byly vidět i na současných cenách EDP. Například firma Zünd, celosvětově známá pro své pokročilé, vysoce výkonné digitální řezací systémy „made in Switzerland“ aktuálně získala celkem tři EDP (European Digital Press Association) ocenění a všechny právě v oblasti softwarových a robotických řešení.  Vítězné segmenty «Best Workflow Solution», «Best in Robotics», and «Best Print Support Tool» stojí za malé ohlédnutí.

 

Za nejlepší řešení pracovního toku byl vybrán automatizační software PrimeCenter. Ten slouží jako uživatelsky přívětivé řídicí centrum pro vytváření tiskových a řezaných souborů a umožňuje vysoce efektivní a produktivní pracovní tok předtiskové přípravy. Pomocí několika kliknutí uživatelé vytvoří plně vnořené tiskové a řezací úlohy.

 

Jako „Nejlepší v robotice“ a „Nejlepší nástroj podpory tisku“ byly oceněny nástroje Zünd „Pick&Place“ a možnosti vizualizace. Pick&Place umožňuje Zünd Cut Center – ZCC ovládat doplňkové robotické zařízení, které slouží pro plně automatizované odebírání dílů – vychystávání, třídění a umísťování na předem definovaná místa. Volba náhledu potom poskytuje vizualizaci podpory pro odebírání dílů. Řezané díly jsou označeny pomocí projekce nebo na monitoru a uživatel může na první pohled vidět, které díly k jaké zakázce patří. Také může použít štítky pro nepřetržité sledování dílů.

 

Dalším zajímavým podpůrným systémem je ZÜND Connect. Jde o monitorovací nástroj, který sbírá data z výroby a předkládá je v jednoduché formě, tak aby bylo možné maximálně zvýšit celkovou efektivitu zařízení.  Od sledování vytížení stroje podle směn či obsluhy, časů na jednotlivé zakázky, detekce různých typů ztrát a důvodů přerušení výroby atp. Více informací najdete v časopise HSWinfo zde: https://digiport.digitania.eu/516/500553/1.

 Katalog Showdown Displays Europe pro rok 2022 k dispozici!


Fantastický den pro sdílení dobrých zpráv: od nynějška je k dispozici zbrusu nový digitální katalog Showdown Displays Europe pro rok 2022. Kromě kompletního stávajícího sortimentu v něm najdete více než 25 nových produktů. To ale není všechno – do katalogu byly přidány stránky pro konkrétní odvětví, takže pomocí „překlikávání“ si můžete snadno prohlížet kapitoly a produkty, které jsou pro vás relevantní. Do digitálního katalogu jsou přidány i vizuální materiály a videa, díky nimž si můžete udělat lepší představu o produktech a jejich parametrech a hlavně o tom, jak a kde je použít.

Digitální verze katalogu k dispozici na: https://online.flippingbook.com/view/115818722/

 Hlasování o CENU VEŘEJNOSTI soutěže KALENDÁŘ 2022 ZAHÁJENO


K veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY již dlouhá léta neodmyslitelně patří soutěž KALENDÁŘ.

 

Od 18. března do 18. dubna je možné hlasovat pro vašeho favorita v soutěži KALENDÁŘ 2022. V sekci HLASOVÁNÍ VEŘEJNOSTI stačí vyhledat oblíbený kalendář a "odkliknout" váš hlas.

 

Hlasování probíhá zde.Veletrhy a akce bez omezení


Od 14. 3. 2022 již nejsou platná  žádná mimořádná opatření proti koronaviru vztahující se na konání veletrhů a dalších akcí na výstavišti. Zrušena tak byla i povinnost nošení respirátorů v uzavřených prostorech.

Veletrhy a další akce pořádané na výstavišti se tímto krokem vracejí do podoby, jak jsme je znali před pandemií. Těší nás rostoucí zájem vystavovatelů i návštěvníků o akce v letošní sezóně a věříme, že tento trend bude úspěšně pokračovat.

Přestože formální kontroly zmizely, výstaviště PVA EXPO PRAHA zůstává bezpečným místem, kde dbáme na zvýšenou hygienu a bezpečnost všech účastníků. Těšíme se na vás na nejbližších akcích!Canon představuje novou verzi programu PosterArtist - navrhování a tisk plakátů přímo ve firmách


Společnost Canon Europe dnes představuje novou webovou verzi aplikace „PosterArtist“ (Podpora systémů Windows a MacOS), která zjednodušuje navrhování a tisk plakátů přímo ve firmách. K zahájení tvorby plakátů stačí kompatibilní tiskárna Canon a přístup na web PosterArtist, kde je k dispozici široká škála šablon, obrázků, písem a ikon.  

 

Tištěné plakáty zůstávají jedním z nejefektivnějších způsobů budování povědomí o produktu, službě nebo akci. Ať už se jedná o kampaň na významném prodejním místě, místní farmářský trh nebo komunitní akci, webová verze PosterArtist umožňuje našim zákazníkům vytvářet úžasné propagační aplikace, dává prostor kreativitě a zvyšuje hodnotu jejich tiskových zařízení,“ říká Hiro Imamura, viceprezident pro marketing a inovace divize digitálního tisku a řešení společnosti Canon Europe

 

Tato bezplatná webová aplikace je kompatibilní s celou řadou zařízení Canon – od velkoformátových tiskáren řady imagePROGRAF a produkčních tiskových strojů imagePRESS přes multifunkční zařízení řady imageRUNNER, univerzální modely i-SENSYS až po domácí a malé kancelářské tiskárny řad PIXMA a MAXIFY.

 

Až dosud museli zákazníci, kteří chtěli vyrábět plakáty, obvykle investovat do složitých návrhářských sad a strávit značný čas zjišťováním, jak je správně používat. Nyní může díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní PosterArtist vytvářet působivé plakáty, letáky a bannery každý zákazník společnosti Canon - od profesionálního výrobce grafiky až po domácího uživatele - bez ohledu na úroveň svých designérských znalostí. Protože je software přístupný odkudkoli, mají soukromí i firemní uživatelé naprostou svobodu v tom, jak si aplikace pro tvorbu plakátů v souladu s dnešními proměnlivými způsoby práce přizpůsobí,“ dodává Imamura.

 

 

Rychlé a snadné vytváření originálních plakátů

Nová webová verze programu PosterArtist provede uživatele fázemi návrhu a tisku plakátu od začátku až do konce. Pro ty, kteří již mají jasnou představu o tom, co by chtěli navrhnout, je jednoduché vybrat z nabídky návrhů aplikace „Plakát“, „Leták“ nebo „Banner“. Ti, kteří již mají v hlavě jasný záměr, mohou „Vybrat téma“, například „Maloobchod/Distribuce“ nebo „Prodej“. Možnost „Automatický návrh“ pomáhá vytvářet plakáty, letáky a bannery od nuly. Výběrem kategorie, například „Potraviny a nápoje“, lze vygenerovat několik variant návrhu.

 

Program PosterArtist nabízí přístup k milionům bezplatných fotografií, které poskytují knihovny snímků Pexels, Pixabay a Unsplash a díky nimž mohou uživatelé své návrhy přizpůsobit tak, aby vyhovovaly různým odvětvím – od maloobchodu a distribuce až po gastronomii, ubytovací služby a vzdělávání. Případně lze importovat a použít i vlastní obrázek.

 

Zlaté a stříbrné reliéfní efekty a fluorescenční inkoust

Díky nově vyvinuté technologii zpracování obrazu, která je kompatibilní s řadou zařízení Canon, lze použít reliéfní efekty ve zlaté a stříbrné barvě k zvýraznění designu[1]. Uživatelé tiskáren Canon imagePROGRAF řady GP (Podporovanými modely jsou velkoformátové tiskárny imagePROGRAF GP-4000/2000 a GP-300/200) mohou dodat svým plakátům větší výraznost a působivost pomocí fluorescenčního inkoustu. Lze také zvolit tři různé úrovně sytosti a upravit tak jas tištěného výstupu nebo zvýraznit text, tvary, obrázky a pozadí růžovou nebo oranžovou barvou pomocí fluorescenčního růžového inkoustu.  

 

 

[1] Podrobnosti o kompatibilních modelech naleznete na našich webových stránkách.Na veletrh již bez certifikátu!


 

Důležitá změna!! Veletrhy jsou nyní přístupné bez prokazování bezinfekčnosti týkající se koronaviru. Tento krok znamená mnohem větší komfort jak pro naše návštěvníky, tak vystavovatele. Zároveň věříme, že je to signál oznamující blížící se konec koronavirové pandemie, na který všichni netrpělivě čekáme. 

 

I bez kontrol certifikátů zůstávají naše veletrhy bezpečným místem, kde dbáme na zvýšenou hygienu, dezinfekci či rozestupy účastníků. Těšíme se na vás na veletrhu, který již proběhne ve zlepšené atmosféře, bude se těšit většímu zájmu návštěvníků i vystavovatelů a přinese potřebný restart veletržních příležitostí.PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZAHÁJEN


Tento týden byl zahájen online předprodej vstupenek na veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY 2022. Po vynucené pauze jsme zpět a navazujeme tam, kde jsme přestali.

Významné firmy z oboru na jednom místě. Atraktivní expozice. Novinky ze světa reklamy, polygrafie a obalů. To vše a ještě mnohem více bude k vidění od 3. do 5. května na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany. 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Koupit vstupenku zde.

 

 Newsletter - SIGN INVENT!ON
Moderní a elegantní řada držáků na tablety Slimcase


Moderní, elegantní a stabilní. Přesně taková je nová řada držáků na tablety Slimcase. Ať už jde o zobrazení menu v restauraci, objednání zboží online na prodejně, získání zpětné vazby na Vaše služby nebo pokud potřebujete návštěvníkům usnadnit orientaci ve Vaší budově. Produkty řady Slimcase jsou ideálním řešením pro maloobchod, pohostinství, kanceláře a školy, veřejné budovy a výstavy. Vyberte si ten, který Vám bude sedět nejvíce!

 

Vyberte si ten "pravý"


Volně stojící držák na tablet je ideální řešení pro umístění u vchodu do Vaší prodejny, na volném prostranství nebo i v případě, pokud se chcete jednoduše odlišit. Vaše sdělení nikdo nepřehlédne díky robustnímu, ale elegantnímu rámu držáku. Upozorněte na Vaše služby nebo získejte jejich hodnocení od Vašich zákazníků. A to je jen malý výčet možností, k čemu lze tento volně stojící držák Slimcase využít. Perfektní pro obchodní centra, veřejné prostory a k umístění u vchodu například do Vaší prodejny.


Pokud potřebujete tablet připevnit na zeď, pak je držák Slimcase Wall Mounted vhodným řešením. Lze jej využít například pro ovládání různých zařízení v místnosti během prezentací nebo pokud chcete poskytnout více informací, například o uměleckých dílech v muzeu. Držáky tabletu na zeď jsou vhodné na nejrůznější místa jako jsou kanceláře, školy, výstavy, muzea a mnoho dalších!


A v neposlední řadě je tu Slimcase Counter. Je perfektní například pro restaurace za účelem prezentace menu nebo v maloobchodu, aby si zákazník mohl online objednat zboží, které už není na prodejně dostupné. Stačí Slimcase Counter umístit tam, kde Vám to bude vyhovovat nejvíce. Ať už se bude jednat o stůl, přepážku nebo okolí pokladny.

 

Zajímá Vás, jaké jsou možnosti? Přesvědčte se sami! https://www.jansen-display.cz/stojany-pro-obrazovky-a-tablety/stojany-na-tablety/plne-uzavrene-reseniSpeciální nabídka Roll-banerů! Škoda jí nevyužít!


Připravujete se na propagaci Vaší prodejny, firemní prezentaci, den otevřených dveří nebo na jakoukoli jinou akci? Roll-baner Budget Vám zajistí, aby Vaše sdělení nikdo nepřehlédl. Rychlé a snadné řešení pro jakoukoli reklamu.

A teď to nejlepší: Máme pro Vás akční nabídku! Objednáte náš Roll-banner Budget 85 - 200 nebo Roll-banner Budget 100 - 200 s tiskem grafiky a dopravou zdarma! Kompletní zásilku odesíláme následující den od potvrzení tiskové předlohy. Vše ostatní nechte na nás!

 

Roll-baner Budget za akční cenu, který nikdo nepřehlédne! Dokonalá propagace jakéhokoli projektu. Vaši grafiku vytiskneme na materiál Symbio, nejprodávanější PVC matný materiál (510 g/m2).

Využijte naši akční nabídku právě teď: https://www.jansen-display.cz/roll-baner-budget-promoZávěrečná zpráva 2022

Facebook