Reklama Polygraf
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Duhový paprsek Kalendář 2020

Najdete na veletrhu - Reklama Polygraf


Nanotec s.r.o.

Vystavovatel: NANOTEC s.r.o.

Prezentácia značiek: EPSON, DGI, Mimaki, Monti Antonio

Predstavíme najnovšie tlačiarne schopné potláčať textil FLUO farbami. Návštevníci budú môcť vidieť celý výrobný proces potlače bavlny a polyesteru.

Zaujimavosti k prezentacii:

- k videniu bude simulacia produkcie potlace bavlny a polyesteru

- vsetky jednotlive kroky vyrobneho procesu potlace bavlny a polyesteru vratane:
        - potlac
        - tepelna fixacia potlace
        - vyrezavanie laserom
        - finalizacia

- prezentacia tlace na textil fluo farbami pomocou najmodernejsich zariadeni


Společnost AWC Morava

Vystavovatel: AWC Morava, s.r.o.

Společnost AWC Morava působící na českém a slovenském trhu více než 16 let se specializuje převážně na dodávky v oblasti profesionálního tiskového řešení. Na letošním ročníku veletrhu Reklama & Polygraf představí svou velkou novinku – gravírovací a řezací CO2 lasery značky AEON, které se již více než rok těší na českém trhu enormnímu zájmu.

 

Jako každý rok představí i své další inovace z oblasti reklamy a polygrafie, jakými jsou především tisková řešení ekosolventních, sublimačních,  DTG a UV LED tiskáren značek EPSON, AGFA, GUNSJET atp. K vidění bude nově špičková sublimační tiskárna s FLUO inkousty Epson SC-F9400 v kombinaci s novými sublimačními lisy v našem sortimentu – ETNA a ETNA DUO.

 

V expozici stánku AWC budou dále k vidění praktické ukázky na strojích AEON NOVA a AEON MIRA s výkony laseru od 30 do 100 W, a to při pracovních plochách 50 x 30 cm až po řešení s rozměrem 160 x 100 cm. Pestrost modelových řad v kombinaci s příznivou cenou umožňuje využití pro jednotlivce, drobné agentury i průmyslové podniky.

 

 


S NÁMI TRIČKEM NEKONČÍTE - PŘÍMÝ DIGITÁLNÍ TISK, UV, ROLOVÉ I 3D TISKÁRNY!

Vystavovatel: Nedbal Trading s.r.o.

S vybavením od Nedbal Trading s.r.o. máte neomezené možnosti tisku na různé materiály ve špičkové foto kvalitě! Nabízíme tiskárny pro přímý digitální potisk textilu DTG M2, pevných materiálů technologií UV s tiskárnou SmartJet, sublimaci Sublisplash, rolové tiskárny StormJet pro tisk rekamních nosičů, 3D tiskárny a také stroje a spotřební materiál pro předtiskovou přípravu a následnou fixaci (lisy a sušící tunely Schulze). Zastupujeme také výrobce jihokorejských vyšívacích automatů SWF vč. profesionálních softwarů Wilcom. U nás pořídíte také kompletní spotřební materiál a doplňky pro vyšívání, jako např. nitě, nůžky, spreje a další. www.directprint.cz www.tiskovebarvy.cz www.tlacove-farby.sk


Lambeste je značka oblíbeného reklamního textilu

Vystavovatel: Hong Fang " CZ" Group, s.r.o.

Nabízíme klasický reklamní textil vhodný pro výšivku i potisk, ale najdete u nás také oblečení pro sport, volný čas nebo pracovní oděvy. Naše produkty jsou stabilním a lety ověřeným produktem nejen v oblasti reklamy. Na letošním veletrhu představíme také novinky v našeho sortimentu. Navštivte náš stánek v hale 3.

 


URBEX firemní styl a ORGANIC řada WEGO: nový směr do budoucnosti

Vystavovatel: KAPATEX s.r.o.

Cestou udržitelného rozvoje se letos vydala i společnost Kapatex, která je tradičním výrobcem reklamních froté ručníků, osušek a županů značky FROTERY®.  Hlavní novinkou pro rok 2020 je produktová řada WEGO (Way we go), která je vyrobená čistě přírodní cestou ze 100% organické bavlny.
Maskota Helmuta na veletrhu už nenajdete.
Definitivně ho nahradily produktové fotografie v URBEX stylu, ve kterém se nese také nový Katalog FROTERY® 2020. Společnost Kapatex tak prošla v uplynulém roce kompletní změnou firemního stylu. Více se zaměřuje také na podporu své značky FROTERY®, kterou vnímá jako záruku kvality materiálu, funkčnosti a originálního designu, na kterém se podílí zákazník svým reklamním motivem. S tím souvisí i změna firemního sloganu z původního ,,Frotery...více než ručník", na ,,I´m Frotery, towel with your story."
Novou řadu WEGO společně s Katalogem FROTERY® představí Kapatex na výstavním stánku.
 


Aeroterm, a.s., Ostrava

Vystavovatel: AEROTERM, a.s.

Aeroterm, a.s., Ostrava – vyrábíme sítotiskové karusely pro potisk textilu a dále kompletní sortiment sušicích a UV vytvrzovacích tunelů a zařízení. Typová zařízení, stejně tak i zařízení na míru. Široká nabídka náhradních dílů a příslušenství. Pro malé tiskaře i pro velké společnosti, od malých ručních zařízení po komplexní velké linky. K řešené požadavků přistupujeme poctivě, odborně a komplexně.

 


Falk&Ross: Vedoucí velkododavatel oblečení a doplňků

Vystavovatel: Falk&Ross Group Hungary Kft.

Nabízíme více než 2400 modelů 50 předních mezinárodních značek v oblasti textilu a doplňků. Našim zákazníkům zajišťujeme stálé skladové zásoby 40 mil. produktů stále k dispozici v kombinaci se zkušeným zákaznickým servisem. Jsme hrdí, že se díky těmto faktorům můžeme pyšnit titulem evropského předního dodavatele reklamního textilu.

Důraz na udržitelnost

Udržitelnost není pouze trend moderní doby. Zájem o udržitelnost o oblasti textilu roste od nepaměti více a více, až se z ní stala naprostá samozřejmost každé moderní kolekce. Z tohoto důvodu vám v naší aktuální nabídce produktů 2020 přinášíme více než 190 udržitelných produktů od tašek, přes trička a dále. Stačí si jen vybrat to vhodné pro vás a vašeho zákazníka.

Představujeme kolekci 2020 B&C

Kolekci pro rok 2020 značky B&C charakterizuje věta: „Hi! I am Organic“. Mnoho nových modelů B&C nese přívlastek udržitelného textilu. Lze si vybírat z 14 triček, 2 polokošil, 6 mikin. Všechny zmiňované produkty jsou vyrobeny ze 100% bavlny (80% organické bavlny a 20% recyklovaného polyesteru u mikin). Jedná se o cenově atraktivní modely, které najdou svoje místo na jakémkoliv trhu s oblečením.

Ale to ještě není vše, B&C představuje také další nové materiály, nové modely a barvy pro zpestření vašeho obchodu.

Exkluzivní nové modely od SG

Naše nová polokošile bez štítku Signature Stretch Tagless Polo je k dispozici v pánské i dámské verzi. Můžete si vybrat ze 4 základních barev a velké nabídky velikostí. Tato polokošile je velice vhodná do práce i pro volný čas. Zkombinujte toto polo s našimi mikinami a bundami SGFleece a SGSoftshell a vytvořte tak jednotný vzhled pro celé týmy pracovníků.

Navštivte nás u našeho stánku na veletrhu Reklama Polygraf a přijďte si osobně prohlédnout zmiňované novinky od kolekce B&C a SG2020 a mnoho dalšího. Těšíme se na vás!

 


Brother GTX – získejte přesnost, kterou jste vždy chtěli! Profesionální digitální tiskárna pro přímý potisk textilu

Vystavovatel: Šicí technika Brother s.r.o.

Profesionální digitální tiskárna GTX patří k tomu nejlepšímu, co je v současné době na světovém trhu k dispozici. Brother GTX je tiskárna určená pro tisk na světlý a tmavý textil, obsahuje 2 tiskové hlavy pro inkousty CMYK a bílou.

Podívejte se, co se stane, než se to stane.

Řekněte dost špatně umístěným nebo zkušebním výtiskům!

Získejte přesnost, kterou jste vždy chtěli pomocí promítacího systému Envision, který je kombinací hardwarových a softwarových nástrojů pro vizualizaci pozice a velikosti tisku předtím, než stisknete zelené tlačítko a tisk spustíte.

Můžete se lehce vyhnout problematickým místům na oděvech, jako jsou kapsy, zipy nebo šití. Tisk umístíte se stoprocentní přesností na trička, polokošile, boty, mikiny, rukávy. Rozdělením kompozice na více tisků můžete pokračovat v potisku stejného produktu i po jeho vysušení, zažehlení.

Tiskněte větší a odvážnější designy s Brother GTX.

GTX má největší tiskovou oblast ze všech tiskáren DTG, kde dosáhnete velikosti tisku až 16 x 21“ (cca 40,5 x 53 cm). K tiskárně je možné dokoupit i volitelné tiskové desky, které Vám umožní tisknout na kapsy, rukávy, nohavice, což rozšíří nabídku Vašich produktů.

Nyní už nemusíte obětovat kvalitu tisku na úkor rychlosti, protože tiskárna Brother GTX tiskne v rozlišení 1200 x 1200 dpi, což při kombinaci s našimi špičkovými inkousty Innobella Textile Vám umožní rozšířit škálu barev s úžasným jasem.

Její předností je i vysoká rychlost tisku jak na bílé, tak i na barevné materiály - na tiskárně Brother GTX můžete tisknout takovou rychlostí, které jste dřív nemohli dosáhnout s naší novou generací tiskových hlav Brother, které Vás postaví před Vaší konkurenci.

Tiskárny Brother GTX jsou spolehlivé, mají velmi jednoduchou a snadnou obsluhu, údržbu a přehledný ovládací displej, který automatický vyhodnotí spotřebu inkoustů a dokáží tisknout celý den. U jiných DTG tiskáren bude možná nutné tisk několikrát zastavit, protože nebyly vyrobeny pro tisk pomocí inkoustů na textil. Pokud tedy hledáte spolehlivou tiskárnu, která odvede stoprocentní práci, dál už nehledejte!

 

 


Polygraf se blíží

Vystavovatel: RAYFILM Moravia s.r.o.

Jako každým rok firma RAYFILM připravuje prezentaci výroby etiket a karet na arších i rolích na veletrhu POLYGRAF. Letošní rok na našem stánku najdete kromě našich výrobků také produkční tiskárnu CANON ImagePress 810., na které Vám budeme prezentovat jaké etikety, karty, stojánky lze malonákladově vyrobit.

Přijďte nás navštívit, ukážeme Vám opravdu široké možnosti digitálního výseku a tisku.

Hala 3 stánek 3c10 – meeting point všech, kteří to myslí s kvalitní výrobou etiket a karet vážně.

Náš stánek bude VIRUS FREE ???? viry najdete jen na nálepkách !

 


Velebný & Fam s.r.o.

Vystavovatel: VELEBNÝ & FAM s.r.o.

Rodinná firma Velebný & Fam s.r.o. z Východních Čech. V roce 1990 jsme obnovili provoz a od té doby Vám nabízíme pestrou paletu služeb:
umělecky vyšívané slavnostní prapory a standarty vč. jejich návrhů
pamětní stuhy, stolní vlaječky,
nástěnné znaky,
tištěné vlajky, muší křídla, roll-upy, 
obecní a rodinná heraldika,  
automatové reklamní nášivky i výšivky, 
církevní paramenty
renovace a konzervace historických textilií

Řadíme se v oboru na špičku světových výrobců. Nejmodernější technologická i strojní vybavenost.

Záruka nejvyšší kvality.

 


Statické plakáty ClingZ® - aneb jak jednoduše „polepit“ stánek na veletrhu.

Vystavovatel: IDS Media CZ s.r.o.

ClingZ® je potisknutelná elektrostaticky nabitá fólie schopná přilnout k čistému suchému povrchu (sklo, plast, kov, dřevo, kámen, omítka) bez lepidla, lepící pásky, či napínáčků.

Rychle a jednoduše se instaluje. Rychle a jednoduše ji odstraníte. Odpadá nutnost profesionální instalace. Po sejmutí nezanechá žádné stopy. Vyrábí se od nejmenších rozměrů po bannery. Více informací na www.statickeplakaty.cz

 


Společnost ADLER slaví 20 let!

Vystavovatel: ADLER Czech, a.s.

Přijďte společně oslavit firemní jubileum a podívejte se, co je nového ve světě reklamního textilu. Společnost ADLER Czech, a.s., známá jako přední dodavatel reklamního textilu v České republice i v Evropě slaví letos 20 let od založení.

 


ARCON

Vystavovatel: Arcon Machinery a.s.

V letošním roce budeme vystavovat DUOBLADE SX – 320. Jedná se o zařízení, které je pro letošní rok modernizované a je určené především pro výrobce etiket a tiskaře.

 

DUOBLADE SX-320 je digitální výřezové zařízení určené k výrobě a laminaci etiket o max. velikosti 320 x 400 mm při rychlosti až 6m/min. Unikátní duální systém výřezových nožů urychluje výrobu etiket a tím zvyšuje celkovou produktivitu.

Přesnost zajišťují 4 senzory, pokročilý systém automatického vkládání do posuvu umožňuje přesné a rovnoměrné posunování během celého procesu. Vakuový stůl následně přidržuje materiál během řezání a zamezuje jakémukoliv pohybu.

Laminovací válce umožňují používat různé druhy laminovacích fólií.

 

 • Kompatibilní s grafickými programy (Photoshop, Coreldraw, Illustrator atd.)
 • SW, který je součástí, umožňuje různé užitečné funkce (změna výchozího bodu, prodloužení řezu atd.)
 • Řídící panel umožňuje testování, kalibraci osy X, Y, kalibraci úhlu a zvětšení


Uhal trade cz s.r.o. výhradní distribútor laserů Epilog a Radiant představí na Polygrafu horké novinky

Vystavovatel: UHAL trade cz s.r.o.

1, Epilog Fusion Pro – špičkový laser s nejvyšší gravírovací rychlosti až 4200 mm/s a unikátni poziční kamerou pro snadné umístnění grafiky na přesné místo kde se bude gravírovat. Jednodušší to ani nemůže být. Vytvoříte si grafiku v Corel Draw nebo Illustratoru, a odešlete ji do tiskového driveru laseru. Na obrazovce počítače vidíte reálny náhled pracovní plochy. Grafiku si jenom posunete přesne na místo na materiálu, kde ji
chcete mít vygravírovanou a odešlete job do laseru. Ten ji vygravíruje přesne na dané místo. Tento laser je dodávan ve dvou velikostech pracovní plochy: 813 x 508 mm a 1219 x 914 mm.
V současné době je to nejvyspělejší laserový systém na trhu. Ma mimořádné odolnou konstrukci a je možné ho nasadit i do 3-směnných provozů. Díky velké pracovní ploše zvláda I velké objemy gravírování a investice do tohoto laseru se rychle vrátí.

2, Radiant 3D – 3D fiber laser, který gravíruje nerovné a 3D povrchy, s automatickým ostřením a scanovací hlavou. Stačí vložit 3D objekt do pracovního prostoru a načíst grafiku do ovládacího software. Laser 3D objekt oscanuje a vygravíruje tuto grafiku na jeho povrch.Díky této technológii je možné snadno nejen popisovat různe nepravidelné 3D předměty ale i gravírovat 3D reliéfy jako na metály, mince a pod. Laser může mít různe laservé zdroje: Fiber, Fiber MOPA, UV laser nebo CO2 laser.


Jansen Display představí novinky kompletního řešení

Vystavovatel: Jansen Display s.r.o.

Kompletní tiskové řešení

Veletrhu se zúčastní také český výrobce reklamních poutačů Jansen Display, jehož služba kompletního řešení se stala velmi oblíbenou. Snadno pořídíte poutač s tiskem plakátu v jedné objednávce a do 72 hodin vám dorazí poutač připravený ihned k použití.

Na nové poutače jako jsou potisknutelné foto stěny, party stany nebo potištěné pulty se můžete těšit díky spojení Jansen Display se společností Promic Displa Systems. Od 1. května vznikne nová společnost Showdown Displays Europe a vy se tak můžete těšit ještě na větší portfolio poutačů. Pár dnich si dnes představíme.

Pop up stěna

Potištěnou stěnu je možné využít pro různé účely – od upoutání pozornosti, přes rozdělení prostor až po využití jako pozadí pro fotky. Design na stěně ještě více vynikne díky LED podsvícení látky.

 • Odolná kovová konstrukce.
 • Kvalitně potištěná látka s pestrými barvami.
 • Silikonové okraje látky pro snadnou výměnu sdělení.
 • Snadné složení – zvládne i 1 člověk.

 

Zipper wall

Reklamní stěna s napnutou látkou na lehké modulární kovové konstrukci. Kvalitní sublimační potisk látky nabízí možnost oboustranné prezentace. Sdělení je možné podtrhnout LED osvětlením.

 • Kvalitně potištěná látka s pestrými barvami.
 • Snadné skládání a přenositelnost – taška k dispozici.
 • 30 různých velikostí.

 

Reklamní pult

Pult s vlastním potištěným designem je vhodný na veletrhy, konference nebo jako flexibilní stánek do místa prodeje. Design na pultu zvýrazní možnost LED podsvícení.

 • Přenosný pult a vnitřním úložným prostorem.
 • Látkový, plakátový nebo magnetický.

 

Reklamní stan

Perfektní pro vytvoření vlastního stánku během pár minut. Díky odolnosti proti počasí se hodí i do venkovních prostor. Na konstrukci je možné připevnit další reklamní sdělení.

 • Venkovní i vnitřní použití.
 • Připevnění reklamní vlajky na konstrukci.

 

Zastavte se u stánku sami a nechte si novinky představit osobně. Tým Showdown Display Europe (Jansen Display a Promic Display Systems) se na vás těší!


Individuální přístupy k zákazníkům, řešení, která dokážete realizovat rychle a bez zbytečných úkonů

Vystavovatel: 4ISP s.r.o.

Trh se pomalu rozjíždí, konečně po dvou letech útlumu a nejistoty ve vedeních velkých a středních strojírenských firem je znát pozvolný nástup investic a rozvoje. Ceny technologií lehce poklesly a vývoj urazil opět kus cesty. V loňském roce jsme zaznamenaly drobnou nejistotu v reklamním průmyslu, jehož se snižování rozpočtů dotklo poměrně záhy.

Jenže bez propagace není prodej. Bez strojů nejsou produkty.

Letos se budeme na veletrhu více orientovat na malosériové o originální produkce. Nabídneme technologie a postupy pro úspory. Jak nepotřebovat raznici a přitom vyrábět produkty?

 

Jak zajistit kvalitu a vysokou úroveň finálního produktu?

Zaměřujeme se více na individuální přístupy k zákazníkům, řešení, která dokážete realizovat rychle a bez zbytečných úkonů.

Zadání  - výkres – materiál – produkt

Zadání – grafika – produkt

 

Zjednodušte si život a zkuste si to sami, přijďte na veletrh, přineste data a i když nevíme, co donesete, uděláme maximu, aby jste si odnesli produkt. A uvidíte.

 

Ing. Dagmar Smrčinová, Ph.D

4ISP s.r.o.

Eurazio center laserové a obráběcí prodejní a testovací centrum, Modletice u Prahy

 

 

 


COLOP e-mark: Revoluce ve světě tisku

Vystavovatel: COLOP CZ s. r. o.

COLOP e-mark je moderní tiskový nástroj, který se vám vejde do kapsy a umožní vám tisknout cokoli, kdykoli a kamkoli chcete.

Spojuje v sobě výhody klasického razítka a stolní tiskárny. Od tiskáren se naučil tisknout cokoli a plně barevně, razítka ho zase naučila mobilitě. Jak to funguje? Propojíte e-mark s aplikací ve vašem smartphonu, tabletu nebo počítači, navrhnete otisk, odešlete do zařízení a pohybem do strany tisknete. Jednoduché že?

Více info na www.colopemark.cz


Hitem 3D reklamy jsou univerzální nabíjecí kabely

Vystavovatel: DISKUS, spol. s r.o.

Nebaví vás přemýšlet, který nabíjecí kabel vzít s sebou ? Můžete je mít všechny v jednom a ještě pěkné stylové. Představujeme nabíjecí USB kabel s koncovkami pro všechny typy zařízení (microUSB, Lightning, USB-C). Kabel je doplněný rozbočovačem, v kterém je zabudovaná LED dioda. Vaše logo se tak rozzáří. Látkové pokrytí kabelu zajistí, že se kabel nezamotá a nepoškodí. Nabíjecí kabely nabízíme v několika barevných variacích, takže si každý klient přijde na své. Produkt je vhodný jak do auta, tak do kanceláře, či k nočnímu stolku, uplatnění najde zkrátka všude. Pokud by Vám vadila délka kabelu, nabízíme i kapesní variantu, kterou lze například připnout na klíče. Dodání bez brandingu je do 24hodin, s brandingem do 6 pracovních dnů.

 

Kabel si můžete vyzkoušet na našem stánku v sektoru 3B.

 


European leader in the visual communication market

Vystavovatel: Ultima Displays

Specialized in visual communication on the exhibition market, from promotion to retail, Ultima Displays is a leading supplier in Europe. Thanks to its three complementary core businesses: the supply of display solutions, large format printing and the design / manufacture of modular stands ; Ultima Displays develops innovative and original solutions for professionals.


Na veletrh přivezeme hybridní plotr COMAGRAV DIGI CORSA

Vystavovatel: COMAC spol. s r.o.

Jedná se o hybridní stroj, kde se podařilo spojit zdánlivě odlišné řezací technologie, frézovací router a velkoplošný řezací ploter v jedno zařízení. Stroj je vhodný pro výrobce reklamy, kterým pokryje 99 procent řezacích operací. Hodí se také do obalového průmyslu, protože frézuje pěny a zároveň řeže vlnitou lepenku. COMAGRAV DIGI CORSA osazujeme až čtyřmi moduly najednou – vysokofrekvenční vřeteno s 50 000 otáčkami a s automatickou výměnou nástrojů - tužka - oscilační nůž - univerzální modul (pro rylovací kolečko, V-cut, kiss-cut, direct cut, atd.).

Varianta COMAGRAV DIGI CORSA RC obsahuje navíc odvíječ materiálu, kdy stačí založit roli materiálu do odvíječe a integrovaný kamerový systém sám načte QR kód z materiálu. V kombinaci s novým softwarem a knihovnami presetů to znamená, že stroj bude sám řezat soubor za souborem bez zásahu obsluhy, což přináší úsporu času a nákladů. Plotr se díky odvíječi hodí také na řezání textilu a jiných technických materiálů v rolích.

COMAC spol. s r.o. je český výrobce CNC strojů značky COMAGRAV pro výrobu a průmyslové zpracování obalů, reklam, plastů, pěny, dřeva a kovů s tradicí od roku 1991. Stroje mají industriální design se zaměřením na ROBUSTNOST, RYCHLOST A ŽIVOTNOST. Klademe důraz zejména na vysokou kvalitu zpracování, díky tomu stroje značky COMAGRAV zvládají práci i ve třísměnných provozech. Ke strojům dodáváme vlastní příslušenství a nástroje, které prošli více než dvacetiletým vývojem. Díky tomu vám dokážeme poradit s řezáním každého materiálu a dodat správný nástroj k dané technologii. Stroje jsou k dispozici na showroomu v Poříčí nad Sázavou, kde vám rádi předvedeme naše vyspělé technologie.

 

SHOWROOM a VÝROBA  :           

Spojovací 362

257 21 Poříčí nad Sázavou

Czech Republic

Tel. +420 317 778, +420 603 252 084

E-mail: info@comagrav.com

web: www.comagrav.com

Fb: https://www.facebook.com/comagrav/

Instagram: https://www.instagram.com/comagrav/

youtube: https://www.youtube.com/user/COMAGRAV


Společnost L-SHOP-TEAM

Vystavovatel: L-SHOP-TEAM Česko s.r.o.

Společnost L-SHOP-TEAM je exkluzivním distributorem značky miners mate, založené v roce 2018. Miners Mate - název značky, který má být přeložen jako kamarád / horník, znamená do­mov značky: oblast Porúří. a hodnoty související s těžbou: trvanlivost a spolehlivost.

My mate - první kolekce - obsahuje 16 výrobků: osm položek pro muže, sedm položek pro ženy a unisexový dlouhý rukáv v tlumených bar­vách. Mnoho položek je k dispozici v moderním dvoubarevném vzhledu. Heather varianty ba­rev jsou jen další faktor, který uzavírá kolekci. Mikiny s kapucí, se zipem, s kulatým výstřihem, polokošile, trička a tílka mají neformální vzhled.

NOVÉ 2020

V letošním roce bude kolekce „my mate“ doplněna o pět nových produktů: vedle tří unise­xových modelů bund (MY810, MY910, MY1010) bude stávající kolekce obohacena o tepláky pro ni (MY1120) a pro něj (MY1110).

Podívejte se na celou kolekci na: www.l-shop-team.cz


TEXIMA spol. s r.o.

Vystavovatel: TEXIMA spol. s r.o.

Společnost TEXIMA spol. s r.o. byla založena v roce 2002, jako rodinná firma.

Od svého založení se firma zabývá výhradně výrobou oděvních doplňků – dětských, pánských šlí a textilních opasků.
 

Naší snahou je nabídnout výrobek, který bude nejen žhavým módním doplňkem, ale také praktickou součástí oděvu pro sport, zábavu i do společnosti.

Jako výrobci nabízíme široký sortiment různých možností a provedení. Naši doménou je možnost sublimačního tisku vzorů dle přání zákazníka a realizace vlastních grafických návrhů


Symbolický rok 2020

Vystavovatel: Spandex SyndiCUT, s.r.o.

Symbolický rok 2020: bude zmenená koncepcia stánku. Zmenou bude, že dáme viac priestoru dodávateľom materiálom a ich prezentáciu spolu s novinkami z hardware. Väčší priestor dostanú kľučový dodávatelia materiálov – 3M, Orafol, Avery Dennison, Arlon a taktiež viac priestoru venujeme aj našej vlastnej značke ImagePerfect. Expozícia bude pre zákazníkov jasne rozdelená podľa dodávateľov, takže jednoducho dostanú odpovede na prípadné otázky o jednotlivých materiáloch.

Zo zariadení budú nosným produktom UV technológie v rôznych veľkostiach a aplikáciách aj finalizáciou produkciou na stolových plotroch.

Úplnou novinkou bude 3,2 široká solventná vysokoproduktívna tlačiareň vo veľmi príjemnej cene.

Tradične budú na stánku živé ukážky carwrappingu a taktiež ukážky zmeny designu nábytku.

Tešíme sa na vašu návštevu.

 


TVAR výrobní družstvo Pardubice

Vystavovatel: TVAR výrobní družstvo Pardubice

TVAR výrobní družstvo Pardubice, tradiční český výrobce plastového zboží, pětinásobný držitel prestižního ocenění "Českých 100 nejlepších", připravil pro návštěvníky veletrhu atraktivní nabídku  oblíbených plastových reklamních a dárkových předmětů a také obalů ve velmi přijatelných cenových relacích.  Výrobky jsou zhotoveny ze zdravotně nezávadného materiálu - polypropylenu v módních barevných odstínech a opatřeny potisky a logem plní důležitou funkci propagační. Jejich předností je vysoká užitná hodnota, nízká hmotnost, jednoduchá manipulace, nerozbitnost a dlouhodobá životnost. Novinkou v našem sortimentu je opakovaně použitelný kelímek na kávu o objemu 250 ml a 400 ml a dále opakovaně použitelné kelímky Popcup v moderním designovém provedení vhodné na festivaly a sportovní akce.


Společnost New Wave Austria

Vystavovatel: New Wave Austria GmbH

Společnost New Wave Austria se svým širokým portfoliem v oblasti reklamního textilu a pracovních oděvů pokryje všechny textilní požadavky Vaší firmy.

Na veletrhu se prezentuje excelentní nabídkou kvalitních oděvů a doplňků pro dámy, pány i děti značky Clique® i funkčními a vysoce kvalitními pracovními oděvy Projob®.

Přijďte se na ně podívat do haly 3.

 


Závěrečná zpráva 2019

Facebook