Reklama Polygraf
Event venue - LETŇANY
PVA EXPO PRAGUE

You will find at the fair - Reklama Polygraf


NOEX – advertising trays from Poland

Exhibitor: NOEX Sp. z o.o. Sp.j.

The Noex company is a leader in advertising materials. We have 36 years of experience. We produce advertising / bartending trays with a non-slip surface and cash trays. We offer advertising gadgets, a wide range of POS, paper boxes, ashtrays, ice containers and products made at the special request of customers.

What distinguishes us on the market are trays with a PU or TPE anti-slip surface - similar to honeycomb, it gives additional protection against the possibility of uncontrolled movement of dishes when moving them from place to place, even if the tray surface is wet!


Jedinečný flatbed Fujifilm Acuity Prime 20, to je skloubení kvality, produktivity a nízké spotřeby inkoustu i energie

Exhibitor: FUJIFILM CZ, s.r.o.

Zcela nová tiskárna s plochým ložem s jedinečným, výjimečným designem a vysokou užitnou hodnotou. Acuity Prime nabízí vysoce kvalitní tisk na řadu pevných a flexibilních médií, podporovaný pěti vakuovými zónami a volitelným primerem. Nová generace UV-LED vytvrzování snižuje spotřebu energie. Tato nová řada zahrnuje modely Prime 20 a Prime 30, je dostupná za velmi atraktivní cenu a nabízí tak vynikající návratnost investice.

Rozměry: 5 x 3 x 1,5 m


What is most durable is born of Passion! — this is Lanyard.PRO Do you know who is the largest factory of lanyards?

Exhibitor: Allers Grupa sp z o.o.

Lanyard.pro is a company that has been constantly improving and expanding its offer for almost 20 years. For 20 years we have been creating a textiles factory that meets the highest standards, we serve over 2000 agencies in 21 countries. We introduce new products, Lanyard.pro is not just lanyards, but also personalized towels, pillows, backpacks, cases, and deck chairs.

We do it because we want to, not because we have to. We are a Polish Family company that is not satisfied when the customer is pleased. He has to be dilighted! Every day our TEAM upgrading our technology processes or customer service, we figure out how it could be done better.

Highest quality materials from tested producers assure that we produce the highest quality final product, fitting our high production standards. We also offer many printing techniques, starting from heat transfer sublimation through screen printing and ending on weaving.

In 2020 we also introduced the new automated B2B platform lanyards ordering system, lanyard.pro, that gives new possibilities in lanyards business.


Kreativní packaging a inovativní prémiová balení. Pomáháme vaším produktům vyniknout.

Exhibitor: BLUE ARROW INTERNATIONAL, s.r.o.

Originální prémiové balení nechá vyniknout vašemu produktu mezi ostatními. Pomůže zvýšit jeho atraktivitu a pravděpodobně zvednout jeho prodej. Dokážeme prémiově zabalit jakýkoli produkt - nápoje, potraviny, kosmetiku, léčiva, oblečení, elektroniku a jakékoli další rychloobrátkové zboží. Pracujeme s řadou konstrukcí a materiálů. Navrhneme a vyrobíme prémiové balení v podobě plechových dóz v různých tvarech, dále papírové tubusy, plastové nebo papírové krabičky, kosmetické taštičky nebo termotašky. Dále nabízíme všechny druhy nákupních tašek z udržitelných materiálů - plastové tašky a e-comerce obálky z recyklovaného polyethylenu, netkané tašky z RPET, látkové tašky z recyklované bavlny a bambusových vláken a papírové tašky a sáčky s FSC certifikací. Naše zakázková výroba využívá kapacity vybraných výrobních linek a továren v Evropě a Asii. S námi je snadná cesta k nejlepší ceně a ověřené kvalitě.


Promote your brand with Refloactive reflectors!

Exhibitor: Refloactive Sp. z o.o.

At Refloactive we design and create certified reflective products in belief that they will significantly contribute to the overall improvement of road safety. Our goal is to break with the image of a reflector known as a low-budget and mass-market gadget, emphasizing new quality and fashion. We firmly believe that with an inspired design, reflectors can be a safe and attractive accessory for everyone.

Since 2008 we have been a leading manufacturer and importer of certified reflective products for agency advertising and consumer purposes, operating mainly on the Western European market.  We specialize in various types of reflective gadgets, ranging from small reflectors, LED accessories to professional reflective clothing sewn from breathable and waterproof materials.

 


Fujifilm Revoria PC1120 - síla šesti barev pro vaši budoucnost

Exhibitor: FUJIFILM CZ, s.r.o.

Budoucnost digitálního archového tisku přichází. Fujifilm Revoria PC 1120 přináší 6 barev v jednom průchodu, bez snížení rychlosti. Tiskněte barvy PANTONE Metallics, oranžové odstíny, dodejte pleťovým odstínům dosud nevídanou brilanci. Vše bez nároku na zvláštní přípravu dat a s plnou automatizací nastavení stroje. V nabídce je 6 přídavných barev, jejichž výměnu zvládnete do 10 minut. Samozřejmostí jsou až 4 vakuové podavače, kompletní dokončování včetně trojstranného ořezu brožur a bigování. Nedělejte kompromisy, investujte do své budoucnosti.

Rozměry: 7,5 x 1,5 x 2


Stroje pro tiskárny, kartonáž a reklamní agentury. Usnadňujeme lidem práci…

Exhibitor: Versotrade s.r.o.

Digitální řezací plotr CB03II-2516-RM

Hledáte plotr, který si poradí s opravdu velkými zakázkami? Digitální řezací plotr CB03II disponuje pracovní plochou 2500 x 1600 mm a snadno zpracovává široké množství materiálů: karton, vlnitou lepenku, voštinu, flexodesky, tkaniny, kůži, plasty/PVC, pryžové tkaniny, dibond/ACM, akryl, MDF, plexisklo, polypropylen, pěny různých tlouštěk atd.

Stroj s rotujícím pásem umožňuje připojení automatického nakladače. Samotný plotr pak zvládne pracovat se dvěma nástroji současně: oscilační řez, poloviční řez, rotační řez, V-řez, lineární řez, rotační fréza, pěnové řezání, rýhování. Opčně lze stroj doplnit ještě o další pozici pro nástroj.

Komunikace probíhá skrze PC a pracuje s formáty PDF, PLT, DXF, JW, XML, JTP, …

Bezpečnostní systém s infračervenými senzory pak pohlídá bezpečnost pracovníků. Stroj má certifikaci CE a SGS.


Nástroje pro polygrafii, přípravu tisku a fotografii

Exhibitor: QUENTIN, spol. s r.o.

Společnost Quentin, provozovatel e-shopu DTPobchod.cz, funguje od roku 1998. Poskytujeme laické i profesionální veřejnosti ucelenou nabídku nástrojů pro polygrafii, přípravu tisku a fotografii. Od přímého vstupu společnosti Apple na český trh jsme také významným autorizovaným prodejcem této značky. V našem e-shopu naleznete vše potřebné pro práci grafika či kreativce. Jsme například dodavatelem produktů společností Adobe, Apple, Canon, EFI, Eizo, Enfocus, Epson, Extensis, ILFORD, Just Normlicht, LaserSoft, XRite, Pantone, Quark, Tecco, Wacom aj. Na veletrhu představíme: Spektrofotometry pro kontrolu kvality tisku: X-Rite je předním výrobcem průmyslových zařízení pro kontrolu a nastavení tisku, kontrolu kvality, vyhodnocení přímých barev a jiných veličin z oboru polygrafie. Obdobná zařízení pak nabízí i pro výrobní průmysl: měření tekutin, plastových výrobků, kovů, automotive oblast aj. Na našem stánku vám představíme novinku eXact 2 - druhou generaci nejrozšířenějšího přenosného spektrofotometru. K vidění bude i produkční i1 Pro 3 nebo průmyslový CI6x. Vzorníky Pantone barev: Pantone poskytuje univerzální jazyk barev dostupný všem: návrhářům a designerům pro správný návrh výrobku a průmyslovým výrobcům pro pochopení záměru zákazníka i pro kontrolu kvality. Díky Pantone lze přijímat rozhodnutí týkající se barev v každé fázi pracovního procesu. Nejnovější edice Pantone Formula Guide, 2023, je doplněná o 224 zcela nových barev, je vytištěna běžnou ofsetovou technologií a obsahuje některé nové základní barvy a tedy i nové formulace odstínů.


Advertising caps

Exhibitor: HEADWEAR PROFESSIONALS

The Headwear Professionals offer includes many products from the broadly understood range of headwear. Our leading products are baseball caps, of which we have over 100 different models and styles available immediately - which gives the opportunity to choose a product for the most demanding customers.

However, baseball caps are not everything. In our offer you can also find winter hats, which can be an ideal advertising gadget in the autumn and winter. Here, too, the range is very wide, you can choose from different materials and styles.

Particularly noteworthy are also hats and advertising visors, which are perfect for spring and summer. Advertising canopies are also very often used at various types of outdoor events.


Stroje pro tiskárny, kartonáž a reklamní agentury Usnadňujeme lidem práci…

Exhibitor: Versotrade s.r.o.

Digitální řezací plotr LST03-0806-RM

Menší plotr LST03 disponuje pracovní plochou 800 x 600 mm a je vhodným vybavením pro menší zakázky. Co do vybavení a možností si však příliš nezadá s modelem CB03II-2516RM. Je vybaven rotujícím pásem s automatickým nakladačem. Digitálně vyřeže jakoukoli předlohu do archu o tloušťce až 6 mm.

Komunikace probíhá skrze běžné PC a pracuje s formáty .PDF, PLT, DXF, RIP, CAD, PLT a další.

Díky kompletní sadě nástrojů, které lze snadno vyměnit, lze plotr využít pro zpracování mnoha různých typů materiálů. Hlava plotru nese čtyři nástroje: bigovací kolečko, dva aktivní nože a jeden univerzální nástroj (nůž, kreslící pero…). Jeden aktivní nůž pro řezání samolepek (kiss cutting) nebo řezání papíru do 1,5mm a druhý oscilační (OET) pro řezání do 6 mm.

Plotr je vybaven velice přesnou CCD kamerou a má certifikaci CE a SGS.


Zakázková výroba obalů a plně barevných etiket – vhodné pro flexibilní produkci

Exhibitor: MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r.o.

Společnost MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r. o. se zařadila mezi významné dodavatele digitálních technologií (laserová, inkoustová, memjet). Tyto technologie z roku na rok  nachází větší uplatnění u zákazníků, kteří se zaměřují na efektivní výrobu a dokáží flexibilně reagovat na potřeby jejich odběratelů. Námi nabízené technologie připravy plnobarevných etiket typu z role na roli jsou připraveny k aplikaci přímo na výrobky. Tímto řešením se zkrátí čas finalizace výrobku a výrobek může být rychleji expedován ke konečnému odběrateli. Samotné plnobarevné etikety je možné tisknout jednotlivě nebo navinout na roli, záleží od samotné finální aplikace na výrobky. Zajímavou možností se stává potisk přímo na doypack sáčky, kde odpadá potřeba lepení etiket.

Na našem stánku tento rok uvidíte přímý potisk tepelně uzavíratelné obalové fólie vhodné pro balení různého sypkého a vlhkého materiálu.  


Brother GTX - přímý potisk téměř na cokoliv

Exhibitor: Šicí technika Brother s.r.o.

Technologie Brother GTX - přímého potisku na textil posouvá možnosti dál, než je vaše očekávání. Samozřejmostí je tisk na bavlnu i s určitým poměrem příměsí. Velkou výhodou je přímý potisk na polyester (včetně tisku bílé barvy) a inovativním prvkem je možnost se stejnou tiskárnou tisknout i DTF. Vše libovolně od jednoho kusu. Přijďte se přesvědčit na náš stánek a pohovořit o možnostech, které váš business mohou posunout.


Nejmodernější černobílý produkční archový stroj s nejvyšší kvalitou tisku

Exhibitor: FUJIFILM CZ, s.r.o.

Fujifilm Revoria E-1136 přináší vše, co od produkčního černobílého tisku očekáváte. Výkon, robustnost, opravdové vakuové podávání, nejširší možnosti dokončování a plnou automatizaci seřízení stroje. A k tomu nepřekonatelnou kvalitu tisku, bohaté polotóny a sytou černou bez kompromisů.

Rozměry: 2,5 x 1 x 1,3


Stroje pro tiskárny, kartonáž a reklamní agentury. Usnadňujeme lidem práci…

Exhibitor: Versotrade s.r.o.

Semiautomat TAPE 1000 pro nanášení oboustranné lepící pásky

Potřebuje lepit pásku na složky, krabice, displeje, stojany?

TAPE 1000 se postará o úsporu času především u středních a větších zakázek.

Stroj umí aplikovat oboustrannou pásku na papír, lepenku, vlnitou lepenku, dřevo, PVC a další materiály, které mají podobné vlastnosti a tloušťku 0.1 - 20 mm.

Je vybaven dotykovou PLC obrazovkou, lze jej programovat a ukládat množství úkonů, které souvisí s jednotlivými typy výrobků.

Stroj lze dovybavit až čtyřmi aplikátory pásky, včetně aplikátoru trhací pásky pro další typ zakázek.

 


Enlight Your Brand with an impressive promotional gift!

Exhibitor: Brand Gifts, a.s.

Be inspired by new trends.
We've expanded our range to include a unique collection of promotional candles that give you new ways to effectively communicate your brand values and tailor your branding to your goals. You can surprise with a wide range of beautiful glass forms, a wealth of glass colouring and decorating, fillings made from trendy vegan soy wax or paraffin, which can also be additionally coloured.
Make your brand stand out. Sparkingly.
Candles are among the few promotional gifts that affect up to 4 senses: sight, smell, touch and hearing, while creating a magical mood, which makes them one of the most effective business gifts.
Unlimited possibilities of coloring nad branding
Let your imagination run wild and cover the candle with any Pantone shade. In addition, you can choose one of the phenomenal coloring effects: stunning gloss, noble matt or elegant Soft Touch. Give your candle a unique character that's perfectly in line with your brand vision, thanks to our remarkable decoration techniques. Among them you will find noble sandblasting, an exclusive metallic effect or interesting forms of printing.
Choose a captivating fragrance and match the packaging perfectly with the candle
What will further distinguish the business gift are: customization with a unique and durable aroma from three fragrance groups (natural, etheric, taste). Create a magical atmosphere thanks to fragrance customization.
The Brand News
Traditionally, Brand Gifts will also a new shapes of promotional ceramics, glass and porcelaine by MAXIM and present news from the area of premium corporate gifts for managers from world famous brands HUGO BOSS, CERRUTI 1881, FESTINA, CHRISTIAN LACROIX, CACHAREL and others.
A gift for a business card!
Every visitor to our fair stand who works in an advertising or event agency (reseller) and hands us their business card will receive a valuable gift from us. The offer is valid for the first representative from each reseller who visits our stand. If you really want to amaze your clients, just drop in our stand of Brand Gifts.

Take a look at our total product range at www.brandgifts.cz


Moderní stroje pro zpracování výrobků Řezací a lepicí plottery, výsekové stroje, kašírovací stroje, lepicí a skládací stroje, automatizace a logistika

Exhibitor: NAVETECH s.r.o.

Vystavený exponát:

FELIX GLUER od společnosti LYNX Poland je nejmodernějším řešením pro přesné dávkování, jak lepidel za tepla, tak i lepidel za studena - stroje na dávkování lepidla s CNC řízením. Stroj je univerzální a všestranný, určený pro obalový a POS průmysl. Co jej odlišuje od standardních lepících strojů, je schopnost současně aplikovat lepidlo na několik produktů různého tvaru. Lepidlo je aplikováno s vysokou rychlostí a přesností; množství lepidla je identické po celé délce aplikace. Pracovní plocha stroje je rozdělena na dva na sobě nezávisle pohyblivé stoly. To usnadňuje současnou aplikaci lepidla na dva produkty, které jsou rozdílné v tloušťce. Plotr urychluje výrobu tím, že určuje pracovní cykly pro obsluhu a eliminuje časový úbytek typický pro manuální aplikaci lepidla.


Falk&Ross: Your Partner for Textiles

Exhibitor: Falk & Ross Group Central Eastern Europe Kft.

With over 2400 styles we have the RIGHT collection, delivered most EFFICIENTLY, supported by GREAT services to help YOUR BUSINESS thrive.

Our Collection

Quality you can trust from over 50 market leading brands including a selection of top selling and new styles for all segments.

Distribution & Service

With one of the largest stocks in Europe & optimized delivery times to your country via our 2 distribution centres in Poland and Germany, we can deliver what you need quickly.

Enjoy the best service - place your orders via our webshop or ask for personalized advice from our professional teams. Together we can find the best solutions to meet your needs.

And that’s not all.  Discover our digital, IT and marketing tools which can support your business.

Our Own Brands - SG

Meet our collections of garments & accessories. Bestselling styles designed for decoration, all high quality and great value – available, reliable & consistent.

In 2023 we’re proud to introduce new collections under our well-known brand SG. Key unisex styles available in core colours and a wide range of sizes.

Come and discover these styles, novelties and many more on our stand at REKLAMA POLYGRAF OBALY Praha.


Lepíky s.r.o. , dvacet let zkušeností v lepení

Exhibitor: Lepíky s.r.o.

Lepíky® není jen název firmy, ale i chráněné obchodní jméno pro víceúčelové lepící body, první výrobek, se kterým společnost v roce 2003 vstoupila na trh. Lepíky® společnost vyrábí ve svém závodě v Běchovicích pod značkou DotFix®.

Dnes v našem portfoliu najdete VHB pásky a akrylové gelové pásky pro montáž automobilových lišt a doplňků i pro beznýtovou technologii. Dále oboustranně lepící pásky a pěnové pásky pro polygrafii, elektrotechniku i pro scrap booking, včetně výseků z těchto materiálů. Zákazníkům poskytujeme technický servis a zakázkovou výrobu výseků

Průhledná přelepovací kolečka k uzavírání krabiček, barevná fixační kolečka k označování a fixaci obálek s dokumenty.

Páska Power tape slouží k zalepování úniků vody z trubek, plastových solárních výměníků.

Nová je páska na lepení PP a PE.

Spolupracujeme s firmou Velcro® a vyrábíme výseky ze samolepících suchých zipů klasických i ultratenkých. Zavírání krabiček, obálek, skříněk, kufříků, montáž obrázků nemůže být jednodušší. Dodáváme výseky ze samolepících zipů na brusky. Nové stahovací pásky na suchý zip se používají hlavně při montáži a organizaci kabelových svazků

Pro bezpečnost práce nabízíme protiskluzové pásky jak korundové tak plastové pro dlouhodobý pobyt ve vodě. Vinylové podlahové pásky pro značení podlah, včetně fosforescentních pásek.

Proti bouchání šuplíků a klouzání tácků nabízíme samolepící pryžové dorazy.

 

Letos slavíme 20 let a tak bychom Vás rádi pozvali k návštěvě našeho stánku na výstavě Reklama Polygraf, kde si budete moci odnést některou z našich kouzelných maličkostí.

 


Materiály pro polygrafii - ražební fólie – etikety - tiskárny etiket – pásky - speciality

Exhibitor: TFP universal a.s.

Společnost TFP universal a.s. dodává materiály pro polygrafii a do všech ostatních odvětví. Fólie pro horkou a studenou ražbu, holografické fólie, samolepicí etikety, termo transferové pásky a tiskárny. Jednostranné a oboustranné lepicí materiály např. na výrobu obalů. Tvarové, pěnové, pryžové a plstěné náseky/ výseky jako vymezovací, těsnicí a tlumicí prvky nejen pro automotive, lepicí gelové body, podlahové značení, PUR bumpony (dorazy). Teflonové, sklo-teflonové samolepicí a nelepicí fólie a pásy, teflonové profily. Z technologie např. snímače čárových kódů, mobilní datové terminály, bezdrátové sítě. Řešíme individuální požadavky, provádíme instalaci technologií, působíme po celé ČR, naší předností je rychlost dodávek a servis.


Good quality, always on time, affordable price

Exhibitor: Badge4u WOJCIECH PAWLOWSKI

Since 1992, Badge4u has been specialising in promotional gadgets, including button badges, machines and components for button badges production, magnetic products, smartphone accessories, microfiber cloths, openers, keychains, trolly coins, security products and more. The production conditions, our care for environmental issues and work organisation standards have earned us a number of the quality and environmental certificates, such as ISO 9001:2015, ISO 1400:2004, ISO 45001:2018 and SEDEX.


Vstupte do světa barevného produkčního tisku s Fujifilm Apeos Pro

Exhibitor: FUJIFILM CZ, s.r.o.

Fujifilm Apeos Pro nabízí vlastnosti a kvalitu tisku, kterou očekáváte od opravdového produkčního zařízení. Vynikající přesnost registrace od +/-0,5 mm, nepřekonatelné možnosti podávání a in-line dokončování, excelentní potisk strukturovaných papírů. To vše za cenu, která vás příjemně překvapí.

Rozměry: 2 x 1 x 1,3 m


…vTISKli jsme času řád

Exhibitor: Baloušek, s.r.o.

Společnost Baloušek, s.r.o. je tradičním hráčem na poli polygrafického průmyslu. Historie rodinné firmy se začala psát již v roce 1990. Tehdy začali tiskem návodů ke spotřebičům, výrobou a distribucí knih a následně také výrobou hospodářských tiskopisů.

Společnost se postupem času vyprofilovala a v současnosti je jedním z předních českých výrobců diářů, kalendářů, tiskopisů i kreativního sortimentu pro děti.

K tomu také dopomáhá vlastní dílna s bohatým strojovým vybavením pro kompletní knihařskou výrobu.

V roce 2019 společnost uvedla na trh svou novou značku BeBechy, pod kterou vyrábí především přáníčka a další moderní designové výrobky z kraftového papíru. Grafika je ručně kreslená a psaná, proto mají neomezené možnosti originálních motivů a textů.


Canon nabídne pestré menu pro interiérové designéry i signmakery

Exhibitor: CANON CZ s.r.o.

Ani letos nebude na veletrhu Reklama Polygraf Obaly chybět společnost Canon. Chystá se představit řešení, která zaujmou nejen profesionální poskytovatele tisku, ale i interiérové dekoratéry. K vidění bude roll-to-roll tiskárna Canon Colorado 1650 využívající technologii UVgel, která se přizpůsobí potřebám náročných zákazníků a nabídne univerzálnost v oblasti tiskových médií. Technologie Canon UVgel je navržena pro maximální univerzálnost s využitím zvýšené „roztažnosti“ každé vytvrzené kapičky inkoustu. Výstupy z tiskárny lze rychle ohýbat a skládat pro aplikaci soft signage dekorací, aniž by hrozilo nebezpečí popraskání tisku. Je proto skvělou volbou pro poskytovatele tiskových služeb, jejichž produkci dominují plakáty, podlahová grafika a maloobchodní dekorace či tapety.

Flatbed tiskárny zastoupí Canon Arizona 1380 GT, která je určena pro výrobce reklamní grafiky a cedulí se středním objemem produkce, jimž pomáhá zvýšit efektivitu výroby a zvládnout požadavky trhu na větší rozmanitost aplikací. Technologie vytvrzování výtisků diodami LED, která je použita v tiskárnách řady Canon Arizona 1300, nabízí poskytovatelům tiskových služeb možnost využívat mnohem širší škálu aplikací na téměř jakákoliv desková nebo ohebná média, a také možnost pracovat s náročnými médii jako jsou plátno, dřevo, dlaždice či sklo. Toto řešení doplní jeden z nejrozšířenějších automatických vyřezávacích plotterů Kongsberg C24.

Společnosti nabízející profesionální tiskové služby, ale i fotografy zaujme model imagePROGRAF GP-4000. Velkoformátová 11ti barevná tiskárna má vysoce kvalitní výtisky počítačové grafiky. Je první tiskárna s až 99 % pokrytím PANTONE. Své uplatnění najde tam, kde je potřeba přesných a zářivých barev.

Svého zástupce na výstavě ale najdou i řešení pro náročná kancelářská prostředí a výrobu. Tiskárna imagePRESS V1000 je postavena na spolehlivé technologické platformě, která využívá inovace a automatizaci k produkci široké škály aplikací na různých velikostech, typech a gramážích médií – to vše při zachování vysoké rychlosti.


Showdown Displays Europe je vaším výrobcem a současně tiskárnou propagačních stojanů, prezentačních systémů a POS materiálů

Exhibitor: Showdown Displays Europe, s.r.o.

S vlastním výrobním a tiskařským centrem v České republice jsme pro vás komplexním řešením pro všechny displeje. Produkty jako vlajky, promostolky, áčka, bannery, výstavní stěny a světelné boxy lze dodat vždy rovnou s potiskem.

Jako výrobní společnost s 2 sklady v Evropě nabízíme víc než jen pěkný produkt. Pomocí následujících služeb vás podporujeme při prodeji prezentačních systémů.

  • Česká produkce
  • Kompletní produkty s tiskem
  • Neutrální zásilková služba
  • Přizpůsobení displejů
  • Marketingová podpora


PROFISIGN plus – dodavatel technologií a materiálů v signmakingu od roku 2004

Exhibitor: PROFISIGN plus s.r.o.

Japonský výrobce tiskáren a plotrů Roland DG v letošním roce vypustil několik novinek a my bychom rádi s některými z nich seznámili naše i nové zákazníky. Na našem stánku, jako každý rok, najdete zónu zaměřenou na zpracování textilu, tzn. řezací plotry, tepelné lisy, tiskárny na trička nebo nažehlovací fólie. V neposlední řadě máme také stále v nabídce laserové gravírovací zařízení nebo laminátory, které také rádi předvedeme.


DODAVATEL IT REKLAMNÍCH DÁRKŮ - GADGETS

Exhibitor: ZPROGO team s.r.o.

Poptávka po originálních reklamních předmětech, účelných dárcích či firemních přetrvává. Aby se reklamní předměty s logem Vaší firmy nestaly tím opravdu nechtěným dárkem, máme pro Vás řešení. Přicházíme s opravdu nekonečnou řadou předmětů, které ocení jak Vaši partneři, případně podřízení, jež dárek dostanou při vhodné příležitosti. Ale v neposlední řadě jsou námi dodávané a vyráběné produkty výtečným prostředkem k propagaci nebo zviditelnění Vaší firmy. O co tedy jde? Dodáváme IT reklamní předměty: USB flash disky, Power banky, Video booklety, Webové klíče, Selfie tyče, Reproduktory, GPS locatory, PC aqua myši, 3D brýle, Sluchátka, USB nabíječky do auta a mnoho dalšího. Kompletní nabídku najdete na www.USB21.cz.


FINAL REPORT 2022 EN