Reklama Polygraf
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - Reklama Polygraf


PROFISIGN plus – dodavatel technologií a materiálů v signmakingu od roku 2004

Vystavovatel: PROFISIGN plus s.r.o.

Japonský výrobce tiskáren a plotrů Roland DG v letošním roce vypustil několik novinek a my bychom rádi s některými z nich seznámili naše i nové zákazníky. Na našem stánku, jako každý rok, najdete zónu zaměřenou na zpracování textilu, tzn. řezací plotry, tepelné lisy, tiskárny na trička nebo nažehlovací fólie. V neposlední řadě máme také stále v nabídce laserové gravírovací zařízení nebo laminátory, které také rádi předvedeme.

 


Dobrá kvalita, vždy včas, přijatelná cena

Vystavovatel: Badge4u WOJCIECH PAWLOWSKI

Od roku 1992 se Badge4u specializuje na reklamní předměty, včetně odznaků (buttonů), strojů a komponentů pro výrobu odznaků, magnetických produktů, příslušenství pro chytré telefony, hadříků z mikrovlákna, otvíráků, klíčenek, žetonů, bezpečnostních produktů a dalších. Výrobní podmínky, péče o životní prostředí a normy organizace práce nám vynesly řadu certifikátů kvality a ochrany životního prostředí, jako jsou ISO 9001:2015, ISO 1400:2004, ISO 45001:2018 a SEDEX.


Stroje pro tiskárny, kartonáž a reklamní agentury. Usnadňujeme lidem práci…

Vystavovatel: Versotrade s.r.o.

Digitální řezací plotr CB03II-2516-RM

Hledáte plotr, který si poradí s opravdu velkými zakázkami? Digitální řezací plotr CB03II disponuje pracovní plochou 2500 x 1600 mm a snadno zpracovává široké množství materiálů: karton, vlnitou lepenku, voštinu, flexodesky, tkaniny, kůži, plasty/PVC, pryžové tkaniny, dibond/ACM, akryl, MDF, plexisklo, polypropylen, pěny různých tlouštěk atd.

Stroj s rotujícím pásem umožňuje připojení automatického nakladače. Samotný plotr pak zvládne pracovat se dvěma nástroji současně: oscilační řez, poloviční řez, rotační řez, V-řez, lineární řez, rotační fréza, pěnové řezání, rýhování. Opčně lze stroj doplnit ještě o další pozici pro nástroj.

Komunikace probíhá skrze PC a pracuje s formáty PDF, PLT, DXF, JW, XML, JTP, …

Bezpečnostní systém s infračervenými senzory pak pohlídá bezpečnost pracovníků. Stroj má certifikaci CE a SGS.


Fujifilm Revoria PC1120 - síla šesti barev pro vaši budoucnost

Vystavovatel: FUJIFILM CZ, s.r.o.

Budoucnost digitálního archového tisku přichází. Fujifilm Revoria PC 1120 přináší 6 barev v jednom průchodu, bez snížení rychlosti. Tiskněte barvy PANTONE Metallics, oranžové odstíny, dodejte pleťovým odstínům dosud nevídanou brilanci. Vše bez nároku na zvláštní přípravu dat a s plnou automatizací nastavení stroje. V nabídce je 6 přídavných barev, jejichž výměnu zvládnete do 10 minut. Samozřejmostí jsou až 4 vakuové podavače, kompletní dokončování včetně trojstranného ořezu brožur a bigování. Nedělejte kompromisy, investujte do své budoucnosti.

Rozměry: 7,5 x 1,5 x 2


Lepíky s.r.o. , dvacet let zkušeností v lepení

Vystavovatel: Lepíky s.r.o.

Lepíky® není jen název firmy, ale i chráněné obchodní jméno pro víceúčelové lepící body, první výrobek, se kterým společnost v roce 2003 vstoupila na trh. Lepíky® společnost vyrábí ve svém závodě v Běchovicích pod značkou DotFix®.

Dnes v našem portfoliu najdete VHB pásky a akrylové gelové pásky pro montáž automobilových lišt a doplňků i pro beznýtovou technologii. Dále oboustranně lepící pásky a pěnové pásky pro polygrafii, elektrotechniku i pro scrap booking, včetně výseků z těchto materiálů. Zákazníkům poskytujeme technický servis a zakázkovou výrobu výseků

Průhledná přelepovací kolečka k uzavírání krabiček, barevná fixační kolečka k označování a fixaci obálek s dokumenty.

Páska Power tape slouží k zalepování úniků vody z trubek, plastových solárních výměníků.

Nová je páska na lepení PP a PE.

Spolupracujeme s firmou Velcro® a vyrábíme výseky ze samolepících suchých zipů klasických i ultratenkých. Zavírání krabiček, obálek, skříněk, kufříků, montáž obrázků nemůže být jednodušší. Dodáváme výseky ze samolepících zipů na brusky. Nové stahovací pásky na suchý zip se používají hlavně při montáži a organizaci kabelových svazků

Pro bezpečnost práce nabízíme protiskluzové pásky jak korundové tak plastové pro dlouhodobý pobyt ve vodě. Vinylové podlahové pásky pro značení podlah, včetně fosforescentních pásek.

Proti bouchání šuplíků a klouzání tácků nabízíme samolepící pryžové dorazy.

 

Letos slavíme 20 let a tak bychom Vás rádi pozvali k návštěvě našeho stánku na výstavě Reklama Polygraf, kde si budete moci odnést některou z našich kouzelných maličkostí.

 


Stroje pro tiskárny, kartonáž a reklamní agentury Usnadňujeme lidem práci…

Vystavovatel: Versotrade s.r.o.

Digitální řezací plotr LST03-0806-RM

Menší plotr LST03 disponuje pracovní plochou 800 x 600 mm a je vhodným vybavením pro menší zakázky. Co do vybavení a možností si však příliš nezadá s modelem CB03II-2516RM. Je vybaven rotujícím pásem s automatickým nakladačem. Digitálně vyřeže jakoukoli předlohu do archu o tloušťce až 6 mm.

Komunikace probíhá skrze běžné PC a pracuje s formáty .PDF, PLT, DXF, RIP, CAD, PLT a další.

Díky kompletní sadě nástrojů, které lze snadno vyměnit, lze plotr využít pro zpracování mnoha různých typů materiálů. Hlava plotru nese čtyři nástroje: bigovací kolečko, dva aktivní nože a jeden univerzální nástroj (nůž, kreslící pero…). Jeden aktivní nůž pro řezání samolepek (kiss cutting) nebo řezání papíru do 1,5mm a druhý oscilační (OET) pro řezání do 6 mm.

Plotr je vybaven velice přesnou CCD kamerou a má certifikaci CE a SGS.


Reklamní čepice

Vystavovatel: HEADWEAR PROFESSIONALS

Nabídka Headwear Professionals zahrnuje mnoho produktů z širokého sortimentu pokrývek hlavy. Našimi předními produkty jsou kšiltovky, kterých máme ihned k dispozici přes 100 různých modelů a druhů – což dává možnost vybrat si produkt i pro nejnáročnější zákazníky.

Baseballové čepice však nejsou všechno. V naší nabídce najdete i zimní čepice, které mohou být na podzim a v zimě ideální reklamní vychytávkou. I zde je sortiment velmi široký, vybrat si můžete z různých materiálů a druhů.

Pozoruhodné jsou také čepice a reklamní kšilty, které jsou jako stvořené na jaro a léto. Reklamní přístřešky jsou také velmi často využívány při různých typech venkovních akcí.


DODAVATEL IT REKLAMNÍCH DÁRKŮ - GADGETS

Vystavovatel: ZPROGO team s.r.o.

Poptávka po originálních reklamních předmětech, účelných dárcích či firemních přetrvává. Aby se reklamní předměty s logem Vaší firmy nestaly tím opravdu nechtěným dárkem, máme pro Vás řešení. Přicházíme s opravdu nekonečnou řadou předmětů, které ocení jak Vaši partneři, případně podřízení, jež dárek dostanou při vhodné příležitosti. Ale v neposlední řadě jsou námi dodávané a vyráběné produkty výtečným prostředkem k propagaci nebo zviditelnění Vaší firmy. O co tedy jde? Dodáváme IT reklamní předměty: USB flash disky, Power banky, Video booklety, Webové klíče, Selfie tyče, Reproduktory, GPS locatory, PC aqua myši, 3D brýle, Sluchátka, USB nabíječky do auta a mnoho dalšího. Kompletní nabídku najdete na www.USB21.cz.

 


Jedinečný flatbed Fujifilm Acuity Prime 20, to je skloubení kvality, produktivity a nízké spotřeby inkoustu i energie

Vystavovatel: FUJIFILM CZ, s.r.o.

Zcela nová tiskárna s plochým ložem s jedinečným, výjimečným designem a vysokou užitnou hodnotou. Acuity Prime nabízí vysoce kvalitní tisk na řadu pevných a flexibilních médií, podporovaný pěti vakuovými zónami a volitelným primerem. Nová generace UV-LED vytvrzování snižuje spotřebu energie. Tato nová řada zahrnuje modely Prime 20 a Prime 30, je dostupná za velmi atraktivní cenu a nabízí tak vynikající návratnost investice.

Rozměry: 5 x 3 x 1,5 m


Falk&Ross: Váš partner pro textil

Vystavovatel: Falk & Ross Group Central Eastern Europe Kft.

S více než 2 400 styly máme tu PRAVOU kolekci, která je dodávána NEJEFEKTIVNĚJI, podporována SKVĚLÝMI službami, které pomohou VAŠÍ FIRMĚ prosperovat.

Naše kolekce

Kvalita, které můžete důvěřovat, od více než 50 předních značek na trhu, včetně výběru nejprodávanějších a nových stylů pro všechny segmenty.

Distribuce a servis

S jedním z největších skladových zásob v Evropě a optimalizovanými dodacími lhůtami do vaší země prostřednictvím našich 2 distribučních center v Polsku a Německu vám umíme rychle dodat to, co potřebujete.

Užijte si ty nejlepší služby - objednejte si přes náš webshop nebo požádejte o personalizovanou radu od našich profesionálních týmů. Společně můžeme najít nejlepší řešení, která vyhovují vašim potřebám.

A to není všechno. Objevte naše digitální, IT a marketingové nástroje, které mohou podpořit vaše podnikání.

Naše vlastní značka - SG

Seznamte se s našimi kolekcemi oděvů a doplňků. Nejprodávanější styly určené k dekorování, vše ve vysoké kvalitě a skvělé ceně – dostupné, spolehlivé a konzistentní.

V roce 2023 s hrdostí představujeme nové kolekce pod naší známou značkou SG. Klíčové unisex styly dostupné v základních barvách a široké škále velikostí.

Přijďte a objevte tyto styly, novinky a mnohem více na našem stánku na veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY Praha.


Nejmodernější černobílý produkční archový stroj s nejvyšší kvalitou tisku

Vystavovatel: FUJIFILM CZ, s.r.o.

Fujifilm Revoria E-1136 přináší vše, co od produkčního černobílého tisku očekáváte. Výkon, robustnost, opravdové vakuové podávání, nejširší možnosti dokončování a plnou automatizaci seřízení stroje. A k tomu nepřekonatelnou kvalitu tisku, bohaté polotóny a sytou černou bez kompromisů.

Rozměry: 2,5 x 1 x 1,3


Stroje pro tiskárny, kartonáž a reklamní agentury. Usnadňujeme lidem práci…

Vystavovatel: Versotrade s.r.o.

Semiautomat TAPE 1000 pro nanášení oboustranné lepící pásky

Potřebuje lepit pásku na složky, krabice, displeje, stojany?

TAPE 1000 se postará o úsporu času především u středních a větších zakázek.

Stroj umí aplikovat oboustrannou pásku na papír, lepenku, vlnitou lepenku, dřevo, PVC a další materiály, které mají podobné vlastnosti a tloušťku 0.1 - 20 mm.

Je vybaven dotykovou PLC obrazovkou, lze jej programovat a ukládat množství úkonů, které souvisí s jednotlivými typy výrobků.

Stroj lze dovybavit až čtyřmi aplikátory pásky, včetně aplikátoru trhací pásky pro další typ zakázek.


…vTISKli jsme času řád

Vystavovatel: Baloušek, s.r.o.

Společnost Baloušek, s.r.o. je tradičním hráčem na poli polygrafického průmyslu. Historie rodinné firmy se začala psát již v roce 1990. Tehdy začali tiskem návodů ke spotřebičům, výrobou a distribucí knih a následně také výrobou hospodářských tiskopisů.

Společnost se postupem času vyprofilovala a v současnosti je jedním z předních českých výrobců diářů, kalendářů, tiskopisů i kreativního sortimentu pro děti.

K tomu také dopomáhá vlastní dílna s bohatým strojovým vybavením pro kompletní knihařskou výrobu.

V roce 2019 společnost uvedla na trh svou novou značku BeBechy, pod kterou vyrábí především přáníčka a další moderní designové výrobky z kraftového papíru. Grafika je ručně kreslená a psaná, proto mají neomezené možnosti originálních motivů a textů.

 


Nástroje pro polygrafii, přípravu tisku a fotografii

Vystavovatel: QUENTIN, spol. s r.o.

Společnost Quentin, provozovatel e-shopu DTPobchod.cz, funguje od roku 1998. Poskytujeme laické i profesionální veřejnosti ucelenou nabídku nástrojů pro polygrafii, přípravu tisku a fotografii. Od přímého vstupu společnosti Apple na český trh jsme také významným autorizovaným prodejcem této značky. V našem e-shopu naleznete vše potřebné pro práci grafika či kreativce. Jsme například dodavatelem produktů společností Adobe, Apple, Canon, EFI, Eizo, Enfocus, Epson, Extensis, ILFORD, Just Normlicht, LaserSoft, XRite, Pantone, Quark, Tecco, Wacom aj. Na veletrhu představíme: Spektrofotometry pro kontrolu kvality tisku: X-Rite je předním výrobcem průmyslových zařízení pro kontrolu a nastavení tisku, kontrolu kvality, vyhodnocení přímých barev a jiných veličin z oboru polygrafie. Obdobná zařízení pak nabízí i pro výrobní průmysl: měření tekutin, plastových výrobků, kovů, automotive oblast aj. Na našem stánku vám představíme novinku eXact 2 - druhou generaci nejrozšířenějšího přenosného spektrofotometru. K vidění bude i produkční i1 Pro 3 nebo průmyslový CI6x. Vzorníky Pantone barev: Pantone poskytuje univerzální jazyk barev dostupný všem: návrhářům a designerům pro správný návrh výrobku a průmyslovým výrobcům pro pochopení záměru zákazníka i pro kontrolu kvality. Díky Pantone lze přijímat rozhodnutí týkající se barev v každé fázi pracovního procesu. Nejnovější edice Pantone Formula Guide, 2023, je doplněná o 224 zcela nových barev, je vytištěna běžnou ofsetovou technologií a obsahuje některé nové základní barvy a tedy i nové formulace odstínů.


Propagujte svou značku pomocí reflexních odrazek!

Vystavovatel: Refloactive Sp. z o.o.

V Refloactive navrhujeme a vytváříme certifikované reflexní výrobky s vírou, že významně přispějí k celkovému zlepšení bezpečnosti silničního provozu. Naším cílem je prolomit image odrazky známé jako nízkorozpočtový a masový gadget, kladením důrazu na kvalitu a módu. Pevně věříme, že designové odrazky mohou být bezpečným a atraktivním doplňkem pro každého.

Od roku 2008 jsme předním výrobcem a dovozcem certifikovaných reflexních výrobků pro reklamní agentury a spotřebitelské účely, působící především na západoevropském trhu. Specializujeme se na různé druhy reflexních předmětů, od malých odrazek, LED doplňků až po profesionální reflexní oděvy šité z prodyšných a voděodolných materiálů.

 


Kreativní packaging a inovativní prémiová balení. Pomáháme vaším produktům vyniknout

Vystavovatel: BLUE ARROW INTERNATIONAL, s.r.o.

Originální prémiové balení nechá vyniknout vašemu produktu mezi ostatními. Pomůže zvýšit jeho atraktivitu a pravděpodobně zvednout jeho prodej. Dokážeme prémiově zabalit jakýkoli produkt - nápoje, potraviny, kosmetiku, léčiva, oblečení, elektroniku a jakékoli další rychloobrátkové zboží. Pracujeme s řadou konstrukcí a materiálů. Navrhneme a vyrobíme prémiové balení v podobě plechových dóz v různých tvarech, dále papírové tubusy, plastové nebo papírové krabičky, kosmetické taštičky nebo termotašky. Dále nabízíme všechny druhy nákupních tašek z udržitelných materiálů - plastové tašky a e-comerce obálky z recyklovaného polyethylenu, netkané tašky z RPET, látkové tašky z recyklované bavlny a bambusových vláken a papírové tašky a sáčky s FSC certifikací. Naše zakázková výroba využívá kapacity vybraných výrobních linek a továren v Evropě a Asii. S námi je snadná cesta k nejlepší ceně a ověřené kvalitě.


Materiály pro polygrafii - ražební fólie – etikety - tiskárny etiket – pásky - speciality

Vystavovatel: TFP universal a.s.

Společnost TFP universal a.s. dodává materiály pro polygrafii a do všech ostatních odvětví. Fólie pro horkou a studenou ražbu, holografické fólie, samolepicí etikety, termo transferové pásky a tiskárny. Jednostranné a oboustranné lepicí materiály např. na výrobu obalů. Tvarové, pěnové, pryžové a plstěné náseky/ výseky jako vymezovací, těsnicí a tlumicí prvky nejen pro automotive, lepicí gelové body, podlahové značení, PUR bumpony (dorazy). Teflonové, sklo-teflonové samolepicí a nelepicí fólie a pásy, teflonové profily. Z technologie např. snímače čárových kódů, mobilní datové terminály, bezdrátové sítě. Řešíme individuální požadavky, provádíme instalaci technologií, působíme po celé ČR, naší předností je rychlost dodávek a servis.


Zakázková výroba obalů a plně barevných etiket – vhodné pro flexibilní produkci

Vystavovatel: MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r.o.

Společnost MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r. o. se zařadila mezi významné dodavatele digitálních technologií (laserová, inkoustová, memjet). Tyto technologie z roku na rok  nachází větší uplatnění u zákazníků, kteří se zaměřují na efektivní výrobu a dokáží flexibilně reagovat na potřeby jejich odběratelů. Námi nabízené technologie připravy plnobarevných etiket typu z role na roli jsou připraveny k aplikaci přímo na výrobky. Tímto řešením se zkrátí čas finalizace výrobku a výrobek může být rychleji expedován ke konečnému odběrateli. Samotné plnobarevné etikety je možné tisknout jednotlivě nebo navinout na roli, záleží od samotné finální aplikace na výrobky. Zajímavou možností se stává potisk přímo na doypack sáčky, kde odpadá potřeba lepení etiket.

Na našem stánku tento rok uvidíte přímý potisk tepelně uzavíratelné obalové fólie vhodné pro balení různého sypkého a vlhkého materiálu.  


Rozsviťte svou značku působivým reklamním dárkem!

Vystavovatel: Brand Gifts, a.s.

Nechte se inspirovat novými trendy.
Rozšířili jsme sortiment o jedinečnou kolekci reklamních svíček, díky kterým získáváte nové možnosti, jak účinně komunikovat hodnoty své značky a branding přizpůsobit svým cílům. Můžete překvapit širokou škálou krásných skleněných tvarů, bohatostí barvení a zdobení skla, náplní z trendy veganského sójového vosku nebo parafínu, který lze navíc obarvit.
Dejte své značce vyniknout. Zářně.
Svíčky patří mezi několik málo reklamních dárků, které působí až na 4 smysly najednou: zrak, čich, hmat a sluch, a zároveň vytvářejí kouzelnou náladu, což z nich činí jeden z nejúčinnějších obchodních dárků.
Neomezené možnosti barvení a brandingu
Popusťte uzdu své fantazii a obarvěte svíčku libovolným odstínem Pantone. Navíc si můžete vybrat jeden z fenomenálních barevných efektů: ohromující lesk, ušlechtilý mat nebo elegantní Soft Touch. Dodejte svíčce jedinečný charakter, který bude v dokonalém souladu s představou značky, díky našim pozoruhodným technikám dekorace. Najdete mezi nimi ušlechtilé pískování, exkluzivní metalický efekt nebo zajímavé způsoby potisku.
Vyberte si podmanivou vůni a obal dokonale slaďte se svíčkou
Co obchodní dárek ještě více odliší, je přizpůsobení jedinečnou a trvanlivou vůní ze tří skupin (přírodní, éterické, chuťové). Vytvořte kouzelnou atmosféru díky přizpůsobení vůně.
Značkové novinky
Již tradičně společnost Brand Gifts představí také nové tvary reklamní keramiky, skla a porcelánu MAXIM a novinky z oblasti prémiových firemních dárků pro manažery od světoznámých značek HUGO BOSS, CERRUTI 1881, FESTINA, CHRISTIAN LACROIX, CACHAREL a dalších.
Dárek za vizitku!
Každý návštěvník našeho stánku, který pracuje v reklamní či eventové agentuře (reseller) a předá nám svoji vizitku, obdrží od nás hodnotný dárek. Nabídka platí pro prvního zástupce od každého resellera, který náš stánek navštíví. Pokud chcete opravdu ohromit své klienty, zastavte se na stánku Brand Gifts.

Podívejte se na náš celkový sortiment na www.brandgifts.cz


NOEX – reklamní podnosy z Polska

Vystavovatel: NOEX Sp. z o.o. Sp.j.

Společnost Noex je lídrem v oblasti reklamních materiálů. Máme 36 let zkušeností. Vyrábíme reklamní / barmanské podnosy s protiskluzovým povrchem a pokladní tácky. Nabízíme reklamní předměty, široký sortiment POS, papírové krabice, popelníky, nádoby na led a produkty vyrobené na speciální přání zákazníků.

To, co nás na trhu odlišuje, jsou podnosy s PU nebo TPE protiskluzovým povrchem - podobně jako voština poskytuje dodatečnou ochranu proti možnosti nekontrolovaného pohybu nádobí při jeho přemisťování z místa na místo, i když je povrch podnosu mokrý!


Showdown Displays Europe je vaším výrobcem a současně tiskárnou propagačních stojanů, prezentačních systémů a POS materiálů

Vystavovatel: Showdown Displays Europe, s.r.o.

S vlastním výrobním a tiskařským centrem v České republice jsme pro vás komplexním řešením pro všechny displeje. Produkty jako vlajky, promostolky, áčka, bannery, výstavní stěny a světelné boxy lze dodat vždy rovnou s potiskem.

Jako výrobní společnost s 2 sklady v Evropě nabízíme víc než jen pěkný produkt. Pomocí následujících služeb vás podporujeme při prodeji prezentačních systémů.

  • Česká produkce
  • Kompletní produkty s tiskem
  • Neutrální zásilková služba
  • Přizpůsobení displejů
  • Marketingová podpora

     


Brother GTX - přímý potisk téměř na cokoliv

Vystavovatel: Šicí technika Brother s.r.o.

Technologie Brother GTX - přímého potisku na textil posouvá možnosti dál, než je vaše očekávání. Samozřejmostí je tisk na bavlnu i s určitým poměrem příměsí. Velkou výhodou je přímý potisk na polyester (včetně tisku bílé barvy) a inovativním prvkem je možnost se stejnou tiskárnou tisknout i DTF. Vše libovolně od jednoho kusu. Přijďte se přesvědčit na náš stánek a pohovořit o možnostech, které váš business mohou posunout.


Moderní stroje pro zpracování výrobků Řezací a lepicí plottery, výsekové stroje, kašírovací stroje, lepicí a skládací stroje, automatizace a logistika

Vystavovatel: NAVETECH s.r.o.

Vystavený exponát:

FELIX GLUER od společnosti LYNX Poland je nejmodernějším řešením pro přesné dávkování, jak lepidel za tepla, tak i lepidel za studena - stroje na dávkování lepidla s CNC řízením. Stroj je univerzální a všestranný, určený pro obalový a POS průmysl. Co jej odlišuje od standardních lepících strojů, je schopnost současně aplikovat lepidlo na několik produktů různého tvaru. Lepidlo je aplikováno s vysokou rychlostí a přesností; množství lepidla je identické po celé délce aplikace. Pracovní plocha stroje je rozdělena na dva na sobě nezávisle pohyblivé stoly. To usnadňuje současnou aplikaci lepidla na dva produkty, které jsou rozdílné v tloušťce. Plotr urychluje výrobu tím, že určuje pracovní cykly pro obsluhu a eliminuje časový úbytek typický pro manuální aplikaci lepidla.


Co je nejtrvanlivější, rodí se z vášně! — toto je Lanyard.PRO Víte, kdo je největší továrnou na šňůrky?

Vystavovatel: Allers Grupa sp z o.o.

Lanyard.pro je společnost, která již téměř 20 let neustále zdokonaluje a rozšiřuje svou nabídku. Již 20 let provozujeme textilní továrnu, která splňuje nejvyšší standardy, obsluhujeme více než 2000 agentur ve 21 zemích. Představujeme nové produkty, Lanyard.pro nejsou jen šňůrky na krk, ale také personalizované ručníky, polštáře, batohy, pouzdra a lehátka.

Děláme to, protože chceme, ne protože musíme. Jsme polská rodinná firma, která není spokojená, když je zákazník spokojený. Musí mít radost! Každý den, kdy náš TÝM aktualizuje naše technologické procesy nebo zákaznický servis, zjišťujeme, jak by to šlo udělat lépe.

Nejkvalitnější materiály od prověřených výrobců zaručují, že vyrábíme nejkvalitnější finální produkt splňující naše vysoké výrobní standardy. Nabízíme také mnoho tiskových technik, od sublimace přenosu tepla přes sítotisk až po tkaní.

V roce 2020 jsme také představili nový automatizovaný systém objednávání lanyardů na platformě B2B lanyard.pro, který vytváří nové možnosti v podnikání s lanyardy.


Canon nabídne pestré menu pro interiérové designéry i signmakery

Vystavovatel: CANON CZ s.r.o.

Ani letos nebude na veletrhu Reklama Polygraf Obaly chybět společnost Canon. Chystá se představit řešení, která zaujmou nejen profesionální poskytovatele tisku, ale i interiérové dekoratéry. K vidění bude roll-to-roll tiskárna Canon Colorado 1650 využívající technologii UVgel, která se přizpůsobí potřebám náročných zákazníků a nabídne univerzálnost v oblasti tiskových médií. Technologie Canon UVgel je navržena pro maximální univerzálnost s využitím zvýšené „roztažnosti“ každé vytvrzené kapičky inkoustu. Výstupy z tiskárny lze rychle ohýbat a skládat pro aplikaci soft signage dekorací, aniž by hrozilo nebezpečí popraskání tisku. Je proto skvělou volbou pro poskytovatele tiskových služeb, jejichž produkci dominují plakáty, podlahová grafika a maloobchodní dekorace či tapety.

Flatbed tiskárny zastoupí Canon Arizona 1380 GT, která je určena pro výrobce reklamní grafiky a cedulí se středním objemem produkce, jimž pomáhá zvýšit efektivitu výroby a zvládnout požadavky trhu na větší rozmanitost aplikací. Technologie vytvrzování výtisků diodami LED, která je použita v tiskárnách řady Canon Arizona 1300, nabízí poskytovatelům tiskových služeb možnost využívat mnohem širší škálu aplikací na téměř jakákoliv desková nebo ohebná média, a také možnost pracovat s náročnými médii jako jsou plátno, dřevo, dlaždice či sklo. Toto řešení doplní jeden z nejrozšířenějších automatických vyřezávacích plotterů Kongsberg C24.

Společnosti nabízející profesionální tiskové služby, ale i fotografy zaujme model imagePROGRAF GP-4000. Velkoformátová 11ti barevná tiskárna má vysoce kvalitní výtisky počítačové grafiky. Je první tiskárna s až 99 % pokrytím PANTONE. Své uplatnění najde tam, kde je potřeba přesných a zářivých barev.

Svého zástupce na výstavě ale najdou i řešení pro náročná kancelářská prostředí a výrobu. Tiskárna imagePRESS V1000 je postavena na spolehlivé technologické platformě, která využívá inovace a automatizaci k produkci široké škály aplikací na různých velikostech, typech a gramážích médií – to vše při zachování vysoké rychlosti.


Vstupte do světa barevného produkčního tisku s Fujifilm Apeos Pro

Vystavovatel: FUJIFILM CZ, s.r.o.

Fujifilm Apeos Pro nabízí vlastnosti a kvalitu tisku, kterou očekáváte od opravdového produkčního zařízení. Vynikající přesnost registrace od +/-0,5 mm, nepřekonatelné možnosti podávání a in-line dokončování, excelentní potisk strukturovaných papírů. To vše za cenu, která vás příjemně překvapí.

Rozměry: 2 x 1 x 1,3 m


Závěrečná zpráva 2022

Facebook