Reklama Polygraf
Event venue - LETŇANY
PVA EXPO PRAGUE

You will find at the fair - Reklama Polygraf


SDI Gifts is an established supplier of promotional items and premium gifts.

Exhibitor: SDI gifts s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B03

We offer wholesale promotional gifts. Everything to make your marketing ideas a reality: best promotional tools at the tips of your fingers. With a representative office and warehouse in Czech Republic, we are ready to ship both standard promotional items and unique gifts with optimal quality-price ratio from stock in Europe or original branded gifts.

We cooperate with team of designers that constantly work on developing new and innovative gift ideas. We keep blank products in stock and make imprint as needed. We also can arrange fully customized factory production of any item you like. We have a depth of experience within the promotional gifts market and will work hard to satisfy your demands whatever criteria you may have.


Cyklos Choltice v.d. je česká společnost s 94letou tradicí.

Exhibitor: Cyklos, výrobní družstvo, Choltice - Hala - 5, Stánek - B19

Vyrábíme stroje pro tiskárny a grafická studia. Specializujeme se na rýhovací, perforovací a děrovací stroje. Další sortiment tvoří skládačky papíru, zaoblovače rohů, řezací stroje a mobilní stolky pro tiskárny.

 

Nabízíme kvalitní záruční i pozáruční servis, disponujeme skladovými zásobami, zajišťujeme rychlou expedici výrobků. Všechny naše produkty jsou k dispozici k prohlédnutí v předváděcí místnosti v Cholticích. Naše výrobky vyvážíme do více než 50 zemí světa.


PROMOTEus – kvalitní reklamní elektronika a příslušenství od specialisty

Exhibitor: - Hala - 5, Stánek - B15

Představíme Vám nejnovější produkty a trendy z oblasti reklamní elektroniky a IT příslušenství. Specializujeme se především na výrobu produktů v plně zákaznických provedeních. I v malých sériích nabízíme maximální míru individualizace, ať už jde o barvy, unikátní metody brandování, tvary, materiály, nebo balení. Naším cílem a posláním je umožnit každému zákazníkovi vytvořit nadčasové firemní dárky v designu svých snů a v kvalitě bez kompromisů.

Jsme největším specializovaným B2B dodavatelem reklamních předmětů z oblasti IT & elektroniky na českém trhu a významným exportérem do zemí EU. Spoluvytváříme trendy a přinášíme nejnovější technologie. Jsme hrdí na to, že se nám daří učit koncové zákazníky vyžadovat vyšší standard kvality, způsobu zpracování i funkčnosti. Daří se nám tak pozitivně ovlivňovat trh.


Arcon Machinery a.s.

Exhibitor: Arcon Machinery a.s. - Hala - 5, Stánek - A11

Stejně jako v předchozích letech, najdete letos mezi vystavovateli společnost Arcon Machinery, a.s., která bude, mimo jiné, prezentovat DUOBLADE SX – 320. Jedná se o zařízení, které je určené především pro výrobce etiket a tiskaře.

 

DUOBLADE SX-320 je digitální výřezové zařízení určené k výrobě a laminaci etiket o max. velikosti 320 x 400 mm při rychlosti až 6m/min. Unikátní duální systém výřezových nožů urychluje výrobu etiket a tím zvyšuje celkovou produktivitu.

Přesnost zajišťují 4 senzory, pokročilý systém automatického vkládání do posuvu umožňuje přesné a rovnoměrné posunování během celého procesu. Vakuový stůl následně přidržuje materiál během řezání a zamezuje jakémukoliv pohybu.

Laminovací válce umožňují používat různé druhy laminovacích fólií.

 

 • Kompatibilní s grafickými programy (Photoshop, Coreldraw, Illustrator atd.)
 • SW, který je součástí, umožňuje různé užitečné funkce (změna výchozího bodu, prodloužení řezu atd.)
 • Řídící panel umožňuje testování, kalibraci osy X, Y, kalibraci úhlu a zvětšení

 


Falk&Ross: Your Partner for Textiles

Exhibitor: Falk&Ross Group Hungary Kft. - Hala - 5, Stánek - B13

With over 2400 styles we have the RIGHT collection, delivered most EFFICIENTLY, supported by GREAT services to help YOUR BUSINESS thrive.

Our Collection

Quality you can trust from over 50 market leading brands including a selection of top selling and new styles for all segments.

Distribution & Service

With one of the largest stocks in Europe & optimized delivery times to all countries via our 3 distribution centers we can deliver what you need quickly.

 

Enjoy the best service - place your orders via our webshop or ask for personalized advice from our professional team. Together we can find the best solutions to meet your needs.

 

And that’s not all.  Discover our digital, IT and marketing tools which can support your business.

Our Own Brands - SG, JASSZ, FDM

Meet our collections of garments & accessories. Best selling styles designed for decoration, all high quality and great value – available, reliable & consistent.

In 2022 we’re proud to introduce our new SGEssentials range. Key unisex styles available in core colours and a wide range of sizes.

Come and discover these styles and more novelties on our stand at Reklama Polygraf Obaly 2022.


Společnost Modico Graphics s.r.o.

Exhibitor: Modico Graphics s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B17

Společnost Modico Graphics s.r.o. představuje inovativní UV tiskárnu Revolution 360T na celoplošný přímý potisk kónických i cylindrických předmětů. Tisk bílou barvou, CMYKem, lakem a primerem v jednom kroku.

Více na: http://t.ly/YSbs


ITreklama – propagační předměty (nejen) z oblasti IT

Exhibitor: DISKUS, spol. s r.o. - Hala - 5, Stánek - A05

I tento rok jsme si pro vás připravili širokou nabídku reklamních předmětů z oblasti IT. Vedle tradičních předmětů jako jsou USB flash disky a power banky vám také představíme nabíjecí USB kabely, bezdrátová sportovní sluchátka, reproduktory, bezdrátové nabíječky a další IT vymoženosti. V našem portfoliu najdete i širokou nabídku ekologických předmětů.

Představíme vám také naše žhavé novinky z oblasti outdooru. Jedná se o praktické doplňky zaměřené na cestování, sport a volný čas. Všechny produkty jsou vhodné k potisku a jsou tak originálním propagačním předmětem pro vaši firmu. Díky více než desetiletému působení na trhu a pečlivým kontrolám přímo ve výrobě, dodáváme produkty v 100% kvalitě.

 


3Dexpo 2020+2

Exhibitor:

Po dvouleté odmlce zapříčiněné protipandemickými omezeními se výstava 3Dexpo vrací opět na výstaviště PVA EXPO Praha do haly 2D v termínu od 3. do 5. května 2022.

 

Nejvěrnějším partnerem výstavy se stává NC computers, který má letos pro návštěvníky připravené 3D tiskárny Raise 3D nebo Felix Pro L Dual-Extruder, vakuový tvářecí stroj a špičkové skenery Shining 3D Transcan a v neposlední řadě též spotřební materiály pro 3D tiskárny.

 

Dalším pravidelným vystavovatelem jsou Materiály pro 3D, který disponuje nejširší skladovou nabídkou materiálů pro 3D tisk (pelety, filamenty, fotopolymery), přípravků pro úpravu vytištěných modelů (airbrush, barvy, laky) i náhradními díly pro stroje a zařízení.

 

U společnosti Hennlich jsou pro návštěvníky připraveny komponenty i komplexní technická řešení pro průmyslu aditivní výroby.
V jejich nabídce naleznete materiály iglidur® jako vlákna pro 3D tisk pro maximální svobodu návrhu.

 

Cotu si pro letošní ročník nachystali DLP tiskárny od firem Asiga, Anycubic nebo Phrozen.

 

U společnosti JustCreate ze Slovenské republiky naleznete širokou nabídku CAD služeb pro marketing, rapid prototyping, sériovou výrobu, architekturu a urbanizmus.

 

Mezi nováčky výstavy 3Dexpo letos patří dva čeští výrobci filamentů – Aurapol a Print With Smile, výrobce 3D tiskáren Digibro a 3D Manufaktura.

 

Print With Smile :) je český výrobce 3D tiskových strun - filamentů, který vyrábí kvalitní produkty na českých technologiích z prověřených vstupních surovin.

 

Česká společnost AURAPOL dodává spolehlivý a dobře tisknutelný 3D filament a její vznik sahá do roku 2017, kdy vznikla ve firmě Bulan s.r.o. myšlenka na výrobu vlastního 3D filamentu.

 

Dalším nováčkem je Digibro – český výrobce 3Dtiskáren SKELETONX z kvalitních materiálů a komponent určené především pro průmyslové použití. Je přímo vyvinutá nejen pro rapid prototyping, ale i pro sériovou výrobu.

 

Posledním letošním nováčkem je 3D Manufaktura, která představí Centrum 3D tisku v Nové Pace v jehož nabídce jsou kromě zakázkového 3D tisku s konzultacemi požadavků na kvalitu dílů, plánované použití výtisku, doporučení vhodných materiálů.


Přijďte ochutnat nové delikatesy nejen velkoformátového tisku

Exhibitor: Igepa CZ s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B05

Hlavním lákadlem letošního stánku Igepa bude UV flatbed tiskárna Epson SC-V7000 a všechny možné i nemožné materiály, které je schopna potisknout. Je libo plexisklo, hliník, polystyren, OSB deska…? Podtisk nebo přetisk bílou, vedle CMYKu přidané světlé barvy, ale hlavně šedá a červená a lak nebo parciální lak dělají z výtisků luxusní produkty. Přijďte vyzkoušet!

 

Další zásadní novinkou jsou DTG tiskárny Ricoh. Stavte se pro tašku potištěnou přímo před vašima očima a na vzorcích zjistěte, co všechno umí a jaké jsou mezi Ri 100 a Ri 1000 rozdíly.

 

Z dalších technologií bude k vidění a vyzkoušení řezací plotr Graphtec a zažehlovací lis Stahls‘. Malé stánky ve stánku budou mít i naše další divize – Paper&Print a Packaging. Stavte se pro vzorky e-commerce obalů progressPackaging nebo zbrusu nové vzorníky speciálních papírů.

 


Vlastní tisk barevných etiket

Exhibitor: KIPEX s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A16

Potřebujete kvalitní etikety na vaše produkty? Pak poznejte nejnovější technologie a trendy, které se touto problematikou zabývají.

Etikety vám může vyrobit specializovaná firma, kde způsob provedení, kvalita, a především cena je zpravidla závislá na požadovaném množství.

Nebo. Tiskněte si etikety sami. Jednoduše, kdekoliv, kdykoliv, a hlavně v množství, které aktuálně potřebujete. Jak jde vývoj technologií stále dopředu, tak jsou možnosti vlastního plnobarevného tisku etiket stále dostupnější. Důkazem toho je řada profesionálních tiskáren AFINIA, díky kterým získáte větší flexibilitu, zkrácení dodacích lhůt i snížení nákladů.

V kombinaci s podavači a aplikátory etiket značky START INTERNATIONAL pro vás nebude ani rychlá aplikace etikety na produkt žádný problém. Prvotřídní poradenství s tiskem etiket, volbou materiálů přípravou grafiky a dodání strojů vám nabízí společnost Kipex s.r.o., kterou můžete navštívit na veletrhu Polygraf 2022.


SPANDEX na Reklame Polygraf 2022

Exhibitor: Spandex SyndiCUT, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B04

Jednu z najväčších expozícií na tohtoročnom ročníku veľtrhu Reklama Polygraf bude mať spoločnosť SPANDEX. Expozíciu nebude možné vynechať, opäť bude rozložená po celej šírke výstavnej haly a výstavná plocha sa bude skladať z troch častí.  

 

Spoločnosť Spandex predstaví na svojom stánku najnovšie technológie a materiály v oblasti signmakingu, reklamy a príbuzných odboroch. Expozícia bude postavená z materiálov, ktoré sa v portfóliu. Zároveň ich vyrábajú a dodávajú spoločnosti zo skupiny Spandex Group: BergerTextiles a Tectex.
 

Prvá časť bude venovaný polepom, pričom budú predvedené nové ochranné fólie na lak vozidiel od spoločnosti GSWF, inovatívne materiály a pomôcky pre polep architektonických materiálov CoverStyl´. Nebudú chýbať ani novinky v materiáloch pre polep vozidiel. Súčasťou budú aj živé ukážky a predvádzanie polepov áut a nábytku.

V strednej ťasti, ktorý je zároveň aj hlavnou časťou výstavného stánku budú všetky technológie. Keďže Spandex sa stal výhradným distribútorom pre značku Azonprinter v Českej a Slovenskej republike, má pre návštevníkov veľtrhu pripravenú technológiu Pronto, ktorá slúži na priamu potlač tričiek a ostatného textilu. Ďalšou novinkou bude predstavenie nového produktu Teleios Hexa- od spoločnosti D.GEN, ktoré je tiež určené pre priamu potlač bavlny alebo polyesteru.  Spandex sa stal distribútorom značky D.GEN pre Českú a Slovenskú republiku.

 

Najnovším modelom UV LED technológie od spoločnosti swissQprint je Nyala 4. generácie, ktorá nebude chýbať vo svojej plnej výbave s 9 farebnými kanálmi vrátane bielej, neónových farieb, primeru a parciálneho laku. Zo sortimentu plotrov bude na stánku Spandex známy a obľúbený stolový ploter Summa F1612, ktorá vie formátovať bežné materiály pre výrobu reklamy, ako aj rezanie textílií či výrobu obalov.   

 

Od Mimaki sa predvedie hneď niekoľko noviniek: z novej série 330 tu bude solventná tlačiareň s integrovaným rezacím plotrom CJV330-160 a formátovaním plagátov ihneď po vytlačení, a tiež UV LED tlačiareň Mimaki UCJV300-160 s bielou farbou a lakom. Samozrejme, uvidíte aj obľúbenú stolovú UV LED tlačiareň Mimaki UJF-3042 MkII e v novom prevedení.

 

V oblasti materiálov tu bude kompletná ponuka materiálov pre signmaking a digitálnu tlač od značiek ORAFOL, Arlon, Avery Dennison a 3M, sortiment dosiek 3A Composites a ImageBond a digitálne vzorkovníky Spandex ColorBox App.

 

Dňa 5.5.2022 od 10,30 do 15,30 bude v spolupráci so spoločnosťou 3M slávnostne uvedená nová digitálna fólia 3M IJ280 Print Wrap Film v časti veľtrhu venovanej Car Wrap Show v stánku 2D01.

 

Jednou z najväčších noviniek bude uvedenie nového webového portálu a e-shopu, na ktorý sa môžete naozaj tešiť! Obsahuje rôzne nové funkcionality akými sú rýchlejšie vyhľadávanie produktov, rýchlosť stránok, je prehľadnejší a jednoduchší, s aktualizovanými tlačovými profilmi. Obsahuje viacero výhod podľa úrovne registrácie, ktorá bude registrácia tiež jednoduchšia a rýchlejšia.        

 

Tretia časť bude venovaná vlastnej značke ImagePerfect a jej novinkám.

A bude ešte jedno prekvapenie!  


Ultima Displays – European supplier and manufacturer of portable displays.

Exhibitor: Ultima Displays Polska Sp. z o.o. - Hala - 5, Stánek - B18

Today Ultima Displays is One Entity. Investing in technology. Improved production facilities. Innovative creativity. Concise product portfolio. One experience in one stop shop. We have aligned our innovation and expertise across Europe under one domain to bring you high impact creative solutions.

 


Laserové a CNC technologie – prodej – servis – služby

Exhibitor: FIT EURAZIO s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A09

FIT Eurazio od roku 2010 (dříve znáte jako 4ISP s.r.o.) nabízí vše na téma laserové řezání, laserové značení, gravírování, frézování, broušení, ohýbání a 3D tisk.

 

SKLADEM - K VYZKOUŠENÍ - VYRÁBÍME

·         CO2 lasery – 21typů, 50ks skladem

·         Značkovací lasery – nejprodávanější stroje jara 2022

·         Řezací lasery na kovové materiály od malých pro šperkaře po velké průmyslové

·         Brusky a leštičky

·         Laserové svářečky – nedochází k teplotní deformaci

·         Hobby i profi frézky na obrábění

·         Laserové zdroje nejen na řezání

·         3D tiskárny pro profesionální využití - nejčastěji kupují dentisté

 

 

Orientujeme se také na služby:

·         Řezání a značení na laserech – stroje, které nabízíme k prodeji testujeme při zátěži výrobou. Přijímáme nové zakázky.

·         Laserové sváření – potřebujete jemnou práci, chcete se vyhnout deformaci teplem? Svařujte laserem!

·         Opravy CO2 laserů včetně spotřebního materiálu, filtrací, ventilátorů, trubic, čoček, …

·         Opravy a upgrade vláknových laserů na řezání kovových materiálů

·         Opravy laserových zdrojů včetně optického sváření

·         CNC.inshop.cz – nabídka dílů a spotřebního materiálu


Česká kvalita – řezací a frézovací stroje COMAGRAV

Exhibitor: COMAC spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - C01

COMAGRAV je česká značka s mnohaletou tradicí a zkušenostmi s vývojem a výrobou řezacích technologií. Stroje COMAGRAV jsou profesionální velkoformátové plotry, CNC routery a gravírky, ale i menší a ekonomická řešení pro zpracování plastů, pěn, kovů, kompozitů, dřeva a mnoha dalších materiálů v oblasti reklamy, obalové výroby a průmyslu.

Na veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2022 letos představíme naše dvě nejnovější ekonomické řezací technologie. Stroje menších rozměrů, ale vysoké kvality a odolnosti. COMAGRAV DIGI RCX je multifunkční a extrémně tuhý řezací plotr, ideální pro použití v reklamě. COMAGRAV ECO je přesná frézka, která se snadno ovládá a představuje skvělý poměr ceny a kvality. Na našem stánku Vás o jejich kvalitě rádi přesvědčíme!


Canon představí tisková řešení pro interiérové dekorace i signmaking

Exhibitor: CANON CZ s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B03

Společnosti Canon si pro letošní rok připravila řešení, která zaujmou nejen profesionální poskytovatele tisku, ale i interiérové dekoratéry. K vidění bude roll-to-roll tiskárna Canon Colorado 1650 využívající technologii UVgel, která se přizpůsobí potřebám náročných zákazníků a nabídne univerzálnost v oblasti tiskových médií. Technologie Canon UVgel je navržena pro maximální univerzálnost s využitím zvýšené „roztažnosti“ každé vytvrzené kapičky inkoustu. Výstupy z tiskárny lze rychle ohýbat a skládat pro aplikaci soft signage dekorací, aniž by hrozilo nebezpečí popraskání tisku. Je proto skvělou volbou pro poskytovatele tiskových služeb, jejichž produkci dominují plakáty, podlahová grafika a maloobchodní dekorace či tapety. Flatbed tiskárny zastoupí Canon Arizona 1380 GT, která je určena pro výrobce reklamní grafiky a cedulí se středním objemem produkce, jimž pomáhá zvýšit efektivitu výroby a zvládnout požadavky trhu na větší rozmanitost aplikací. Technologie vytvrzování výtisků diodami LED, která je použita v tiskárnách řady Canon Arizona 1300, nabízí poskytovatelům tiskových služeb možnost využívat mnohem širší škálu aplikací na téměř jakákoliv desková nebo ohebná média, a také možnost pracovat s náročnými médii jako jsou plátno, dřevo, dlaždice či sklo. Toto řešení doplní jeden z nejrozšířenějších automatických vyřezávacích plotterů Kongsberg X 24. Společnosti nabízející profesionální tiskové služby, ale i fotografy zaujme model imagePROGRAF PRO 2100, který dělá vysoce kvalitní velkoformátový tisk jednodušším a dostupnějším. Umožňuje tisknout efektní plakáty a otevírá nové možnosti v umění, navíc díky bezokrajovému tisku bez nutnosti ořezu a rámování. Svého zástupce na výstavě ale najdou i řešení pro náročná kancelářská prostředí a výrobu. Tiskárna imagePRESS C650 přináší flexibilní možnosti pracovních postupů a výjimečnou kvalitu tisku. Nabízí univerzální možnosti profesionálního dokončení a pokročilé příslušenstvi včetně sedlového finišeru a čelního ořezu brožur.


Výroba malých sérií etikiet, krabíc a skladačiek z papiera, kartónov a vlnitých lepeniek

Exhibitor: M & P, spol. s r. o. - Hala - 2, Stánek - C06

Spoločnosť M&P spol. s.r.o. predstavuje kompletné digitálne riešenia pre výrobu malých sérií krabičiek, skladačiek etikiet a obalov.

 

Jedná sa o komplexné riešenia obsahujúce  vhodné digitálne tlačiarne, digitálne rezacie zariadenia  s príslušným softvérom s automatizáciou a web2print riešením adaptovaným do prostredia firmy. Viacúrovňové riešenia  sú vhodné ako pre veľké, tak aj pre stredné a malé firmy.

 

Riešenia vychádzajú  z dlhoročných skúsenosti, množstva realizovaných projektov a spolupráce s lídrami  v oblasti packagingu a signmakingu, akými sú firmy Esko, Kongsberg Systems, Agfa, Epson, Hanway alebo i-echo.   

 

Výroba obalov z kartónov a lepeniek sa čoraz viac prelína s výrobkami typickými pre reklamu. Krabica z kartónu nemá dnes za úlohu len chrániť tovar pri doprave, ale aj prezentovať to čo je vo vnútri. Ďalším príkladom sú POP displeje, ktoré majú za úlohu prezentovať prvky v nich uložené. V obchodoch čoraz viac vídať aj 2D panely ako napríklad tvarové vyrezané postavy, logá rôzne  kulisy  z kartónov slúžiace ako dekorácie, alebo pútače pre klienta. Dnešný trh a teda aj zadávatelia zákaziek dnes nechcú už len pútavý obal výrobku, ale veľakrát aj ďalšie výrobky spojené  s prezentáciou tovaru. Typickým produktom je prezentačný 3D stojan, na ktorom sú výrobky umiestnené, alebo kartónová krabicu umiestnená na polici supermarketu. A čo sa týka objemu zákaziek? Dnešný trend je jasný. Jedná sa o malé počty kusov s požiadavkou čo najrýchlejšieho dodania. Tak sa výroba malých sérií  produktov postupne  presúva z  veľkých firiem s drahými tlačovými a výsekovými strojmi na relatívne menšie , pružnejšie firmy s digitálnou technológiou.


New Wave Austria GmbH

Exhibitor: New Wave Austria GmbH - Hala - 5, Stánek - A10

Společnost New Wave Austria GmbH se na veletrhu prezentuje v sektoru Corporate Promo, Sport & Leisure excelentním portfoliem značek CLIQUE a Cutter & Buck. V oblasti pracovních oděvů přináší značku ProJob s kompletním sortimentem pracovních oděvů.

Přijďte se na ně podívat do haly 5.


Nová řada TrueVIS tiskáren Roland DG

Exhibitor: PROFISIGN plus s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A07

1. března 2022 oznámil Roland DG uvedení své třetí generace velkoformátových kombinovaných plotrů TrueVIS  SG3 a VG3.

 

Nové plotry byly vyvinuty na základě zpětné vazby od uživatelů s cílem zpřístupnit nejprodávanější plotry TrueVIS ještě uživatelsky přívětivějším a inteligentnějším způsobem pro každého. Byla vyvinuta nová platforma, čímž byla tuhost konstrukce zvýšena čtyřikrát, což snižuje vibrace a zvyšuje přesnost tisku lépe než kdykoli předtím.

 

Vlajková loď řady VG3 využívá 6 barevných kombinací inkoustu včetně nové sady osmi barevných inkoustů CMYKLcLmOrGr. Tato varianta poskytuje nepřekonatelné sladění barev a vizuální vyjádření s širším barevným gamutem pomocí speciálních oranžových a zelených inkoustů a hladšími přechody se sníženou zrnitostí pomocí světle azurové a světle purpurové. Nová předvolba True Rich Color 3 optimalizuje potenciál jak vynikající reprodukce barev tiskárny, tak širokého barevného gamutu inkoustů TR2, aby bylo dosaženo jedinečné kombinace živých barev a přirozeného vzhledu v jedné grafice.

 

Nový TrueVIS je vybaven snadno čitelným barevným dotykovým LCD panelem pro rychlý a snadný přístup ke kontrole nastavení, zobrazení hladiny inkoustu a médií v reálném čase a zadávání příkazů zařízení. Oba modely VG3 a SG3 obsahují novou funkci podpory nastavení pro snadnější a přesnější vkládání média. TrueVIS také podporuje automatické seřízení media (kalibrace posunu a obousměrný tisk) pro stabilnější, bezobslužný pracovní postup. Nově vyvinuté středové a boční přítlačné válečky dále optimalizují tlak pro udržení média na místě, což vede ke zlepšení kvality tisku a ořezu.

 


Konica Minolta: Obaly a etikety zítřka.

Exhibitor: Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - C09

Základem služeb Konica Minolta Business Solution Czech je více než 20 let zkušeností se zpracováním obrazu. V inovacích, stejně jako v případě podílů na trhu, patříme mezi dlouholeté lídry v oblasti prodeje multifunkčních, digitálních i produkčních zařízení.

 

Hlavní atrakce letošní expozice? Naše vlajková loď AccurioJet KM-1e s HD, kterou jsme zvětšili do nadrozměrné velikosti. Přijďte na naši interaktivní prohlídku uvnitř stroje a probádejte s námi možnosti vysoké kvality tisku a širokého barevného gamutu s technologií Dot Freeze.

 

Na stánku budou k vidění i naše další technologie – AccurioPress C12000 a MGI JETVARNISH 3D One.

 

Těšit se můžete i na zajímavé přednášky se zákazníky, kteří technologie Konica Minolta využívají a rádi se podělí o své zkušenosti.

 

Přijďte se inspirovat novými možnostmi tisku pro vaše obaly a etikety zítřka!

 

Najdete nás u stánku 2C09 v hale 2.

 

 


…vTISKli jsme času řád

Exhibitor: Baloušek, s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B05

Společnost Baloušek, s.r.o. je tradičním hráčem na poli polygrafického průmyslu. Historie rodinné firmy se začala psát již v roce 1990. Tehdy jsme začali tiskem návodů ke spotřebičům, výrobou a distribucí knih a následně také výrobou hospodářských tiskopisů. Společnost se postupem času vyprofilovala a v současnosti je jedním z předních českých výrobců diářů, kalendářů, tiskopisů i kreativního sortimentu pro děti. K tomu také dopomáhá vlastní dílna s bohatým strojovým vybavením pro kompletní knihařskou výrobu. V roce 2019 společnost uvedla na trh svou novou značku BeBechy, pod kterou vyrábí především přáníčka a další moderní designové výrobky z kraftového papíru.

 


Materiály pro polygrafii-ražební fólie-etikety-tiskárny etiket-pásky-speciality

Exhibitor: TFP universal a.s. - Hala - 5, Stánek - B01

Společnost TFP universal a.s. dodává materiály nejen pro polygrafii ale do všech odvětví. Fólie pro horkou a studenou ražbu, holografické fólie, samolepicí etikety, termo transferové pásky a tiskárny. Jednostranné a oboustranné lepicí materiály např. na výrobu obalů. Tvarové, pěnové, pryžové a plstěné náseky/ výseky jako vymezovací, těsnicí a tlumicí prvky nejen pro automotive, lepicí gelové body, podlahové značení, PUR bumpony (dorazy). Teflonové, sklo-teflonové samolepicí a nelepicí fólie a pásy, teflonové profily. Z technologie např. snímače čárových kódů, mobilní datové terminály, bezdrátové sítě. Řešíme individuální požadavky, provádíme instalaci technologií, působíme po celé ČR, naší předností je rychlost dodávek a servis.


Tiskárny na textil DTG a DTF, fixační lisy, barvy. Vyšívací automaty, šicí stroje, nitě atd.

Exhibitor: Nedbal Trading s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B11

Jako výhradní obchodní zástupce dodáváme do ČR a SR tiskárny pro přímý potisk textilu značky DTG, technologie DTF a UV tiskárny, vč. široké nabídky tiskových barev a dalších doplňkových produktů. Zastupujeme i německou firmu Schulze zabývající se prodejem kvalitních lisůnástřikových strojů a dalších doplňků. Jsme oficiálním obchodním zástupcem SWF pro ČR a SR. K vyšívacím automatům dodáváme také profesionální software Wilcom, systém pro upínaní vyšívacích rámečků Hoopmaster a v neposlední řadě také vyšívací nitě a další doplňky a materiály pro vyšívání. Nabízíme domácí a průmyslové šicí stroje Elna, Jack, Bruce a další, vč. náhradních dílů a příslušenství. Úplnost nabídky uzavírá bazar,ve kterém najdete použité zboží - starší vyšívací stroje, šicí stroje za zajímavé ceny. Díky přímým dodavatelům nabízíme našim zákazníkům bezkonkurenční podmínky, osobní přístup a profesionální poradenství a servis!


GALAXY - the best thermal bottles on the market!

Exhibitor: Brand Gifts, a.s. - Hala - 5, Stánek - B08

Discover amazing news of this year on the stand of Brand Gifts.

 

Thermo bottles from the Galaxy collection

We've launched a special online presentation at galaxycollection.eu dedicated to the new Galaxy Collection range to introduce you to the best thermal bottles on the market. Thanks to their practical shape, vacuum insulation and easy "1-click" opening, the thermos bottles will give you the highest level of drinking pleasure and comfort. Discover the outstanding features of Galaxy Thermos Bottles and the wide range of customization options. You can use any Pantone colour in the finish of your choice and decorate it with a print in full colur on the entire surface of your bottle. The specially developed dyeing and printing technologies are durable and abrasion resistant. In order to enhance the brand effect, match the packaging to the bottle design. Go to Galaxy Collection galaxycollection.eu.

 

The Brand News

Traditionally, Brand Gifts will also present news from the area of premium corporate gifts for managers from world famous brands HUGO BOSS, CERRUTI 1881, FESTINA, ICE WATCH, CHRISTIAN LACROIX, CACHAREL or a new shapes of promotional

ceramics, glass and porcelaine Porceline by MAXIM.

 

If you really want to amaze your clients, just drop in our stand of Brand Gifts (B08 hall Nr. 5).


Chcete nabízet kvalitní reklamní textil?

Exhibitor: L-SHOP-TEAM Česko s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B02

 

 

Firma L-SHOP-TEAM Česko nabízí široké spektrum textilních výrobků.

V nabídce na www.l-shop-team.cz najdete přes 120 značek předních světových výrobců.

 

 

 

 

 

 

 

Proč nakupovat u nás?

 • nabízíme značky, které jinde nenajdete
 • můžete si objednat třeba jen jeden kus
 • vše dodáme do dvou dnů
 • objednávku Vám okamžitě potvrdíme a oznámíme čas dodání
 • máme největší skladové zásoby v Evropě
 • náš profesionální tým je Vám plně k dispozici
 • rádi za Vámi přijedeme a poradíme s výběrem
 • můžete navštívit naši velkou vzorkovnu v Praze


Nové technologie na stánku Bitconu

Exhibitor: Bitcon spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - A06

Bitcon tímto zve všechny zájemce na svůj stánek v hale 2 ve dnech 3.–5. 5. 2022 v rámci veletrhu reklamy, médií a polygrafie REKLAMA POLYGRAF.

Z nabídky technologií značky Roland Vám předvedeme dva kombinované stroje tisk a řez. Jedná se o UV tiskárnu Roland VersaUV LEC2-640, která kromě standardních aplikací UV tisku nabízí nově i technologii vytváření obtisků s novým typem primeru bez nutnosti řezání samolepicích fólií. Druhým zástupcem kombinace tisku a řezu je zcela nová řada TrueVIS strojů třetí generace SG3 a VG3, která disponuje množstvím nových funkcí a umožňuje dokonalý přehled o stavu zařízení, inkoustů a potiskovaných materiálů pomocí přehledného a uživatelsky přívětivého dotykového displeje.

Na našem stánku Vás provedeme i oblastí řezacích systémů. Z nabídky značky iECHO budou k vidění velkoformátový flatbed řezací systém iECHO BK3-2517 a automatizovaný řezací systém iECHO PK0705 Plus.

Dále Vám představíme tiskárny Xenons. V akci uvidíte maloformátový UV flatbed X6090 a ukázku výstupů technologie GUV inkoustů umožňující tisk v režimech lesk, pololesk nebo mat. Těšit se můžete i na tisky z klasického velkoformátového flatbed stroje X2513.

Nabídku technologií samozřejmě doplní řezací plotry Graphtec, laminátory Olepo a termotransferové lisy. V oblasti spotřebního materiálu se zaměříme na nažehlovací fólie.

Přijďte načerpat nové myšlenky nad šálkem dobré kávy, jste srdečně zváni.

Kolektiv bitcon


Paketo.one

Exhibitor: Paketo.one / Paketo group s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A09

POP, POS a obalové materiály od specialistů v oboru.

Podpořte prodej svého zboží, zviditelněte svou značku.

 

Tým Paketo.one se zaměřuje na výrobu podlahových i pultových stojanů, krabiček a speciálních obalů z kartonu a vlnité lepenky. Díky modernímu technickému vybavení a vlastním skladům jsme schopni realizovat velké a náročné zakázky i malé objednávky. 

 

Rádi Vám představíme ukázky naší práce a také naši žhavou novinku Modulární podlahový stojan, který dokáže uspokojit i náročné požadavky zákazníků. 

 

Náš ochotný tým je Vám vždy připraven poradit a najít ideální řešení na míru.  

 

Modulární podlahový stojan

Jeden stojan, stovky možností

- Vysoká modularita provedení

- Nadstandardní pevnost

- Jednoduché skládání

- Ekologický koncept bez použití plastů

- Chráněno průmyslovým vzorem pro EU


Unitrade is a manufacturer and exporter of heat transfer films for textiles

Exhibitor: UNITRADE - Hala - 5, Stánek - B23

Based in South Korea, we produce more than 30 products including cutting films, solvent printing materials, and sublimation fabric materials. From various effect films like 3D puff, Flock, Glitter, Reflective, to basic films such as PU, we are proud to present the high-quality and easy to cut & weed films with lots of color choices. Especially, in 2020, we obtained a patent in recognition of the uniqueness of our self-developed sublimation material, Subli-Fabric Plus. Subli-Fabric Plus is a fabric-type of sublimation material that does not require sublimation paper for printing and can be directly printed with sublimation inks. For those who are seeking to create their own designs on their clothes, a mini-roll type QuuCut Iron-on is available.


ALPHASET – už 30 rokov Váš partner v oblasti reklamnej techniky

Exhibitor: ALPHASET spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - C02

Spoločnosť ALPHASET spol. s r.o. Vám predstaví na svojom stánku dostupné a veľmi kvalitné veľkoformátové riešenie UV tlače HandTop HT2512 a stále obľúbenú maloformátovú UV tlačiareň ROLAND LEF2-200. Spracovanie rôznych materiálov bude realizované na automatickom rezacom systéme iECHO PK0705 Plus do formátu 530x730mm, ktoré si poradí aj s materiálmi o hrúbke 5mm. Graphtec FC9000 líder medzi rolovými plotrami, spracuje tlač na rolke automatizovane pomocou BAR kódov a navíjania orezaného materiálu. Aj tento rok bude mať svoje miesto veľmi obľúbený a cenovo dostupný pomocník pre orez hárkovej tlače i-MARK v inovovanej verzii.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Team ALPHASET


CNC řezací technologie - frézky, nože, lasery, plasma , vodní paprsek

Exhibitor: HaWe systems s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C04

MultiCam APEX  - 3D CNC routery

ARISTOMAT  – řezací deskové plottery

EUROLASER – laserové řezací/gavírovací systémy

 


FINAL REPORT 2019