Reklama Polygraf
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Pravidla pro vstup na veletrh
Bezpečně na veletrhu
Soutěž
Duhový paprsek Kalendář 2022

Newsletter - SIGN INVENT!ON
PF 2022
Moderní a elegantní řada držáků na tablety Slimcase


Moderní, elegantní a stabilní. Přesně taková je nová řada držáků na tablety Slimcase. Ať už jde o zobrazení menu v restauraci, objednání zboží online na prodejně, získání zpětné vazby na Vaše služby nebo pokud potřebujete návštěvníkům usnadnit orientaci ve Vaší budově. Produkty řady Slimcase jsou ideálním řešením pro maloobchod, pohostinství, kanceláře a školy, veřejné budovy a výstavy. Vyberte si ten, který Vám bude sedět nejvíce!

 

Vyberte si ten "pravý"


Volně stojící držák na tablet je ideální řešení pro umístění u vchodu do Vaší prodejny, na volném prostranství nebo i v případě, pokud se chcete jednoduše odlišit. Vaše sdělení nikdo nepřehlédne díky robustnímu, ale elegantnímu rámu držáku. Upozorněte na Vaše služby nebo získejte jejich hodnocení od Vašich zákazníků. A to je jen malý výčet možností, k čemu lze tento volně stojící držák Slimcase využít. Perfektní pro obchodní centra, veřejné prostory a k umístění u vchodu například do Vaší prodejny.


Pokud potřebujete tablet připevnit na zeď, pak je držák Slimcase Wall Mounted vhodným řešením. Lze jej využít například pro ovládání různých zařízení v místnosti během prezentací nebo pokud chcete poskytnout více informací, například o uměleckých dílech v muzeu. Držáky tabletu na zeď jsou vhodné na nejrůznější místa jako jsou kanceláře, školy, výstavy, muzea a mnoho dalších!


A v neposlední řadě je tu Slimcase Counter. Je perfektní například pro restaurace za účelem prezentace menu nebo v maloobchodu, aby si zákazník mohl online objednat zboží, které už není na prodejně dostupné. Stačí Slimcase Counter umístit tam, kde Vám to bude vyhovovat nejvíce. Ať už se bude jednat o stůl, přepážku nebo okolí pokladny.

 

Zajímá Vás, jaké jsou možnosti? Přesvědčte se sami! https://www.jansen-display.cz/stojany-pro-obrazovky-a-tablety/stojany-na-tablety/plne-uzavrene-reseniSpeciální nabídka Roll-banerů! Škoda jí nevyužít!


Připravujete se na propagaci Vaší prodejny, firemní prezentaci, den otevřených dveří nebo na jakoukoli jinou akci? Roll-baner Budget Vám zajistí, aby Vaše sdělení nikdo nepřehlédl. Rychlé a snadné řešení pro jakoukoli reklamu.

A teď to nejlepší: Máme pro Vás akční nabídku! Objednáte náš Roll-banner Budget 85 - 200 nebo Roll-banner Budget 100 - 200 s tiskem grafiky a dopravou zdarma! Kompletní zásilku odesíláme následující den od potvrzení tiskové předlohy. Vše ostatní nechte na nás!

 

Roll-baner Budget za akční cenu, který nikdo nepřehlédne! Dokonalá propagace jakéhokoli projektu. Vaši grafiku vytiskneme na materiál Symbio, nejprodávanější PVC matný materiál (510 g/m2).

Využijte naši akční nabídku právě teď: https://www.jansen-display.cz/roll-baner-budget-promoReklamní sortiment pro volby


Léto už je téměř u konce, a proto je ten správný čas připravit Váš sortiment na volby, které se konají 8. a 9. října. Ujistěte se, že máte všechny potřebné produkty pro zajištění hladkého průběhu nadcházejících voleb. V naší nabídce najdete ty správné produkty, díky kterým bude Vaše prezentace efektivní a nepřehlédnutelná. Zvýrazněte a označte vchod do volební místnosti. Nasměrujte voliče na správné místo.
 

Rádi byste se o produktech, cenách a dodacích lhůtách dozvěděli více? Kontaktujte Vašeho obchodního zástupce a připravte se s předstihem na blížící se volby. Podívejte se na všechny produkty v našem e-shopu.

Podívejte se na náš celkový sortiment na https://www.jansen-display.cz/volbySOUTĚŽE KALENDÁŘ 2021 a DUHOVÝ PAPRSEK znají své vítěze


K vyhlášení výsledků (obou soutěží) byl připraven speciální díl Newsletteru Sign Invetion. V něm naleznete seznam vítězů včetně malé obrázkové ukázky.

 

NEWSLETTER SIGN INVENTION LÉTO 2021 Reklamní stany - skvělé řešení pro jakoukoli venkovní akci


Už jste slyšeli o naší nabídce reklamních stanů? Ať už předpověď hlásí déšť nebo ne, se stanem Alu bude Vaše akce vždy v bezpečí a suchu! Ideální pro použití na venkovních sportovních akcích, před obchody nebo u škol. Jedině tak Vás nikdo nepřehlédne! Dokonalý způsob, jak udělat nezapomenutelný dojem!


S naší nabídkou příslušenství bude Váš stan kompletní K reklamním stanům nabízíme nejrůznější doplňky a příslušenství: poloviční stěna určená pro Váš branding, ocelová základna pro větší stabilitu, konektor pro spojení dvou stanů dohromady a mnoho dalšího. S tímto příslušenstvím můžete vytvořit požadovanou konfiguraci stanu pro Vaši příležitost.

Odolnost nejen vůči povětrnostním vlivům a snadná montáž Náš stan Alu je spolehlivé řešení, které potřebujete pro dokonalou venkovní akci! Je vyroben ze silných a odolných komponentů, které odolávají všem povětrnostním podmínkám. Pro snadné a rychlé sestavení během několika minut je k dispozici náš jednoduchý návod k instalaci krok za krokem, doplněný o několik obrázků. To znamená, že během okamžiku budete středem pozornosti!

Už není na co čekat! Tak na co ještě čekáte? Pojďme se připravit na všechny ty venkovní akce, které jsou před námi! Nevíme, kdy budou akce ve vnitřních prostorách opět v plném proudu, takže se připravte na dlouhou venkovní sezónu.Novinky z Showdown Displays Europe


Přáli byste si, aby Vaše sdělení nikomu neuniklo? Pak neexistuje lepší způsob, jak toho dosáhnout, než pomocí jednoho z našich Brightboxů. Nyní je naše nabídka lightboxů kompletní: Brightbox Single, Double, Premium a Counter!


Naše Brightboxy jsou dokonalou prosvětlenou alternativou standardního banneru nebo promo stolku. Jednostranné a oboustranné lightboxy jsou díky svému modernímu designu a nepřehlédnutelnému podsvícení ideální pro všechny příležitosti.

 

Více Brightboxů = více prostoru pro Vaši reklamu

Jeden lightbox zcela jistě upoutá pozornost všech kolemjdoucích, ale abyste zanechali opravdu nezapomenutelný dojem, můžete jednotlivé Brightboxy propojit. Magnetické boční strany Brightboxů jsou propojitelné díky snadnému, ale přesto spolehlivému spojení.

Vytvořte působivý výstavní stánek díky stěně z několika Brightboxů Double nebo Premium. Dokonalého výsledku docílíte také umístěním velkého propojeného promo stolku Brightbox přímo před stánek. Nebo můžete všechny tyto produkty použít například pro prezentaci Vašich výrobků, případně je rovnou umístit do Vaší prodejny. Možnosti jsou nekonečné.

 

Varianta s, nebo bez grafiky

Můžete si u nás objednat pouze produkt jako takový, ale samozřejmě poskytujeme i kompletní řešení zahrnující produkt včetně textilní grafiky. Pro tisk grafiky se silikonovými okraji si můžete vybrat ze dvou materiálů: Starlight a Samba. Využijte naši službu drop shipment a my Vám zašleme hotový Brightbox přímo k rukám Vašeho zákazníka.

Pořiďte si svůj Brightbox právě teď!
Rádi byste se dozvěděli více informací o různých typech Brightboxů? Pak stačí navštívit náš e-shop. Dejte nám prosím vědět, pokud máte nějaké dotazy, rádi Vám pomůžeme! Podívejte se na naši kompletní řadu Brightboxů. Podívejte se na náš celkový sortiment na www.jansen-display.cz.První instalace v ČR! Velkoformátová tiskárna Epson SureColor SC-R5010L s resin inkousty


V červnu společnost Igepa jako první v ČR instalovala velkoformátovou tiskárnu Epson SureColor SC-R5010L s velkokapacitním zásobníkem inkoustů na bázi vody a pryskyřice (resin). Tiskárnu si pořídilo Studio 66, full-servisová reklamní agentura, která své portfolio chtěla rozšířit o co nejekologičtější technologii.

 

Epson Resin je nejmodernější a „nejzelenější“ technologie velkoformátového tisku. Reaguje na požadavky trhu po ekologickém tisku. Vývoj inkoustů na bázi vody a organické pryskyřice staví na mnohaleté historii inovací společnosti Epson v oblasti zobrazování, správy barev a přesného podávání médií.

 

64palcová tiskárna SureColor SC-R5010L nabízí přesné a rychleschnoucí výtisky s konzistentními barvami pro tisk na širokou paletu médií. Toto řešení přináší dodavatelům tiskových služeb a agenturám nabízejícím kreativní design, jako je např. Studio 66, možnost vytvářet obrovské spektrum signage produktů i vysoce hodnotných aplikací ekologicky a s výjimečnými výsledky.

 

„Tiskárnu Epson SureColor SC-R5010L v České republice poprvé ukázala Igepa na svém showroomu v Praze v prosinci 2020. Těší nás, že se můžeme pochlubit také první instalací v Česku. V poslední době cítíme vzrůstající trend poptávky po ekologických řešeních, ať už se jedná o materiály bez PVC nebo, jako v tomto případě, o ekologický tisk,“ prozradil Richard Švab, ředitel business unit VISCOM české Igepy.

 

Technické údaje a další vlastnosti tiskárny Epson SureColor SC-R5010L zde: https://www.igepa.cz/surecolor-sc-r5010.html.Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY se přesouvá na květen 2022


Vážení obchodní partneři a příznivci veletrhů, 

 

dovolujeme si Vás informovat o odložení letošního 27. ročníku veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2021 na květen 2022. Aktuální vývoj celosvětové pandemie SARS – CoV-2  a s ním související mimořádná opatření nařízená vládou aktuálně neumožňují konání hromadných akcí včetně veletrhů. 

Z těchto důvodů ukončujeme přípravy veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2021 a stanovujeme nový termín konání akce, a to v termínu 3. - 5. 5. 2022, opět na výstavišti PVA EXPO Praha.

Věříme, že v tomto termínu bude již konečně možné veletrh uspořádat bez větších omezení v očekávaném rozsahu a návštěvnosti.

 

Děkujeme za Vaši stálou přízeň, pochopení a podporu.

 

Tým veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALYNAKUPTE NA SVÁTKY NA ON-LINE VELETRHU


Oblíbený veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY v Letňanech v letošním roce sice ustoupil koronavirové epidemii, ale dárky pro rodinu a své nejbližší bude možné pořídit si prostřednictvím projektu Virtuální vánoční dny 2020, který nabídne produkty tradičních vystavovatelů pomocí internetu.

Online verze veletrhu nazvaná Virtuální vánoční prodejní trh 2020 vychází vstříc zákazníkům, kteří si každoročně chtějí nakoupit dárky na jednom místě. Současně podporuje české výrobce, řemeslníky, designery a dodavatele vánočního zboží.

Jak na virtuálním trhu nakupovat? Internetový portál https://virtualni.vanocnidny.cz/ nabízí produkty ve virtuálním tržišti, které se člení na Fashion zónu s módou a módními doplňky od mladých designerů, Česky jarmark s ručně vyráběnými výrobky, Vánoční hody pro milovníky klasické sváteční i netradiční gastronomie a na Vánoční trh s pestrou nabídkou zboží všech kategorii. Stačí si na webu zvolit oblíbenou firmu a vybrané zboží přidat do košíku, nebo si můžete zboží nechat přivést na výstaviště v Letňanech.

PŘEJEME POHODLNÉ A BEZPEČNÉ NAKUPOVÁNÍ.17. ROČNÍK DUHOVÉHO PAPRSKU SE PŘESOUVÁ DO ROKU 2021


Vzhledem k mimořádnostem, které nastaly v letošním roce, jsme byli nuceni přesunout vyhodnocení a vyhlášení 17. ročníku soutěže DUHOVÝ PAPRSEK do roku 2021. V příštím roce, tak dojde k souběhu 17. a 18. ročníku soutěže. Porota bude jednat o nejlepších signamakingových realizacích za rok 2019 a 2020. VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE KALENDÁŘ 2020


Známe vítěze v soutěži KALENDÁŘ 2020! V sekci NOMINACE jsou kalendáře, které se dostaly do užšího výběru. V sekci VÝSLEDKY je seznam vítězných kalendářů. Všechny kalendáře jsou k náhledu v sekci HLASOVÁNÍ VEŘEJNOSTI.

 

Děkujeme všem účastníkům a gratulujeme vítězům!

 

Děkujeme všem účastníkům a gratulujeme vítězům!První cenová uzávěrka pro rok 2021 se blíží ke konci


Vážení vystavovatelé,

přípravy veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2021 jsou v plném proudu. Připomínáme, že do konce října je možnost přihlásit se k účasti na veletrhu za zvýhodněné ceny. Přihlášku najde zde. Případně kontaktujte manažera veletrhu, který Vám pomůže vybrat to nejlepší pro prezentaci Vaší firmy. Ministerstvo zdravotnictví ČR: Veletrhy běží dál!


Přestože ve středu 16. září oznámilo ministerstvo zdravotnictví zavedení zpřísňujících protiepidemických opatření, veletrhy zůstávají v nastaveném režimu a podzimní veletržní sezóna v Letňanech pokračuje podle plánu. Jak ukázaly již realizované akce AUTOSHOW PRAHA, FOR PETS a FOR DECOR & HOME, na výstavišti PVA EXPO PRAHA se úspěšně podařilo nastavit zdravotně-organizační opatření, která maximálně zajišťují bezpečnost a komfort návštěvníků a vystavovatelů.

Postup zpřísňování opatření v souvislosti s aktuálním vývojem epidemiologické situace v ČR jasně ukazuje, že veletrhy a s nimi související akce nejsou rizikovým místem pro širokou veřejnost a právem tak mohou pokračovat v realizaci plánovaného kalendáře. Ministerstvo zdravotnictví ČR ve středu 16. září uvedlo, že je nutné novými opatřeními snížit sociální kontakt v rizikových provozech, mezi něž zabezpečená výstaviště rozhodně nepatří. Nadále ve stejném režimu proto mohou pokračovat veletrhy, trhy, výstavy a jim podobné akce.

Zároveň není nutné více omezovat počet lidí ve vytčených sektorech. „Nadále platí pravidlo, že prostor, ve kterém se vnitřní hromadné akce konají, musí být rozdělen do organizačně oddělených sektorů, jinak u vnitřních prostor je maximální kapacita sektoru 500 osob. Každý sektor musí mít svůj individuální vstup z venkovních prostor nebo jsou organizátoři povinni vstupy a výstupy ze sektorů časově regulovat tak, aby nedocházelo k nežádoucímu shlukování,“ uvádí ministerstvo.

Přípravy na následující akce podzimu intenzivně běží a již ve dnech 22. až 26. září přivítá letňanské výstaviště návštěvníky nejvýznamnější události sezóny – stavebního veletrhu FOR ARCH. Ten se letos koná v souběhu s veletrhem zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky FOR GARDEN. Již v prvních říjnových dnech se v Letňanech představí veletrhy FOR GASTRO & HOTEL (1.–3. 10.) a FOR INTERIOR (1.–4. 10.). Stejně jako při předchozích akcích, také během těch následujících budou na výstavišti PVA EXPO PRAHA nastavena speciální pravidla jako stavebně oddělené sektory, povinnost nošení roušek, rozšířené koridory v halách, koordinační tým kontrolorů dodržování nových pravidel, regulace počtu návštěvníků v sektorech v jeden okamžik i dezinfekce prostor.Příští ročník veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY až v roce 2021


Vážení obchodní partneři,

 

dne 10. března 2020 došlo na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR k omezení všech veřejných i soukromých akcí s předpokládanou účastí nad 100 osob. V návaznosti na toto omezení jsme navrhovali posunutí letošního veletrhu do podzimního říjnového termínu.

 

Po zralé úvaze a na základě komunikace s klíčovými oborovými partnery a vystavovateli jsme dospěli ke společnému názoru uspořádat veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY až v roce 2021. Důvodem pro toto klíčové rozhodnutí je snaha udržet ucelenost oboru, vysokou úroveň a prestiž, kterou veletrh za celou dobu své existence vybudoval.

 

Příští ročník veletrhu REKLAMA POLYGRFA OBALY se bude konat v termínu 11.–13. května 2021 s neměnným místem konání v PVA EXPO PRAHA.

 

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na společné přípravy veletrhu v roce 2021, který se bude konat ve standardním jarním období.To tady ještě nebylo! Kulturní léto na výstavišti PVA EXPO PRAHA
Nový termín veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2020


Vážení obchodní přátelé,

 

s ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, které s účinností od 10. března 2020 od 18 hodin ruší všechny veřejné i soukromé akce s předpokládanou účastí nad 100 osob, a na jeho trvání po dobu neurčitou, jsme se rozhodli z preventivních důvodů přesunout termín konání veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY do nového termínu, a to 14.–16. 10. 2020 s neměnným místem konání v PVA EXPO PRAHA.

V rámci nastalé situace budeme intenzivně spolupracovat se všemi partnery. Zákaz byl vydán v souvislosti s nepříznivým vývojem výskytu onemocnění COVID-19 způsobeným novým koronavirem v Evropě. Jedná se proto o zásah vyšší moci a společnosti ABF, a.s. a PVA EXPO, a.s. jsou připraveny i nadále postupovat podle aktuálních nařízení a doporučení Ministerstva zdravotnictví ČR a usnesení vlády ČR.

Vážení vystavovatelé, abychom co možná nejvíce minimalizovali nárůst nákladů a neplýtvali Vaším časem, považujeme již podepsané přihlášky k účasti na veletrh za platné na veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY konaný v termínu 14.-16.10.2020.

 

Děkujeme za trpělivost a zachování přízně.

 

Tým veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALYInformace k veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2020


Vážení obchodní partneři,

 

s ohledem na mimořádná opatření vlády a Ministerstva zdravotnictví ČR byly přípravy veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY pozastaveny. V současné chvíli usilovně hledáme nový termín, předpoklad podzim 2020. Prosíme Vás o trpělivost.

 Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik firem International Fairs Directory


Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik firmy International Fairs Directory, která nabízí uveřejnění firemních údajů v internetovém katalogu veletrhů a vystavovatelů. Ačkoliv nabídka na uveřejnění údajů v katalogu se prezentuje jako bezplatná, po vyplnění a odeslání údajů přijde klientovi faktura. 

 

Dále společnost  ABF, a.s. prohlašuje, že nikdy neudělila výše uvedené společnosti souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a. s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

 

Pověřujeme výhradně společnost CS katalogy s.r.o. ke sběru podkladů a tvorbě katalogu vystavovatelů a průvodce návštěvníka pro veletržní akce pořádané společností ABF, a.s.
Výše zmíněné společnosti udělujeme souhlas k užívání a propagaci chráněných názvů a log veletrhů a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.Hra smyslů aneb když „jen“ potisk nestačí


Zaujmout ve velké konkurenci obalem, etiketou či plakátovou upoutávkou je v současnosti opravdu dost těžkým oříškem. Zaujmout lze netradičním řešením v konstrukci i nápaditou grafikou provedenou kvalitní tiskovou technologií. Pro odlišení je důležitý nápad. Ve spojení s progresivní zušlechťovací technologií lze nápadu dát další dimenzi.

 

Ukazuje se, že spotřebitel přidanou hodnotu v podobě dalšího zušlechťování dokáže ocenit, a co více, u řady produktů jí i vyžaduje. K oblíbeným patří ražba, mikroražba, jemné laserové výseky či gravírování v materiálu a především lakování. Ukazuje se, že i lakování je pro zákazníka mnohem přitažlivější, když dokáže nabídnout další benefit v podobě střídání matu a lesku, parciálního lakování či využití speciálních typů laků (perleťové, metalické apod.). K velmi přitažlivým způsobům lakování patří vytváření 3D efektů, kdy zákazník má chuť (a pochopitelně té chuti i u zdařile vyvedeného obalu či etikety i bez zábran propadne) si na prostorovou strukturu sáhnout.

 

Sítotisk má digitální nástupce

Dimenzionální lakování není nic tak nového, ani převratného, to se realizovalo i v minulosti sítotiskem. Současný trend, který směřuje stále více k digitalizaci, však dokáže nabídnout v podobě strukturálního lakování mnohem víc, ať už se to týká možností jemnějších tvarů, tak i využívání pokročilejších optimalizovaných technologií.

 

Zvýrazněné tiskové motivy bez hranic

Tiskovou technologií Scodix (na našem trhu zastupuje společnost DataLine Technology) lze na obaly tisknout motivy od vlasových linií, Braillova písma, imitací struktur řady jiných substrátů až po 3D imitace kapek a to vše, na rozdíl od konvenčního tisku, bez nutnosti používání tiskové formy. V případě požadavku dalšího luxusního zvýraznění lze u něho využít i speciální typy laků např. s glittery.

 

Jak na etikety s přidanou hodnotou s jednou technologií

Průkopníkem v digitálním zušlechťování byla již od počátku společnost MGI, která je již od roku 2016 součástí společnosti Konica Minolta. Výsledky zušlechťování technologií JetVarnish 3D mohli ostatně na stánku Konica Minolta v loňském roce vidět i návštěvníci veletrhu Reklama Polygraf Obaly. 3D zušlechťování lze provádět jak u obalů, tak i etiket, kde se uplatní především technologie JETvarnish3D Web Color. Tuto technologii, která drží historický primát jako první digitální zušlechtění na světě z role na roli, lze využívat v kombinaci s tiskovým řešením 4 barevný CMYK tisku na Accuriolabel 230. S dalšími opcemi, včetně řezací a výsekové jednotky se jedná o vysokoprodukční komplexní zařízení.

 Zrušení veletrhu FOR INDUSTRY otvírá již přihlášeným firmám nové možnosti v oboru Reklamy, polygrafie a obalů


Z důvodu nízkého počtu přihlášených firem na veletrh FOR INDUSTRY 2020 se akce ruší. Již přihlášeným firmám se ale otvírají nové možnosti v rámci veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY, který plně ovládla témata Průmylu 4.0., automatizace a digitalizace. Tato platforma může být vhodnou alternativou prezentace průmyslových společností v jarním termínu.           URBEX firemní styl a ORGANIC řada WEGO: nový směr do budoucnosti


Cestou udržitelného rozvoje se letos vydala i společnost Kapatex, která je tradičním výrobcem reklamních froté ručníků, osušek a županů značky FROTERY®.  Hlavní novinkou pro rok 2020 je produktová řada WEGO (Way we go), která je vyrobená čistě přírodní cestou ze 100% organické bavlny.
Maskota Helmuta na veletrhu už nenajdete. Definitivně ho nahradily produktové fotografie v URBEX stylu, ve kterém se nese také nový Katalog FROTERY® 2020. Společnost Kapatex tak prošla v uplynulém roce kompletní změnou firemního stylu. Více se zaměřuje také na podporu své značky FROTERY®, kterou vnímá jako záruku kvality materiálu, funkčnosti a originálního designu, na kterém se podílí zákazník svým reklamním motivem. S tím souvisí i změna firemního sloganu z původního ,,Frotery...více než ručník", na ,,I´m Frotery, towel with your story."
Novou řadu WEGO společně s Katalogem FROTERY® představí Kapatex na výstavním stánku.
 COLOP e-mark: Revoluce ve světě tisku


COLOP e-mark je moderní tiskový nástroj, který se vám vejde do kapsy a umožní vám tisknout cokoli, kdykoli a kamkoli chcete.

Spojuje v sobě výhody klasického razítka a stolní tiskárny. Od tiskáren se naučil tisknout cokoli a plně barevně, razítka ho zase naučila mobilitě. Jak to funguje? Propojíte e-mark s aplikací ve vašem smartphonu, tabletu nebo počítači, navrhnete otisk, odešlete do zařízení a pohybem do strany tisknete. Jednoduché že?Rodinná firma Velebný & Fam s.r.o. z Východních Čech


V roce 1990 jsme obnovili provoz a od té doby Vám nabízíme pestrou paletu služeb: umělecky vyšívané slavnostní prapory a standarty vč. jejich návrhů, pamětní stuhy, stolní vlaječky, nástěnné znaky, tištěné vlajky, muší křídla, roll-upy, obecní a rodinná heraldika, automatové reklamní nášivky i výšivky, církevní paramenty renovace a konzervace historických textilií. Řadíme se v oboru na špičku světových výrobců. Nejmodernější technologická i strojní vybavenost.Svítící hliníkové cenovkové lišty s PMMA difuzérem


Zenit i pro tento rok rozšířil svou nabídku LED produktů. Jedná se o speciálně navržené lišty do polic či regálů, které osvětlují cenovky pomocí speciálního světelného krytu.

Osvětlují pod úhlem 30° dolů do spodní přihrádky regálu a poskytují rovnoměrně rozložené světlo do police.

Využití je tak především v kamenných obchodech, ale např. i ve skladech s popiskami uskladněných položek.

Délka těchto profilů je až 5m a jejich zapojení je velmi jednoduché, protože jsou ve variantách jak pro značkové regály Scantech či Tegometall, tak i univerzální pro libovolné použití.

 AWC Morava


Společnost AWC Morava působící na českém a slovenském trhu více než 16 let se specializuje převážně na dodávky v oblasti profesionálního tiskového řešení. Na letošním ročníku veletrhu Reklama & Polygraf představí svou velkou novinku – gravírovací a řezací CO2 lasery značky AEON, které se již více než rok těší na českém trhu enormnímu zájmu.

 

Jako každý rok představí i své další inovace z oblasti reklamy a polygrafie, jakými jsou především tisková řešení ekosolventních, sublimačních,  DTG a UV LED tiskáren značek EPSON, AGFA, GUNSJET atp. K vidění bude nově špičková sublimační tiskárna s FLUO inkousty Epson SC-F9400 v kombinaci s novými sublimačními lisy v našem sortimentu – ETNA a ETNA DUO.

 

V expozici stánku AWC budou dále k vidění praktické ukázky na strojích AEON NOVA a AEON MIRA s výkony laseru od 30 do 100 W, a to při pracovních plochách 50 x 30 cm až po řešení s rozměrem 160 x 100 cm. Pestrost modelových řad v kombinaci s příznivou cenou umožňuje využití pro jednotlivce, drobné agentury i průmyslové podniky.

 Aeroterm


Aeroterm, a.s., Ostrava – vyrábíme sítotiskové karusely pro potisk textilu a dále kompletní sortiment sušicích a UV vytvrzovacích tunelů a zařízení. Typová zařízení, stejně tak i zařízení na míru. Široká nabídka náhradních dílů a příslušenství. Pro malé tiskaře i pro velké společnosti, od malých ručních zařízení po komplexní velké linky. K řešené požadavků přistupujeme poctivě, odborně a komplexně.

 Lasery, obráběcí centra, servis strojů a zakázkové řezání 4ISP s.r.o.


Výroba z plastů, kartonu, dřeva, pěnových materiálů, textýlií – reklamní tabule, písmena, stojany, vitríny, obaly

Nejběžnějším materiálem pro výrobu je v tomto případě plexisklo, správně označovaná PMMA a nebo nejrůznější typy kartonů. Ideálním kandidátem pro řezání ale i popisování výrobků je v tomto případě CO2 laser, jehož cena se pohybuje v rozmezí od 130 tisíc korun výše. Na trhu lze najít i typy s cenou pod padesát tisíc korun, které ovšem nejsou vhodné pro profesionální práci. Kromě plastů Vám umožní zpracovávat i papír, dřevo, gumu, překližku a další nekovové materiály.  U některých materiálů ponechává po řezu víe či méně opálenou hranu, v jiných případech umožňuje materiál značit, ale již nikoliv dělit. Uveďme zde například sklo, či kůži. CO2 lasery BRM se používají také při výrobě razítkových štočků.

Značení reklamních předmětů

Přestože běžná – mechanická varianta CO2 laseru značení umožňuje, kvalita výstupu není nejvyšší a na značení velmi jemné grafiky se proto příliš nehodí. Řešením pro tento případ je speciální varianta – značkovací laser. Je opatřen jiným typem hlavy, která se mechanicky nehýbe, pouze vychyluje paprsek laseru dvojicí zrcátek. Značení je mnohonásobně rychlejší a díky použitým typům vysokofrekvenčních trubic i výrazně jemnější. Při pořízení značkovacího laseru bude však třeba sáhnout do peněženky o něco hlouběji. Ceny základních modelů se pohybují od částky 250 tisíc korun výše.
Pro značení kovových předmětů či některých typů tvrdých plastů je vhodnější vláknový značkovací laser, který pracuje na nižší vlnové délce. Vláknový laser dovoluje provádět značení opravdu jemné grafiky i textu. Kvalitní stroje dokáží napsat písmo o výšce 0.2mm, které je pod mikroskopem stále dobře čitelné. Nejgeniálnějším pomocníkem je UV značkovací laser, jeho pořizovací náklady jsou výrazně vyšší, tím si ho nemůže dovolit každý a jeho majitel tak získává originalitu na trhu.

Výroba kovových raznic či štočků

Výroba mechanických raznic či tiskařského štočku se pohybuje na okraji mezi reklamním a nástrojařským průmyslem. Běžně se pro tuto činnost užívají frézky či elektroerozivní metody obrábění, málo se však ví, že i tento typ výrobku je možné zpracovat pomocí značkovacího laseru o dostatečném výkonu. Při požadavku na hloubkovou ražbu či dokonce prořez tenčích materiálů je vhodné volit stroj s výkonem minimálně 30, lépe však padesát wattů. Na výsledek bude mít podstatný vliv i volba rozměru pracovní plochy, která je definována použitou čočkou stroje. Čočky jsou výměnné a k jednomu zařízení lze tak mít více typů pro zpracování jednotlivých úkolů. Výroba štočků zabere čas, ale i tak si můžete přijet stroj do Eurazio center vyzkoušet dříve než si jej pořídíte.

Řezání kovu, výroba z nerezu

V reklamním průmyslu se pro výrobu nejčastěji využívá nerezového plechu, jehož síla se pohybuje od 0.5 do cca 1.5mm. Ještě před několika lety bylo zcela nemyslitelné, aby si menší reklamní společnost pořídila laser, schopný kvalitního řezu v těchto materiálech a výrobu bylo třeba řešit v kooperaci s externím dodavatelem. Dnes je již možné na trhu najít vláknové lasery s nižším výkonem – pro uvedené materiály zcela dostačuje 300W – a velmi kvalitním výstupem a to za cenu, která jen mírně převyšuje jeden a půl milionu korun. To již jistě stojí za zvážení.

Kromě vláknových laserů je možné na speciálních CO2 laserech s výkonem 130-150W a speciální hlavou nerezový plech také dělit. Cena stroje je pak třetinová a lze jej využít i k dalším činnostem. Přesto doporučujeme nákup tohoto typu laseru důrazně zvážit, neboť CO2 laser využívá pro řezání nerezu pálení a nikoliv tavení jako laser vláknový za použití dusíku. Výsledná řezná hrana je opálená a tmavá a proto není v reklamním průmyslu na většinu aplikací vhodná.

Vidět znamená věřit

Ať už uvažujete o jakémkoliv stroji, vždy je nejvhodnější domluvit se v Eurazio center v Modleticích u Prahy předvedení v praxi a na Vašem materiálu. Některé stroje bude mít dodavatel přímo na své předváděcí místnosti, případně Vám může nabídnout návštěvu u zákazníka, kde je daný stroj již instalován. Při předvedení se nesoustřeďte pouze na zařízení, ale také na programy na přípravu dat, vyptejte se na servisní podmínky a rychlost reakce v případě závady. Nejlepší vizitkou dodavatele jsou vždy spokojení zákazníci – a proto požádejte, zde je možné s některým z nich mluvit. Ať Vám vybrané zařízení dlouho a co nejlépe slouží.

 Společnost ADLER slaví 20 let!


Přijďte společně oslavit firemní jubileum a podívejte se, co je nového ve světě reklamního textilu. Společnost ADLER Czech, a.s., známá jako přední dodavatel reklamního textilu v České republice i v Evropě slaví letos 20 let od založení.

 Závěrečná zpráva 2019

Facebook