REKLAMA POLYGRAF OBALY
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Moderní a elegantní řada držáků na tablety Slimcase


Moderní, elegantní a stabilní. Přesně taková je nová řada držáků na tablety Slimcase. Ať už jde o zobrazení menu v restauraci, objednání zboží online na prodejně, získání zpětné vazby na Vaše služby nebo pokud potřebujete návštěvníkům usnadnit orientaci ve Vaší budově. Produkty řady Slimcase jsou ideálním řešením pro maloobchod, pohostinství, kanceláře a školy, veřejné budovy a výstavy. Vyberte si ten, který Vám bude sedět nejvíce!

 

Vyberte si ten "pravý"


Volně stojící držák na tablet je ideální řešení pro umístění u vchodu do Vaší prodejny, na volném prostranství nebo i v případě, pokud se chcete jednoduše odlišit. Vaše sdělení nikdo nepřehlédne díky robustnímu, ale elegantnímu rámu držáku. Upozorněte na Vaše služby nebo získejte jejich hodnocení od Vašich zákazníků. A to je jen malý výčet možností, k čemu lze tento volně stojící držák Slimcase využít. Perfektní pro obchodní centra, veřejné prostory a k umístění u vchodu například do Vaší prodejny.


Pokud potřebujete tablet připevnit na zeď, pak je držák Slimcase Wall Mounted vhodným řešením. Lze jej využít například pro ovládání různých zařízení v místnosti během prezentací nebo pokud chcete poskytnout více informací, například o uměleckých dílech v muzeu. Držáky tabletu na zeď jsou vhodné na nejrůznější místa jako jsou kanceláře, školy, výstavy, muzea a mnoho dalších!


A v neposlední řadě je tu Slimcase Counter. Je perfektní například pro restaurace za účelem prezentace menu nebo v maloobchodu, aby si zákazník mohl online objednat zboží, které už není na prodejně dostupné. Stačí Slimcase Counter umístit tam, kde Vám to bude vyhovovat nejvíce. Ať už se bude jednat o stůl, přepážku nebo okolí pokladny.

 

Zajímá Vás, jaké jsou možnosti? Přesvědčte se sami! https://www.jansen-display.cz/stojany-pro-obrazovky-a-tablety/stojany-na-tablety/plne-uzavrene-reseni






Více
Závěrečná zpráva 2023

Facebook