Reklama Polygraf
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Duhový paprsek Kalendář 2020

Nový termín veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2020


Vážení obchodní přátelé,

 

s ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, které s účinností od 10. března 2020 od 18 hodin ruší všechny veřejné i soukromé akce s předpokládanou účastí nad 100 osob, a na jeho trvání po dobu neurčitou, jsme se rozhodli z preventivních důvodů přesunout termín konání veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY do nového termínu, a to 14.–16. 10. 2020 s neměnným místem konání v PVA EXPO PRAHA.

V rámci nastalé situace budeme intenzivně spolupracovat se všemi partnery. Zákaz byl vydán v souvislosti s nepříznivým vývojem výskytu onemocnění COVID-19 způsobeným novým koronavirem v Evropě. Jedná se proto o zásah vyšší moci a společnosti ABF, a.s. a PVA EXPO, a.s. jsou připraveny i nadále postupovat podle aktuálních nařízení a doporučení Ministerstva zdravotnictví ČR a usnesení vlády ČR.

Vážení vystavovatelé, abychom co možná nejvíce minimalizovali nárůst nákladů a neplýtvali Vaším časem, považujeme již podepsané přihlášky k účasti na veletrh za platné na veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY konaný v termínu 14.-16.10.2020.

 

Děkujeme za trpělivost a zachování přízně.

 

Tým veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY


Více
Závěrečná zpráva 2019

Facebook