Reklama Polygraf
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Pravidla pro vstup na veletrh
Bezpečně na veletrhu
Soutěž
Duhový paprsek Kalendář 2021

Hybridní plotr COMAGRAV DIGI CORSA na veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY


Jedná se o hybridní stroj, kde se podařilo spojit zdánlivě odlišné řezací technologie, frézovací router a velkoplošný řezací ploter v jedno zařízení. Stroj je vhodný pro výrobce reklamy, kterým pokryje 99 procent řezacích operací. Hodí se také do obalového průmyslu, protože frézuje pěny a zároveň řeže vlnitou lepenku. COMAGRAV DIGI CORSA osazujeme až čtyřmi moduly najednou – vysokofrekvenční vřeteno s 50 000 otáčkami a s automatickou výměnou nástrojů - tužka - oscilační nůž - univerzální modul (pro rylovací kolečko, V-cut, kiss-cut, direct cut, atd.).

Varianta COMAGRAV DIGI CORSA RC obsahuje navíc odvíječ materiálu, kdy stačí založit roli materiálu do odvíječe a integrovaný kamerový systém sám načte QR kód z materiálu. V kombinaci s novým softwarem a knihovnami presetů to znamená, že stroj bude sám řezat soubor za souborem bez zásahu obsluhy, což přináší úsporu času a nákladů. Plotr se díky odvíječi hodí také na řezání textilu a jiných technických materiálů v rolích.

Stroj bude k vidění na stánku společnosti COMAC spol. s r.o., která je český výrobce CNC strojů značky COMAGRAV pro výrobu a průmyslové zpracování obalů, reklam, plastů, pěny, dřeva a kovů s tradicí od roku 1991. Stroje mají industriální design se zaměřením na ROBUSTNOST, RYCHLOST A ŽIVOTNOST. Společnost klade důraz zejména na vysokou kvalitu zpracování, díky tomu stroje značky COMAGRAV zvládají práci i ve třísměnných provozech. Ke strojům jsou dodávány vlastní příslušenství a nástroje, které prošli více než dvacetiletým vývojem. Díky tomu vám dokáže COMAC poradit s řezáním každého materiálu a dodat správný nástroj k dané technologii. Stroje jsou k dispozici na showroomu v Poříčí nad Sázavou.


Více
Závěrečná zpráva 2019

Facebook