REKLAMA POLYGRAF OBALY
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

TISKOVÁ ZPRÁVA - Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY uvede unikátní technologie, program s odborníky i Car Wrapping Show


 

Praha, 26. dubna 2022 – Co se aktuálně děje v oborech reklamy, polygrafie, obalů a inovativních technologií? Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY 2022 představí ve dnech 3. až 5. května nejen atraktivní expozice tuzemských lídrů i zahraničních firem, ale také bohatý doprovodný program pro profesionály z oblasti reklamy a komunikace. Významné osobnosti oboru se podělí o novinky i zkušenosti a poradí návštěvníkům během poutavých přednášek, workshopů i soutěží profesionálů. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

 

Po tříleté přestávce se vrací na výstaviště PVA EXPO PRAHA klíčový veletrh pro segmenty signmakingu, polygrafie a obalů. Výrobci, dodavatelé, české i zahraniční firmy ze světa reklamy a komunikace poradí podnikatelům v oboru, jak se odlišit od konkurence pomocí novinek a trendů tohoto odvětví. Představí se poutavé expozice a inovativní technologie, bude možné účastnit se přednášek a workshopů vedených významnými osobnostmi oboru.

 

První den veletrhu v úterý 3. května bude představen od 11 hodin příběh výroby knihy Skútr ve městě, kterým provede účastníky ředitel produkčního tisku Kyocera Jakub Eremiáš za účasti autora knihy Vítězslava Křížka a zástupců společností Igepa a Grafie CZ, partnerů projektu (přednáška se zopakuje také druhý den veletrhu od 14.15 hod.). Od 13 hodin bude pozornost návštěvníků patřit přednáškovému bloku na téma „Doba se mění. Jak se mění polygrafie?“. Během něj vystoupí Marian Hains ze společnosti VELDAN, Petr Breburda z Igepa CZ a k moderované diskuzi na téma polygrafických a marketingových trendů se připojí také Tibor Nagy, obchodní ředitel Koenig & Bauer pro Českou a Slovenskou republiku, a Michal Havlík, ředitel Kartex s. r. o.

 

Který kalendář oslovil nejvíce odbornou porotu a získá prestižní ocenění za rok 2022? To bude jasné v úterý po slavnostním vyhlášení výsledků soutěže konajícím se od 15 hodin. Vyhlášením bude provázet moderátor pořadu Autosalon TV PRIMA Jan Říha.

 

Doprovodný program ve středu 4. května odstartuje v 10.30 přednáškovým blokem Martina Novotného z firmy GRAFIE CZ zaměřeným na témata automatizace tiskových dat, MIS/ERP polygrafické výroby a moderní W2P pro tiskárny. Odpoledne od 15.30 bude patřit vyhlášení soutěže o nejlepší signmakingovou realizaci roku 2021 Duhový paprsek.

 

Průběžně po celou dobu konání veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY bude probíhat speciální program CAR WRAPPING, který ukáže tipy, triky, rady a prezentace lepení včetně ukázek materiálů rukama odborníků a specialistů v oboru. Program se bude konat v Hale 2D a začne v úterý v 10.30, kdy se představí odborníci ze společností Comimpex Print, Autofólie Trenčín, HSW Signall a MATRIX Media. Ve středu ukáží své dovednosti v rámci Car Wrapping Show zástupci společností BL.O.S. Bratislava, Spandex SyndiCUT, Autofólie Trenčín a Comimpex Print a v odpoledním bloku také AdWraps, Integart, MATRIX Media a HSW Signall. Během čtvrtka se budou prezentovat profesionálové ze Spandex Syndicut, MT Studio, Integart a Spyron.

 

Nejvýznamnější firmy segmentu

 

Součástí veletrhu bude také speciální sekce 3DEXPO umístěná v Hale 2D, kde budou umístěny expozice desítky vystavovatelů prezentujících 3D tiskárny a nejnovější trendy v 3D technologiích. Zajímavost najdou návštěvníci i na venkovní ploše před Vstupní halou I, kde bude umístěn promotruck s prezentací.

 

Své novinky na veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2022 představí také společnosti CANON, COMIMPEX PRINT, IGEPA, SPANDEX, KONICA MINOLTA, BITCON, KOMFI, PAPYRUS či slovenský NANOTEC. Dále uvidí návštěvníci produkty firem Papyrus, AWC MORAVA, PROFISIGN plus, Electron, Narran, COMAC, Tepede, OKI Europe a dalších. V Hale 5 budou k vidění produkty od Malfini, Alpitrek, New Wawe, Cotton Classic nebo Kapatex. Ve stejné hale budou umístěny expozice POP, POS a obalové materiály od specialistů v oboru. Mezi vystavovateli nebudou chybět Nedbal Trading, Šicí technika Brother, Stick, Brand Gifts, Colop, Modico Graphics, Grapp, SDI Gifts či Paketo.one. Laserové gravírovací, řezací či CNC stroje najdou zájemci např. na stáncích Uhal Trade, FIT Eurazio, 4cut, První hanácká BOW či HaWe systems.

 

 

Více informací o veletrhu najdete na www.reklama-fair.cz.

Lucie Bártová, vedoucí PR oddělení ABF, bartova@abf.cz

 

 






Více
Závěrečná zpráva 2023

Facebook