REKLAMA POLYGRAF OBALY
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Novinky z Showdown Displays Europe


Přáli byste si, aby Vaše sdělení nikomu neuniklo? Pak neexistuje lepší způsob, jak toho dosáhnout, než pomocí jednoho z našich Brightboxů. Nyní je naše nabídka lightboxů kompletní: Brightbox Single, Double, Premium a Counter!


Naše Brightboxy jsou dokonalou prosvětlenou alternativou standardního banneru nebo promo stolku. Jednostranné a oboustranné lightboxy jsou díky svému modernímu designu a nepřehlédnutelnému podsvícení ideální pro všechny příležitosti.

 

Více Brightboxů = více prostoru pro Vaši reklamu

Jeden lightbox zcela jistě upoutá pozornost všech kolemjdoucích, ale abyste zanechali opravdu nezapomenutelný dojem, můžete jednotlivé Brightboxy propojit. Magnetické boční strany Brightboxů jsou propojitelné díky snadnému, ale přesto spolehlivému spojení.

Vytvořte působivý výstavní stánek díky stěně z několika Brightboxů Double nebo Premium. Dokonalého výsledku docílíte také umístěním velkého propojeného promo stolku Brightbox přímo před stánek. Nebo můžete všechny tyto produkty použít například pro prezentaci Vašich výrobků, případně je rovnou umístit do Vaší prodejny. Možnosti jsou nekonečné.

 

Varianta s, nebo bez grafiky

Můžete si u nás objednat pouze produkt jako takový, ale samozřejmě poskytujeme i kompletní řešení zahrnující produkt včetně textilní grafiky. Pro tisk grafiky se silikonovými okraji si můžete vybrat ze dvou materiálů: Starlight a Samba. Využijte naši službu drop shipment a my Vám zašleme hotový Brightbox přímo k rukám Vašeho zákazníka.

Pořiďte si svůj Brightbox právě teď!
Rádi byste se dozvěděli více informací o různých typech Brightboxů? Pak stačí navštívit náš e-shop. Dejte nám prosím vědět, pokud máte nějaké dotazy, rádi Vám pomůžeme! Podívejte se na naši kompletní řadu Brightboxů. Podívejte se na náš celkový sortiment na www.jansen-display.cz.


Více
Závěrečná zpráva 2023

Facebook