Reklama Polygraf
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Ve znamení exklusivity a kvality


Ve znamení exklusivity a kvality

Propojení oblastí tisku, reklamy a obalů na veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY je obzvláště šťastným řešením především pro ty, kteří nabízejí či naopak hledají originální řešení či pokročilou technologii výroby. Dnešní výrobci reklamních předmětů, designéři, tiskaři či konstruktéři obalů se shodují, že jednu z nejdůležitějších rolí při vývoji či výrobě hraje kvalitní materiál. Na výstavišti PVA v dubnu bude hned několik významných dodavatelů různých materiálů. Dnes alespoň malá ochutnávka z některých materiálových novinek.

 

K progresivním dodavatelům s velkou nabídkou patří velkoobchod společnosti Igepa. V nabídce grafických a kancelářských papírů jsou přírodní ofsetové papíry, papíry natírané, samopropisovací či samolepicí, kartony, speciální grafické papíry, papíry s certifikáty pro digitální tisk – vše v široké škále plošných hmotností a formátů, včetně netypických rozměrů. Protože společnost patří zároveň i k největším dodavatelům materiálů pro signmaking na českém trhu, lze si vybrat i ze širokého spektra materiálů jako jsou car wrapové materiály, materiály pro digitální velkoformátový tisk (a to jak solventní, tak i water-based stroje), materiály pro sítotisk, gravírování, frézování či světelnou reklamu, deskové materiály, informační systémy, okenní fólie.

 

Papyrus představí exkluzivní nabídku Gmund Colors

K předním evropským dodavatelům materiálů i souvisejících služeb patří společnost Papyrus Bohemia. Vedle úctyhodné nabídky pro průmyslová řešení, společnost nabízí řady kreativních materiálů. K novinkám na našem trhu patří nové typy papírů Gmund Colors, jejichž exkluzivním dodavatelem je právě společnost Papyrus. Nejnověji rozšířená nabídka má hned tři zajímavé novinky. Společnou charakteristikou papírů Gmund Colors Food, Gmund Colors Heavy a Gmund Colors Volume jsou fascinující barvy, vysoká kvalita a perfektní zpracovatelnost. Gmund Colors Food v odstínech 12 barev a s možností matného i lesklého provedení, nabízí řešení v oblasti luxusních obalů pro potravinářský průmysl. Od prodejních expozic až po vysoce kvalitní balení lze využít Gmund Colors Heavy, který společnost nabízí v plošných hmotnostech od 480 do 700 g/m².  Vyjímečně stabilní je vícesložkový materiál Gmund Colors Volume, který je vhodný pro knihtisk, sítotisk, ražbu nebo ruční písmo. Je ideální pro obaly produktů, kde je vyžadována vysoká kvalita a zaměření na detail. Jádro robustní vlnité lepenky je kašírováno papírem nejvyšší kvality, takže matné provedení povrchu materiálu působí jemně a velmi exkluzivně.

 

Nadčasové i výrazné trendy

Kreativní materiály dodává i společnost Antalis. Tato společnost na konci roku v Praze představila úplnou novinku v podobě nového vzorníku The Paper Book 2018-2021, který je tvořen listy jednotlivých papírů značek Conqueror, Curious Collection, Keaykolour, Rives, Rives Sensation, Pop´Set, Opale a Creative Labels.  Řada Keaykolour byla nově rozšířena z dosavadních 20 na 48 barev. Papíry s rafinovaným metalickým povrchem, Curious Metallics, letos obohatilo 15 nových nadčasových barev, čímž se nabízená paleta rozšířila na 30 odstínů. V nové řadě Curious Metallics lze nalézt chladné barevné odstíny jako Aloe a Aquamarine, ale i hlubokou černou barvu Night, která je temná jako noc a sytá jako obsidián. A i ikonická značka Conqueror dostala posilu v podobě 3 nadčasových odstínů šedé – Feather, Pencil a Cartridge.  Kniha obsahuje také vzorky Curious Alchemy, zbrusu nové řady pěti barev inspirované drahými kovy, které odráží světlo.


Více
Závěrečná zpráva 2022

Facebook