REKLAMA POLYGRAF OBALY
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Kalendář 2023

Scodix ve spojení s W2P


Scodix ve spojení s W2P

S digitálním strukturálním efektovým lakováním Scodix se návštěvníci veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY setkávají díky společnosti DataLine Technology, která Scodix na našem trhu zastupuje a zároveň patří již řadu let k nejvíce navštěvovaným vystavovatelům na pražském výstavišti PVA v Letňanech. V letošním roce přichází Scodix s další novinkou, v podobě nabídky W2P workflow.

 

W2P (Web To Print) je řešení pro online komunikaci zadavatele tisku s výrobcem tiskoviny prostřednictvím webového prohlížeče. Komunikace zahrnuje vše od zpracování grafického návrhu, přes kalkulaci, zjištění možného termínu dodání až po automatické odeslání informací o vyexpedované zakázce včetně předpokládaného času doručení.

 

Scodix Studio W2P se představuje

V souvislosti především s e-commerce segmentem nabývá W2P komunikace stále většího významu. V letošním létě Scodix, přední světový poskytovatel digitálního zušlechťování oznámil spuštění SW novinky v podobě Scodix Studio W2P. Nové workflow v podobě se Scodix Studio W2P lze bez problémů integrovat do všech hlavních existujících web-to-print pracovních postupů, díky nimž se digitální zušlechťování stává online záležitostí i pro ty nejnáročnější úlohy web-to-print.

 

V jednoduchosti je zvýšení kvality a výkonu

Soubory designů s vyznačeným efektovým zušlechťováním jsou odesílány do SW Scodix Studio W2P, který automaticky zpracovává data a po jejich zpracování je odesílá na tisk Scodix Ultra. SW služba zvyšuje nejenom možnosti využití, ale zároveň zvyšuje i produktivitu zařízení Scodix Ultra Digital Enhancement Presses a tím i celého pracovního postupu. Díky pokročilým řešením Scodix Studio W2P je rovněž  povolena integrace MIS (Management Information Systém).


Více
Závěrečná zpráva 2022

Facebook