REKLAMA POLYGRAF OBALY
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Kalendář 2023

REKLAMA POLYGRAF oslaví v květnu čtvrtstoletí


Od 29. do 31. května 2018 se uskuteční jubilejní 25. ročník mezinárodního veletrhu REKLAMA POLYGRAF, jedinečná platforma pro sdílení novinek. Moderní a atraktivní expozice českých i zahraničních firem, výrobců a dodavatelů z  oblasti reklamy a komunikace nabídne pod jednou střechou výstaviště PVA EXPO PRAHA.

Souběžně s jubilejním 25. ročníkem veletrhu REKLAMA POLYGRAF se bude konat i 2. ročník veletrhu obalových inovací a technologií OBALY 2018. Spojení obou veletrhů se ukázalo jako velmi úspěšný koncept. Při loňském ročníku propojení veletrhů se v rámci veletrhů na ploše 11 500 m2 představilo 294 firem, z toho 59 zahraničních z 11 zemí. Organizátoři podle řady indicií a zpětné vazby, kterou mají od vystavovatelů i návštěvníků, již dnes předpokládají podobnou úspěšnost na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany i v roce 2018.

 

V průběhu let měnil veletrh místo konání i strukturu vystavovatelů

Od skromných počátků v poměrně stísněném prostoru Domu u Hybernů, přes Průmyslový palác na Výstavišti v Holešovicích a přes období krize, veletrh vyrostl a dostal se až do moderních výstavních hal letňanského výstaviště.

Spolu se změnou místa konání se postupem času změnila i struktura vystavovatelů. V posledních letech sledujeme pokles v oboru dárkových předmětů – dříve velkoobjemové zakázky typu zapalovač, tužka, deštník či flashdisk mají velký propad a hledají se originální a personifikované dárky v menších objemech. Obor je hodně ovlivněn módními vlnami, zejména pak u VIP dárků. Stejně jako v loňském roce bude na výstavě zastoupeno velké množství firem nabízejících reklamní textil, pro něž jsou prvotřídní výběr materiálu a vysoká odolnost textilu prioritou. Tradičními vystavovateli zůstávají firmy nabízející potisk a výšivku nebo reklamní čokolády.

Veletrh reklamních služeb nabídne stejně jako v uplynulých letech jednak prostor pro setkání osobností z oboru, ale také představí nejnovější trendy, výrobní postupy a moderní řešení reklamní komunikace.

 

 


Více
Závěrečná zpráva 2022

Facebook