Reklama Polygraf
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Premiérová technologie z REKLAMA POLYGRAF/OBALY, získala další ocenění


Premiérová technologie z REKLAMA POLYGRAF/OBALY, získala další ocenění

Na veletrhu REKLAMA POLYGRAF/OBALY nechyběla řada českých a evropských premiér. Jednou z nich bylo i představení tiskového stroje Iridesse Production Press. Technologii ocenili ostatně už na výstavišti nejenom odborní návštěvníci, ale získala i cenu Obal roku, v rámci hodnocení, které proběhlo pod dohledem organizátora (obalový institut SYBA) této prestižní certifikované soutěže přímo na výstavišti.

 

Technologie umožňuje poskytovatelům tisku okamžitou možnost tvorby kreativního tisku a personalizované multikanálové komunikace. Její využitelnost, jak bylo ostatně možné na přímé demonstraci na výstavišti PVA Praha Letňany vidět, je široká, jak pro oblast polygrafie, tak pro oblast výroby obalů.  Technologie zaujala dosaženými výsledky, o které byl v podobě vzorků mezi návštěvníky nebývalý zájem, nejenom na pražském veletrhu, ale hned vzápětí i na italském veletrhu Ipack IMA v Miláně. A vítězné tažení technologie pokračuje.

 

Ocenění na pražském výstavišti nebylo posledním…

Nově jsou tiskový stroj Iridesse Production Press od Xeroxu a XMPie´s Circle PersonalEffect Edition nositeli prestižních ocenění v oblasti tiskového průmyslu InterTech Technology. Tato ocenění jsou udělována největší obchodní asociací grafického umění – Printing Industries of America (PIA), která oceňuje technologie transformující grafický komunikační prostor. Technologie jsou zároveň silnými obchodními nástroji k tomu, aby pozvedli tiskové produkty a marketingové kampaně na vyšší úroveň. Xerox Iridesse kombinuje vysokou kvalitu CMYK tisku s unikátní sadou metalických barev a efektů dosahovaných čirým tonerem. Circle nabízí zákazníkům možnost přetvořit jejich byznys do podoby úspěšného multikanálového poskytovatele komunikace.

 

Průlomové technologie propojují digitální svět s realitou

Iridesse je prvním šestibarevným digitálním tiskovým strojem kombinujícím tisk čtyř barev se dvěma speciálními v jednom tiskovém průchodu. Zkombinovat lze zlatý, stříbrný a čirý toner. Tiskárna vytváří jak živé CMYK a syté metalické barvy, tak i speciální iridescentní efekty. Vytváření speciálních efektů na tiskárně je dále vylepšeno její schopností rychle měnit pozice tonerů.

Circle je jediným vícekanálovým komunikačním řešením, které spojuje individuální obsah a marketingový automatizovaný pracovní proces. Výkonný automatizační software propojuje všechny jednotlivé kroky marketingové kampaně od plánování a vytváření až po uvedení na trh, a to včetně monitoringu zpětné vazby. Circle umožňuje poskytovatelům tisku připojit se i k jiným platformám, například Salesforce a Facebook. Díky tomu mohou svoji kampaň rozšířit i o digitální sféru.

 

 


Více
Závěrečná zpráva 2022

Facebook