REKLAMA POLYGRAF OBALY
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Nahlédnutí do světa reklamy


Nahlédnutí do světa reklamy

K veletrhu REKLAMA POLYGRAF  patří pochopitelně svět reklamy. Vedle reklamního textilu a kancelářských potřeb se řadí k populárním užitným reklamním předmětům i USB či flash disk. „Fleška“ přináší uživateli nejenom praktický benefit v podobě jejího využití, ale logem připomíná i svého dárce. Potisk lze realizovat různými způsoby, dnes nejčastěji digitálně, tamponovým tiskem nebo sítotiskem. A pokud chceme, aby firemní dárek v podobě flash disku byl ještě výraznější, je možné dodat další propagační akcent netradičním tvarem.

 

 

IT dárek plní reklamní funkci dlouhodobě

 

A disk nemusí být zdaleka jediným užitným „počítačovým“ dárkem, který plní propagační funkci. Specialistou na IT dárky všeho typu je společnost ZPROGOteam. V nabídce tohoto dodavatele vedle flash disků, najdeme power banky, selfie tyče apod. K relativním novinkám v sortimentu patří i video booklet, který představuje naprosto unikátní spojení obrazu, zvuku a emocí. LCD obrazovka je zasazena v luxusních deskách, které jsou potištěny ve vlastním designu. Vysoce kvalitní zvuk se šíří z reproduktoru, který je zabudován v deskách. Jakmile se desky otevřou, automaticky je spuštěna video prezentace. Video booklet můžete využít k VIP prezentaci firmy, výstav, projektů služeb, nových produktů, PR, výročí, originálnímu poděkování, školení nebo jako pozvánku.

 

 

Je libo reklamní tácek, hrnek či magnetka? Nebo cokoli jiného…..?

 

I když dnešní doba tabletů a laptopů umožňuje IT ovládat dotykově, přesto řada uživatelů upřednostňuje při práci s PC myš. Zajímavé reklamní podložky pod myš dodává společnost NOEX Sp. z o.o. S.K.  Tato společnost je ostatně specialistou reklamních podložek všeho druhu. Svým portfoliem může posloužit i k inspiraci, jak k reklamě lze využít třeba i mincovníky, tácky či gadgety různých typů. K významným dodavatelům řady reklamních předmětů patří i společnost badge 4U, která nebude v květnu chybět na letňanském výstavišti. Návštěvníci se mohou tak v hale 3 seznámit s opravdu širokým sortimentem v podobě otvíráků, vůní do auta, magnetek, samolepek, věšáků atd., které lze opět účelně využít na propagaci firmy v podobě B2B dárku. I společnost K-Square s. r. o. má širokou nabídku předmětů. K velmi žádaným patří výroba firemních hrnků, kde si z bohaté nabídky tvarů a designů vybere opravdu každý.

 

 

Reklamní sladká tečka na závěr

 

A úplně na závěr – reklamní předmět nemusí být jen s delší životností. K velmi populárním patří reklamní typy cukrovinek, především čokolády. A čokoláda nebude chybět ani na letošním veletrhu. Reklamní, promoční i sváteční typy kvalitních čokolád nebudou chybět na stánku známého dodavatele, společnosti Čokoládovny Fikar, s.r.o., která je tradičním výrobcem dutých figurek a dalších speciálních reklamních čokoládových výrobků.


Více
Závěrečná zpráva 2023

Facebook