Reklama Polygraf
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Kdo budou letošní vystavovatelé?


Kdo budou letošní vystavovatelé?

Stejně jako v předchozích letech se veletrhu zúčastní nejen velké množství českých a slovenských firem, ale také každoročně se navyšující počet zahraničních vystavovatelů z Polska, Německa, Itálie či Bulharska – aktuálně je přihlášených již 36 firem ze zahraničí.

 

A jaká bude skladba vystavovatelů 24. ročníku veletrhu?  Návštěvníci veletrhu REKLAMA POLYGRAF se budou moci těšit na expozice největších hráčů na českém trhu – s rozsáhlými expozicemi přivítají své zákazníky společnosti Xerox, Spandex či slovenský Nanotec. Dále v polygrafické sekci naleznou návštěvníci např. firmy Canon, HP, HSW Signall, Comimpex, Ricoh, FujiFilm, Epson, DataLine Technology, Papyrus, Bitcon, Profisign, Electron, COMAC, OKI a další významné společnosti, na které jsou zvyklí.

Reklamnímu textilu bude věnován větší prostor v hale 3 a mezi vystavovateli tohoto segmentu nebudou chybět expozice firem Cotton Classics, Kapatex, Alex Fox, Falk & Ross, Adoco, Hudy, Sportica, Andrea Design či Industrial Wear. S vyšívacími stroji se na veletrhu již tradičně představí expozice Nedbal Trading, Šicí technika Brother nebo nově přihlášení Tama Bohemia či Stick. Laserové gravírovací, řezací či CNC stroje najdou návštěvníci například na stáncích Uhal Trade, 4isp, HaWe systems nebo Pilart. Za zmínku opětovně i v letošním roce stojí účast firem s nabídkou výstavních systémů a modulů, které představí např. firmy Madness Advertising, Ultima Displays či DIS Media. Na veletrhu budou samozřejmě zastoupeny i v letošním roce společnosti reprezentující nomenklaturu reklamních a dárkových předmětů k nimž patří např. Reda, Studio 55, Colop a společnosti zastupující obor digital signage.


Více
Závěrečná zpráva 2022

Facebook