REKLAMA POLYGRAF OBALY
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Kalendář 2023

Jak hodnotí 26. ročník veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY vystavovatelé?


Jak hodnotí 26. ročník veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY vystavovatelé?

Jak hodnotí 26. ročník veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY vystavovatelé?

 

Z hlediska návštěvníků i vystavovatelů je hodnocen letošní veletrh velice příznivě. Aby si mohli stávající i potenciální vystavovatelé dalšího ročníku udělat určitou představu, některé společnosti s rozdílnou obchodní nabídkou postupně prezentují své názory prostřednictvím odpovědí na stejné otázky. Velký zájem budí již řadu let sortiment, který nabízí společnost DataLine. Jaký význam má pro společnost veletrh, odpovídá Martin Bělík, Marketing & Sales Specialist, DataLine Technology.

 

Společnost DataLine patří již řadu let k výrazným vystavovatelům s pokročilými technologiemi. Na trhu zastupuje především HP Indigo, Scodix a Higcon. Tedy super pokročilý digitální tisk, díky své vysoké kvalitě znám jako digitální ofset, digitální efektové zušlechťování, včetně strukturálního lakování a nejnověji produkční typ laserového výseku.

 

Kolikrát jste se již zúčastnili jako vystavovatelé veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY?

To spočítat nedokážu, ale řeknu to jinak – na žádném z posledních ročníků jsme nechyběli.

 

Jak hodnotíte letošní ročník? Např., zda pro vás znamenal nějaké obchodní příležitosti, posun k nějakému sortimentu, užitečné kontakty, celkový dojem atd.

Letošní rok nás mile překvapil návštěvností. Vzhledem ke struktuře návštěvníků jsme letos nevystavovali žádné stroje, ale ukázky reálných produktů, které se na našich strojích vyrábějí. Měli jsme hodně podnětných rozhovorů a jednání s lidmi z reklamních agentur, výtvarníky, designery i uživateli obalových řešení.

 

Co jste na veletrhu postrádali? Ev. navrhovali byste do budoucna nějaké změny, posun, vylepšení…?

Veletrh je víceméně stejný každý rok, úroveň je stabilně stále slušná. Dobrý byl posun z horkého května do teplotně příjemnějšího dubna. Já spíše vnímám věci doprovodného charakteru, které by mohly být lepší – např. kapacita a kvalita občerstvení, parkovné zdarma…

 

Zvažujete předběžně se zúčastnit dalšího ročníku?

Polygraf bude před Drupou, takže účasti na něm využijeme pro pozvání našich zákazníků na tuto velkou akci, takže ano, na Polygrafu budeme.

 


Více
Závěrečná zpráva 2022

Facebook