REKLAMA POLYGRAF OBALY
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Kalendář 2023

Hybridní plotr COMAGRAV DIGI CORSA na veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY


Jedná se o hybridní stroj, kde se podařilo spojit zdánlivě odlišné řezací technologie, frézovací router a velkoplošný řezací ploter v jedno zařízení. Stroj je vhodný pro výrobce reklamy, kterým pokryje 99 procent řezacích operací. Hodí se také do obalového průmyslu, protože frézuje pěny a zároveň řeže vlnitou lepenku. COMAGRAV DIGI CORSA osazujeme až čtyřmi moduly najednou – vysokofrekvenční vřeteno s 50 000 otáčkami a s automatickou výměnou nástrojů - tužka - oscilační nůž - univerzální modul (pro rylovací kolečko, V-cut, kiss-cut, direct cut, atd.).

Varianta COMAGRAV DIGI CORSA RC obsahuje navíc odvíječ materiálu, kdy stačí založit roli materiálu do odvíječe a integrovaný kamerový systém sám načte QR kód z materiálu. V kombinaci s novým softwarem a knihovnami presetů to znamená, že stroj bude sám řezat soubor za souborem bez zásahu obsluhy, což přináší úsporu času a nákladů. Plotr se díky odvíječi hodí také na řezání textilu a jiných technických materiálů v rolích.

Stroj bude k vidění na stánku společnosti COMAC spol. s r.o., která je český výrobce CNC strojů značky COMAGRAV pro výrobu a průmyslové zpracování obalů, reklam, plastů, pěny, dřeva a kovů s tradicí od roku 1991. Stroje mají industriální design se zaměřením na ROBUSTNOST, RYCHLOST A ŽIVOTNOST. Společnost klade důraz zejména na vysokou kvalitu zpracování, díky tomu stroje značky COMAGRAV zvládají práci i ve třísměnných provozech. Ke strojům jsou dodávány vlastní příslušenství a nástroje, které prošli více než dvacetiletým vývojem. Díky tomu vám dokáže COMAC poradit s řezáním každého materiálu a dodat správný nástroj k dané technologii. Stroje jsou k dispozici na showroomu v Poříčí nad Sázavou.


Více
Závěrečná zpráva 2022

Facebook