REKLAMA POLYGRAF OBALY
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Kalendář 2023

Displej není jen „němý“ prodavač!


Displej není jen „němý“ prodavač!

Sortiment displejů a další produkce POS je významným komunikačním propagačním prostředkem. Zatímco v 19. století, kdy se první displeje objevily, se o nich začalo hovořit jako o němých prodavačích, současné displeje musí zákazníky oslovovat mnohem více. Od propagačních reklamních předmětů, stojanů či bannerů chce uživatel především příběh, se kterým se může ztotožnit.

 

Displeje a další POS produkty významně podporují prodej. Nabídka těchto prostředků je opravdu široká, od stolních stojánků, přes floor displeje až k uceleným řešením typu ochutnávkových prodejních míst. Podporou produktu však zdaleka nemusí být prvky, které jsou s ním spjaty jako přímý nosič. Účinnou podpůrnou reklamou jsou rollery (roll up), cedule, bannery, woblery, stopery a další produkty.

 

Atraktivita spojená s vysokou životností

Jednou z nejrychleji rostoucích společností, které dodávají přenosné displeje po celé Evropě, je firma Very Displays. Výjimečné kvalitní POS produkty jsou často designově naprosto nezaměnitelné a vytváří pro své uživatele alternativně velkou konkurenční výhodu. Benefitem je i vysoká životnost – řada řešení je nabízena v materiálové kombinaci, s pevnou konstrukční kostrou.

 

Moderní reklama s velkým marketingovým potenciálem

Značka Ultima Displays se rychle stala evropským lídrem na trhu s vizuální komunikací s jedinečným sortimentem produktů a služeb. Společnost, která je součástí skupiny P3 Group, nabízí kompletní sortiment přenosných a skládacích řešení na evropský trh. K velmi oblíbeným patří nástěnné rámy LED Trappa. Rám disponuje s LED zadním osvětlením a tím dokáže vytvořit stylový a zajímavý displej na jakékoli stěně. LED podsvícení nízké spotřeby svítí na všechny čtyři strany a pomáhá vytvářet opravdu atraktivní typ grafiky, která je velmi snadno i zaměnitelná

 

Komplexní portfolio POS za příznivé ceny

Klasické i digitální poutače, světelné rámy, ale i velké portfolio upoutávkových vitrín (informační, interierové, venkovní, na plakáty atd.) – to je jen část nabídky známého dodavatele úspěšných POS řešení, společnosti Jansen Display. K zvláště atraktivním produktům této společnosti patří i podlahové poutače, které jsou nápadnými a efektivními komunikačními nástroji. Zároveň však i velmi odolné, designové a především za velmi příznivé ceny.

 


Více
Závěrečná zpráva 2022

Facebook