REKLAMA POLYGRAF OBALY
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

3M má novou fólii Envision Print Film 48 


Nová samolepicí fólie pro digitální potisk má vysoké ambice. Podle vyjádření společnosti 3M je navržena tak, aby byla první volbou pro výrobce reklamy.

Tento univerzální film bez obsahu PVC je vhodný pro rozsáhlou škálu aplikací, včetně vnitřní a venkovní grafiky, polepu stěn, skla, dveří i pro podlahovou grafiku. Může se použít i na částečný polep vozidel na rovných či mírně zakřivených plochách a také pro POP displeje.

Je vhodný k potisku na na solvenstních, ekosolventních, latexových i UV tiskárnách. Nízké i vysoké teploty snáší lépe než vinylové fólie a snáz se instaluje i odstraňuje.

Pro jeho ochranu se doporučuje laminace 3M Gloss Overlaminate 8048G, která zvyšuje ochranu před UV zářením I poškrábáním. Dodává se s permanentním I snímatelným buble free lepidlem s technologií Controltac, pro snadnou a rychlou aplikaci. Má živitnost až 5 let, takže může být použit I pro dlouhodobé aplikace.

Snadná aplikace a dlouhá životnost spolu s kompatibilitou s různými typy inkoustů má zjednodušit volbu tiskařům a fólie 3M Envision Print Film 48 má jako ekonomický produkt odstranit nutnost držet u tiskařů na skladě více druhů fólií.


Více
Závěrečná zpráva 2023

Facebook