Reklama Polygraf Reklama Polygraf
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Kalendář 2018 Duhový paprsek

Najdete na veletrhu - Reklama Polygraf


Tiskárny na textil a pev. materiály, nástřik. stroje, lisy, barvy. Vyšívací automaty atd.

Vystavovatel: Nedbal Trading s.r.o. - Hala 3 - B11

Jako výhradní obchodní zástupce dodáváme do ČR a SR tiskárny pro přímý potisk textilu značky DTG a tiskárny na přímý potisk pevných materiálů a UV tiskárny od německé společnosti DP Solutions, vč. široké nabídky tiskových barev a dalších doplňkových produktů. Zastupujeme i německou firmu Schulze zabývající se prodejem kvalitních lisů, nástřikových strojů a dalších doplňků. Jsme oficiálním obchodním zástupcem  SWF pro ČR a SR. K vyšívacím automatům dodáváme také profesionální software Wilcom, systém pro upínaní vyšívacích rámečků Hoopmaster a v neposlední řadě také vyšívací nitě a další doplňky a materiály pro vyšívání. Úplnost nabídky uzavírá bazar,ve kterém najdete použité zboží - starší vyšívací stroje, šicí stroje za zajímavé ceny. Díky přímým dodavatelům nabízíme našim zákazníkům bezkonkurenční podmínky, osobní přístup a profesionální poradenství a servis!

 

 


Camera Blockers and Camera covers

Vystavovatel: Badge4u - Hala 3 - B26

For the past half decade, the technology industry has been racing to build better cameras into the hardware we use every day. For years, security researchers have shown that hackers can hijack the cameras to spy on whomever is on the other end. To put that in perspective, think of all the things your devices have seen you do. Covering cameras isn’t new for those who know that the internet is always watching. The fear over web cameras has penetrated deep into popular culture. This is why we have just lunched Camera Blockers and Camera covers. 


Sofistikované UV tiskové systémy pro grafický průmysl a industriální technologie

Vystavovatel: Qres Technologies organizační složka - Czech - Hala 4 - C04

Společnost Qres Technologies se zabývá vývojem a výrobou UV inkjetových tiskových systémů pro profesionály v oblasti tisku a grafiky. Díky specializovaným projektům získala také signifikantní postavení na trhu industriálního tisku.

Velkoplošné UV tiskové stroje, vyvíjené a produkované v České republice, se kromě vysoké kvality, standardů a spolehlivosti, vyznačují také výjimečnou flexibilitou v konfiguraci technických parametrů díky unikátnímu modulárnímu konceptu.

Filozofií společnosti je poskytovat individuální přístup k zákazníkovi a jeho specifickým technologickým požadavkům společně s profesionální technickou a zákaznickou podporou.

 


My máme nejširší nabídku reklamního textilu, vy máte nejlepší výběr!

Vystavovatel: L-SHOP-TEAM Česko s.r.o. - Hala 3 - B04

L-SHOP-TEAM Česko, dceřiná společnost firmy L-SHOP-TEAM GmbH  nabízí široké spektrum textilních výrobků určených pro reklamní použití, zejména pak trička, mikiny, polokošile, košile, bundy, spodní prádlo, ručníky, čepice, pracovní oděvy pro různé profese, tašky a podobně. V nabídce najdete přes 100 značek předních výrobců, mezi nimi i značky Jerzees, Stedman, B&C, Fruit of The Loom Result, Slazenger, Gildan, TeeJays, Stormtech, Premier, Sol´s, Neutral, Build your Brand, Bella+Canvas, Regatta, Promodoro a mnoho dalších. Kompletní nabídku prezentuje společnost na svých webových stránkách www.l-shop-team.cz a také v tištěném katalogu.

 

Společnost se ve svých obchodních aktivitách zaměřuje na obchodní spolupráci zejména s reklamními agenturami a s firmami působícími v oblasti reklamního potisku a výšivky.


KVALITNÍ REKLAMNÍ TEXTIL

Vystavovatel: ADLER Czech, a.s. - Hala 3 - B21

Společnost ADLER Czech, a. s. patří mezi přední výrobce a dodavatele značkového reklamního textilu v Evropě. Produkty společnosti jsou na trh dodávány pod 4 značkami: Malfini® - produkty charakteristické kvalitními materiály, Malfini Premium® - prémiová řada produktů z exkluzivních materiálů, Piccolio - základní produkty pohodlných střihů, Rimeck® - vysoce kvalitní a odolné pracovní oděvy. Společnost kromě širokého produktového portfolia nabízí dodávku do 24 hodin, skladové zásoby ve výši 15 000 000 ks, moderní e-shop včetně marketingové podpory v podobě Adler Pointu a mnoho další.


Představte reklamní poselství plamennou reklamou! Originálně - cíleně - úsporně - ekologicky.

Vystavovatel: Europe Match GmbH, odštěpný závod - Hala 3 - C24

Zápalky jsou již léta žádaným reklamním předmětem, protože všude na světě je milionkrát za den potřeba oheň. Jedná se o zajímavý a nevšední typ reklamního předmětu, který není výrazně nákladný, jeho design lze přizpůsobit přáním zákazníka a zajistí vysokou četnost kontaktu.

 

S každým škrtnutím zápalky se do zákazníkova povědomí vryje vaše logo. To znamená, že s krabičkou, ve které se nachází 20 zápalek, je možné oslovit až 20 potenciálních zákazníků. Na rozdíl od letáků má krabička zápalek tu výhodu, že ji nikdo nevyhodí, dokud nedobral poslední zápalku. Tím pádem může krabička ležet i několik dní vedle sporáku, grilu nebo na stole a je tak vystavena i očím případných návštěvníků.

 

Pro zákazníka existuje vždy několik výhod, jestliže může odebírat přímo od výrobce. Naše výrobní firma Europe Match se specializuje na zápalky a má v oboru dlouholetou tradici. Nabízí obsáhlý servis, jde především o flexibilitu v případě nestandardních zakázek, speciálních výseků a formátů. Může vyrobit téměř jakýkoli tvar, k servisu patří, že zákazníkovi dodá návrhy ztvárnění nebo maketové vzorky.

 

Společnost Europe Match je také exkluzivním distributorem evropských reklamních zapalovačů CRICKET. Značka Cricket je v segmentu reklamních zapalovačů označení pro vysokou kvalitu a bezpečnost.

 

   


Statické plakáty ClingZ®

Vystavovatel: IDS Media CZ s.r.o. - Hala 3 - C29

ClingZ® je potisknutelná elektrostaticky nabitá fólie schopná přilnout k čistému suchému povrchu (sklo, plast, kov, dřevo, kámen, omítka) bez lepidla, lepící pásky, či napínáčků. Lze ji  potisknout ofsetovou či digitální indigo technologií. Elektrostatické plakáty ClingZ® drží spolehlivě a dlouhodobě (3 a více měsíců). Rychle a jednoduše se instalují. Jsou mobilní, dají se opakovaně přemístit. Rychle a jednoduše je odstraníte. Po sejmutí nezanechávají žádné stopy.

 

Více informací na www.statickeplakaty.cz


Hledáte originální reklamní předměty? Zvolte naši čokoládu! Vyrobíme cokoliv…

Vystavovatel: Čokoládovny Fikar, s.r.o. - Hala 3 - B06

Hledáte originální reklamní předměty? Zvolte naši čokoládu! Nabízíme široký sortiment čokoládových reklamních předmětů na míru dle Vašich požadavků. Vyrábíme čokoládové výrobky na Vánoce, Velikonoce, Valentýna a nejen to. Máme bohaté reference a vyvážíme do všech zemí světa.

Reklamní či dárkové předměty dodáváme rychle a přesně dle Vašich požadavků. Vyrábíme z velmi kvalitní belgické čokolády.

NOVINKA: Gramofonové desky v designu Karla Gotta

Navštivte naše stránky www.fikar.cz, kde se dozvíte více.


HappyPhotoBooth - an innovative photobooth made out of cardboard

Vystavovatel: PHOTOKISTE GmbH - Hala -

We are providing photo booth systems for promotion events, marketing purposes, event venues or wedding parties all over Europe since 2009. Our latest innovation is a do-it-yourself photobooth entirely made out of cardboard, which easily can be folded and shipped by ordinary mail services such as DHL to all cities and villages within Europe. No costly transport is needed. This innovation makes it affordable for everyone to buy or rent its own photo booth.

 

Od roku 2009 poskytujeme k pronájmu fotobudky pro propagační akce, marketingové účely nebo na svatby po celé Evropě. Naším nejnovějším vynálezem je fotobudka, kterou si sestavíte sami. Budka je vyrobena výhradně z kartonu, a tak ji lze snadno složit a poslat levně do všech regionů Evropy. Díky této inovaci je fotobudka cenově dostupná ke koupi či pronájmu pro každého.


Široká nabídka profesionálního vybavením pro grafiku, DTP a tisk

Vystavovatel: QUENTIN, spol. s r.o. - Hala 4 - A16

Společnost Quentin, provozovatel e-shopu www.dtpobchod.cz, funguje od roku 1998. Poskytujeme laické i profesionální veřejnosti ucelenou nabídku nástrojů pro polygrafii, přípravu tisku a fotografii. Od přímého vstupu společnosti Apple na český trh jsme také významným autorizovaným prodejcem této značky. V našem e-shopu naleznete vše potřebné pro práci grafika či kreativce.

Jsme například dodavatelem produktů společností Adobe, Alwan, Apple, Berthold, Canto Software, Canon, EFI, Elgato, Eizo, Epson, Helios Software, ILFORD, Just Normlicht, LaserSoft, Microtek, XRite, Pantone, Quark, Storm Type Foundry, Tecco, URW, Wacom aj.

 


Prémiový reklamní textil ID® Identity: kvalita bez kompromisů

Vystavovatel: Silic Média s.r.o. - Hala 3 - B22

Reklamní textil ID® Identity je synonymem prémiové kvality. Původem dánská značka na trhu úspěšně působí přes 30 let, díky čemuž můžete dnes vybírat z širokého sortimentu – od klasického oblečení, přes pracovní oděv a business textil, až po funkční oblečení na sport. Prvotřídní výběr materiálu a vysoká odolnost textilu jsou pro nás na prvním místě. Nabízíme reklamní a pracovní oblečení, které vydrží i každodenní nošení a jeho barvy snesou časté praní.

 

Certifikace ID® Identity

Každá kolekce je navržena s důrazem na ten nejmenší detail a nabízí komfort a pohodlí každému, kdo ji obleče. Certifikace, které v souvislosti s textilem ID® Identity nabízíme: OEKO-TEX®, ISO 15797, EN 20471, EN 1150, BSCI, BUREAU VERITAS.

 

Výhradní zastoupení pro ČR a SR: Silic Média s.r.o.

 

Více na www.id-textil.cz

 


Materiály pro polygrafii-ražební fólie-etikety-tiskárny etiket-pásky-speciality

Vystavovatel: TFP universal a.s. - Hala 3 - C02

Společnost TFP universal a.s. dodává materiály do polygrafie a dalších odvětví. Fólie pro horkou a studenou ražbu, holografické fólie, samolepicí etikety, termo transferové pásky a tiskárny. Novinka je Toner reactive foil – fólie pro aplikaci na digitální tisk pomocí laminace. Jednostranné a oboustranné lepicí materiály na použití při zpracování a výrobě obalů. Tvarové, pěnové, pryžové a plstěné náseky/ výseky jako vymezovací, těsnicí a tlumicí prvky, lepicí gelové body, podlahové značení, PUR bumpony (dorazy). Teflonové, sklo-teflonové samolepicí a nelepicí fólie a pásy, teflonové profily. Z technologie např. snímače čárových kódů-mobilní datové terminály, bezdrátové sítě. Řešíme individuální požadavky, provádíme instalaci technologií, působíme po celé ČR, naší předností je rychlost dodávek a servis.


RICOH - EMPOWERING DIGITAL WORKPLACES

Vystavovatel: RICOH Czech Republic s.r.o. - Hala 4 - A08

Značka moderních rozměrů obchodní komunikace a správy dokumentů, značka průkopníka na cestě k designu 21. století, značka důrazu na ekologii, a to jak při výrobě, tak při provozu produktů.

Portfolio společností RICOH Czech Republic a RICOH Slovakia zahrnuje řadu systémových a partnerských řešení, která pomáhají profesionálně zpracovávat dokumenty, kontrolovat a snižovat tiskové náklady i zabezpečit tisk proti jeho zneužití. V oblasti hardwaru nabízí barevná i černobílá multifunkční zařízení, tiskárny, velkoformáty, faxy, digitální duplikátory a digitální produkční zařízení pro velkoobjemový tisk.

Samotná zařízení jsou doplněna nabídkou softwarových řešení – účtovací software pro kontrolu a účtování tiskových nákladů a skenovací software pro digitalizaci dokumentů a jejich správu.

 


COLOP CZ – výrobce moderních razítek a výhradní distributor produktů v ČR

Vystavovatel: COLOP CZ s. r. o. - Hala 3 - C20

Společnost COLOP CZ s.r.o. se zabývá výrobou samobarvících razítek řady Printer Line, kapesních razítek Pocket Stamp a Stamp Mouse, flash razítek EOS Line, páskových razítek v nejrůznějších jazykových mutacích, razítkovacích podušek a náhradních polštářků do samobarvících razítek.

 


Designer, manufacturer and worldwide provider of unique print finishing devices

Vystavovatel: Fürcht Zoltán ev. - Hala 3 - C31

In several small and big printing and binding companies all over the world working PAPERFOX machines every day for the best statisfication of our clients.

Each of my clients knows Paperfox as a reliable supplier of powerful and durable equipment.

As Hungarian entrepreneurs, I am proud that the expertise of my staff, not only in our country estimated.

Fürcht Zoltán


Specializovaný dodavatel IT reklamních předmětů – ITreklama.cz

Vystavovatel: DISKUS, spol. s r.o. - Hala 3 - C30

Jsme nadšenci do IT produktů, žádná novinka nám neunikne. Proto v našem portfoliu vedle tradičních reklamních předmětů jako jsou USB flash disky a power banky, také najdete moderní reklamní předměty – bezdrátová sportovní sluchátka, bezdrátové Qi nabíječky, nabíjecí USB kabely pro všechny typy mobilních zařízení, sportovní náramky s měřením tepu a další užitečné produkty. Portfolio produktů neustále rozšiřujeme o nové a trendy produkty, při výběru klademe důraz na přidanou hodnotu pro koncového uživatele produktu. Díky dlouholetému působení na trhu a pečlivým kontrolám přímo ve výrobě, dodáváme produkty ve 100% kvalitě.

 

Kompletní přehled našich reklamních produktů najdete na www.itreklama.cz


Are you looking for plastic cards supplier? We are so glad to meet you!

Vystavovatel: Polskie Karty Sp. z. o. o. - Hala 3 - B29

PlasticCards.zone - the brand of Polskie Karty Sp. z o.o. is specialised in producing plastic business cards, loyalty & gift cards, badges with names, luggage tags, access control cards, XXL cards, mini cards, scratch cards, magnetic stripe cards, barcode cards, RFID and smart cards and many more!
We also deliver envelopes, personalised welcome letters, lanyards, RFID blocking cases and other accessories for cards.

 


Kvalitní reklamní froté jen v Kapatexu!

Vystavovatel: KAPATEX s.r.o. - Hala 3 - B13

Společnost s více než 20-ti letou tradicí prodává reklamní froté ručníky, osušky a župany pod značkou FROTERY®. Specializuje se na branding výšivkou, vetkáváním, sublimačním tiskem a hot stampingem.
Nově zařadila mezi své produkty dvě sportovní řady ručníků FITNESS a MICROTECH.

 


Falk&Ross: Evropské č. 1 mezi velkoprodejci reklamního textilu

Vystavovatel: Falk&Ross Group Austria GmbH - Hala 3 - B10

Objevte více než 2.400 kvalitních produktů 51 top značek a 390 novinek v naší kolekci 2018! Přinášíme dobré ceny, nejlepší dostupnost zboží a jedinečný zákaznický servis.

Obzvlášť pyšní jsme na naše exkluzivní značky! SG nabízí skvělé Basic modely v širokém spektru barev a velikostí pro muže, ženy a děti! Nejnovější tričko SGTee je velice vhodné pro digitální tisk. Produkty značky Nakedshirt jsou stylové, cool a trendy: trička, polokošile, mikiny v mnoha modelech bez štítku, pro snadný branding vlastní značky! Objevte naši novou tri-blendovou řadu! FDM představuje výjimečnou kolekci moderního college-oblečení. Jassz: jedna značka, 3 kvalitní řady textilu v oblasti pohostinství, tašek a ručníků! SG Footprints představují naprostou novinku v našem sortimentu – potisknutelné plátěné boty! Je jedno, zdali se rozhodnete pro digitální tisk, transferový tisk, či výšivku – SG Footprints jsou vytvořeny pro vámi zvolenou dekoraci! Ponechte fantazii volnou ruku a vytvořte si vlastní a jedinečné boty s SG Footprints!

 

 


The best solution for letter bending

Vystavovatel: Automatic Letter Bender Dariusz Sławomir Wiszenko - Hala 4 - A14

Automatic Letter Bender offers a complete solutions for 3D Channel Letters production - bending machines, CNC Routers Black Series, laser welding machine and accessories: aluminium and stainless steel tapes, profiles, advesives, hand tools.

On the market we distinguish with high-level technology which gives a very good quality and a precision of bending (± 0,1-0,2 mm). There is a possibility to achieve the same parameters of bending forms. We offer fully stably machines guaranteeing long time of faultless work, an easy service, a availability of replecement parts of machines and the best quality of materials. We help to our customers in every aspects, ensuring  mobile and online service, specialist training, technical support and reaching quickly to customers in countries worlwide.

 


Sítotisk na textil, sítotiskotransferové tisky, výšivka, reklamní textil

Vystavovatel: T-SHIRTS 4U s.r.o. - Hala -

Tiskárna T-SHIRTS 4U s.r.o. nabízí sítotiskové a dekorovací služby určené na textilní materiály.

 

Nabízíme:

Zakázkovou výrobu přímých tisků na karuselových strojích.

Výrobu transferových tisků na bavlněné a syntetické materiály.

Strojní výšivku a dekorování pomocí laseru.

Dokončovací práce a balení textilních výrobků.

Textilní materiál určený k potisku a výšivce - trička, mikiny, bundy a další.


Závěrečná zpráva RP 2017

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje