Reklama Polygraf Reklama Polygraf
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Kalendář 2018 Duhový paprsek

Najdete na veletrhu - Reklama Polygraf


Tiskárny na textil a pev. materiály, nástřik. stroje, lisy, barvy. Vyšívací automaty atd.

Vystavovatel: Nedbal Trading s.r.o. - Hala - 3B11

Jako výhradní obchodní zástupce dodáváme do ČR a SR tiskárny pro přímý potisk textilu značky DTG a tiskárny na přímý potisk pevných materiálů a UV tiskárny od německé společnosti DP Solutions, vč. široké nabídky tiskových barev a dalších doplňkových produktů. Zastupujeme i německou firmu Schulze zabývající se prodejem kvalitních lisů, nástřikových strojů a dalších doplňků. Jsme oficiálním obchodním zástupcem  SWF pro ČR a SR. K vyšívacím automatům dodáváme také profesionální software Wilcom, systém pro upínaní vyšívacích rámečků Hoopmaster a v neposlední řadě také vyšívací nitě a další doplňky a materiály pro vyšívání. Úplnost nabídky uzavírá bazar,ve kterém najdete použité zboží - starší vyšívací stroje, šicí stroje za zajímavé ceny. Díky přímým dodavatelům nabízíme našim zákazníkům bezkonkurenční podmínky, osobní přístup a profesionální poradenství a servis!

 

 


Představte reklamní poselství plamennou reklamou! Originálně - cíleně - úsporně - ekologicky.

Vystavovatel: Europe Match GmbH, odštěpný závod - Hala - 3C24

Zápalky jsou již léta žádaným reklamním předmětem, protože všude na světě je milionkrát za den potřeba oheň. Jedná se o zajímavý a nevšední typ reklamního předmětu, který není výrazně nákladný, jeho design lze přizpůsobit přáním zákazníka a zajistí vysokou četnost kontaktu.

 

S každým škrtnutím zápalky se do zákazníkova povědomí vryje vaše logo. To znamená, že s krabičkou, ve které se nachází 20 zápalek, je možné oslovit až 20 potenciálních zákazníků. Na rozdíl od letáků má krabička zápalek tu výhodu, že ji nikdo nevyhodí, dokud nedobral poslední zápalku. Tím pádem může krabička ležet i několik dní vedle sporáku, grilu nebo na stole a je tak vystavena i očím případných návštěvníků.

 

Pro zákazníka existuje vždy několik výhod, jestliže může odebírat přímo od výrobce. Naše výrobní firma Europe Match se specializuje na zápalky a má v oboru dlouholetou tradici. Nabízí obsáhlý servis, jde především o flexibilitu v případě nestandardních zakázek, speciálních výseků a formátů. Může vyrobit téměř jakýkoli tvar, k servisu patří, že zákazníkovi dodá návrhy ztvárnění nebo maketové vzorky.

 

Společnost Europe Match je také exkluzivním distributorem evropských reklamních zapalovačů CRICKET. Značka Cricket je v segmentu reklamních zapalovačů označení pro vysokou kvalitu a bezpečnost.

 

   


Kvalitní reklamní froté jen v Kapatexu!

Vystavovatel: Kapatex s.r.o. - Hala - 3B13

Společnost s více než 20-ti letou tradicí prodává reklamní froté ručníky, osušky a župany pod značkou FROTERY®. Specializuje se na branding výšivkou, vetkáváním, sublimačním tiskem a hot stampingem.
Nově zařadila mezi své produkty dvě sportovní řady ručníků FITNESS a MICROTECH.

 


SpiroPrint – Polish producer of promotional gifts - pens, mugs, lanyards and bags with your print.

Vystavovatel: SpiroPrint SP. J. - Hala - 3A15

Spiroprint was founded in 2008. We are a team of 30 people, operating on

1000 square metre production hall. Our group of specialists -graphic designers and sales department - is to help you with print ordering. We offer very low prices, give priority to fast production time and offer wide products range. Our printing methods :

 

- screen printing

 

- pad printing

 

- sublimation

 

- embroidery

 

- UV print

 

- engraving


DataLine Technology, česká premiéra HP Indigo 12000 - digitální tisk formátu B2

Vystavovatel: DataLine Technology, a.s. - Hala - 4B08

Poprvé v historie se budou moci návštěvníci veletrhu Reklama Polygraf seznámit s digitálním tiskovým strojem formátu B2. V plném provozu bude představeno HP Indigo 12000, které je nejprodávanějším strojem na světě. Každou hodinu bude probíhat live prezentace, která bude zaměřena na využití formátu B2 pro tiskárny, reklamní studia, grafiky a marketing. Součástí ukázky bude i použití unikátní barvy. 

 

Hlavním přínosem formátu B2, je možnost ekonomicky výhodněji realizovat na digitálním stroji vyšší náklady než na strojích formátu A3. Využití tedy najde pro tisk brožur, knih a katalogů. Další výhodou formátu B2 je tisk zakázek, které se na menší stroje nevejdou formátově. Typicky to jsou tiskoviny formátu A4 naležato, přebaly knih, desky s chlopněmi, krabičky, tašky a samozřejmě tisk plakátů.


Camera Blockers and Camera covers

Vystavovatel: Badge4u - Hala - 3B26

For the past half decade, the technology industry has been racing to build better cameras into the hardware we use every day. For years, security researchers have shown that hackers can hijack the cameras to spy on whomever is on the other end. To put that in perspective, think of all the things your devices have seen you do. Covering cameras isn’t new for those who know that the internet is always watching. The fear over web cameras has penetrated deep into popular culture. This is why we have just lunched Camera Blockers and Camera covers. 


Vazba Super LAY-FLAT s plochým otevřením

Vystavovatel: UNIBIND Czech Republic, s.r.o. - Hala - 4B12

Unibind Super LAY-FLAT je unikátní technologie pro výrobu luxusních fotoknih s dokonale plochým otevřením. Umožňuje velké panoramatické dvoustrany bez středového přerušení, rychlé a snadné sestavení knižních bloků a velmi nízké provozní náklady. Nevyžaduje žádné tepelné zpracování! Žádné otravné samolepy! Nosné listy jsou při montáži jen mírně lepivé, což usnadňuje přesné sestavení knižního bloku. Lepidlo se aktivuje pouze tlakem při závěrečném lisování po dobu 20 minut. Stavebnicová koncepce umožňuje výběr multifunkčních zařízení či samostatných funkčních prvků v souladu s vaším existujícím vybavením.


Falk&Ross: Evropské č. 1 mezi velkoprodejci reklamního textilu

Vystavovatel: Falk&Ross Group Austria GmbH - Hala - 3B10

Objevte více než 2.400 kvalitních produktů 51 top značek a 390 novinek v naší kolekci 2018! Přinášíme dobré ceny, nejlepší dostupnost zboží a jedinečný zákaznický servis.

Obzvlášť pyšní jsme na naše exkluzivní značky! SG nabízí skvělé Basic modely v širokém spektru barev a velikostí pro muže, ženy a děti! Nejnovější tričko SGTee je velice vhodné pro digitální tisk. Produkty značky Nakedshirt jsou stylové, cool a trendy: trička, polokošile, mikiny v mnoha modelech bez štítku, pro snadný branding vlastní značky! Objevte naši novou tri-blendovou řadu! FDM představuje výjimečnou kolekci moderního college-oblečení. Jassz: jedna značka, 3 kvalitní řady textilu v oblasti pohostinství, tašek a ručníků! SG Footprints představují naprostou novinku v našem sortimentu – potisknutelné plátěné boty! Je jedno, zdali se rozhodnete pro digitální tisk, transferový tisk, či výšivku – SG Footprints jsou vytvořeny pro vámi zvolenou dekoraci! Ponechte fantazii volnou ruku a vytvořte si vlastní a jedinečné boty s SG Footprints!

 

 


Polish lanyards producer

Vystavovatel: Handlowo-Produkcyjno-Reklamowa "Kszimmex S.C" Krzysztof Szlachta, Marek Motyka - Hala - 3A37

Polish Lanyards manufacturer

We offer high quality,short terms and low prices.

www.smyczolandia.pl

 


Specializovaný dodavatel IT reklamních předmětů – ITreklama.cz

Vystavovatel: DISKUS, spol. s r.o. - ITreklama.cz - Hala - 3C30

Jsme nadšenci do IT produktů, žádná novinka nám neunikne. Proto v našem portfoliu vedle tradičních reklamních předmětů jako jsou USB flash disky a power banky, také najdete moderní reklamní předměty – bezdrátová sportovní sluchátka, bezdrátové Qi nabíječky, nabíjecí USB kabely pro všechny typy mobilních zařízení, sportovní náramky s měřením tepu a další užitečné produkty. Portfolio produktů neustále rozšiřujeme o nové a trendy produkty, při výběru klademe důraz na přidanou hodnotu pro koncového uživatele produktu. Díky dlouholetému působení na trhu a pečlivým kontrolám přímo ve výrobě, dodáváme produkty ve 100% kvalitě.

 

Kompletní přehled našich reklamních produktů najdete na www.itreklama.cz


The best solution for letter bending

Vystavovatel: Automatic Letter Bender Dariusz Sławomir Wiszenko - Hala - 4A14

Automatic Letter Bender offers a complete solutions for 3D Channel Letters production - bending machines, CNC Routers Black Series, laser welding machine and accessories: aluminium and stainless steel tapes, profiles, advesives, hand tools.

On the market we distinguish with high-level technology which gives a very good quality and a precision of bending (± 0,1-0,2 mm). There is a possibility to achieve the same parameters of bending forms. We offer fully stably machines guaranteeing long time of faultless work, an easy service, a availability of replecement parts of machines and the best quality of materials. We help to our customers in every aspects, ensuring  mobile and online service, specialist training, technical support and reaching quickly to customers in countries worlwide.

 


Digitální zlatička UNIBIND UniFoilPrinter

Vystavovatel: UNIBIND Czech Republic, s.r.o. - Hala - 4B12

UniFoilPrinter je ideálním zařízením pro zlacení desek diplomových prací jako náhrada horké ražby. Tiskne digitálně metalickou fólií přímo z počítače texty, loga a obrázky bez potřeby štočků a ručního sázení. Lze také použít na dozlacování vizitek, pozvánek, oznámení, certifikátů, diplomů atd. případně zlatý či stříbrný dotisk ochranných prvků na vstupenky, poukázky, vouchery, akcie apod. Potiskne hladké potahové materiály jako baladek, koženku, kůži, lamino a podobně. Využití najde také při zlacení na papír, karton, obalové materiály, plasty, šerpy atd. Potisknutelná plocha je až 305 x 430 mm. Tiskne v metalických barvách zlaté, stříbrné, červené, modré, zelené a dále černé a bílé. Nespornou předností je rychlost, flexibilita a nízká cena tisku.

 

 


KEYA skvělá trička za bezkonkurenční cenu! Na výstavě získáte vzorek trička zdarma!

Vystavovatel: REPRE s.r.o. - Hala - 3C21

Keya textil to jsou kvalitní trička, polokošile i mikiny. Různá gramáž, široký výběr barev.

Více informací o KEYA na www.keya-textile.cz

 

Výhody KEYA textilu

 

Bezkonkurenční cena na trhu v oblasti reklamního textilu

Ověřeno v segmentu pracovního textilu

Vhodné pro sítotisk a digitální tisk

Široký výběr – 13 stylů a 15 barev

Speciální bavlna (ring spun cotton) tkaná do kruhu zajišťuje vysokou kvalitu

500 000 ks skladem do 48 hodin

Pro dealery máme vzorkovnice zdarma

 

Společnost REPRE, s.r.o. je velkoobchod s reklamním textilem a reklamními dárky. Více než 100 000 dárků, včetně e-shopu naleznete na stránkách www.repredarky.cz. Jsme specialisti na reklamní textil. U nás v nabídce nejvíce značek jako KEYA, B&C, GILDAN, ANVIL, FRUIT OF THE LOOM,  SOL´S, SLAZENGER, JAMES NICHOLSON, ELEVATE, KARIBAN, RESULT, STEDMAN, SPIRO a mnoho dalších…

 


Designer, manufacturer and worldwide provider of unique print finishing devices

Vystavovatel: Paperfox - Hala - 3C31

In several small and big printing and binding companies all over the world working PAPERFOX machines every day for the best statisfication of our clients.

Each of my clients knows Paperfox as a reliable supplier of powerful and durable equipment.

As Hungarian entrepreneurs, I am proud that the expertise of my staff, not only in our country estimated.

Fürcht Zoltán


My máme nejširší nabídku reklamního textilu, vy máte nejlepší výběr!

Vystavovatel: L-SHOP-TEAM Česko s.r.o. - Hala - 3B04

L-SHOP-TEAM Česko, dceřiná společnost firmy L-SHOP-TEAM GmbH  nabízí široké spektrum textilních výrobků určených pro reklamní použití, zejména pak trička, mikiny, polokošile, košile, bundy, spodní prádlo, ručníky, čepice, pracovní oděvy pro různé profese, tašky a podobně. V nabídce najdete přes 100 značek předních výrobců, mezi nimi i značky Jerzees, Stedman, B&C, Fruit of The Loom Result, Slazenger, Gildan, TeeJays, Stormtech, Premier, Sol´s, Neutral, Build your Brand, Bella+Canvas, Regatta, Promodoro a mnoho dalších. Kompletní nabídku prezentuje společnost na svých webových stránkách www.l-shop-team.cz a také v tištěném katalogu.

 

Společnost se ve svých obchodních aktivitách zaměřuje na obchodní spolupráci zejména s reklamními agenturami a s firmami působícími v oblasti reklamního potisku a výšivky.


RICOH - EMPOWERING DIGITAL WORKPLACES

Vystavovatel: RICOH Czech Republic s.r.o. - Hala - 4A08

Značka moderních rozměrů obchodní komunikace a správy dokumentů, značka průkopníka na cestě k designu 21. století, značka důrazu na ekologii, a to jak při výrobě, tak při provozu produktů.

Portfolio společností RICOH Czech Republic a RICOH Slovakia zahrnuje řadu systémových a partnerských řešení, která pomáhají profesionálně zpracovávat dokumenty, kontrolovat a snižovat tiskové náklady i zabezpečit tisk proti jeho zneužití. V oblasti hardwaru nabízí barevná i černobílá multifunkční zařízení, tiskárny, velkoformáty, faxy, digitální duplikátory a digitální produkční zařízení pro velkoobjemový tisk.

Samotná zařízení jsou doplněna nabídkou softwarových řešení – účtovací software pro kontrolu a účtování tiskových nákladů a skenovací software pro digitalizaci dokumentů a jejich správu.

 


Široká nabídka profesionálního vybavením pro grafiku, DTP a tisk

Vystavovatel: QUENTIN, spol. s r.o. - Hala - 4A16

Společnost Quentin, provozovatel e-shopu www.dtpobchod.cz, funguje od roku 1998. Poskytujeme laické i profesionální veřejnosti ucelenou nabídku nástrojů pro polygrafii, přípravu tisku a fotografii. Od přímého vstupu společnosti Apple na český trh jsme také významným autorizovaným prodejcem této značky. V našem e-shopu naleznete vše potřebné pro práci grafika či kreativce.

Jsme například dodavatelem produktů společností Adobe, Alwan, Apple, Berthold, Canto Software, Canon, EFI, Elgato, Eizo, Epson, Helios Software, ILFORD, Just Normlicht, LaserSoft, Microtek, XRite, Pantone, Quark, Storm Type Foundry, Tecco, URW, Wacom aj.

 


Chocolissimo – Exkluzivní personalizované reklamní čokolády

Vystavovatel: MM Brown Sp. z o.o. - Hala - 3A06

Každý, kdo se stará o svou značku chce, aby se jeho firemní znak nacházel jen na výrobcích nejvyšší kvality. Pokud chcete mít název své firmy na výjimečném výrobku, čokoládové firemní dárky jsou Vám k službám!

Nenabízíme jen bohatou nabídku vkusných firemních dárků, ale taktéž mnoho možností jejich přizpůsobení Vašim potřebám. Krabičky i jejich obsah již mnoho let umíme přizpůsobit i těm nejodvážnějším představám. Příprava individuálního grafického projektu obalu, lisování logotypů, hot stamping, UV tisk, individuální etikety a dekorativní pásky, gravírování dřevěných krabiček, individuální stuhy a balení do ozdobného balicího papíru nebo zaslání balíků na více adres najednou. To jsou jen některé z našich možností.

Máme pro Vás připraveno 300 chutí ručně vyráběných pralinek, ručně vylévané čokoládové tabulky jedinečných chutí a tvarů, figurky originálních tvarů - to jsou jen některé z nespočetných čokoládových možností.


DODAVATEL MATERIÁLŮ PRO REKLAMU A STAVEBNICTVÍ

Vystavovatel: DENCOP LIGHTING spol. s r.o. - Hala - 4B04

DENCOP LIGHTING spol. s r.o. již od roku 1990 nabízí zákazníkům široký sortiment materiálů a technické poradenství pro oblast výroby:

- nesvětelné, světelné a neonové reklamy;

- LED aplikací;

- deskových materiálů - PVC, PMMA (plexi);

- hliníkových kompozitních sendvičů DEBOND a pro stavebnictví ALU-BOND A2;

- digitálního tisku.

 

Jsme schopni  Vám navrhnout řešení na míru včetně doporučení efektního výsledku i rychlé instalace. Našim odběratelům nabízíme formátování a frézování na CNC frézce.

 

VAŠE PROJEKTY - NÁŠ MATERIÁL, NAŠE SLUŽBY

 

Vystavované značky

 

sendvičové desky ACP bond/DeBond

plexisklo Crystal, Perspex

PVC Deplast, Palight, Palfoam

spínané zdroje Mean Weall

LED Samsung, LG innoteg, CREE, Epistar

CNC frézka AXYZ


Originální dárky - už nemusíte hledat jinde!

Vystavovatel: Brand Gifts, a.s. - Hala - 3A30

Objevte zcela nový program originálních reklamních předmětů, které jsou naprosto jiné, nabité emocemi. Unikátní výrazný design, nové technologie, inovativní kvalitní materiály, zajímavé detaily a nápady, nečekané funkce, radost, pohodlí.. Jen nejnovější trendy dárky, už nemusíte hledat jinde. A co víc, u originálních dárků vše (barvy, grafika, loga) plně přizpůsobíme Vašim požadavkům. Pokud je propagační kampaň opravdu velká, vyvineme pro vás i zcela unikátní reklamní produkt na míru. Jako specialista na prémiové firemní dárky a potřeby pro manažery představíme na veletrhu již tradičně také novinky od světoznámých značek HUGO BOSS, ICE WATCH, CERRUTI 1881, NINA RICCI, CHRISTIAN LACROIX, CACHAREL nebo reklamní keramiky Porceline by MAXIM.
Pokud chcete opravdu ohromit své klienty, promluvme si. Rádi vás uvidíme na stánku A30 v hale č. 3.

 


Statické plakáty ClingZ®

Vystavovatel: IDS Media CZ s.r.o. - Hala - 3C29

ClingZ® je potisknutelná elektrostaticky nabitá fólie schopná přilnout k čistému suchému povrchu (sklo, plast, kov, dřevo, kámen, omítka) bez lepidla, lepící pásky, či napínáčků. Lze ji  potisknout ofsetovou či digitální indigo technologií. Elektrostatické plakáty ClingZ® drží spolehlivě a dlouhodobě (3 a více měsíců). Rychle a jednoduše se instalují. Jsou mobilní, dají se opakovaně přemístit. Rychle a jednoduše je odstraníte. Po sejmutí nezanechávají žádné stopy.

 

Více informací na www.statickeplakaty.cz


HappyPhotoBooth - an innovative photobooth made out of cardboard

Vystavovatel: PHOTOKISTE GmbH - Hala - 1V01

We are providing photo booth systems for promotion events, marketing purposes, event venues or wedding parties all over Europe since 2009. Our latest innovation is a do-it-yourself photobooth entirely made out of cardboard, which easily can be folded and shipped by ordinary mail services such as DHL to all cities and villages within Europe. No costly transport is needed. This innovation makes it affordable for everyone to buy or rent its own photo booth.

 

Od roku 2009 poskytujeme k pronájmu fotobudky pro propagační akce, marketingové účely nebo na svatby po celé Evropě. Naším nejnovějším vynálezem je fotobudka, kterou si sestavíte sami. Budka je vyrobena výhradně z kartonu, a tak ji lze snadno složit a poslat levně do všech regionů Evropy. Díky této inovaci je fotobudka cenově dostupná ke koupi či pronájmu pro každého.


Společnost REX spol. s r.o. – Král světelné reklamy

Vystavovatel: REX spol. s r.o. - Hala - 3C18

Společnost REX spol. s r.o. je již více jak 28 let dodavatelem a přímým výrobcem výrobků: světelná reklama, neony, LED, velkoplošná reklama Signtech - backlight, světelné obrazy, plovoucí písmo, signální světla, gravírování, plastické písmo ve všech provedeních: plexi, plast, MDF, polystyren, Styrodur, AL, ušlechtilé kovy nerez, mosaz, firemní totemy, pylony, orientační systémy budov, Informační vitríny, CLV vitríny, clip, klap rámy, reklamní stojany: kov, hliník, plast, Al clip, klap rámy, samolepící grafika, digitální tisk, sítotisk, transparenty, prezentační systémy, POP, Roll Up, roletky, výstavní systémy, paravany.

 

Na výstavě Reklama Polygraf chceme především přestavit dvě velké novinky v našem sortimentu. A to jako první LED magnetické rámečky od francouzské firmy VitrineMedia, kterých jsme se stali oficiálními distributory pro Českou republiku. Tento systém je velmi elegantní se snadnou výměnou grafiky, a je vhodný do jakýhkoliv vitrín obchodů, realitních kanceláří, cestovních kanceláří, recepcí atd.

Další novinkou je POP LED prezentační systém Pixlip, který je velmi elegatní, a zároveň skladný a lehce přenašitelný. Určený také pro velmi snadnou výměnu grafiky na textilních plátnech.


Stroje pro řezání a gravírování? Využijte naše prodejní a předváděcí Eurazio center

Vystavovatel: 4ISP s.r.o. - Hala - 4C08

Postavili jsme pro naše zákazníky největší prodejní a předváděcí centrum řezacích a gravírovacích strojů v Evropě – Eurazio center. 4ISP se díky našim zákazníkům stalo firmou, obchodující ve více než 6ti evropských státech a naše nová centrála v Modleticích u Prahy Vám nabídne v daleko příjemnějším prostředí své stroje:

Vláknové řezací lasery  (nerez, černá ocel, měď, hliník, mosaz)

CO2 řezací a gravírovací lasery (papír, textil, kov, kůže, plasty, izolační materiály, překližka, dřevo)

Značkovací lasery – CO2, vláknové i UV (sklo (i pod povrch), papír, karton, kůže, koženka, plasty, kovy…)

Frézky na kovové i nekovové materiály  (dřevo, ebalta, plast, hliník, ocel)

Ohraňovací lisy (standardní i individuální úhly)

Brusky a leštičky

Filtrační jednotky, chlazení, kompresory a další příslušenství k laserům

www.eurazio.eu / cnc.inshop.cz /  sales@eurazio.eu / sales@4isp.cz

 


KVALITNÍ REKLAMNÍ TEXTIL

Vystavovatel: ADLER Czech, a.s. - Hala - 3B21

Společnost ADLER Czech, a. s. patří mezi přední výrobce a dodavatele značkového reklamního textilu v Evropě. Produkty společnosti jsou na trh dodávány pod 4 značkami: Malfini® - produkty charakteristické kvalitními materiály, Malfini Premium® - prémiová řada produktů z exkluzivních materiálů, Piccolio - základní produkty pohodlných střihů, Rimeck® - vysoce kvalitní a odolné pracovní oděvy. Společnost kromě širokého produktového portfolia nabízí dodávku do 24 hodin, skladové zásoby ve výši 15 000 000 ks, moderní e-shop včetně marketingové podpory v podobě Adler Pointu a mnoho další.


Depositphotos: 75 million of images for your projects

Vystavovatel: Depositphotos EU - Hala - 3A19

 

Depositphotos is one of the world’s leading stock photography websites with more than 80 million of images, vectors, and videos. It’s a great solution for marketers, designers and business owners who look for high-quality visuals for web design, polygraphy, advertising, and media. Each day talented photographers from all over the world add hundreds of new trendy images to their collection. Depositphotos serve customers from 192 countries and provide support in 20 languages.

 

What they offer:

  • 80 million of royalty free photos, vectors, and videos;
  • affordable prices, flexible payment options;
  • advanced search options;
  • special offers for corporate clients.

 

 

 


Prémiový reklamní textil ID® Identity: kvalita bez kompromisů

Vystavovatel: ID® Identity (Silic Média, s.r.o.) - Hala - 3B22

Reklamní textil ID® Identity je synonymem prémiové kvality. Původem dánská značka na trhu úspěšně působí přes 30 let, díky čemuž můžete dnes vybírat z širokého sortimentu – od klasického oblečení, přes pracovní oděv a business textil, až po funkční oblečení na sport. Prvotřídní výběr materiálu a vysoká odolnost textilu jsou pro nás na prvním místě. Nabízíme reklamní a pracovní oblečení, které vydrží i každodenní nošení a jeho barvy snesou časté praní.

 

Certifikace ID® Identity

Každá kolekce je navržena s důrazem na ten nejmenší detail a nabízí komfort a pohodlí každému, kdo ji obleče. Certifikace, které v souvislosti s textilem ID® Identity nabízíme: OEKO-TEX®, ISO 15797, EN 20471, EN 1150, BSCI, BUREAU VERITAS.

 

Výhradní zastoupení pro ČR a SR: Silic Média s.r.o.

 

Více na www.id-textil.cz

 


DODAVATEL IT REKLAMNÍCH DÁRKŮ

Vystavovatel: ZPROGO team s.r.o. - Hala - 3B33

Poptávka po originálních reklamních předmětech, účelných dárcích či firemních přetrvává. Aby se reklamní předměty s logem Vaší firmy nestaly tím opravdu nechtěným dárkem, máme pro Vás řešení. Přicházíme s opravdu nekonečnou řadou předmětů, které ocení jak Vaši partneři, případně podřízení, jež dárek dostanou při vhodné příležitosti. Ale v neposlední řadě jsou námi dodávané a vyráběné produkty výtečným prostředkem k propagaci nebo zviditelnění Vaší firmy. O co tedy jde? Dodáváme IT reklamní předměty: USB flash disky, Power banky, Video booklety, Webové klíče, Selfie tyče, Reproduktory, GPS locatory, PC aqua myši, 3D brýle, Sluchátka, USB nabíječky do auta a mnoho dalšího. Kompletní nabídku najdete na www.USB21.cz.


Mark Andy Digital One - digitální tisk a dokončující zpracování etiket na ploše 4 x 2 metry.

Vystavovatel: Mark Andy Poland Sp. z o.o.

Komplexní řešení pro výrobu etiket na minimální zastavěné ploše, snadné na obsluhu a ekonomicky dostupné – to je stroj Mark Andy DigitalOne. Osvědčená digitální tonerová tisková jednotka je doplněna jednou tradiční flexotiskovou jednotkou, odvinem a návinem efektové fólie, výsekovou jednotkou, rozřezem a dvěma navíjecími hřídeli. Před tiskem není vyžadován žádný speciální nátěr či lakování. 

Stroj DigitalOne nabízí spolehlivé řešení pro inline zpracování hotových etiket, založené na kombinaci nových technologických trendů s tradicí výrobce Mark Andy v perfektním zvládnutí chování odvíjeného materiálu ve flexotisku. DigitalOne je tak určen nejen jako doplňkový stroj do flexotiskových provozů pro malé náklady, ale také otvírá nové možnosti napříč průmyslovými odvětvími. 

Společnost Mark Andy je výrobcem tradičních flexotiskových strojů a digitálních tiskových strojů. V letošním roce uvádí na trh mj. nový model vysoce produkčního digitálního hybridního stroje Digital Series, disponujícího HD tiskovou kvalitou a vybaveného pěti, sedmi či osmi UV inkjetovými barvovými moduly. Součástí digitálních tiskových technologií Mark Andy je i dokončující a zušlechťující zpracování inline v tiskovém stroji.


COLOP CZ – výrobce moderních razítek a výhradní distributor produktů v ČR

Vystavovatel: COLOP CZ s. r. o. - Hala - 3C20

Společnost COLOP CZ s.r.o. se zabývá výrobou samobarvících razítek řady Printer Line, kapesních razítek Pocket Stamp a Stamp Mouse, flash razítek EOS Line, páskových razítek v nejrůznějších jazykových mutacích, razítkovacích podušek a náhradních polštářků do samobarvících razítek.

 


Are you looking for plastic cards supplier? We are so glad to meet you!

Vystavovatel: Polskie Karty Sp. z o. o. - Hala - 3B29

PlasticCards.zone - the brand of Polskie Karty Sp. z o.o. is specialised in producing plastic business cards, loyalty & gift cards, badges with names, luggage tags, access control cards, XXL cards, mini cards, scratch cards, magnetic stripe cards, barcode cards, RFID and smart cards and many more!
We also deliver envelopes, personalised welcome letters, lanyards, RFID blocking cases and other accessories for cards.

 


Texima spol. s r.o. – Výroba šlí s potiskem na zakázku

Vystavovatel: TEXIMA spol. s r.o. - Hala - 3A11

Nabízíme Vám možnost výroby a potisku reklamních šlí sublimačním tiskem. Využijete je jako módní doplněk s vašim logem, značkou, nebo reklamou. Pro různé řemeslné profese, pro myslivce, rybáře, motorkáře a v neposlední řadě pro děti. Texima spol. s r.o. je firmou působící na trhu od roku 2002 a od počátku vzniku se firma zabývá výhradně výrobou dětských a pánských šlí, které nabízíme svým zákazníkům v širokém spektru různých šíří a provedení. Naší doménou je realizace vlastních grafických návrhů, díky tomu můžeme vyrobit šle přesně dle přání zákazníka. Bude se na Vás těšit v naší výstavní expozici.


Hledáte originální reklamní předměty? Zvolte naši čokoládu! Vyrobíme cokoliv…

Vystavovatel: Čokoládovny Fikar, s.r.o. - Hala - 3B06

Hledáte originální reklamní předměty? Zvolte naši čokoládu! Nabízíme široký sortiment čokoládových reklamních předmětů na míru dle Vašich požadavků. Vyrábíme čokoládové výrobky na Vánoce, Velikonoce, Valentýna a nejen to. Máme bohaté reference a vyvážíme do všech zemí světa.

Reklamní či dárkové předměty dodáváme rychle a přesně dle Vašich požadavků. Vyrábíme z velmi kvalitní belgické čokolády.

NOVINKA: Gramofonové desky v designu Karla Gotta

Navštivte naše stránky www.fikar.cz, kde se dozvíte více.


Na veletrhu bude distribuován odborný časopis ze světa značek a reklamy

Vystavovatel: Brands&Stories (vydavatelství B & S Communicate s.r.o.) - Hala - 3A04

Brands&Stories je odborný tištěný B2B časopis o značkách, konceptech obchodů a marketingu at-retail. Je koncipován do dvou částí: Brands a Stores.

Cílem části Brands je zaujmout čtenáře příběhy značek, jejich filozofiemi, zajímavostmi a novinkami. Jeho neoddělitelná příloha STORES inspiruje ukázkami zdařilých realizací kamenných obchodů u nás i v zahraničí. Přináší novinky a trendy z oborů, interiérového designu, signmakingu, P.O.P. materiálů, digital signage, vizual merchandisingu, omnichannel marketingu a dalších. Brands&Stories také každoročně přihlašuje české obchody do světové soutěže o nejlepší koncept světa - EuroShop RetaiDesign Award.


Sítotisk na textil, sítotiskotransferové tisky, výšivka, reklamní textil

Vystavovatel: T-SHIRTS 4U s.r.o. - Hala - 3A12

Tiskárna T-SHIRTS 4U s.r.o. nabízí sítotiskové a dekorovací služby určené na textilní materiály.

 

Nabízíme:

Zakázkovou výrobu přímých tisků na karuselových strojích.

Výrobu transferových tisků na bavlněné a syntetické materiály.

Strojní výšivku a dekorování pomocí laseru.

Dokončovací práce a balení textilních výrobků.

Textilní materiál určený k potisku a výšivce - trička, mikiny, bundy a další.


Sofistikované UV tiskové systémy pro grafický průmysl a industriální technologie

Vystavovatel: Qres Technologies - o.s. Czech - Hala - 4C04

Společnost Qres Technologies se zabývá vývojem a výrobou UV inkjetových tiskových systémů pro profesionály v oblasti tisku a grafiky. Díky specializovaným projektům získala také signifikantní postavení na trhu industriálního tisku.

Velkoplošné UV tiskové stroje, vyvíjené a produkované v České republice, se kromě vysoké kvality, standardů a spolehlivosti, vyznačují také výjimečnou flexibilitou v konfiguraci technických parametrů díky unikátnímu modulárnímu konceptu.

Filozofií společnosti je poskytovat individuální přístup k zákazníkovi a jeho specifickým technologickým požadavkům společně s profesionální technickou a zákaznickou podporou.

 


Materiály pro polygrafii-ražební fólie-etikety-tiskárny etiket-pásky-speciality

Vystavovatel: TFP universal a.s. - Hala - 3C02

Společnost TFP universal a.s. dodává materiály do polygrafie a dalších odvětví. Fólie pro horkou a studenou ražbu, holografické fólie, samolepicí etikety, termo transferové pásky a tiskárny. Novinka je Toner reactive foil – fólie pro aplikaci na digitální tisk pomocí laminace. Jednostranné a oboustranné lepicí materiály na použití při zpracování a výrobě obalů. Tvarové, pěnové, pryžové a plstěné náseky/ výseky jako vymezovací, těsnicí a tlumicí prvky, lepicí gelové body, podlahové značení, PUR bumpony (dorazy). Teflonové, sklo-teflonové samolepicí a nelepicí fólie a pásy, teflonové profily. Z technologie např. snímače čárových kódů-mobilní datové terminály, bezdrátové sítě. Řešíme individuální požadavky, provádíme instalaci technologií, působíme po celé ČR, naší předností je rychlost dodávek a servis.


Reklamní a dárkové předměty z družstva TVAR Pardubice - Vaše správná volba

Vystavovatel: TVAR výrobní družstvo Pardubice - Hala - 3B30

TVAR výrobní družstvo Pardubice, tradiční český výrobce plastového zboží, čtyřnásobný držitel prestižního ocenění "Českých 100 nejlepších", připravil pro návštěvníky veletrhu atraktivní nabídku  oblíbených plastových reklamních a dárkových předmětů a také obalů ve velmi přijatelných cenových relacích.  Výrobky jsou zhotoveny ze zdravotně nezávadného materiálu - polypropylenu v módních barevných odstínech a opatřeny potisky a logem plní důležitou funkci propagační. Jejich předností je vysoká užitná hodnota, nízká hmotnost, jednoduchá manipulace, nerozbitnost a dlouhodobá životnost, jednoduché a rychlé uzavírání , snadná  hygienická údržba, použitý materiál je recyklovatelný, tudíž šetrný k životnímu prostředí. Výroba je realizována v souladu s požadavky ČSN EN ISO 9001.  


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva RP 2017

Facebook