Reklama Polygraf Reklama Polygraf
Soutěž
Kalendář 2017 Duhový paprsek

Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - Reklama Polygraf


Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet nový vůz Volkswagen Crafter

Vystavovatel: Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. pobočka Porsche Smíchov - Hala 1 - V01


Porsche Praha-Smíchov a Porsche Praha-Prosek Vám na výstavě představí zcela nový vůz Volkwagen Crafter, který získal prestižní ocenění Internation Van of the Year 2017, v rámci unikátní roadshow Crafter Experience. Na místě si budete moci prohlédnout různé varianty vozu Crafter, absolvovat testovací jízdy, porovnat si původní a nový Crafter nebo soutěžit o zapůjčení Craftera na víkend.  Navíc si na místě budete moci vyzkoušet nejnovější technologie jako je třeba PARK ASSIST nebo TRAILER ASSIST. Více informací zjistíte na webovém odkazu: www.crafterexperience.cz/porschesmichov/ nebo www.crafterexperience.cz/porscheprosek/. 


Silic Média s.r.o.

Vystavovatel: Silic Média s.r.o. - Hala 6 - A10

Prémiový textil ID® Identity

Společnost Silic Média s.r.o. je výhradním distributorem prémiové značky textilu ID® Identity pro český a slovenský trh. Reklamní textil ID® Identity je synonymem kvality. Precizní zpracování a odolnost jsou kladeny na první místo. V nabídce najdete reklamní a pracovní oblečení, které vydrží každodenní nošení a jeho materiál a barvy snesou i časté praní.

 

Značkový reklamní textil ID® Identity

Reklamní textil ID® Identity je synonymem kvality. Každá kolekce je navržena s důrazem i na ten nejmenší detail a nabízí komfort a pohodlí každému, kdo ji obleče. Všechny modely reklamního textilu ID® splňují náročné požadavky certifikátu OEKO-TEX®, které zaručují absenci jakýchkoli škodlivých látek v používaných textiliích.

 

 

Oborové členění:

1.2.12. Reklamní textil, potisk textil

 

Více na www.id-textil.cz


Školní a kancelářské potřeby vhodné pro reklamní potisk

Vystavovatel: VOLF kancelářské potřeby spol. s r.o. - Hala 3 - C29

 

 

 

 

 

 

Kuličkové pero CONCORDE Retro - pero s průsvitnou částí těla, pohyblivými ozdobami a kovovým klipem.

Kuličkové pero CONCORDE Luft - pero s plastovou vrtulkou použitelné jako příruční větráček -  příjemné osvěžení i při náročném jednání.


Lídr ve zpracování digitálního obrazu. Přinášíme produkty a služby, jež podpoří váš růst.

Vystavovatel: CANON CZ s.r.o. - Hala 4 - B05

Prezentace japonské společnosti Canon staví na inspiraci, motivaci a sdílení zkušeností. Pět významných osobností z oboru polygrafie, designu, školství a výroby reklamy se s Vámi na stánku Canon podělí o své zkušenosti, vize a představí své projekty. Součástí prezentace společnosti Canon tak bude pět workshopů propojených s vystavenými zařízeními a tiskovými aplikacemi.

 

Canon na veletrhu představí svou nabídku inkjetového a produkčního tisku zasahující do mnoha oblastí trhu včetně dekorativního i průmyslového tisku a speciálních aplikací. K vidění bude univerzální „true flatbed“ UV tiskárna Océ Arizona 1280 GT pro uživatele se středním objemem produkce, velkoformátová tiskárna imagePROGRAF PRO-6000S s vynikající tiskovou kvalitou, fantastickou rychlostí a výstupem až 60” šířky. Digitální produkční tisk zastoupí tiskárna imagePRESS C650 kombinující kvalitní tisk a vynikající výkon v menším, ale robustním provedení. Profesionální reprodukci fotografií předvede inkoustová tiskárna imagePROGRAF PRO-1000.

 

Návštěvníci veletrhu se jako první v České republice seznámí s jedinečnou technologií UVgel, která mění svět velkoformátového tisku. Prvním představitelem celé řady tiskáren využívajících tuto novou technologii je Océ Colorado 1640, 64“ roll-to-roll tiskárna, která bude vůbec poprvé v Evropě představena na květnovém veletrhu FESPA v Hamburku.

 


Specialisté na lasery a frézky

Vystavovatel: 4ISP s.r.o. - Hala 4 - C14

Vláknové řezací lasery – více než 400 variací, 8 typ. řad

Co2 řezací a kombinované lasery – více než 72 variací, 6 typ. řad

Značkovací vláknové a CO2 lasery – více než 33 variací, 6 typ. řad

Frézky – více než 15 variací, 7 typ. řad

Ohraňovací lisy – více než 30 variací, 4 typ. řady

 

Potřebujete vybrat vhodný stroj pro řešení vašich zakázek? Nabízíme vám poradenství, vyzkoušení vašich materiálů, implementaci stroje do vaší výroby, včetně softwarového propojení.

  • Dodáváme skladové stroje i stroje na objednávku.
  • Nabízíme individuální konfigurace strojů – plochy, výkony, mechanické či elektronické vybavení.
  • Ekonomické a použité verze strojů pro malovýrobu, rodinné dílny, doplňkovou výrobu apod.

Rádi Vás přivítáme:

Po – Pá 8:00 – 16:30

https://cnc.inshop.cz – produktový web pro výběr strojů, doplňků, náhradních dílů

www.hsg-laser.cz – produktový web vláknových řezacích laserů

Naši obchoďáci Vám rádi pomohou s výběrem:

Co2 lasery a značkovací lasery – bazala@4ISP.cz ; tel.: +420 774 833 725

Frézky, ohýbačky, vláknové lasery – cejka@4isp.cz ; tel.: +420 774 838 993

Vláknové lasery – becickova@4isp.cz ; tel.: 774 833 345

 


Prodej grafického časopisu Font a dalších odborných publikací

Vystavovatel: Kafka design s.r.o. - Hala 4 - B14

Na stánku pro Vás máme připravena starší i nová čísla Fontu a odborné publikace se speciálními veletržními cenami. Dále budeme nabízet například vzorníky Pantone, společenskou hru pro grafiky Hrafika a mnoho dalších zajímavostí, jako například reklamní trička nebo originální placky s fontími motivy.


Reklamní a dárkové předměty z družstva TVAR Pardubice - Vaše správná volba

Vystavovatel: TVAR výrobní družstvo Pardubice - Hala 3 - B38

TVAR výrobní družstvo Pardubice, tradiční český výrobce plastového zboží, čtyřnásobný držitel prestižního
ocenění "Českých 100 nejlepších", připravil pro návštěvníky veletrhu atraktivní nabídku oblíbených plastových
reklamních a dárkových předmětů a také obalů ve velmi přijatelných cenových relacích. Výrobky jsou zhotoveny
ze zdravotně nezávadného materiálu - polypropylenu v módních barevných odstínech a opatřeny potisky a logem
plní důležitou funkci propagační. Jejich předností je vysoká užitná hodnota, nízká hmotnost, jednoduchá
manipulace, nerozbitnost a dlouhodobá životnost, jednoduché a rychlé uzavírání , snadná hygienická údržba,
použitý materiál je recyklovatelný, tudíž šetrný k životnímu prostředí. Výroba je realizována v souladu s požadavky
ČSN EN ISO 9001:2009.

www.tvar.cz


TED GIFTED LANYARDS - the biggest European lanyards' manufacturer

Vystavovatel: TGL POLAND SP Z O O - Hala 3 - C28

TED GIFTED LANYARDS is market leader in lanyards production with daily capasity of 200.000 units. We manufacture In our 2000 sqm facilities lanyards and other promotional items using the most up-to-date technology. With 100% in house production we ensure smooth ordering procedure. PRINTING TECHNIQUES: -dye sublimation -silk screen -flock -silver/golden -3D -Fluorescent OUR OFFER: -lanyards -wristbands -bandanas -microfiber cloths -mousepads -luggage belts -keychains WHY US: -rich choise of printing technics -Great variety of fabrics made in house -over 1000 accessories in warehouse -Well selected product range with highest quality product -EXPRESS production 24-72h. Welcome to visit our webpage www.tedgifted.com and to meet us at stand 3C28 !


Přijďte si k nám prohlédnout originální německá kuličková pera RITTER-PEN

Vystavovatel: Ritter CZ, s.r.o. - Hala 3 - B21

Kuličková pera RITTER vynikají jak funkčností a kvalitními náplněmi, tak i originálním provedením.

Německý výrobce RITTER-PEN se snaží vždy odlišit od ostatních. Proto i letos přichází s novými modely. Nová řada per ATMOS se vyznačuje inovativním stylem uchopení ve tvaru trojhranu s gumovými plochami. Řada RITTER PREMIUM zase prezentuje nové originální modely luxusních kovových per.

Nabídka per RITTER nabízí širokou škálu rozmanitostí a inovací např. v trendových barvách, originálních úchopech nebo klipech. S barevnou škálou MIX & MATCH si můžete přizpůsobit pero dle Vašeho vkusu a barev Vaší firmy, čímž zvýrazníte Vaše firemní logo nebo reklamní sdělení. Využijte u nás i možnost různých druhů potisku, aj.

Hledáte zajímavá pera? U nás si vyberete. VYZKOUŠEJTE nás!  Více na www.ritter-pen.cz

 


Fabryka Kart Trefl

Vystavovatel: Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. - Hala 3 - C30

We have been manufacturing  playing cards for 70 years. So far, we have made over a bilion playing decks. The Card Factory remaines one of the largest manufacturer of playing cards in Europe. The company’s offer was expanded with board games, custom orders and advertising.

Playing cards can be a perfect advertising and promotional product with a wide range of applications  in any advertising campaign. You can use them to support sales, create your company image and effectively comunicate with clients thanks to their flexibility and marketing potential.

Bridge, poker, skat , quartet and old maid are just a few of many games that can be used in your promotional actions.


ICE WATCH a XEMEX - nové značky v portfoliu BRAND GIFTS

Vystavovatel: Brand Gifts, a.s. - Hala 3 - A14

Firma BRAND GIFTS, specialista na prémiové firemní dárky a potřeby pro manažery, letos představí nové vysoce atraktivní značky ICE WATCH a XEMEX. Objevte krásné nadčasové hodinky s atraktivním designem a hravými barvami vhodné pro každou příležitost. Již od 480 ks si můžete u několika typů hodinek ICE WATCH libovolně kombinovat barevné elementy hodinek (pouzdro, ciferník, luneta, ručičky, vteřinová ručička, pásek, poutko) i krabičky (tělo, uzávěr) ze základních barev kolekcí a vytvořit si libovolnou grafiku na ciferníku. Od 1008 ks si pak můžete zvolit dokonce i libovolné barvy dle PANTONE.


Nebudou chybět ani novinky od světoznámých značek HUGO BOSS, CERRUTI 1881, NINA RICCI, CHRISTIAN LACROIX, CACHAREL a dalších (psací potřeby, konferenční desky, zápisníky, deštníky, USB flash disky, klíčenky, háčky na kabelky, power banky, sady na víno a další obchodní dárky a manažerské potřeby). BRAND GIFTS jako výhradní distributor značky Porceline by MAXIM představí  také nové designy této evropské jedničky v oblasti reklamní keramiky, skla a porcelánu. Dopřejte si jednoduše to nejlepší za férové ceny - originální design, reklamní potisk nejvyšší kvality a nádherně jasné barvy díky nejmodernějším technologiím, rychlé dodání díky největším skladovým zásobám v EU.


Beznýtová technologie a kouzelné maličkosti pro každého

Vystavovatel: Lepíky s.r.o. - Hala 3 - C26

Lepíky s.r.o. představí inovační řešení spojování nejrůznějších předmětů ve výrobě reklamy, ve strojírenství, výrobě dopravních prostředků a elektronice. Lepení pomocí akrylových gelových pásek nahrazuje nýtování a bodové sváření. Lepený spoj je rázuvzdorný, absorbuje vibrace a teplotní dilatace. Akrylové gelové pásky odlávají UV záření, stárnutí a vodě, nízkým i vysokým teplotám.

Pro pevné, ale rozebiratelné spojení je tu Unizip a nově Mini-unizip třeba pro mýtné čtečky v kamionech.

Kouzelné maličkosti  představí samolepící dorazy- bumpony, hliníkové, textilní a speciální pásky, suché zipy Velcro®, eurozávěsy, protiskluzovky a pásky pro lajnování hal, mnohoúčelové lepíky® DotFix®, aktivátory pro stopro lepení a odstraňovače kontaktních lepidel.

www.lepiky.cz


Vyrábíme etikety a karty jakéhokoliv tvaru a velikosti.

Vystavovatel: RAYFILM Moravia s.r.o. - Hala 3 - C09

Firma RAYFILM ve své dlouhé 25 leté historii se věnuje výrobě etiket a karet určených pro potisk v tiskárnách a kopírkách. Díky investicím do digitálních výrobních technologií můžeme směle říct, že vyrábíme etikety a karty jakéhokoliv tvaru a velikosti na jakémkoliv formátu bez potřeby zakoupení výsekového nástroje.  Vyrábíme etikety a karty z více než 35 druhů lepicích materiálů se současnou orientací zejména na malonákladový produkční tisk.  Vyrábíme etikety na formátech A4, A3, SRA3, A3+, ale i  zákaznických formátech . Vyrábíme syntetické etikety. Vyrábíme S.I.Y. cards – slepovací karty. Jsme vždy o krok ve předu. www.AnyLabels.eu  &  www.rayfilm.cz.


Studio55 is the biggest producer of inflatable advertising figures in Europe.

Vystavovatel: Studio 55 International GbR - Hala 3 - A12

For 10 years we have been designing and producing inflatable advertising that has been a part of events and marketing campaigns around the world. All products are designed and manufactured in Poland in our factory. At the fair we will present the latest product ideal for events and outdoor events - Air Machine products. Of course, we will not miss standard products like tents or exhibition walls. Our products can be a great advertising and promotional product with a wide range of applications in any advertising campaign. They work as typical advertising as well as events decoration for adults and children. For more information please visit us at: www.studio55.info


One of the biggest printing shops in Poland

Vystavovatel: INTERDRUK SA - Hala 3 - C16

ABOUT US

• year incorporated: 1991

• location: Garwolin, Poland

• experience: 25 years

• number of employees: over 400

• distance to the Warsaw Chopin Aiport: 80 km

We constantly invest in new machines and production facilities. Since 1991 Interdruk transformed from a small local company to one of the biggest printing shops in Poland.

OUR OFFER

NOTEBOOKS 

MAGAZINES 

CALENDARS

FOLDERS

BOXES

POS

INNOVATIONS WE ARE PROUD OF:

• modern and eco friendly low-alcohol printing process

• InLine Foiler® for cold stamping technology (unique effect of full range metallic colour print)

• all possible lamination and varnishing methods

• UV printing on non-paper based materials (plastics)

• implementation of IML labels

 

8 fully automatic production lines

from reel of paper to final and packed product

More information you can find on www.interdruk.com.pl

 

OUR HEAD OFFICE : INTERDRUK SA

                                ŁUCKA 15/3002

                                00-842 WARSAW

                                Tel.+48 22 581 60 10

                                    

                                      


Adoco s.r.o. je officiální distributor reklamního textilu a dárkových předmětů značek: Fruit of the Loom, ProAct, Nano, TeeJays, Kariban, KiMood, K´up, Russell, Londog, JHK, Stedman.

Vystavovatel: Adoco s.r.o. / 1textil.cz - Hala 3 - B06

Možnost zápujčky vzorků zdarma na 60 dní, obrovské skladové zásoby v ČR s dodáním do 24h.
Charakteristika:
Kancelář v ČR umožňuje levné vracení vzorků a reklamací. Přímé zastoupení světových značek reklamního textilu - garance nejnižší ceny.
Stávající uplatnění na trhu:

Objednávky poslané přes 1textil.cz do 15h. obdržíte následující den. Již 15 let na trhu.

www.1textil.cz


DODAVATEL IT REKLAMNÍCH DÁRKŮ

Vystavovatel: ZPROGO team s.r.o. - Hala 3 - B43

Poptávka po originálních reklamních předmětech, účelných dárcích či firemních přetrvává. Aby se reklamní předměty s logem Vaší firmy nestaly tím opravdu nechtěným dárkem, máme pro Vás řešení. Přicházíme s opravdu nekonečnou řadou předmětů, které ocení jak Vaši partneři, případně podřízení, jež dárek dostanou při vhodné příležitosti. Ale v neposlední řadě jsou námi dodávané a vyráběné produkty výtečným prostředkem k propagaci nebo zviditelnění Vaší firmy. O co tedy jde? Dodáváme IT reklamní předměty: USB flash disky, Power banky, Video booklety, Webové klíče, Selfie tyče, Reproduktory, GPS locatory, PC aqua myši, 3D brýle a mnoho dalšího. Kompletní nabídku najdete na www.USB21.cz.

 


Dodavatel reklamního textilu a reklamních předmětů. Výhradní distributor textilu KEYA

Vystavovatel: REPRE s.r.o. - Hala 3 - C14

Značka KEYA má na českém trhu potenciál stát se nejoblíbenější značkou reklamního textilu. Od jejího vstupu na trh ji prodává více než 1000 distributorů a agentur. Textil Keya využívají tiskaři jak na potisk sítotiskem, tak i pro digitální potisk textilu. Značka Keya se specialuzuje na výrobu triček, polokošil a mikin za bezkonkurenční ceny na trhu! Díky tomu je textil Keya vhodný na velké reklamní kampaně, sportovní akce nebo jako pracovní textil ve výrobních závodech.


Originální, kvalitní a levné kosmetické reklamní dárky pro Vaše zákazníky.

Vystavovatel: Neocos s.r.o. - Hala 3 - B42

 

 

 

 

 

Pro Vaše obchodní partnery nebo zákazníky Vám vyrobíme originální reklamní dárky, a to již od 10 kusů. Navíc v expresní dodací lhůtě a celá dodávka má charakter náhradního plnění.Z naší nabídky si vyberete reklamní dárky určené jak pro muže, tak pro ženy.

V naší nabídce jsou vonné difuzéry, ručně vyráběná mýdla, reklamní krémy a gely, antibakteriální přípravky, dárkové sady, laky na nehty, řasenky, hydratační balzámy na rty. Navíc máte jistotu špičkové kvality, mnoho produktů je doporučeno Asociací vizážistů ČR nebo oceněné titulem Výrobek roku.

Vaše reklamní předměty mají dvojí efekt. Na Vaše zákazníky a klienty a současně i pomáhají, protože výroba probíhá v certifikované chráněné dílně. Celá dodávku má proto i povahu náhradního plnění.

Více informací najdete na www.neocos.cz


Český výrobce kartonových POS/POP a dalších produktů z kartonu

Vystavovatel: paketo.one - Hala 3 - A23

Zabýváme se výrobou POS/POP produktů z kartonu, kartonových stojanů, displejů, bannerů, totemů a dalších reklamních obalů. Vývoji a výrobě kartonových produktů se věnuje náš specializovaný tým. Klademe důraz

na profesionalitu a kvalitu výrobků bez ohledu na velikost zakázky. Naší předností je dlouhodobá

péče o klienty a jejich potřeby. Pro velkosériovou produkci využíváme tradiční průmyslové technologie. V případě malých sérií, kusových zakázek a vzorkování máme technologie umožňující dosahovat výborných výsledků při zpracování kartonu a lepenky, včetně tisku fotografické kvality. V roce 2015 jsme otevřeli nový výrobně-skladovací provoz s vysokou kapacitou produkce. Více najdete na www.paketo.one.

Charakteristika:

  • POS/POP produkty jsou vyráběny z různých druhů lepenek a kartonu
  • plnobarevný potisk ve fotografické kvalitě
  • možná výroba již od malého množství i včetně potisku
  • každý výrobek může být jiný, unikátní a individualizovaný
  • dodáváno ve složeném stavu – plochém balení
  • vlastní vývojový a konstrukční tým
  • 100% recyklovatelné


Vyšívané a tištěné vlajky, rodinné erby, reklamní výšivky

Vystavovatel: VELEBNÝ & FAM s.r.o. - Hala 6 - A30

 

 

 

Díky zkušenostem získaným během více než 300 let fungování naší rodinné firmy, zhotovujeme vyšívané vlajky a znaky ve výjimečné kvalitě. U nás najdete vždy profesionální přístup, pomůžeme vám s originálním návrhem a vyrobíme Vám vlajky a prapory, jež budou skvěle reprezentovat vaše zájmy.

 

Rádi vás seznámíme s několika způsoby výroby vlajek i znaků. Je třeba předem popřemýšlet, pro jaké účely je vlajka nebo znak určen.

 

Pomocí nejnovějších technologií tisku na textil, které zajišťují téměř dokonalý protisk barev skrz strukturu látky, vytiskneme firemní reklamní vlajky, vlajky států, krajů a organizací, muší křídla, roll up prezentační systémy, fotoobrazy, reklamní oplotky a také různé textilní bannery a billboardy v tiskovém rozlišení až 1800 dpi .

 

Více informací naleznete na našich webových stránkách www.velebny.cz

 

Těšíme se na příjemnou spolupráci s Vámi.


My máme nejširší nabídku reklamního textilu, vy máte nejlepší výběr !

Vystavovatel: L-SHOP-TEAM s.r.o. - Hala 3 - B02

 

L-SHOP-TEAM Česko, dceřiná společnost firmy L-SHOP-TEAM GmbH  nabízí široké spektrum textilních výrobků určených pro reklamní použití, zejména pak trička, mikiny, polokošile, košile, bundy, spodní prádlo, ručníky, čepice, pracovní oděvy pro různé profese, tašky a podobně. V nabídce najdete přes 100 značek předních výrobců, mezi nimi i značky Jerzees, Stedman, B&C, Fruit of The Loom Result, Slazenger, Gildan, TeeJays, Stormtech, Premier, Sol´s, Neutral, Build your Brand, Bella+Canvas, Regatta, Promodoro a mnoho dalších. Kompletní nabídku prezentuje společnost na svých webových stránkách http://l-shop-team.cz a také v tištěném katalogu.

Společnost se ve svých obchodních aktivitách zaměřuje na obchodní spolupráci zejména s reklamními agenturami a s firmami působícími v oblasti reklamního potisku a výšivky.


ZNAČKOVÝ REKLAMNÍ TEXTIL

Vystavovatel: ADLER Czech, a.s. - Hala 3 - B09

Společnost ADLER Czech, a. s. patří mezi přední výrobce a dodavatele značkového reklamního textilu. V širokém produktovém portfoliu naleznete trička, polokošile, košile, mikiny, čepice, outdoorové oblečení, tašky a další produkty.


Špičkové výrobky pro reklamu a polygrafii

Vystavovatel: NOVUS Česko s.r.o. - Hala 3 - B34

NOVUS Česko s.r.o.

nabízí inovace a řešení

pro reklamní i merchandisingové agentury.

Na českém trhu působí od roku 1994. Společnost zastupuje výrobky

německých značek

NOVUS, DAHLE a DURABLE.

 

Nabízíme Vám řešení pro elegantní a rychlou prezentaci tištěných informací.  Magnetické rámečky DURAFRAME®, značky DURABLE, pomohou chytře a elegantně vyřešit vystavení tiskovin všech rozměrů. Rychle a jednoduše se odstraňují. Design rámečků získal cenu RedDot design award 2016. Sháníte jmenovky pro náročné klienty a speciální příležitosti? V další částí naší expozice najdete širokou nabídku jmenovek a držáků karet špičkové kvality značky DURABLE. Modrá barva řezaček DAHLE je synonymem pro řezačky nejvyšší kategorie. Navštivte nás, přesvědčte se.

Více informací na www.novus.cz

 

Adresa společnosti: Novus Česko s.r.o., Raspenava 191, 464 01


Chocolissimo – nejčokoládovější internetový obchod

Vystavovatel: MM Brown Group SA Sp. K. - Hala 6 - A29

 

 

 

Naše výrobky, to není jen kvalita a chuť čokolády určená pro gurmány. Dbáme také na rozmanitost sortimentu. Máme na vědomí, že čokoláda byla od věků podávána na stolech při oslavách, je formou výjimečných dárků a je také konzumována pro uspokojení vlastních potřeb. Proto u nás naleznete okolo 300 chutí ručně vyráběných pralinek, ručně vylévané čokoládové tabulky jedinečných chutí a tvarů, figurky originálních tvarů - to jsou jen některé z nespočetných čokoládových možností. Kromě výborných chutí nabízíme zároveň možnost personalizování balení potiskem nebo gravírováním s vlastním logem, připravujeme také grafické návrhy individuálních obalů čokoládek. Unikátní, neopakovatelně lahodné chutě v originálních krabičkách podle Vašeho gusta - to je přesně to, co zaručuje Chocolissimo.


Slodkie upominky

Vystavovatel: SŁODKIE UPOMINKI RYSZARD GARMADA - Hala 3 - B04

For 20 years we have been designing and producing promotional sweets which have been elements of marketing campaigns around the world. Our selection has more than 300 products ranging from candies, tablets, coated tablets, chewing gums, lollypops, biscuits, and chocolates to hand-made pralines and truffles. All these products are designed, and manufactured or packaged, by Słodkie Upominki. Such comprehensive customer service is possible thanks to the fact that we have our own machine parks for manufacturing packaging, packaging sweets, and printing. In addition to this we have our own 3D studio equipment, unique production technology for chocolate casting moulds, and a chocolate production plant. The large advertising surfaces, interesting designs, and the always deliciously sweet contents, make our sweets with company logos one of the best-received advertising gadgets, creating only positive associations for companies.


Zastoupení značek ROWE, XEROX a INTREXX -velkoformát, tisková a portálová řešení

Vystavovatel: X-Document House Prague Group s.r.o. - Hala 4 - A17

 

 

 

 

X-Document přivádí na český trh novou značku německého výrobce ROWE - profesionální velkoformátové tiskárny, skenery, skládačky a řezačky. ROWE je po celém světě synonymem odbornosti a jedničkou ve světě technologií a velkoformátového tisku.

www.rowe-tisk.cz

Společnost je také prodejním a servisním partnerem společnosti Xerox a nabízí její kompletní produktové portfolio včetně produkčních a kancelářských tiskových systémů. Nabízíme analýzy a optimalizace toků dokumentů, digitalizace a archivace dokumentů.

www.xdocument.cz

Jsme výhradním zástupcem spol. United Planet pro ČR a SK s produkty Intrexx a Intrexx Share - poskytujeme audit portálových řešení, navrhujeme a stavíme nová portálová řešení, upravujeme, vyvíjíme vlastní aplikace a poskytujeme vzdělávání v oblasti úprav a vývoje portálu.

www.intrexx-reseni.cz

 


Integart CZ s.r.o. je významným dodavatelem materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Vystavovatel: Integart CZ s.r.o. - Hala 4 - C16

HP Latex 1500

Toto zařízení, které uvidíte na stánku společnosti Integart CZ s.r.o., v rámci výstavy Reklama Polygraf 2017, představuje velmi příjemné řešení v rámci užitné hodnoty a ceny. Jde o profesionální tiskárnu se šířkou 3,2 m a velmi zajímavou volitelnou výbavou.

 

 

Přednosti latexové technologie jsou odborné veřejnosti dobře známé.

Ekologický tisk s certifikáty, které umožňují samotný tisk, ale i umístění aplikací do míst, kde se zdržují děti, tisk do zdravotnických zařízení, jsou velmi silným argumentem pro technologii, která přináší fotokvalitu s exteriérovou odolností. Pojďme se ale věnovat samotnému zařízení.

 

Trumfy v podobě volitelné výbavy:

V základní výbavě vidíme solidní robusní stroj s pracovní šířkou 3,2 m, který je svojí cenou  dostupnější, oproti výkonnější řadě 3000. Velkou výhodou jsou zásobníky inkoustů s objemem 5 l a díky tomu jsou náklady na tisk o hodně příznivější oproti strojům nižších řad 300, nebo 500. Samotná šířka 3,2 m je velká konkurenční výhoda a přináší možnost nabízet zajímavé zakázky. Volitelná výbava ale dovoluje z této tiskárny udělat velmi všestranný výrobní prostředek. Díky sběrači inkoustu můžete potisknout laciné porézní materiály bez podkladového papíru, jako jsou meshe, nebo papíry. Sada pro oboustranný tisk dovolí velmi přesně produkovat grafiku pro světelné aplikace, které jsou dobře viditelné v noci, ale i ve dne.

Dále sada pro dvě role umožňuje pracovat souběžně na dvě role pracovního média. Můžete tisknout panelovou grafiku, nebo dvě zakázky současně. Není nutné zdůrazňovat, že stroj má zabudovaný spektrofotometr a dovoluje tak jednoduchou profilaci médií. Použití systému OMAS zajišťuje přesné navazování grafiky bez pruhování a interní server efektivně připravuje tiskové zakázky a monitoruje jejich pořadí.


Elektrostatické plakáty ClingZ®

Vystavovatel: IDS Media CZ s.r.o. - Hala 3 - B31

ClingZ® je potisknutelná elektrostaticky nabitá fólie schopná přilnout k čistému suchému povrchu (sklo, plast, kov, dřevo, kámen, omítka) bez lepidla, lepící pásky,

či napínáčků. Lze ji  potisknout ofsetovou či digitální indigo technologií. Elektrostatické plakáty ClingZ® drží spolehlivě a dlouhodobě (3 a více měsíců). Rychle a jednoduše

se instalují. Jsou mobilní, dají se opakovaně přemístit. Rychle a jednoduše je odstraníte. Po sejmutí nezanechávají žádné stopy. Více informací na www.statickeplakaty.cz

 


PŘEDNÍ VÝROBCE REKLAMNÍHO FROTÉ V ČR A STŘEDNÍ EVROPĚ

Vystavovatel: KAPATEX s.r.o. - Hala 3 - B17

 

 

 

 

Víte, že průměrný čech používá ručník minimálně jedenkrát denně a trvanlivost loga na osušce je větší než 10 let? Kapatex je lídrem na českém trhu reklamního froté více než 20 let. Předností naší společnosti je kvalitní froté vlastní výroby značky FROTERY, silný sklad a rychlé doručení v rámci celé Evropy. Specializujeme se na branding formou výšivky nebo tisku především na froté ručníky, osušky nebo župany včetně dárkového balení. V rámci zakázkové výroby nabízíme i různé druhy vetkávání. Kompletní nabídku naší společnosti naleznete na stránkách www.kapatex.cz

 


Šokující produktivita – vytiskneme 30 barevných plakátů formátu B1 za MINUTU!!!!

Vystavovatel: Copy General Technology s.r.o. - Hala 4 - C16

Revoluční velkoformátová technologie pro tisk variabilních dat – HP PageWide XL Převratnou tiskovou technologii HP PageWide XL mohla odborná veřejnost možnost poprvé vidět a vyzkoušet v lednu roku 2016. Oficiální představení této novinky se uskutečnilo v Národní technické knihovně v Praze, dále pak v Ostravě nebo Hradci Králové. Ze strany odborné veřejnosti byl o revoluční novinku velký zájem.

 

V čem je technologie „Nej“?

Revoluční systém statických tiskových hlav a pigmentového inkoustu dělá z těchto strojů nejrychlejší všestranné řešení velkoformátového tisku. Tiskne

15m2 za minutu na širokou škálu médií.  Nabízí in door i out door využití a vyznačuje se velmi nízkými náklady na provoz. Tiskárny lze doplnit o řadu online dokončovacích strojů – online cutter Fotoba, on line navíječ Také up reel, nebo třeba speciální on line skládačka na výkresovou dokumentaci.

 

Zkušenosti z ostrého provozu

První dvě tiskárny HP PageWide XL v České republice byly instalované již konec roku 2015. V tuto chvíli natiskly více než 340 000 m2 a potvrdili tak vysokou stabilitu a kvalitu produktů HP.

Stroje jsou určená k tisku CAD a GIS dokumentace v provozech, kde nahrazují laserové technologie. Dále pak pro tisk POS a POP materiálů jako doplněk ofsetových provozů.

Najdete nás v hale 4, stánek HP


Seznamte se s Acuity LED 3200R

Vystavovatel: FUJIFILM Europe GmbH, organizační složka - Hala 4 - A09

Seznamte se s Acuity LED 3200R, UV LED tiskárnou na flexibilní materiály, kterou Fujifilm vystaví na letošním veletrhu Reklama Polygraf 2017.

 

Acuity LED 3200R přináší perfektní kombinaci užitných vlastností. Je to v prvé řadě překvapivě nízká cena a spolu s ní nečekaně vysoký výkon, vyjádřený maximální rychlostí tisku až 110 m2/hod.

 

Konfigurace inkoustů

V základním provedení je tiskárna osazena dvojicí CMYK inkoustů, a v této podobě také dosahuje nejvyšší možné rychlosti tisku až 110 m2/hod. Pro zvýšení kvality tisku nebo dosažení speciálních efektů je dále možné rozšířit konfiguraci na provedení se sedmi kanály, obsahujícími kromě CMYK ještě lehké verze Lc, Lm a bílý inkoust (W) pro potisk průhledných nebo barevných médií, nebo na systém osmi kanálů doplněním o bezbarvý lak.


Tradiční dodavatel IT reklamních předmětů

Vystavovatel: DISKUS, spol. s r.o. - ITreklama.cz - Hala 3 - C02

ITreklama nabízí široké portfolio reklamních předmětů - USB flash disky, power banky, video brožury, příslušenství pro PC a mobilní telefony. Naší specialitou je výroba zcela individuálně, podle přání zákazníka tvarovaných reklamních USB flash disků, power bank, selfie tyčí a nabíjecích kabelů. Nabízíme různé možnosti potisku a doplňkové služby jako jsou grafické zpracování podkladů, nahrávání dat a další. Produktové portfolio pravidelně rozšiřujeme o novinky a trendy produkty. Naši kancelář naleznete v Praze 8, dále v Ostravě a na Slovensku.

Více informací najdete na www.itreklama.cz.

 


Auromatic Letter Bender

Vystavovatel: Automatic Letter Bender Dariusz Sławomir Wiszenko - Hala 4 - C19

ALB-04 UNI 180 - it is the only bending machine that uses two cutting and bending systems. It has two tools,
flanger for stainless steel, and cutter for aluminium. Its combining properties of both letter benders from ALB-03
family, which allows to bend both flat tapes and system profiles. Type width 20-180 mm, thickness 0,4-2,0 mm.
Minimal bending radius is 7 mm.


Falk & Ross - Přední dodavatel reklamního textilu v Evropě s 36 letou zkušeností v oboru.

Vystavovatel: Falk&Ross Group Austria GmbH - Hala 3 - B10

 

 

 

Více než 50 top značek, přes 2200 výrobků a 190 novinek. V naší kolekci 2017 nabízíme nejlepší výběr reklamních textilií  a pracovních oděvů –  ten nejlepší sortiment pro Váš úspěch. Prvotřídní dostupnost produktů a moderní logistická infrastruktura, zaručují rychlé zpracování objednávek a následné dodání.

 

Jsme obzvláště hrdí na naše exkluzivní značky! Objevte skvělé základní SG styly v mnoha barvách a velikostech od S - 5XL pro muže, ženy a děti! Pohodové příležistostní trendy nabízí Nakedshirt: trička, polokošile a mikiny skvělých stylů a bez štítku! Velký výběr College – oblečení najdete u značky FDM! Jassz: jedna značka, tři kvalitní kolekce! Značka Jassz poskytuje vždy nejlepší poměr cena – kvalita  a nabízí širokou škálu barev - ať už v oblasti bistro, tašek nebo froté.

 

Objevte nás: Navštivte nás na našem stánku!


PROFISIGN plus letos na veletrhu představí nejnovější technologie a materiály

Vystavovatel: PROFISIGN plus s.r.o. - Hala 4 - A07

Již více jak 12 let zastupujeme na českém trhu renomované výrobce zařízení a strojů pro výrobu reklamy. Nejen že dodáváme technologie a poskytujeme servis, ale po celou dobu také působíme jako dodavatelé materiálů a příslušenství. V našem portfoliu je tedy vše, co reklamní agentura nebo dílna potřebuje pro svoji produkci. Kvalita námi dodávaných výrobků se již sama časem prověřila. Přesvědčte se i Vy! V rámci veletrhu budeme prezentovat nejnovější technologie a materiály v oblasti výroby reklamy. Z technologií Vám představíme například novinky od výrobce Roland včetně UV tiskáren, nebo poslední model tiskárny pro přímý potisk textilu Polyprint TexJet ECHO. Připravujeme také ukázku novinek z kategorie nažehlovacích materiálů a samozřejmě Vám rádi předáme informace i o ostatních technologiích a materiálech.


Viva plus - největší dodavatel propisek v Polsku

Vystavovatel: VIVA PLUS - Hala 3 - C17

„Viva Plus je největší dodavatel reklamních propisek v Polsku a jeden z nejvýznamnějších dodavatelů tohoto sortimentu na evropském trhu. V současné době prodává firma své výrobky do více než 60 zemí. Firma nabízí kolekce plastových propisek Viva Pens a kovových propisek Prestige. Každá z kolekcí je systematicky obohacována o další modely, které vzbuzují pozornost svým originálním stylem a odpovídají nejvyšším jakostním normám. Prioritou firmy je kvalita, proto je na prvním místě strojní vybavení, kde byla zavedena nová, patentovaná technologie vstřikování. Moderní stroje zaručují rychlý a profesionální servis a také vysokou kvalitu. Tiskárna je vybavena stroji na tamponový risk, díky nimž je možné provádět potisky v 1-6 barvách, a také tiskárnou Digital Flatbed LED UV printer na tisk v technologii CMYK. Viva Plus má vlastní laserovou pracovnu, kde se realizují veškerá gravírování na zakázku na všechny nabízené propisky s kovovým/hliníkovým korpusem. Moderní lasery pracující s technologií YAG a CO2 umožňují dosáhnout vysoce kvalitního a precizně provedeného gravírování, které může být v závislosti na materiálu lesklé nebo matné. Jednou z fází modernizace firmy je také spuštění linky na balení propisek, což ještě více zvyšuje pracovní kapacity. Zaručujeme nejvyšší kvalitu a profesionalitu. Jsme Vám plně k dispozici. Rádi s Vámi budeme spolupracovat. Více na www.vivapens.eu, www.vivaplus.pl"


Synonymum pro oheň? Zcela jasné: zápalky!

Vystavovatel: Europe Match GmbH, odštěpný závod - Hala 3 - B32

To právě ony jsou srdeční záležitostí značky EUROPE MATCH. Naše společnost dokázala rozvinout tradiční výrobu zápalek na úspěšné středisko znalců, kteří mohou svým zákazníkům nabídnout emoce, pozornost a rozpoznatelnost značky za “málo peněz“. Naše zápalky jsou vyráběny důsledně, ekologicky šetrně; jsou 100% ekologicky rozložitelné. Pouze několik médií se tak výhodně, tak těsně přiblíží širokému publiku, jako právě reklamní zápalky. Protože oheň potřebuje každý! To, co nabízíme, nejsou jen obyčejné produkty, nýbrž emocionální koncepty pro šíření sdělení, kterými je možno bez velkých nákladů generovat vysoký počet kontaktů. Přijďte se inspirovat!


MR Clipart

Vystavovatel: MR Moebes a RATAJCZAK OHG - Hala 4 - C08

At www.mr-clipart.com you will find the biggest and best collection of vehicle templates available.
It contains 5 views, a 1/20 scale, all objects on layers, many file-formats of the almost 90.000 different vehicles. Usable on the ipad and a famous, easy-to-use 3D tool included as well for perfect presentations.

Additionally MR Clipart is the distributor of SPIKE, the smart laser measuring solution for all kinds of industries. This tool allows you to quickly measure an object, simply by taking a photo with your Spike-equipped mobile phone or tablet device. From that photo, you can capture real-time measurements including height, width, area, length and even the target location at any time, whether in the field or later on at the office, without having to revisit the object.

 


RICOH - značka moderních rozměrů obchodní komunikace a správy dokumentů

Vystavovatel: RICOH Czech Republic s.r.o. - Hala 4 - A12

Portfolio společnosti RICOH Czech Republic zahrnuje řadu systémových a partnerských řešení, která pomáhají profesionálně zpracovávat dokumenty, kontrolovat a snižovat tiskové náklady i zabezpečit tisk proti jeho zneužití. V oblasti hardwaru nabízí barevná i černobílá multifunkční zařízení, tiskárny, velkoformátová tisková zařízení, faxy, digitální duplikátory a digitální produkční zařízení pro velkoobjemový tisk.

Během Reklamy Polygraf 2017 na stánku společnosti RICOH budou prezentovány tiskové a komunikační technologie. V produkčním tisku se představí nová generace tiskového stroje s označením Pro C5200S. Prodloužené formáty, struktury s výraznou texturou, duplexní tisk na média s vysokou gramáží - to jsou již osvědčené vysoké standardy tiskových technologií značky RICOH. Jedna z mnohých novinek je precizní registrace, nově instalovaný přenosový pás, podpora materiálů s gramáží 360g/m2, atd.

U tiskové technologie Pro C7110X došlo k rozšíření barevné škály tzv. páté barvy, a to o neonově žlutou. Tisk touto technologií přináší bonusy zejména v oblasti grafic art, reklamy a tisku bezpečnostních prvků. Reflexní funkce této barvy je dobře viditelná pod UV osvětlením, kde se barva doslova rozzáří.

Komunikační nástroje v podobě prezentovaných Interactive whiteboardů IWB D6500 a projektorů nastavují nový směr v této oblasti.

www.ricoh.cz
 


folien+zubehör

Vystavovatel: FOLIEN + ZUBEHÖR - Hala 4 - C08

The best way to get it up!


The Service Ramps: 4 pieces,- remove the diagonal element for better access to the vehicle.
This ramp lifts the back or front depending on your request.


The Restyler Ramps: 10 pieces,- remove the diagonal and middle element to get better acces to the vehicle. The
Restyler Ramp lifts the vehicle 40 cm off the ground and allows easy access even to the lower parts of the car.


These Ramps are:Extremely robust and unbreakable.Very lightweigt construction.
Can be used on almost every surface.No marks on groundsurfaces, even on sensitive floors.
The vehicle stands safer and more stable compared to most other lifting platforms.
Only 10,8° ramp angle-suitable also for lower vehicles (more extensions for even flatter ramp angles available).

www.raceramp.de


Závěrečná zpráva RP 2017

Newsletter
Newsletter
Facebook