Reklama Polygraf Reklama Polygraf
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Kalendář 2018 Duhový paprsek

Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - Reklama Polygraf


RICOH - EMPOWERING DIGITAL WORKPLACES

Vystavovatel: RICOH Czech Republic s.r.o. - Hala -

Značka moderních rozměrů obchodní komunikace a správy dokumentů, značka průkopníka na cestě k designu 21. století, značka důrazu na ekologii, a to jak při výrobě, tak při provozu produktů.

Portfolio společností RICOH Czech Republic a RICOH Slovakia zahrnuje řadu systémových a partnerských řešení, která pomáhají profesionálně zpracovávat dokumenty, kontrolovat a snižovat tiskové náklady i zabezpečit tisk proti jeho zneužití. V oblasti hardwaru nabízí barevná i černobílá multifunkční zařízení, tiskárny, velkoformáty, faxy, digitální duplikátory a digitální produkční zařízení pro velkoobjemový tisk.

Samotná zařízení jsou doplněna nabídkou softwarových řešení – účtovací software pro kontrolu a účtování tiskových nákladů a skenovací software pro digitalizaci dokumentů a jejich správu.

 


Široká nabídka profesionálního vybavením pro grafiku, DTP a tisk

Vystavovatel: QUENTIN, spol. s r.o. - Hala -

Společnost Quentin, provozovatel e-shopu www.dtpobchod.cz, funguje od roku 1998. Poskytujeme laické i profesionální veřejnosti ucelenou nabídku nástrojů pro polygrafii, přípravu tisku a fotografii. Od přímého vstupu společnosti Apple na český trh jsme také významným autorizovaným prodejcem této značky. V našem e-shopu naleznete vše potřebné pro práci grafika či kreativce.

Jsme například dodavatelem produktů společností Adobe, Alwan, Apple, Berthold, Canto Software, Canon, EFI, Elgato, Eizo, Epson, Helios Software, ILFORD, Just Normlicht, LaserSoft, Microtek, XRite, Pantone, Quark, Storm Type Foundry, Tecco, URW, Wacom aj.

 


Specializovaný dodavatel IT reklamních předmětů – ITreklama.cz

Vystavovatel: DISKUS, spol. s r.o. - Hala -

Jsme nadšenci do IT produktů, žádná novinka nám neunikne. Proto v našem portfoliu vedle tradičních reklamních předmětů jako jsou USB flash disky a power banky, také najdete moderní reklamní předměty – bezdrátová sportovní sluchátka, bezdrátové Qi nabíječky, nabíjecí USB kabely pro všechny typy mobilních zařízení, sportovní náramky s měřením tepu a další užitečné produkty. Portfolio produktů neustále rozšiřujeme o nové a trendy produkty, při výběru klademe důraz na přidanou hodnotu pro koncového uživatele produktu. Díky dlouholetému působení na trhu a pečlivým kontrolám přímo ve výrobě, dodáváme produkty ve 100% kvalitě.

 

Kompletní přehled našich reklamních produktů najdete na www.itreklama.cz


Prémiový reklamní textil ID® Identity: kvalita bez kompromisů

Vystavovatel: Silic Média s.r.o. - Hala -

Reklamní textil ID® Identity je synonymem prémiové kvality. Původem dánská značka na trhu úspěšně působí přes 30 let, díky čemuž můžete dnes vybírat z širokého sortimentu – od klasického oblečení, přes pracovní oděv a business textil, až po funkční oblečení na sport. Prvotřídní výběr materiálu a vysoká odolnost textilu jsou pro nás na prvním místě. Nabízíme reklamní a pracovní oblečení, které vydrží i každodenní nošení a jeho barvy snesou časté praní.

 

Certifikace ID® Identity

Každá kolekce je navržena s důrazem na ten nejmenší detail a nabízí komfort a pohodlí každému, kdo ji obleče. Certifikace, které v souvislosti s textilem ID® Identity nabízíme: OEKO-TEX®, ISO 15797, EN 20471, EN 1150, BSCI, BUREAU VERITAS.

 

Výhradní zastoupení pro ČR a SR: Silic Média s.r.o.

 

Více na www.id-textil.cz

 


Hledáte originální reklamní předměty? Zvolte naši čokoládu! Vyrobíme cokoliv…

Vystavovatel: Čokoládovny Fikar, s.r.o. - Hala -

Hledáte originální reklamní předměty? Zvolte naši čokoládu! Nabízíme široký sortiment čokoládových reklamních předmětů na míru dle Vašich požadavků. Vyrábíme čokoládové výrobky na Vánoce, Velikonoce, Valentýna a nejen to. Máme bohaté reference a vyvážíme do všech zemí světa.

Reklamní či dárkové předměty dodáváme rychle a přesně dle Vašich požadavků. Vyrábíme z velmi kvalitní belgické čokolády.

NOVINKA: Gramofonové desky v designu Karla Gotta

Navštivte naše stránky www.fikar.cz, kde se dozvíte více.


Grafická škola se 70letou tradicí vychovává grafiky s praxí a pro praxi.

Vystavovatel: Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o. - Hala -

Škola  má 70letou tradici a je nástupcem Středního odborného učiliště polygrafického a Střední školy polygrafické Praha. Absolventi studují na , mají vlastní úspěšné firmy a pracují v grafických studiích, nakladatelstvích a tiskárnách.

 

Škola vyučuje celkem 3 základní maturitní obory: grafický design, multimediální grafikaoperátor tiskových technologií. Dále nabízíme učební obory: grafik, knihař, tiskař a nástavbu s maturitou: polygrafický průmysl. Školní vybavení poskytuje ideální podmínky pro studium. Učebny grafiků mají k dispozici přes 180 počítačů platformy PC i Mac s nejmodernějším grafickým software Adobe CC Master Collection, software pro tvorbu 3D grafiky a animací Cinema. Pro výuku tisku využívají žáci moderní tiskové stroje, které najdete v komerčních tiskárnách s obratem desítek miliónů korun, a pro finální knihařské práce máme plně vybavenou knihařskou dílnu, fotoatelier (Canon EOS 5DRS).


Statické plakáty ClingZ®

Vystavovatel: IDS Media CZ s.r.o. - Hala -

ClingZ® je potisknutelná elektrostaticky nabitá fólie schopná přilnout k čistému suchému povrchu (sklo, plast, kov, dřevo, kámen, omítka) bez lepidla, lepící pásky, či napínáčků. Lze ji  potisknout ofsetovou či digitální indigo technologií. Elektrostatické plakáty ClingZ® drží spolehlivě a dlouhodobě (3 a více měsíců). Rychle a jednoduše se instalují. Jsou mobilní, dají se opakovaně přemístit. Rychle a jednoduše je odstraníte. Po sejmutí nezanechávají žádné stopy.

 

Více informací na www.statickeplakaty.cz


Tiskárny na textil a pev. materiály, nástřik. stroje, lisy, barvy. Vyšívací automaty atd.

Vystavovatel: Nedbal Trading s.r.o. - Hala -

Jako výhradní obchodní zástupce dodáváme do ČR a SR tiskárny pro přímý potisk textilu značky DTG a tiskárny na přímý potisk pevných materiálů a UV tiskárny od německé společnosti DP Solutions, vč. široké nabídky tiskových barev a dalších doplňkových produktů. Zastupujeme i německou firmu Schulze zabývající se prodejem kvalitních lisů, nástřikových strojů a dalších doplňků. Jsme oficiálním obchodním zástupcem  SWF pro ČR a SR. K vyšívacím automatům dodáváme také profesionální software Wilcom, systém pro upínaní vyšívacích rámečků Hoopmaster a v neposlední řadě také vyšívací nitě a další doplňky a materiály pro vyšívání. Úplnost nabídky uzavírá bazar,ve kterém najdete použité zboží - starší vyšívací stroje, šicí stroje za zajímavé ceny. Díky přímým dodavatelům nabízíme našim zákazníkům bezkonkurenční podmínky, osobní přístup a profesionální poradenství a servis!

 

 


COLOP CZ – výrobce moderních razítek a výhradní distributor produktů v ČR

Vystavovatel: COLOP CZ s. r. o. - Hala -

Společnost COLOP CZ s.r.o. se zabývá výrobou samobarvících razítek řady Printer Line, kapesních razítek Pocket Stamp a Stamp Mouse, flash razítek EOS Line, páskových razítek v nejrůznějších jazykových mutacích, razítkovacích podušek a náhradních polštářků do samobarvících razítek.

 


Představte reklamní poselství plamennou reklamou! Originálně - cíleně - úsporně - ekologicky.

Vystavovatel: Europe Match GmbH, odštěpný závod - Hala -

Zápalky jsou již léta žádaným reklamním předmětem, protože všude na světě je milionkrát za den potřeba oheň. Jedná se o zajímavý a nevšední typ reklamního předmětu, který není výrazně nákladný, jeho design lze přizpůsobit přáním zákazníka a zajistí vysokou četnost kontaktu.

 

S každým škrtnutím zápalky se do zákazníkova povědomí vryje vaše logo. To znamená, že s krabičkou, ve které se nachází 20 zápalek, je možné oslovit až 20 potenciálních zákazníků. Na rozdíl od letáků má krabička zápalek tu výhodu, že ji nikdo nevyhodí, dokud nedobral poslední zápalku. Tím pádem může krabička ležet i několik dní vedle sporáku, grilu nebo na stole a je tak vystavena i očím případných návštěvníků.

 

Pro zákazníka existuje vždy několik výhod, jestliže může odebírat přímo od výrobce. Naše výrobní firma Europe Match se specializuje na zápalky a má v oboru dlouholetou tradici. Nabízí obsáhlý servis, jde především o flexibilitu v případě nestandardních zakázek, speciálních výseků a formátů. Může vyrobit téměř jakýkoli tvar, k servisu patří, že zákazníkovi dodá návrhy ztvárnění nebo maketové vzorky.

 

Společnost Europe Match je také exkluzivním distributorem evropských reklamních zapalovačů CRICKET. Značka Cricket je v segmentu reklamních zapalovačů označení pro vysokou kvalitu a bezpečnost.

 

   


Kvalita tisku pod kontrolou

Vystavovatel: PRINTA s.r.o. - Hala -

Nabízíme osvědčené produkty prestižních německých firem Techkon, Logotec a Just Normlicht.

 

Firma Techkon se specializuje na výrobu měřicích přístrojů - především spektrofotometrů a denzitometrů - pro kontrolu kvality tisku i jiné oblasti, kde je barva rozhodující. Produkty Techkonu jsou symbolem německé preciznosti a získaly si popularitu po celém světě.

 

Společnost Logotec je spojena s vysoce efektivními  filtračními systémy nejen pro polygrafii. Patentovaná technologie filtrace ofsetových vlhčících roztoků a vývojek pro CTP umožňuje významné snížení nákladů, zvýšení produktivity a velkou měrou přispívá ke stabilizaci kvality tisku.

 

Just Normlicht je světově proslulá značka reprezentující standardizované osvětlení ve všech podobách, jaké může nejen polygrafický výrobní provoz potřebovat.


KVALITNÍ REKLAMNÍ TEXTIL

Vystavovatel: ADLER Czech, a.s. - Hala -

Společnost ADLER Czech, a. s. patří mezi přední výrobce a dodavatele značkového reklamního textilu v Evropě. Produkty společnosti jsou na trh dodávány pod 4 značkami: Malfini® - produkty charakteristické kvalitními materiály, Malfini Premium® - prémiová řada produktů z exkluzivních materiálů, Piccolio - základní produkty pohodlných střihů, Rimeck® - vysoce kvalitní a odolné pracovní oděvy. Společnost kromě širokého produktového portfolia nabízí dodávku do 24 hodin, skladové zásoby ve výši 15 000 000 ks, moderní e-shop včetně marketingové podpory v podobě Adler Pointu a mnoho další.


Are you looking for plastic cards supplier? We are so glad to meet you!

Vystavovatel: Polskie Karty Sp. z. o. o. - Hala -

PlasticCards.zone - the brand of Polskie Karty Sp. z o.o. is specialised in producing plastic business cards, loyalty & gift cards, badges with names, luggage tags, access control cards, XXL cards, mini cards, scratch cards, magnetic stripe cards, barcode cards, RFID and smart cards and many more!
We also deliver envelopes, personalised welcome letters, lanyards, RFID blocking cases and other accessories for cards.

 


Sítotisk na textil, sítotiskotransferové tisky, výšivka, reklamní textil

Vystavovatel: T-SHIRTS 4U s.r.o. - Hala -

Tiskárna T-SHIRTS 4U s.r.o. nabízí sítotiskové a dekorovací služby určené na textilní materiály.

 

Nabízíme:

Zakázkovou výrobu přímých tisků na karuselových strojích.

Výrobu transferových tisků na bavlněné a syntetické materiály.

Strojní výšivku a dekorování pomocí laseru.

Dokončovací práce a balení textilních výrobků.

Textilní materiál určený k potisku a výšivce - trička, mikiny, bundy a další.


My máme nejširší nabídku reklamního textilu, vy máte nejlepší výběr!

Vystavovatel: L-SHOP-TEAM Česko s.r.o. - Hala -

L-SHOP-TEAM Česko, dceřiná společnost firmy L-SHOP-TEAM GmbH  nabízí široké spektrum textilních výrobků určených pro reklamní použití, zejména pak trička, mikiny, polokošile, košile, bundy, spodní prádlo, ručníky, čepice, pracovní oděvy pro různé profese, tašky a podobně. V nabídce najdete přes 100 značek předních výrobců, mezi nimi i značky Jerzees, Stedman, B&C, Fruit of The Loom Result, Slazenger, Gildan, TeeJays, Stormtech, Premier, Sol´s, Neutral, Build your Brand, Bella+Canvas, Regatta, Promodoro a mnoho dalších. Kompletní nabídku prezentuje společnost na svých webových stránkách www.l-shop-team.cz a také v tištěném katalogu.

 

Společnost se ve svých obchodních aktivitách zaměřuje na obchodní spolupráci zejména s reklamními agenturami a s firmami působícími v oblasti reklamního potisku a výšivky.


Sofistikované UV tiskové systémy pro grafický průmysl a industriální technologie

Vystavovatel: Qres Technologies organizační složka - Czech - Hala -

Společnost Qres Technologies se zabývá vývojem a výrobou UV inkjetových tiskových systémů pro profesionály v oblasti tisku a grafiky. Díky specializovaným projektům získala také signifikantní postavení na trhu industriálního tisku.

Velkoplošné UV tiskové stroje, vyvíjené a produkované v České republice, se kromě vysoké kvality, standardů a spolehlivosti, vyznačují také výjimečnou flexibilitou v konfiguraci technických parametrů díky unikátnímu modulárnímu konceptu.

Filozofií společnosti je poskytovat individuální přístup k zákazníkovi a jeho specifickým technologickým požadavkům společně s profesionální technickou a zákaznickou podporou.

 


Materiály pro polygrafii-ražební fólie-etikety-tiskárny etiket-pásky-speciality

Vystavovatel: TFP universal a.s. - Hala -

Společnost TFP universal a.s. dodává materiály do polygrafie a dalších odvětví. Fólie pro horkou a studenou ražbu, holografické fólie, samolepicí etikety, termo transferové pásky a tiskárny. Novinka je Toner reactive foil – fólie pro aplikaci na digitální tisk pomocí laminace. Jednostranné a oboustranné lepicí materiály na použití při zpracování a výrobě obalů. Tvarové, pěnové, pryžové a plstěné náseky/ výseky jako vymezovací, těsnicí a tlumicí prvky, lepicí gelové body, podlahové značení, PUR bumpony (dorazy). Teflonové, sklo-teflonové samolepicí a nelepicí fólie a pásy, teflonové profily. Z technologie např. snímače čárových kódů-mobilní datové terminály, bezdrátové sítě. Řešíme individuální požadavky, provádíme instalaci technologií, působíme po celé ČR, naší předností je rychlost dodávek a servis.


Závěrečná zpráva RP 2017

Newsletter
Newsletter
Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje