Reklama Polygraf Reklama Polygraf
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Mistrovství ČR a SR v Car Wrappingu Kalendář 2019 Duhový paprsek 2019

Najdete na veletrhu - Reklama Polygraf


EPSON SureColor SC-S80610

Vystavovatel: AWC Morava, s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A05

Nejprodávanější eko-solventní tiskárna na trhu.

Klíčové vlastnosti
- špičkový systém motorizovaného navíjení a odvíjení média s kontinuální kontrolou napnutí 
- nejnovější generace tiskové hlavy PrecisionCore TFP a inkoustů UltraChrome GS3
- automatická údržba tiskové hlavy a systém sběru rozprášeného inkoustu
- standardní dvouletá záruka a volitelné varianty prodloužené záruky
- nejlevnější originální inkousty v porovnání s konkurencí = nízké tiskové náklady


DUOBLADE SX – 320

Vystavovatel: Arcon Machinery a.s. - Hala - 3, Stánek - A38

DUOBLADE SX-320 je digitální výřezové zařízení určené k výrobě a laminaci etiket o max. velikosti 320 x 400 mm při rychlosti až 6m/min. Unikátní duální systém výřezových nožů urychluje výrobu etiket a tím zvyšuje celkovou produktivitu.

Přesnost zajišťují 4 senzory, pokročilý systém automatického vkládání do posuvu umožňuje přesné a rovnoměrné posunování během celého procesu. Vakuový stůl následně přidržuje materiál během řezání a zamezuje jakémukoliv pohybu.

Laminovací válce umožňují používat různé druhy laminovacích fólií.

 

 • Kompatibilní s grafickými programy (Photoshop, Coreldraw, Illustrator atd.)
 • SW, který je součástí, umožňuje různé užitečné funkce (změna výchozího bodu, prodloužení řezu atd.)
 • Řídící panel umožňuje testování, kalibraci osy X, Y, kalibraci úhlu a zvětšení

 


Sign making producer, large format printing, engraving, channel letters

Vystavovatel: Amit Marketing SRL - Hala - 3, Stánek - A15

UV printing, ecosolvent printing, channel letters, illuminated sign, engraving, 3D letters, POS, digital printing.


Kompletné technologické riešenia pre oblasti Signamaking, Packaging, Prepress

Vystavovatel: M&P spol s r.o. - Hala - 4, Stánek - C08

Spoločnosť M & P, spol. s r. o. pôsobí na trhu už viac ako 25 rokov, zastupuje významných svetových dodávateľov v oblastiach signmaking, packaging, prepress, digitálnej tlače a color managementu.  Sú to spoločnosti ESKO, AGFA, X-RITE PANTONE, EPSON, OPTIMUS, OKI, ADOBE, JUST, EFI.

 

V oblasti digitálnej tlače M & P, spol. s r. o. ponúka produkčné UV tlačiarne AGFA anapurna, špičkové rezacie a frézovacie stoly ESKO Kongsberg, nátlačkové systémy EPSON Stylus pro.

 

Technologické riešenia pre color management zabezpečujú presné meracie prístroje od spoločnosti X-RITE PANTONE a svetelné boxy od spoločnosti JUST.

 

Potrebu manažérske informačného systému napĺňajú produkty od spoločnosti OPTIMUS – Optimus dash. 

 

M & P, spol. s r. o. zabezpečuje zaškolenia, inštalácie a servis všetkých našich produktov.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu.


S NÁMI TRIČKEM NEKONČÍTE - PŘÍMÝ DIGITÁLNÍ TISK S D

Vystavovatel: Nedbal Trading s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B14

S tiskárnou pro přímý potisk DTG M2 od Nedbal Trading s.r.o. máte neomezené možnosti tisku barev a jejich přechodů ve foto kvalitě! Na maximální tiskové ploše 40x60cm můžete tisknout i přes švy a zipy, vše od bavlněných triček přes polštářky, bavlněné tenisky až po kartonové krabičky na dárky či pizzu atd. Nejste nijak omezeni počtem barev, cokoliv vidíte na monitoru svého počítače(loga, fotografie, barevné obrázky),to tisknete na zvolený materiál. Nízké náklady na tisk=Vaše efektivita! 


OTTOVA TISKÁRNA letos slaví

Vystavovatel: OTTOVA TISKÁRNA, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A39

V letošním roce oslavíme již 20 let na polygrafickém trhu. Udělali jsme si proto radost nákupem velmi výkonného laseru na výrobu výsekových forem. Jsme nyní schopni uspokojit i náročnější zákazníky díky jeho rychlosti a možnosti výroby forem nadměrných velikostí. Třetím rokem se věnujeme výrobě jedinečných papírových tašek a vybrat si u nás můžete z více než sta velikostí. Novinkou jsou také pravidelné „Dny otevřených dveří“, které probíhají v Ottově tiskárně již od ledna a jejichž návštěvníci tak mohou nahlédnout do tajů polygrafické výroby. Na veletrhu Reklama Polygraf si můžete v našem stánku tradičně vlastnoručně vyrobit papírovou tašku dle výběru. A chybět nebudou samozřejmě ani dárky. Přijďte slavit s Ottíkem!

 


Popisovací laser automaticky přizpůsobující grafiku tvaru výrobku

Vystavovatel: 4ISP s.r.o. - Hala - 4, Stánek - C11

Tímto laserem rychle a jednoduše oskenujete povrch celého výrobku a grafika, která se na povrch vypálí, se pak automaticky přizpůsobí tak, že nedojde k jejím deformacím, kterou u jiných značkovaček způsobuje zakřivení povrchu. Předností je vysoká rychlost v řádu metrů za sekundu a mimořádná jemnost se šířkou značení 0.03 mm. Uplatnění si stroj nachází nejen v propagaci, ale i jako ekologická náhrada s vysokou variabilitou popisu výrobků (datum/čas, čárové i QR kódy, sériová čísla atd.) bez použití chemie. Mimořádně vhodný je pro značení kovů, plastů, papíru, dřeva, kůže a řady dalších materiálů.


web:

https://www.eurazio.eu/cs/produkt/rcfb-3d-sc

 


Reklamní a dárkové předměty z družstva TVAR Pardubice - Vaše správná volba

Vystavovatel: TVAR výrobní družstvo Pardubice - Hala - 3, Stánek - B33

TVAR výrobní družstvo Pardubice, tradiční český výrobce plastového zboží, čtyřnásobný držitel prestižního ocenění "Českých 100 nejlepších", připravil pro návštěvníky veletrhu atraktivní nabídku  oblíbených plastových reklamních a dárkových předmětů a také obalů ve velmi přijatelných cenových relacích.  Výrobky jsou zhotoveny ze zdravotně nezávadného materiálu - polypropylenu v módních barevných odstínech a opatřeny potisky a logem plní důležitou funkci propagační. Jejich předností je vysoká užitná hodnota, nízká hmotnost, jednoduchá manipulace, nerozbitnost a dlouhodobá životnost, jednoduché a rychlé uzavírání , snadná  hygienická údržba, použitý materiál je recyklovatelný, tudíž šetrný k životnímu prostředí. Výroba je realizována v souladu s požadavky ČSN EN ISO 9001.  

 


Eco-friendly cards

Vystavovatel: Polskie Karty Sp. z. o. o. - Hala - 3, Stánek - C01

Nowadays everybody thinks ecologicaly, cares about the planet and worry about waste.
We think about it too, this is the reason, why we added to our offer eco-friendly material. It can be used as a substitute of a standard pvc. Moreover all produced cards looks like made of normal pvc, but the difference is in a decomposition time - only 3-4 years!
No matter if you need new business cards, badges, loyalty cards and other give-aways - you can always choose our eco material. MOQ is only 200 pieces.


LED MODULE MANUFACTURE IN KOREA

Vystavovatel: GOQLED CO., LTD. - Hala - 4, Stánek - C16

We have been exporting over the 60 countries in the world. We are one of the leading company who producing the led module in Korea.

We have a certificate of UL, CE, ROHS, GOST and KS.


Společnost Xerox

Vystavovatel: XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A07

Na expozici společnosti Xerox se budete moci i letos seznámit s širokým portfoliem barevných digitálních tiskových strojů. V centru pozornosti bude unikátní šestibarevný digitální tiskový stroj Xerox Iridesse představující nové tiskové efekty a velmi úspěšná dvojice strojů Versant 180 a 3100. Na stánek jsme v duchu tradice posledních let přizvali nového partnera, výrobce laserových výsekových strojů, abychom mohli navázat na populární výrobu malonákladových obalů. Z dalších tiskových aplikací jistě zaujme originální kalendář od zaměstnanců společnosti Xerox. Těšíme se na vaši návštěvu!

 


The best solutions for letter bending!

Vystavovatel: Automatic Letter Bender Dariusz Sławomir Wiszenko - Hala - 4, Stánek - A12

Automatic Letter Bender is leader on the market of bending machines. We offer a complete solutions for 3D Channel Letters production - bending machines, CNC Routers Black Series, laser welding machine and accessories: aluminium and stainless steel tapes, profiles, advesives, hand tools. Customers can pick from a wide choice of tapes and profiles, so they can create even the most sophisticated forms of letters our machines. The quality of both bending and precision is ideal, thanks to cutting technology leaving the edges smooth and aesthetic.

We offer fully stably machines, guaranteeing long-time of faultless work, easy service, availability of replacement parts of machines and the best quality of materials. We help to our customers in every aspects, ensuring direct and online service, specialist training, technical support and reaching quickly to customers in countries worlwide.


sítotiskový karusel Printex, mezisušič Flashterm, stolní sušicí tunel Minitex

Vystavovatel: AEROTERM, a.s. - Hala - 3, Stánek - C31

Špičková zařízení pro potisk textilu od tradičního českého výrobce vynikají především svojí robustností, přesností, variabilitou a kvalitou zpracování. Skvěle vyhoví jak zavedeným tiskárnám, tak začínajícím tiskařům. Podrobné informace na www.aeroterm.cz


L1001 a nová generace aplikátorů lepic

Vystavovatel: Lepíky s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C35

Nová generace aplikátorů pro ruční nanášení lepicích pásek. Umožňují rychlou, přesnou a čistou aplikaci pásek přesně tam, kde potřebujeme. Aplikátor L1001 je určen pro nanášení AFT pásek pro beznýtovou technologii a lze jím nanášet VHB nebo AFT pásky v tloušťkách 0,25 až 2,0 mm a v šířce 6 až 25mm. Aplikátor  L701 je určen pro nanášení transferových pásek, například pásky 356, v šířce 6 až 25 mm. Aplikátory odstraňují pracné stříhání pásek, nalepování a odstraňování krycích papírů nebo filmů 


Špičková řešení pro digitální tisk a zušlechťování tiskovin

Vystavovatel: DataLine Technology,a.s. - Hala - 4, Stánek - A01

Společnost DataLine Technology představila na veletrzích REKLAMA POYLGRAF v minulých letech špičková řešení pro digitální tisk a zušlechťování tiskovin. V letošním roce se rozhodla prezentovat především aplikace a rozmanité výrobky z celého světa, které jsou těmito technologiemi vyráběny.

 

Součástí stánku bude zmenšený digitální market, který vám ukáže, s jakými digitálně tištěnými výrobky a obaly se dnes můžete běžně setkat. Veletrh je nedílně spojen s reklamou a především pro návštěvníky z řad odborné veřejnosti – marketingové firmy, reklamní a event. agentury, je určena konferenční část expozice firmy DataLine. V průběhu dne, zde budou probíhat krátké prezentace úspěšných reklamních kampaní, nových tiskových a zušlechťovacích postupů, technologií a mnoha dalších zajímavých věcí. Plán přednášek bude umístěn na recepci stánku firmy DataLine Technology a každý si určitě z tohoto menu vybere, co ho zajímá nejvíce.

 


Igepa je 25 let v ČR. Slavte s námi!

Vystavovatel: igepa velkoobchod papírem spol. s r.o. - Hala - 3, Stánek - C10

Jako dárek ke čtvrt století na českém trhu jsme si nadělili stánek nadupaný technologiemi. A protože si potrpíme na pohodu a dobré vínečko, zahalili jsme stánek do hávu příjemné vinárny.

 

Přijďte si vyzkoušet tisk na velkoformátových tiskárnách Epson včetně špičkové fototiskárny SC-P10000. Dále na vás čekají tiskárny OKI, řezací plotry Graphtec, zažehlovací lis Stahls, vlastní laminátor Igepa MasterSealer a řezačka MasterCutter, aplikační stůl Rolls Roller a samozřejmě spousta zajímavých tiskových, plotrových i heat-transfer materiálů. Přijďte se podívat, jak je jednoduchá práce s podavačem F-Mark pro plotr CE 6000 Plus, nechte si vyřezat samolepku svého psa, nebo si vyřežte a vyrobte krabičku.

 

 

 


UNIBIND

Vystavovatel: UNIBIND Czech Republic, s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B04

Digitální zlatička UNIBIND UniFoilPrinter

UniFoilPrinter je ideálním zařízením pro zlacení desek diplomových prací jako náhrada horké ražby. Tiskne digitálně metalickou fólií přímo z počítače texty, loga a obrázky bez potřeby štočků a ručního sázení. Lze také použít na dozlacování vizitek, pozvánek, oznámení, certifikátů, diplomů atd. případně zlatý či stříbrný dotisk ochranných prvků na vstupenky, poukázky, vouchery, akcie apod. Potisknutelná plocha je až 305 x 430 mm. Fólie zlatá, stříbrná, červená, modrá, zelená, černá a bílá.

 

UNIBIND Super LAY-FLAT pro fotoknihy s plochým otevřením

Unibind Super LAY-FLAT je unikátní technologie pro výrobu luxusních fotoknih s dokonale plochým otevřením. Umožňuje velké panoramatické dvoustrany bez středového přerušení, rychlé a snadné sestavení knižních bloků a velmi nízké provozní náklady. Nevyžaduje žádné tepelné zpracování! Žádné otravné samolepy! Nosné listy jsou potažené tlakovým lepidlem, které se aktivuje lisováním hotového bloku po dobu 20 minut. Stavebnicová koncepce umožňuje výběr funkčních prvků dle vašeho stávajícího vybavení.


Paketo.one představí, co vše dokáže vyrobit z kartonu

Vystavovatel: G.N.P. spol. s r.o. - Hala - 3, Stánek - A27

Paketo.one – český výrobce obalů a POS/POP materiálů z kartonu je na trhu již zavedená značka a díky svému zkušenému týmu konstruktérů a nejmodernějšímu vybavení, dokáže vymodelovat a vyrobit z kartonu či lepenky téměř cokoliv - od krabiček, krabic, prodejních stojanů, bannerů, reklamních poutačů, nábytku až po veletržní stánek.

Na veletrhu REKLAMA, POLYGRAF, OBALY nabídne návštěvníkům galerii realizovaných zakázek výroby kartonových obalů a POS/POP materiálů a představí velkoformátový digitální tisk, parciální lak nebo laminaci.

Obal prodává, to dnes ví každý. Pokud hledáte výrobce obalu pro svůj výrobek, prodejní stojan, případně jiný propagační materiál, který chcete, aby se neztratil mezi ostatními - Paketo.one je ta správná firma na kterou se můžete obrátit. Individuální přístup k zákazníkům, vlastní vývojový a konstrukční tým, možnost výroby od malého množství, moderní technologie a letité zkušenosti v oboru spolu se zaměřením na rozvoj a inovaci umožňuje firmě tvořit obaly, které mají osobnost – obaly, které nadchnou.

 


Společnost Xerox

Vystavovatel: XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A07

Na expozici společnosti Xerox se budete moci i letos seznámit s širokým portfoliem barevných digitálních tiskových strojů. V centru pozornosti bude unikátní šestibarevný digitální tiskový stroj Xerox Iridesse představující nové tiskové efekty a velmi úspěšná dvojice strojů Versant 180 a 3100. Na stánek jsme v duchu tradice posledních let přizvali nového partnera, výrobce laserových výsekových strojů, abychom mohli navázat na populární výrobu malonákladových obalů. Z dalších tiskových aplikací jistě zaujme originální kalendář od zaměstnanců společnosti Xerox. Těšíme se na vaši návštěvu!

 


SIGLOCH-KOLBUS Praha s.r.o.

Vystavovatel: SIGLOCH-KOLBUS Praha s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A50

Výhradní zastoupení firem KOLBUS a MECCANOTECNICA pro ČR

 

Firma KOLBUS vyrábí a dodává

 • Stroje pro výrobu knižních desek

Deskovačky KOLBUS jsou „klasiky“ v knihárenských provozech po celém světě. Setkáme se s nimi při výrobě personalizovaných desek fotoknih, individuální malosériové produkce i průmyslové výroby tuhých vazeb. Klíčovou roli hraje automatická změna formátů i během chodu stroje.

 

 • Flexibilní výrobní systémy pro luxusní balení

Základní myšlenkou je přenesení know-how z výroby knižních desek do nové metody výroby luxusních obalů z papíru, lepenky a kartonu.

Obslužné prvky pro automatické nastavování všech modulů jsou identické pro všechny stroje KOLBUS. Pro přestavbu nejsou nutné přípravky ani nástroje.

 

 • Obaly z vlnité lepenky

Zařazením strojů AUTOBOX zkompletoval KOLBUS svoji nabídku pro flexibilní výrobu krabic z vlnité lepenky v malých sériích včetně lepení a potisku flexotiskem. Stroje se vyznačují jednoduchou obsluhou a krátkými časy přestavby.

 

Firma MECCANOTECNICA vyrábí a dodává

 • Nítošicí stroje pro výrobu knižních bloků a (V8) a nití šitých brožur (V4)
 • Stroje pro ofsetové složky řady ASTER
 • Stroje pro digitální tisk řady UNIVERSE
 • Nítošicí linky se snášecím strojem UNIPLEX a MULTIPLEX
 • Výrobní linka INLINE pro šití, lepení a ořez bloků i brožur

 


ADLER Czech, a.s.

Vystavovatel: ADLER Czech, a.s. - Hala - 3, Stánek - B13

Společnost ADLER Czech, a.s. patří mezi přední výrobce a dodavatele značkového reklamního textilu a pracovních oděvů. Na trhu se prezentuje 4 značkami:

 

MALFINI® - produkty charakteristické kvalitními materiály

MALFINI Premium® - prémiová řada produktů z exkluzivních materiálů

Piccolio - základní produkty pohodlných střihů

RIMECK®; - vysoce kvalitní a odolné pracovní oděvy

 

Kromě širokého produktového portfolia a vysokých skladových zásob (více než 15 mil. ks denně) zaručuje dodávku objednaného textilu do 24 hodin.

Moderní a přehledný e-shop včetně marketingové podpory v podobě Adler Pointu a dalších POS a POP materiálů je samozřejmostí.


Nová řada etiket RAYFILM Creative Labels

Vystavovatel: RAYFILM Moravia s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C08

RAYFILM  uvádí na trh novou produktovou řadu etiket RAYFILM Creative Labels a jak již z názvu vyplývá jde o řadu etiket, které jsou určeny zejména pro kreativní lidi a které v sobě zahrnují nestandardní tvary a velikosti etiket.

 

Etikety tvarů poštovních známek, srdíček, I love tvarů, vinných etiket, seal-pečetících etiket, slepovacích karet na opravdu nestandardních prémiových materiálech Vám představí nekonečné možnosti aplikace www.anylabels.eu.

 

Nejen nestandardní tvary, ale zejména EXCLUSIVE materiály, jako jsou například Antique cream lepicí papír, perleťový samolepicí papír, průsviný samolepicí papír nebo hnědý kraftový papír, dokáží udělat Vaše etikety opravdu jedinečné.

 

Vsupte do světa, kdy etiketa může být opravdu jedinečná, přesně podle Vašeho nápadu. Nenechte se omezovat výsekovými standardy.

 

Pro přípravu jednoduchého potisku těchto etiket je připravena webová aplikace www.AnyLabels.eu/creative pomocí které si můžete vytvořit tiskové PDF pro daný rozměr a tvar. Přijďte se podívat na náš RAYFILM stánek 3c08 v hale 3.0 a nebo na stánek firmy CANON, kde budou etikety přímo potisknovány na produkčních strojích CANON ImagePress.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.


SPANDEX na REKLAMA POLYGRAF 2019

Vystavovatel: Spandex SyndiCUT, s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B09

Jednu z nejrozsáhlejších expozic na letošním ročníku veletrhu Reklama Polygraf bude mít opět společnost SPANDEX. Expozici nebude možné minout, jelikož bude rozložena po celé šířce výstavní haly a její plocha se bude skládat ze tří bloků.

 

Jako každoročně, i letos společnost Spandex představí nejnovější technologie a materiály v oblasti signmakingu, reklamy a příbuzných oborech.

 

Přiveze hned několik novinek, namátkou vybíráme zařízení pro komplexní zpracování řezáním, frézováním, gravírováním ve velkých rozměrech značky Gerber. Řešení pro UV tisk od Mimaki a swissQprint, ve všech rozměrech nejen pro signmaking, ale i industriální aplikace.

 

Množství nových materiálů pro digitální tisk, praktické ukázky a tréninky pro polep vozidel, architekturu a také digitální vzorníky dodávaných materiálů od všech světových značek (Orafol, 3M, Arlon, Avery Dennison) a vlastní značky ImagePerfect. Expozice bude, podobně jako poslední roky, postavena z materiálů, které Spandex nabízí ve svém portfoliu.

 


Baloušek, s.r.o. – téměř 30 let tradice, kvality a originality

Vystavovatel: Baloušek, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C05

Naše firma působí v polygrafii od roku 1990. Postupem času jsme rozšířili naši činnost od distribuce knih po výrobu a prodej hospodářských tiskopisů,

plánovacích záznamníků, diářů, stolních i nástěnných kalendářů či doplňkového a dětského sortimentu. V současné době patříme mezi největší prodejce těchto výrobků v České republice.

Na letošním veletrhu Vám představíme novinky v oblasti diářů – Flexi a Fabric, novou ART edici nástěnných kalendářů a také naši nesezónní specialitu – Edici OrigINál.


Společnost COLOP se na Vás těší na výstavě Polygraf 2019!

Vystavovatel: COLOP CZ s. r. o. - Hala - 3, Stánek - C23

Výrobce a dodavatel samobarvících a flash razítek. Dodavatel polymerovacích a flash strojů, vč. materiálů pro výrobu textových desek.


Statické plakáty

Vystavovatel: IDS Media CZ s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C32

Statický plakát je elektrostaticky nabitá polypropylenová folie, která sama bez lepidla či napínáčků, přilne k čistým, suchým povrchům jako je omítka, sklo, plast, kov, dřevo, papír, sádrokarton či kámen.
Využívá se pro umístění reklamy či jiných sdělení na stěny, dveře, výlohy, okna, zrcadla, barové pulty, tabule, monitory, elektrospotřebiče, nábytek a mnoho dalších…


Závěrečná zpráva 2018

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje