Reklama Polygraf Reklama Polygraf
Contest
Kalendář 2017 Duhový paprsek Hvězda 3D reklamy

Organizer


ABF, a.s.

You will find at the fair - Reklama Polygraf


Lídr ve zpracování digitálního obrazu. Přinášíme produkty a služby, jež podpoří váš růst.

Exhibitor: CANON CZ s.r.o. - Hala 4 - B05

Prezentace japonské společnosti Canon staví na inspiraci, motivaci a sdílení zkušeností. Pět významných osobností z oboru polygrafie, designu, školství a výroby reklamy se s Vámi na stánku Canon podělí o své zkušenosti, vize a představí své projekty. Součástí prezentace společnosti Canon tak bude pět workshopů propojených s vystavenými zařízeními a tiskovými aplikacemi.

 

Canon na veletrhu představí svou nabídku inkjetového a produkčního tisku zasahující do mnoha oblastí trhu včetně dekorativního i průmyslového tisku a speciálních aplikací. K vidění bude univerzální „true flatbed“ UV tiskárna Océ Arizona 1280 GT pro uživatele se středním objemem produkce, velkoformátová tiskárna imagePROGRAF PRO-6000S s vynikající tiskovou kvalitou, fantastickou rychlostí a výstupem až 60” šířky. Digitální produkční tisk zastoupí tiskárna imagePRESS C650 kombinující kvalitní tisk a vynikající výkon v menším, ale robustním provedení. Profesionální reprodukci fotografií předvede inkoustová tiskárna imagePROGRAF PRO-1000.

 

Návštěvníci veletrhu se jako první v České republice seznámí s jedinečnou technologií UVgel, která mění svět velkoformátového tisku. Prvním představitelem celé řady tiskáren využívajících tuto novou technologii je Océ Colorado 1640, 64“ roll-to-roll tiskárna, která bude vůbec poprvé v Evropě představena na květnovém veletrhu FESPA v Hamburku.

 


Rivetless bonding technology

Exhibitor: Lepíky s.r.o. - Hala 3 - C26

Lepíky s.r.o. introduces up-to-date bonding solution in sign making, machinery, automotive and utility vehicles production and electronics. Easy, fast, safe and durable bond created by AFT replaces riveting and spot welding. Flexible, sound and vibration dampening bond can eliminate thermal dilatation on various bonded materials. The bond is water and UV resistant. In addition to that: for strong, reliable bond, where bonded parts can be separated and assembled many times we introduce Unizip, and newborn Mini- unizip, all weather and UV resistant,  i.g. for bonding electronic toll units on windscreen in trucks. We offer bumpers, aluminium and textile tapes, euro hooks, door tread tapes, floor marking tapes, Velcro®, multipurpose glue points DotFix®, adhesive activators and removals.

www.lepiky.cz


ZNAČKOVÝ REKLAMNÍ TEXTIL

Exhibitor: ADLER Czech, a.s. - Hala 3 - B09

Společnost ADLER Czech, a. s. patří mezi přední výrobce a dodavatele značkového reklamního textilu. V širokém produktovém portfoliu naleznete trička, polokošile, košile, mikiny, čepice, outdoorové oblečení, tašky a další produkty.


Synonymum pro oheň? Zcela jasné: zápalky!

Exhibitor: Europe Match GmbH, odštěpný závod - Hala 3 - B32

To právě ony jsou srdeční záležitostí značky EUROPE MATCH. Naše společnost dokázala rozvinout tradiční výrobu zápalek na úspěšné středisko znalců, kteří mohou svým zákazníkům nabídnout emoce, pozornost a rozpoznatelnost značky za “málo peněz“. Naše zápalky jsou vyráběny důsledně, ekologicky šetrně; jsou 100% ekologicky rozložitelné. Pouze několik médií se tak výhodně, tak těsně přiblíží širokému publiku, jako právě reklamní zápalky. Protože oheň potřebuje každý! To, co nabízíme, nejsou jen obyčejné produkty, nýbrž emocionální koncepty pro šíření sdělení, kterými je možno bez velkých nákladů generovat vysoký počet kontaktů. Přijďte se inspirovat!


Falk & Ross - Přední dodavatel reklamního textilu v Evropě s 36 letou zkušeností v oboru.

Exhibitor: Falk&Ross Group Austria GmbH - Hala 3 - B10

 

 

 

Více než 50 top značek, přes 2200 výrobků a 190 novinek. V naší kolekci 2017 nabízíme nejlepší výběr reklamních textilií  a pracovních oděvů –  ten nejlepší sortiment pro Váš úspěch. Prvotřídní dostupnost produktů a moderní logistická infrastruktura, zaručují rychlé zpracování objednávek a následné dodání.

 

Jsme obzvláště hrdí na naše exkluzivní značky! Objevte skvělé základní SG styly v mnoha barvách a velikostech od S - 5XL pro muže, ženy a děti! Pohodové příležistostní trendy nabízí Nakedshirt: trička, polokošile a mikiny skvělých stylů a bez štítku! Velký výběr College – oblečení najdete u značky FDM! Jassz: jedna značka, tři kvalitní kolekce! Značka Jassz poskytuje vždy nejlepší poměr cena – kvalita  a nabízí širokou škálu barev - ať už v oblasti bistro, tašek nebo froté.

 

Objevte nás: Navštivte nás na našem stánku!


A Czech manufacturer of cardboard POS/POP products

Exhibitor: G.N.P. spol. s r.o. - Hala 3 - A23

We have a specialized team focusing on the development and production of cardboard POS/POP products. We emphasize professionalism and quality of products, regardless of the size of the order. We can provide the same care and final quality of production for a customer that orders thousands of pieces and one that orders a single piece. Large-scale serial production utilizes traditional industrial technology, while for small series, single-piece orders and samples we have technology that allows excellent results for the processing of cardboard and pasteboard including printing in photographic quality. More information www.paketo.one.


Dodavatel reklamního textilu a reklamních předmětů. Výhradní distributor textilu KEYA

Exhibitor: REPRE s.r.o. - Hala 3 - C14

Značka KEYA má na českém trhu potenciál stát se nejoblíbenější značkou reklamního textilu. Od jejího vstupu na trh ji prodává více než 1000 distributorů a agentur. Textil Keya využívají tiskaři jak na potisk sítotiskem, tak i pro digitální potisk textilu. Značka Keya se specialuzuje na výrobu triček, polokošil a mikin za bezkonkurenční ceny na trhu! Díky tomu je textil Keya vhodný na velké reklamní kampaně, sportovní akce nebo jako pracovní textil ve výrobních závodech.


DODAVATEL IT REKLAMNÍCH DÁRKŮ

Exhibitor: ZPROGO team s.r.o. - Hala 3 - B43

Poptávka po originálních reklamních předmětech, účelných dárcích či firemních přetrvává. Aby se reklamní předměty s logem Vaší firmy nestaly tím opravdu nechtěným dárkem, máme pro Vás řešení. Přicházíme s opravdu nekonečnou řadou předmětů, které ocení jak Vaši partneři, případně podřízení, jež dárek dostanou při vhodné příležitosti. Ale v neposlední řadě jsou námi dodávané a vyráběné produkty výtečným prostředkem k propagaci nebo zviditelnění Vaší firmy. O co tedy jde? Dodáváme IT reklamní předměty: USB flash disky, Power banky, Video booklety, Webové klíče, Selfie tyče, Reproduktory, GPS locatory, PC aqua myši, 3D brýle a mnoho dalšího. Kompletní nabídku najdete na www.USB21.cz.

 


Originální, kvalitní a levné kosmetické reklamní dárky pro Vaše zákazníky.

Exhibitor: Neocos s.r.o. - Hala 3 - B42

 

 

 

 

 

Pro Vaše obchodní partnery nebo zákazníky Vám vyrobíme originální reklamní dárky, a to již od 10 kusů. Navíc v expresní dodací lhůtě a celá dodávka má charakter náhradního plnění.Z naší nabídky si vyberete reklamní dárky určené jak pro muže, tak pro ženy.

V naší nabídce jsou vonné difuzéry, ručně vyráběná mýdla, reklamní krémy a gely, antibakteriální přípravky, dárkové sady, laky na nehty, řasenky, hydratační balzámy na rty. Navíc máte jistotu špičkové kvality, mnoho produktů je doporučeno Asociací vizážistů ČR nebo oceněné titulem Výrobek roku.

Vaše reklamní předměty mají dvojí efekt. Na Vaše zákazníky a klienty a současně i pomáhají, protože výroba probíhá v certifikované chráněné dílně. Celá dodávku má proto i povahu náhradního plnění.

Více informací najdete na www.neocos.cz


Školní a kancelářské potřeby vhodné pro reklamní potisk

Exhibitor: VOLF kancelářské potřeby spol. s r.o. - Hala 3 - C29

 

 

 

 

 

 

Kuličkové pero CONCORDE Retro - pero s průsvitnou částí těla, pohyblivými ozdobami a kovovým klipem.

Kuličkové pero CONCORDE Luft - pero s plastovou vrtulkou použitelné jako příruční větráček -  příjemné osvěžení i při náročném jednání.


Zastoupení značek ROWE, XEROX a INTREXX -velkoformát, tisková a portálová řešení

Exhibitor: X-Document House Prague Group s.r.o. - Hala 4 - A17

 

 

 

 

X-Document přivádí na český trh novou značku německého výrobce ROWE - profesionální velkoformátové tiskárny, skenery, skládačky a řezačky. ROWE je po celém světě synonymem odbornosti a jedničkou ve světě technologií a velkoformátového tisku.

www.rowe-tisk.cz

Společnost je také prodejním a servisním partnerem společnosti Xerox a nabízí její kompletní produktové portfolio včetně produkčních a kancelářských tiskových systémů. Nabízíme analýzy a optimalizace toků dokumentů, digitalizace a archivace dokumentů.

www.xdocument.cz

Jsme výhradním zástupcem spol. United Planet pro ČR a SK s produkty Intrexx a Intrexx Share - poskytujeme audit portálových řešení, navrhujeme a stavíme nová portálová řešení, upravujeme, vyvíjíme vlastní aplikace a poskytujeme vzdělávání v oblasti úprav a vývoje portálu.

www.intrexx-reseni.cz

 


PŘEDNÍ VÝROBCE REKLAMNÍHO FROTÉ V ČR A STŘEDNÍ EVROPĚ

Exhibitor: KAPATEX s.r.o. - Hala 3 - B17

 

 

 

 

Víte, že průměrný čech používá ručník minimálně jedenkrát denně a trvanlivost loga na osušce je větší než 10 let? Kapatex je lídrem na českém trhu reklamního froté více než 20 let. Předností naší společnosti je kvalitní froté vlastní výroby značky FROTERY, silný sklad a rychlé doručení v rámci celé Evropy. Specializujeme se na branding formou výšivky nebo tisku především na froté ručníky, osušky nebo župany včetně dárkového balení. V rámci zakázkové výroby nabízíme i různé druhy vetkávání. Kompletní nabídku naší společnosti naleznete na stránkách www.kapatex.cz

 


PROFISIGN plus letos na veletrhu představí nejnovější technologie a materiály

Exhibitor: PROFISIGN plus s.r.o. - Hala 4 - A07

Již více jak 12 let zastupujeme na českém trhu renomované výrobce zařízení a strojů pro výrobu reklamy. Nejen že dodáváme technologie a poskytujeme servis, ale po celou dobu také působíme jako dodavatelé materiálů a příslušenství. V našem portfoliu je tedy vše, co reklamní agentura nebo dílna potřebuje pro svoji produkci. Kvalita námi dodávaných výrobků se již sama časem prověřila. Přesvědčte se i Vy! V rámci veletrhu budeme prezentovat nejnovější technologie a materiály v oblasti výroby reklamy. Z technologií Vám představíme například novinky od výrobce Roland včetně UV tiskáren, nebo poslední model tiskárny pro přímý potisk textilu Polyprint TexJet ECHO. Připravujeme také ukázku novinek z kategorie nažehlovacích materiálů a samozřejmě Vám rádi předáme informace i o ostatních technologiích a materiálech.


One of the biggest printing shops in Poland

Exhibitor: INTERDRUK SA - Hala 3 - C16

ABOUT US

• year incorporated: 1991

• location: Garwolin, Poland

• experience: 25 years

• number of employees: over 400

• distance to the Warsaw Chopin Aiport: 80 km

We constantly invest in new machines and production facilities. Since 1991 Interdruk transformed from a small local company to one of the biggest printing shops in Poland.

OUR OFFER

NOTEBOOKS 

MAGAZINES 

CALENDARS

FOLDERS

BOXES

POS

INNOVATIONS WE ARE PROUD OF:

• modern and eco friendly low-alcohol printing process

• InLine Foiler® for cold stamping technology (unique effect of full range metallic colour print)

• all possible lamination and varnishing methods

• UV printing on non-paper based materials (plastics)

• implementation of IML labels

 

8 fully automatic production lines

from reel of paper to final and packed product

More information you can find on www.interdruk.com.pl

 

OUR HEAD OFFICE : INTERDRUK SA

                                ŁUCKA 15/3002

                                00-842 WARSAW

                                Tel.+48 22 581 60 10

                                    

                                      


My máme nejširší nabídku reklamního textilu, vy máte nejlepší výběr !

Exhibitor: L-SHOP-TEAM s.r.o. - Hala 3 - B02

 

L-SHOP-TEAM Česko, dceřiná společnost firmy L-SHOP-TEAM GmbH  nabízí široké spektrum textilních výrobků určených pro reklamní použití, zejména pak trička, mikiny, polokošile, košile, bundy, spodní prádlo, ručníky, čepice, pracovní oděvy pro různé profese, tašky a podobně. V nabídce najdete přes 100 značek předních výrobců, mezi nimi i značky Jerzees, Stedman, B&C, Fruit of The Loom Result, Slazenger, Gildan, TeeJays, Stormtech, Premier, Sol´s, Neutral, Build your Brand, Bella+Canvas, Regatta, Promodoro a mnoho dalších. Kompletní nabídku prezentuje společnost na svých webových stránkách http://l-shop-team.cz a také v tištěném katalogu.

Společnost se ve svých obchodních aktivitách zaměřuje na obchodní spolupráci zejména s reklamními agenturami a s firmami působícími v oblasti reklamního potisku a výšivky.


Elektrostatické plakáty ClingZ®

Exhibitor: IDS Media CZ s.r.o. - Hala 3 - B31

ClingZ® je potisknutelná elektrostaticky nabitá fólie schopná přilnout k čistému suchému povrchu (sklo, plast, kov, dřevo, kámen, omítka) bez lepidla, lepící pásky,

či napínáčků. Lze ji  potisknout ofsetovou či digitální indigo technologií. Elektrostatické plakáty ClingZ® drží spolehlivě a dlouhodobě (3 a více měsíců). Rychle a jednoduše

se instalují. Jsou mobilní, dají se opakovaně přemístit. Rychle a jednoduše je odstraníte. Po sejmutí nezanechávají žádné stopy. Více informací na www.statickeplakaty.cz

 


Špičkové výrobky pro reklamu a polygrafii

Exhibitor: NOVUS Česko s.r.o. - Hala 3 - B34

NOVUS Česko s.r.o.

nabízí inovace a řešení

pro reklamní i merchandisingové agentury.

Na českém trhu působí od roku 1994. Společnost zastupuje výrobky

německých značek

NOVUS, DAHLE a DURABLE.

 

Nabízíme Vám řešení pro elegantní a rychlou prezentaci tištěných informací.  Magnetické rámečky DURAFRAME®, značky DURABLE, pomohou chytře a elegantně vyřešit vystavení tiskovin všech rozměrů. Rychle a jednoduše se odstraňují. Design rámečků získal cenu RedDot design award 2016. Sháníte jmenovky pro náročné klienty a speciální příležitosti? V další částí naší expozice najdete širokou nabídku jmenovek a držáků karet špičkové kvality značky DURABLE. Modrá barva řezaček DAHLE je synonymem pro řezačky nejvyšší kategorie. Navštivte nás, přesvědčte se.

Více informací na www.novus.cz

 

Adresa společnosti: Novus Česko s.r.o., Raspenava 191, 464 01


Manufacturer of playing cards, memory, board games, displays, boxes and more.

Exhibitor: Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. - Hala 3 - C30

We have been manufacturing  playing cards for 70 years. So far, we have made over a bilion playing decks. The Card Factory remaines one of the largest manufacturer of playing cards in Europe. The company’s offer was expanded with board games, custom orders and advertising.

Playing cards can be a perfect advertising and promotional product with a wide range of applications  in any advertising campaign. You can use them to support sales, create your company image and effectively comunicate with clients thanks to their flexibility and marketing potential.

Bridge, poker, skat , quartet and old maid are just a few of many games that can be used in your promotional actions.


Sweets with logos - the most positive advertising medium

Exhibitor: SŁODKIE UPOMINKI RYSZARD GARMADA - Hala 3 - B04

For 20 years we have been designing and producing promotional sweets which have been elements of marketing campaigns around the world. Our selection has more than 300 products ranging from candies, tablets, coated tablets, chewing gums, lollypops, biscuits, and chocolates to hand-made pralines and truffles. All these products are designed, and manufactured or packaged, by Słodkie Upominki. Such comprehensive customer service is possible thanks to the fact that we have our own machine parks for manufacturing packaging, packaging sweets, and printing. In addition to this we have our own 3D studio equipment, unique production technology for chocolate casting moulds, and a chocolate production plant. The large advertising surfaces, interesting designs, and the always deliciously sweet contents, make our sweets with company logos one of the best-received advertising gadgets, creating only positive associations for companies.


Prodej grafického časopisu Font a dalších odborných publikací

Exhibitor: Kafka design s.r.o. - Hala 4 - B14

Na stánku pro Vás máme připravena starší i nová čísla Fontu a odborné publikace se speciálními veletržními cenami. Dále budeme nabízet například vzorníky Pantone, společenskou hru pro grafiky Hrafika a mnoho dalších zajímavostí, jako například reklamní trička nebo originální placky s fontími motivy.


Specialisté na lasery a frézky

Exhibitor: 4ISP s.r.o. - Hala 4 - C14

Vláknové řezací lasery – více než 400 variací, 8 typ. řad

Co2 řezací a kombinované lasery – více než 72 variací, 6 typ. řad

Značkovací vláknové a CO2 lasery – více než 33 variací, 6 typ. řad

Frézky – více než 15 variací, 7 typ. řad

Ohraňovací lisy – více než 30 variací, 4 typ. řady

 

Potřebujete vybrat vhodný stroj pro řešení vašich zakázek? Nabízíme vám poradenství, vyzkoušení vašich materiálů, implementaci stroje do vaší výroby, včetně softwarového propojení.

  • Dodáváme skladové stroje i stroje na objednávku.
  • Nabízíme individuální konfigurace strojů – plochy, výkony, mechanické či elektronické vybavení.
  • Ekonomické a použité verze strojů pro malovýrobu, rodinné dílny, doplňkovou výrobu apod.

Rádi Vás přivítáme:

Po – Pá 8:00 – 16:30

https://cnc.inshop.cz – produktový web pro výběr strojů, doplňků, náhradních dílů

www.hsg-laser.cz – produktový web vláknových řezacích laserů

Naši obchoďáci Vám rádi pomohou s výběrem:

Co2 lasery a značkovací lasery – bazala@4ISP.cz ; tel.: +420 774 833 725

Frézky, ohýbačky, vláknové lasery – cejka@4isp.cz ; tel.: +420 774 838 993

Vláknové lasery – becickova@4isp.cz ; tel.: 774 833 345

 


MR Clipart - the #1 provider of accurate vehicle templates and Spike distributor

Exhibitor: MR Moebes a RATAJCZAK OHG - Hala 4 - C08

At www.mr-clipart.com you will find the biggest and best collection of vehicle templates available.
It contains 5 views, a 1/20 scale, all objects on layers, many file-formats of the almost 90.000 different vehicles. Usable on the ipad and a famous, easy-to-use 3D tool included as well for perfect presentations.

Additionally MR Clipart is the distributor of SPIKE, the smart laser measuring solution for all kinds of industries. This tool allows you to quickly measure an object, simply by taking a photo with your Spike-equipped mobile phone or tablet device. From that photo, you can capture real-time measurements including height, width, area, length and even the target location at any time, whether in the field or later on at the office, without having to revisit the object.

 


Vyrábíme etikety a karty jakéhokoliv tvaru a velikosti.

Exhibitor: RAYFILM Moravia s.r.o. - Hala 3 - C09

Firma RAYFILM ve své dlouhé 25 leté historii se věnuje výrobě etiket a karet určených pro potisk v tiskárnách a kopírkách. Díky investicím do digitálních výrobních technologií můžeme směle říct, že vyrábíme etikety a karty jakéhokoliv tvaru a velikosti na jakémkoliv formátu bez potřeby zakoupení výsekového nástroje.  Vyrábíme etikety a karty z více než 35 druhů lepicích materiálů se současnou orientací zejména na malonákladový produkční tisk.  Vyrábíme etikety na formátech A4, A3, SRA3, A3+, ale i  zákaznických formátech . Vyrábíme syntetické etikety. Vyrábíme S.I.Y. cards – slepovací karty. Jsme vždy o krok ve předu. www.AnyLabels.eu  &  www.rayfilm.cz.


Tradiční dodavatel IT reklamních předmětů

Exhibitor: DISKUS, spol. s r.o. - ITreklama.cz - Hala 3 - C02

ITreklama nabízí široké portfolio reklamních předmětů - USB flash disky, power banky, video brožury, příslušenství pro PC a mobilní telefony. Naší specialitou je výroba zcela individuálně, podle přání zákazníka tvarovaných reklamních USB flash disků, power bank, selfie tyčí a nabíjecích kabelů. Nabízíme různé možnosti potisku a doplňkové služby jako jsou grafické zpracování podkladů, nahrávání dat a další. Produktové portfolio pravidelně rozšiřujeme o novinky a trendy produkty. Naši kancelář naleznete v Praze 8, dále v Ostravě a na Slovensku.

Více informací najdete na www.itreklama.cz.

 


Vyšívané a tištěné vlajky, rodinné erby, reklamní výšivky

Exhibitor: VELEBNÝ & FAM s.r.o. - Hala -

 

 

 

Díky zkušenostem získaným během více než 300 let fungování naší rodinné firmy, zhotovujeme vyšívané vlajky a znaky ve výjimečné kvalitě. U nás najdete vždy profesionální přístup, pomůžeme vám s originálním návrhem a vyrobíme Vám vlajky a prapory, jež budou skvěle reprezentovat vaše zájmy.

 

Rádi vás seznámíme s několika způsoby výroby vlajek i znaků. Je třeba předem popřemýšlet, pro jaké účely je vlajka nebo znak určen.

 

Pomocí nejnovějších technologií tisku na textil, které zajišťují téměř dokonalý protisk barev skrz strukturu látky, vytiskneme firemní reklamní vlajky, vlajky států, krajů a organizací, muší křídla, roll up prezentační systémy, fotoobrazy, reklamní oplotky a také různé textilní bannery a billboardy v tiskovém rozlišení až 1800 dpi .

 

Více informací naleznete na našich webových stránkách www.velebny.cz

 

Těšíme se na příjemnou spolupráci s Vámi.


RICOH - značka moderních rozměrů obchodní komunikace a správy dokumentů

Exhibitor: RICOH Czech Republic s.r.o. - Hala 4 - A12

Portfolio společnosti RICOH Czech Republic zahrnuje řadu systémových a partnerských řešení, která pomáhají profesionálně zpracovávat dokumenty, kontrolovat a snižovat tiskové náklady i zabezpečit tisk proti jeho zneužití. V oblasti hardwaru nabízí barevná i černobílá multifunkční zařízení, tiskárny, velkoformátová tisková zařízení, faxy, digitální duplikátory a digitální produkční zařízení pro velkoobjemový tisk.

Během Reklamy Polygraf 2017 na stánku společnosti RICOH budou prezentovány tiskové a komunikační technologie. V produkčním tisku se představí nová generace tiskového stroje s označením Pro C5200S. Prodloužené formáty, struktury s výraznou texturou, duplexní tisk na média s vysokou gramáží - to jsou již osvědčené vysoké standardy tiskových technologií značky RICOH. Jedna z mnohých novinek je precizní registrace, nově instalovaný přenosový pás, podpora materiálů s gramáží 360g/m2, atd.

U tiskové technologie Pro C7110X došlo k rozšíření barevné škály tzv. páté barvy, a to o neonově žlutou. Tisk touto technologií přináší bonusy zejména v oblasti grafic art, reklamy a tisku bezpečnostních prvků. Reflexní funkce této barvy je dobře viditelná pod UV osvětlením, kde se barva doslova rozzáří.

Komunikační nástroje v podobě prezentovaných Interactive whiteboardů IWB D6500 a projektorů nastavují nový směr v této oblasti.

www.ricoh.cz
 


Newsletter
Newsletter
Facebook
Try mobile app