Reklama Polygraf Reklama Polygraf
Event venue - LETŇANY
PVA EXPO PRAGUE

You will find at the fair - Reklama Polygraf


Popisovací laser automaticky přizpůsobující grafiku tvaru výrobku

Exhibitor: 4ISP s.r.o. - Hala - 4, Stánek - C11

Tímto laserem rychle a jednoduše oskenujete povrch celého výrobku a grafika, která se na povrch vypálí, se pak automaticky přizpůsobí tak, že nedojde k jejím deformacím, kterou u jiných značkovaček způsobuje zakřivení povrchu. Předností je vysoká rychlost v řádu metrů za sekundu a mimořádná jemnost se šířkou značení 0.03 mm. Uplatnění si stroj nachází nejen v propagaci, ale i jako ekologická náhrada s vysokou variabilitou popisu výrobků (datum/čas, čárové i QR kódy, sériová čísla atd.) bez použití chemie. Mimořádně vhodný je pro značení kovů, plastů, papíru, dřeva, kůže a řady dalších materiálů.


web:

https://www.eurazio.eu/cs/produkt/rcfb-3d-sc


L1001 a nová generace aplikátorů lepic

Exhibitor: Lepíky s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C35

Nová generace aplikátorů pro ruční nanášení lepicích pásek. Umožňují rychlou, přesnou a čistou aplikaci pásek přesně tam, kde potřebujeme. Aplikátor L1001 je určen pro nanášení AFT pásek pro beznýtovou technologii a lze jím nanášet VHB nebo AFT pásky v tloušťkách 0,25 až 2,0 mm a v šířce 6 až 25mm. Aplikátor  L701 je určen pro nanášení transferových pásek, například pásky 356, v šířce 6 až 25 mm. Aplikátory odstraňují pracné stříhání pásek, nalepování a odstraňování krycích papírů nebo filmů 


Rychlý tisk na nejvyšší úrovni

Exhibitor: PRINTSTEP s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A35

Již desátým rokem se specializujeme na výrobu, potisk a prodej papírových tašek. Loni jsme nabídku rozšířili o textilní tašky. Tento rok bychom vám chtěli blíže představit náš nový projekt #bezigelitky.

 

Skladem přes 2 miliony tašek

Pravidelně doplňovaný sklad nám umožňuje rychlou expedici i desítek tisíc tašek jednoho druhu a rozměru. Přes e-shop www.taskahned.cz můžete velmi jednoduše a rychle tašky objednat včetně dodání menších počtů či celých palet.

 

Projekt #bezigelitky

Chceme ukázat firmám i jednotlivcům, že to jde i bez igelitových tašek, které tvoří významnou součást plastového odpadu. Ročně se vyrobí okolo 1 000 miliard plastových tašek, přitom každá z nich většinou poslouží pouze jedenkrát a následně se rozkládá dalších 500 let.

 

Skončit s igelitkami je malý krok pro firmu, ale velký skok pro celý svět.

Přejít z igelitových tašek na papírové není náročný krok, avšak pro celý svět může mít velký význam v podobě snížení plastového odpadu, který se každý rok hromadí v mořích i na souši.

Firmy, které nahradí igelitové tašky ekologickou variantou, navíc oceníme certifikátem #bezigelitky. Tímto certifikátem následně dáte svým zákazníkům a klientům jasně najevo svůj pozitivní postoj k životnímu prostředí a zároveň získáte image, která vás odliší od konkurence.

 

Zveme vás k našemu stánku…

… stavte se, seznámíme vás s výrobou papírových tašek a představíme možnosti potisku na jednotlivé typy. Rádi bychom vám prozradili více, ale to už by nebylo žádné překvapení. Proto přijďte omrknout náš stánek s EKO atmosférou a možná si něco i odnesete.


ITreklama.cz - S dárky od nás vždy zazáříte!

Exhibitor: DISKUS, spol. s r.o. - Hala - 3, Stánek - C03

Rádi byste vybrali netradiční dárek, který obdarovaný jen tak neodloží? Nemáte přesnou představu a pořád tápete? Přijďte se za námi podívat a my Vám s výběrem rádi poradíme. Již více než 10 let se zabýváme reklamními produkty z oboru IT. Sledujeme nejnovější trendy a snažíme se, aby naše produkty vždy přinesly něco navíc. V našem portfoliu najdete bezdrátové nabíječky, multifunkční USB kabely, power banky, bezdrátová sluchátka, sportovní náramky, USB, krytky na webovou kameru, držáky na telefony do auta a mnoho dalšího. Pokud byste nevybrali z nabídky reklamních předmětů, určitě si vyberete v sekci značkových předmětů, které doplníme o Vaše logo.


Very Displays is the real alternative when it comes to trade only portable display solutions

Exhibitor: Very Displays - Hala - 3, Stánek - A37

As a collective, we have over 50 years’ of experience and knowledge of the displays industry. We’ve selected a mix of the most effective and efficient products that will add value to your business. We are one of the fastest growing trade only suppliers in Europe, offering exceptional quality exhibition and display equipment at competitive prices. We have 7 Hub across Europe: UK, France, Italy, Spain, Portugal, Latvia and Czech Republic allowing us to maximise our outreach.

We’re here to help increase a companies offering, by providing trade printing and finishing on-site, and are strengthened by being part of the Trifibre Group – Europe’s leading casing manufacturer. We’re flexible, supportive, transparent and easy to work with, ensuring your experience is always positive, productive and straightforward. We’re the real alternative for portable displays.


SIGLOCH-KOLBUS Praha s.r.o.

Exhibitor: SIGLOCH-KOLBUS Praha s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A50

Výhradní zastoupení firem KOLBUS a MECCANOTECNICA pro ČR

 

Firma KOLBUS vyrábí a dodává

 • Stroje pro výrobu knižních desek

Deskovačky KOLBUS jsou „klasiky“ v knihárenských provozech po celém světě. Setkáme se s nimi při výrobě personalizovaných desek fotoknih, individuální malosériové produkce i průmyslové výroby tuhých vazeb. Klíčovou roli hraje automatická změna formátů i během chodu stroje.

 

 • Flexibilní výrobní systémy pro luxusní balení

Základní myšlenkou je přenesení know-how z výroby knižních desek do nové metody výroby luxusních obalů z papíru, lepenky a kartonu.

Obslužné prvky pro automatické nastavování všech modulů jsou identické pro všechny stroje KOLBUS. Pro přestavbu nejsou nutné přípravky ani nástroje.

 

 • Obaly z vlnité lepenky

Zařazením strojů AUTOBOX zkompletoval KOLBUS svoji nabídku pro flexibilní výrobu krabic z vlnité lepenky v malých sériích včetně lepení a potisku flexotiskem. Stroje se vyznačují jednoduchou obsluhou a krátkými časy přestavby.

 

Firma MECCANOTECNICA vyrábí a dodává

 • Nítošicí stroje pro výrobu knižních bloků a (V8) a nití šitých brožur (V4)
 • Stroje pro ofsetové složky řady ASTER
 • Stroje pro digitální tisk řady UNIVERSE
 • Nítošicí linky se snášecím strojem UNIPLEX a MULTIPLEX
 • Výrobní linka INLINE pro šití, lepení a ořez bloků i brožur


SPANDEX na REKLAMA POLYGRAF 2019

Exhibitor: Spandex SyndiCUT, s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B09

Jednu z nejrozsáhlejších expozic na letošním ročníku veletrhu Reklama Polygraf bude mít opět společnost SPANDEX. Expozici nebude možné minout, jelikož bude rozložena po celé šířce výstavní haly a její plocha se bude skládat ze tří bloků.

 

Jako každoročně, i letos společnost Spandex představí nejnovější technologie a materiály v oblasti signmakingu, reklamy a příbuzných oborech.

 

Přiveze hned několik novinek, namátkou vybíráme zařízení pro komplexní zpracování řezáním, frézováním, gravírováním ve velkých rozměrech značky Gerber. Řešení pro UV tisk od Mimaki a swissQprint, ve všech rozměrech nejen pro signmaking, ale i industriální aplikace.

 

Množství nových materiálů pro digitální tisk, praktické ukázky a tréninky pro polep vozidel, architekturu a také digitální vzorníky dodávaných materiálů od všech světových značek (Orafol, 3M, Arlon, Avery Dennison) a vlastní značky ImagePerfect. Expozice bude, podobně jako poslední roky, postavena z materiálů, které Spandex nabízí ve svém portfoliu.

 


Irrenversable mug, postcard with an enlarge reality a much more

Exhibitor: Brand Gifts, a.s. - Hala - 3, Stánek - A19

Discover amazing news of this year on the stand of Brand Gifts!

Irrenversable mug

 

- just now is the time for a new definition of mug: It stay stil on a tilted surface! You never spil the mug again. Amazing technologie is hidden in a base of the mug with a clever underlay, which ensure extra protection thanks to vacuum effekt and prevents breakage or unwanted spil. By pulling up on the contrary you will pick the mug up very easily.

Double walls from stainless steel keep the required temperature (cool or warm content).

 

Thermo mug Espresso

 

- bombastic thermo mug for espresso (160 ml) and the other hot drinks with double izolation. With its size (double espresso) is suitable for all coffee makers and holders in cars. It thrills everyone, who doesnt want to miss his dailly cup of coffee, when on travel. It is high kvality and robust thanks to used stainless steel, rezistant against spil, it has a transparent plastic cap with practical premium tongue and a rubber seal. It is ideal for repeated usage instead of paper cups.

 

Postcard with enlarge reality

 

- lets try this famous news: interactive postcard animated with video. Prezent yours services or products by fun and attractive form with help of trendy mobil aplication. Just easily scan the QR code on the postcard. Aplication will then show the ready video, which content usualy strait relates with the picture print on the postcard. Significantly enlarges possibilities of print messeage, complements pictures in the move, sound or emotions.

 

The smallest phone on the world

 

- functional promotional phone of size of credit card with yours colourfull graphic and with possibilities of gripping on keyring or tab. It has strait telephone conection so far as eight set up quick choices. Reliably attracts atention of others and is great „conversation starter“ - simply it can take. After the try it awakens for most people the WOW efect:

 This little thing can really phone?! :)

 

The Brand News

 

- and  of course traditionaly Brand Gifts shows also news from the area of premium brand gifts for managers from world

famous brands HUGO BOSS, ICE WATCH, CERRUTI 1881, NINA RICCI, CHRISTIAN LACROIX, CACHAREL or a a new shapes of promotional

ceramics, glass and porcelaine Porceline by MAXIM.

 

If you really want to amaze your clients, just drop in our stand of Brand Gifts (A19 hall n. 3)


UNIBIND

Exhibitor: UNIBIND Czech Republic, s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B04

Digitální zlatička UNIBIND UniFoilPrinter

UniFoilPrinter je ideálním zařízením pro zlacení desek diplomových prací jako náhrada horké ražby. Tiskne digitálně metalickou fólií přímo z počítače texty, loga a obrázky bez potřeby štočků a ručního sázení. Lze také použít na dozlacování vizitek, pozvánek, oznámení, certifikátů, diplomů atd. případně zlatý či stříbrný dotisk ochranných prvků na vstupenky, poukázky, vouchery, akcie apod. Potisknutelná plocha je až 305 x 430 mm. Fólie zlatá, stříbrná, červená, modrá, zelená, černá a bílá.

 

UNIBIND Super LAY-FLAT pro fotoknihy s plochým otevřením

Unibind Super LAY-FLAT je unikátní technologie pro výrobu luxusních fotoknih s dokonale plochým otevřením. Umožňuje velké panoramatické dvoustrany bez středového přerušení, rychlé a snadné sestavení knižních bloků a velmi nízké provozní náklady. Nevyžaduje žádné tepelné zpracování! Žádné otravné samolepy! Nosné listy jsou potažené tlakovým lepidlem, které se aktivuje lisováním hotového bloku po dobu 20 minut. Stavebnicová koncepce umožňuje výběr funkčních prvků dle vašeho stávajícího vybavení.


Zakázková výroba obalů a plně barevných etiket – vhodné pro flexibilní produkci

Exhibitor: MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r. o. - Hala - 3, Stánek - A01

Společnost MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r. o. se zařadila mezi významné dodavatele digitálních technologií (laserová, inkoustová, memjet). Tyto technologie z roku na rok  nachází větší uplatnění u zákazníků, kteří se zaměřují na efektivní výrobu a dokáží flexibilně reagovat na potřeby jejich odběratelů . Námi nabízené technologie připravy plnobarevných etiket typu z role na roli jsou připravené k aplikaci přímo na výrobky. Tímto řešením se zkrátí čas finalizace výrobku a výrobek může být rychleji expedován ke konečnému odběrateli. Samotné plnobarevné etikety je možné tisknout jednotlivě nebo navinout na roli, záleží od samotné finální aplikace na výrobky.

 

Na našem stánku uvidíte v premiéře také unikátní zařízení SlimBox, které je vhodné pro malosériovou výrobu krabicových obalů z vlnité lepenky. Obaly jsou „šité“ přímo na míru konkrétního výrobku. Tímto řešením se minimalizují náklady na balení, skladování a přepravu,  materiál je možné přímo potisknout nebo označit etiketou.

 

Dovolujeme si Vás pozvat na náš stánek 3A01 v hale 3, kde se budete moci seznámit s nejnovějšími nabízenými technologiemi přímo v provozu a blíže se seznámit s možnostmi, které samotná zařízení nabízejí


UV printing, ecosolvent printing, channel letters, illuminated sign, engraving, 3D letters, POS, digital printing.

Exhibitor: Amit Marketing SRL - Hala - 3, Stánek - A15

UV printing, ecosolvent printing, channel letters, illuminated sign, engraving, 3D letters, POS, digital printing.


The best solutions for letter bending!

Exhibitor: Automatic Letter Bender - Hala - 4, Stánek - A12

Automatic Letter Bender is leader on the market of bending machines. We offer a complete solutions for 3D Channel Letters production - bending machines, CNC Routers Black Series, laser welding machine and accessories: aluminium and stainless steel tapes, profiles, advesives, hand tools. Customers can pick from a wide choice of tapes and profiles, so they can create even the most sophisticated forms of letters our machines. The quality of both bending and precision is ideal, thanks to cutting technology leaving the edges smooth and aesthetic.

We offer fully stably machines, guaranteeing long-time of faultless work, easy service, availability of replacement parts of machines and the best quality of materials. We help to our customers in every aspects, ensuring direct and online service, specialist training, technical support and reaching quickly to customers in countries worlwide.


Společnost COLOP se na Vás těší na výstavě Polygraf 2019!

Exhibitor: COLOP CZ s. r. o. - Hala - 3, Stánek - C23

Výrobce a dodavatel samobarvících a flash razítek. Dodavatel polymerovacích a flash strojů, vč. materiálů pro výrobu textových desek.


sítotiskový karusel Printex, mezisušič Flashterm, stolní sušicí tunel Minitex

Exhibitor: AEROTERM, a.s. - Hala - 3, Stánek - C31

Špičková zařízení pro potisk textilu od tradičního českého výrobce vynikají především svojí robustností, přesností, variabilitou a kvalitou zpracování. Skvěle vyhoví jak zavedeným tiskárnám, tak začínajícím tiskařům. Podrobné informace na www.aeroterm.cz


Canon na veletrhu Reklama Polygraf představí flatbed novinku

Exhibitor: CANON CZ s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B06

Největším lákadlem společnosti Canon na letošním veletrhu Reklama Polygraf bude unikátní novinka, UV flatbed tiskárna Océ Arizona řady 1300. Nový model se skvěle hodí pro výrobce reklamní grafiky a cedulí se středním objemem produkce, kteří chtějí zvýšit efektivitu výroby a zvládnout neustále rostoucí nároky zákazníků na nové a rozmanitější aplikace.

 

Inovativní tiskárny řady Arizona 1300 jsou prvními flatbed tiskárnami společnosti Océ, které využívají vytvrzování výtisků diodami LED, aby maximalizovaly dobu produktivního provozu.

 

Nová řada současně uvádí na trh software Océ Arizona Xpert, inovativní systém zjednodušující a automatizující složité úlohy včetně vícevrstvých a oboustranných aplikací, takže tiskové soubory jsou připraveny téměř okamžitě. Intuitivní software ukládá soubory připravené k tisku a umožňuje, aby další podobné úlohy zákazníka byly v budoucnu připraveny jednodušeji a rychleji, čímž podporuje dlouhodobě efektivní produkci.

 

Jedná se také o první flatbed tiskárny Canon, které jsou vybaveny službou Océ Remote Service zaručující maximální provozuschopnost a neustálou technickou podporu. Tento nástroj umožňuje zákazníkům lépe sledovat spotřebu inkoustů a objemy tisku, a dává prostor pro získání na míru šité servisní smlouvy odpovídající individuálním potřebám a požadavkům.

 

Chybět nebude ani v loňském roce představená 64palcová tiskárna Océ Colorado 1640. Je to první zástupce řady roll-to-roll tiskáren využívajících inovativní technologii Canon UVgel. Ta nabízí zákazníkům nejen univerzálnost aplikací ale díky vyspělému technickému řešení i vysokou produktivitu, pokročilou automatizaci a průmyslový design.

 

I další stroje, které budou k vidění na stánku společnosti Canon, nabízí široké využití v oblasti dekorativního a průmyslového tisku. UV flatbed tiskárna Océ Arizona v kombinaci se stolovým řezacím plotrem Kongsberg X24 nabízí vysokou kvalitu tisku a spolehlivou produktivitu bez kompromisů. Na tomto řešení bude předváděna ukázka reálného použití u zákazníků a optimalizace workflow s možnostmi pokročilé automatizace výroby pro široké spektrum materiálů. Velkoformátové tiskárny Canon imagePROGRAF PRO-6000 a Canon imagePROGRAF TM-205 předvedou produkci špičkových fotografií a uměleckých tisků, voděodolných POS materiálů či plakátů. Digitální produkční tisk zastoupí multifunkční tiskárna Canon imagePRESS C750 kombinující kvalitní tisk a vynikající výkon v menším, ale robustním provedení.

 

Společnost Canon se na Vás těší na veletrhu Reklama Polygraf 2019 ve dnech 9. – 11. dubna 2019 na adrese PVA EXPO PRAHA hala 4, stánek 4B06.


„Four Seasons“ na stánku Papyrus

Exhibitor: Papyrus Bohemia s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B08

Papyrus Bohemia s.r.o. patří mezi významné evropské dodavatele materiálů pro výrobu reklamy, tisku a obalových materiálů. Na Reklamě Polygraf se představí již po několikáté se svojí divizí Viscom, která se zaměřuje na prodej materiálů pro signmaking a velkoformátový tisk. V letošním roce se s našimi zákazníky potkáme na stánku,  který jsme pojali jako bar 4 Roční období (Four Seasons), a kde zároveň ukážeme praktické využití zajímavých materiálů z našeho sortimentu. Chybět nebude ani příjemná obsluha a dobré občerstvení. Denní nabídka bude obsahovat tři velmi chutné a vydařené sendviče. Pokud Vás zajímá, co se skrývá pod názvy AVERY, DRYTAC a OPTIMAL, pak s jistotou lze říci, že velmi povedená kombinace těch nejkvalitnějších surovin. Součástí bude také akční nabídka „Happy hours“, ve které si budete moci zakoupit za akční cenu vybrané materiály - doporučujeme pečlivě sledovat naši nástěnku nebo se informovat u jednoho z obchodních zástupců. Návštěvníci budou mít jedinečnou šanci prohlédnout si širokou škálu nabízených produktů a zároveň si na chvíli oddechnout od venkovního i vnitřního ruchu v příjemném prostředí našeho „baru“.


Špičková řešení pro digitální tisk a zušlechťování tiskovin

Exhibitor: DataLine Technology,a.s. - Hala - 4, Stánek - A01

Společnost DataLine Technology představila na veletrzích REKLAMA POYLGRAF v minulých letech špičková řešení pro digitální tisk a zušlechťování tiskovin. V letošním roce se rozhodla prezentovat především aplikace a rozmanité výrobky z celého světa, které jsou těmito technologiemi vyráběny.

 

Součástí stánku bude zmenšený digitální market, který vám ukáže, s jakými digitálně tištěnými výrobky a obaly se dnes můžete běžně setkat. Veletrh je nedílně spojen s reklamou a především pro návštěvníky z řad odborné veřejnosti – marketingové firmy, reklamní a event. agentury, je určena konferenční část expozice firmy DataLine. V průběhu dne, zde budou probíhat krátké prezentace úspěšných reklamních kampaní, nových tiskových a zušlechťovacích postupů, technologií a mnoha dalších zajímavých věcí. Plán přednášek bude umístěn na recepci stánku firmy DataLine Technology a každý si určitě z tohoto menu vybere, co ho zajímá nejvíce.

 


GIFT STAR company is a pioneer in producing lanyards on the Polish market

Exhibitor: GIFT STAR - Hala - 3, Stánek - A09

Currently, we are the leader in the country and in Europe.
UEFA also appreciated this by entrusting us with the identification procedure during EURO 2012 Championships that took place in Poland and Ukraine.The primary goal of our company is to design, and then to create all kinds of advertising gadgets. The marketing products customized by our clients include, among other things: lanyards, ID badges, and silicone bands. We use the latest technical achievements in the realization of each order, which makes the results of our work exceptionally good and recognized by customers. The technology of sublimation on a polyester ribbons – that is the whole secret of our lanyards. Sublimation allows for very precise reproduction of lanyard templates, and its use is best seen when using numerous shades of colours. Our asset is that we have our own design studio and our own machines for overprinting, which significantly shortens the waiting time for the finished product. We guarantee that our every customer will have graphic designs for their orders made free of charge. We approach each customer individually, and each task we receive is treated with priority.

 


Paketo.one představí, co vše dokáže vyrobit z kartonu

Exhibitor: G.N.P. spol. s r.o. - Hala - 3, Stánek - A27

Paketo.one – český výrobce obalů a POS/POP materiálů z kartonu je na trhu již zavedená značka a díky svému zkušenému týmu konstruktérů a nejmodernějšímu vybavení, dokáže vymodelovat a vyrobit z kartonu či lepenky téměř cokoliv - od krabiček, krabic, prodejních stojanů, bannerů, reklamních poutačů, nábytku až po veletržní stánek.

Na veletrhu REKLAMA, POLYGRAF, OBALY nabídne návštěvníkům galerii realizovaných zakázek výroby kartonových obalů a POS/POP materiálů a představí velkoformátový digitální tisk, parciální lak nebo laminaci.

Obal prodává, to dnes ví každý. Pokud hledáte výrobce obalu pro svůj výrobek, prodejní stojan, případně jiný propagační materiál, který chcete, aby se neztratil mezi ostatními - Paketo.one je ta správná firma na kterou se můžete obrátit. Individuální přístup k zákazníkům, vlastní vývojový a konstrukční tým, možnost výroby od malého množství, moderní technologie a letité zkušenosti v oboru spolu se zaměřením na rozvoj a inovaci umožňuje firmě tvořit obaly, které mají osobnost – obaly, které nadchnou.

 


Konica Minolta láká na nejnovější technologie a moderní trendy v publikování knih

Exhibitor: Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. - Hala - 3, Stánek - C26

Letošní expozice Konica Minolta se ponese v duchu špičkových technologií a nadstandardně bohatého doprovodného programu. Leitmotivem prezentace digitálních technologií bude malonákladová výroba knih. Ve spolupráci s nakladatelstvím Euromedia a spisovatelkou Olgou Bouškovou byly v polské tiskárně Totem na AccurioJet KM-1 vytištěny čtyři tituly, jejichž obálky jsou zušlechtěny technologiemi MGI. Všechny budou připraveny k nahlédnutí. Návštěvníci se dále můžou těšit na produkční a tiskové stroje AccurioPress C83hc a AccurioPress C6100 s jednotkou IQ-501. Jsou pro ně nachystány i tiskové aplikace vytištěné na AccurioJet KM-1 a digitálně zušlechtěné výtisky z technologií MGI.

 

Doprovodný program, který zaujme

Během všech tří dnů veletrhu si Konica Minolta pro návštěvníky připravila bohatý program, který bude navazovat na představené technologie. Láká zejména na speciální doprovodnou akci pro vydavatele, autory, grafiky, kreativce a vydavatele knih. Ta se zaměří na trendy v produkci knih a proběhne 9. dubna v přednáškovém sále č. 4 od 13 do 15 hod. Spisovatelka Olga Boušková bude sdílet zkušenosti, které získala při tvorbě a produkci knihy Domov jako talíř. Mark Hinder (Konica Minolta Europe) prozradí, jak využít nejmodernější technologie ke zvýšení zisku vydavatelů. S příběhem digitálního výrobce knih, společnosti Totem v Polsku, seznámí účastníky Michal Rejnowski. Program uzavře Viktor Abergel, který představí nové možnosti a standardy ve zušlechtění tiskovin se zaměřením na obálky knih.


Chocolissimo – Exkluzivní personalizované reklamní čokolády

Exhibitor: MM Brown Sp. z o.o. - Hala - 3, Stánek - A05

Od roku 2004 nabízíme čokoládové produkty nejvyšší kvality vyrobené nejlepšími čokoládovými mistry z Francie, Belgie, Německa, Holandska a Švýcarska. Nejstarší tradice, fantastické nápady a mnoho let přísně střežených receptur nejlepších čokoládových mistrů nám umožnily vytvořit neopakovatelné kolekce výjimečných čokoládových produktů.

 

Bohatou nabídku, ve které najdete okolo 300 chutí ručně vyráběných pralinek, ručně vylévaných tabulek či čokoládových figurek originálních tvarů, rádi přizpůsobíme Vašim potřebám. Příprava individuálního grafického projektu obalu, lisování logotypů, hot stamping, UV tisk, individuální etikety a dekorativní pásky, gravírování dřevěných krabiček, individuální stuhy a balení do ozdobného balicího papíru nebo zaslání balíků na více adres najednou. To jsou jen některé z našich možností, které najdete u nás, v Chocolissimo.

 


EPSON SureColor SC-S80610

Exhibitor: AWC Morava, s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A05

Nejprodávanější eko-solventní tiskárna na trhu.

Klíčové vlastnosti
- špičkový systém motorizovaného navíjení a odvíjení média s kontinuální kontrolou napnutí 
- nejnovější generace tiskové hlavy PrecisionCore TFP a inkoustů UltraChrome GS3
- automatická údržba tiskové hlavy a systém sběru rozprášeného inkoustu
- standardní dvouletá záruka a volitelné varianty prodloužené záruky
- nejlevnější originální inkousty v porovnání s konkurencí = nízké tiskové náklady


UV LED rolová tiskárna Efi Pro32r na výstavě Reklama Polygraf 2019

Exhibitor: COMIMPEX PRINT s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A08

Zavítejte v rámci výstavy do haly 4, na expozice firmy COMIMPEX PRINT a seznamte se blíže s novou rolovou tiskovou technologií Efi Pro32r. Tato univerzální tiskárna disponuje tiskovou šířkou 3,2m a UV inkousty s LED vytvrzováním. Svému uživateli nabízí široké využití pro různorodé typy zakázek, jako jsou potisky textilu, vinylů, bannerů, nebo i oboustranného a backlite tisku. Kromě vysoce kvalitních tiskových výstupů (tiskový bod od 7pL), je značnou přidanou hodnotou také možnost potisku bílým inkoustem. Tisková technologie Efi Pro32r, Vás jistě zaujme i svým ekonomickým provozem a rychlou návratností investice.

 

Představení nové tiskárny shlédněte zde:

www.c-print.cz

https://www.youtube.com/watch?v=jemx4GFcABk


S NÁMI TRIČKEM NEKONČÍTE - PŘÍMÝ DIGITÁLNÍ TISK S D

Exhibitor: Nedbal Trading s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B14

S tiskárnou pro přímý potisk DTG M2 od Nedbal Trading s.r.o. máte neomezené možnosti tisku barev a jejich přechodů ve foto kvalitě! Na maximální tiskové ploše 40x60cm můžete tisknout i přes švy a zipy, vše od bavlněných triček přes polštářky, bavlněné tenisky až po kartonové krabičky na dárky či pizzu atd. Nejste nijak omezeni počtem barev, cokoliv vidíte na monitoru svého počítače(loga, fotografie, barevné obrázky),to tisknete na zvolený materiál. Nízké náklady na tisk=Vaše efektivita! 


Váš partner v oblasti tisku

Exhibitor: Justprint.cz s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B26

Justprint je moderní internetová tiskárna ve které rychle, výhodně a bezpečně objednáte všechny materiály (letáky, plakáty, vizitky, katalogy, bloky, složky nebo reklamní tašky, roll-upy, bannery a jiné produkty z nabídky velkoplošného tisku). V jedné tiskárně tiskneme na různých materiálech i různými technologiemi. Realizujeme ofsetový tisk, digitální tisk v ofsetové kvalitě, ofsetový UV tisk, solventní a UV tisk.

 

 

 

 

 

 

 

 

V čem jsme jiní?

 

 • široká nabídka produktů – dostupnost 24/7
 • vysoká kvalita tisku a konkurenční ceny
 • expresní realizace objednávek
 • tisk už od 1 ks
 • doprava zdarma
 • nejnovější tiskařské stroje a moderní tiskové technologie
 • zkušenosti v realizace nestandardních objednávek

 

Využijte našeho partnerského programu určeného pro reklamní odvětví – https://justprint.cz/

 

Infolinka 555 441 555 | po–pá 8:00–16:00 | info@justprint.cz


OTTOVA TISKÁRNA letos slaví

Exhibitor: OTTOVA TISKÁRNA, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A39

V letošním roce oslavíme již 20 let na polygrafickém trhu. Udělali jsme si proto radost nákupem velmi výkonného laseru na výrobu výsekových forem. Jsme nyní schopni uspokojit i náročnější zákazníky díky jeho rychlosti a možnosti výroby forem nadměrných velikostí. Třetím rokem se věnujeme výrobě jedinečných papírových tašek a vybrat si u nás můžete z více než sta velikostí. Novinkou jsou také pravidelné „Dny otevřených dveří“, které probíhají v Ottově tiskárně již od ledna a jejichž návštěvníci tak mohou nahlédnout do tajů polygrafické výroby. Na veletrhu Reklama Polygraf si můžete v našem stánku tradičně vlastnoručně vyrobit papírovou tašku dle výběru. A chybět nebudou samozřejmě ani dárky. Přijďte slavit s Ottíkem!

 


OTK GROUP, a.s. - jedna z největších polygrafických firem v ČR

Exhibitor: OTK GROUP, a.s. - Hala - 3, Stánek - C24

Specializuje se na výrobu flexibilních obalů, samolepicích etiket, wet-glue etiket, shrink sleevů, sáčků pro balení potravin a smart etiket.

www.otk.cz


Badge4u the biggest badge producer in Europe

Exhibitor: Badge4u WOJCIECH PAWLOWSKI - Hala - 3, Stánek - B28

Since 1992, Badge4u has been specialising in various promotional gadgets, including button badges, machines and components for button badges production, products with magnets, smartphone accessories, microfiber cloths and security products. The production conditions, our care for environmental issues and work organisation standards have been highly evaluated by the auditors and earned us a number of the quality and environmental certificates, such as ISO 9001:2015, ISO 1400:2004, OHSAS 18001 and SEDEX.


Viva Plus is a leader on Polish and foreign markets as a manufacturer and wholesale distributor of promotional pens

Exhibitor: VIVA PLUS - Hala - 3, Stánek - C25

As a leading company on Polish market we are also successful abroad!

However, we do not settle on our achievements.

Every year, we introduce new pen's models, which we create with the greatest care.

A perfect example is Xelo belonging to the Viva Pens collection and also Tera Wood from the Prestige collection.

Both models correspond to a current pro-ecological and minimalist trends.

We have a production department equipped with modern injection molding machines, which allows us  to create individual colour tone models. We also offer a wide range of services such as engraving, pad printing,

digital printing and marking with 3D stickers.

All this means that even the largest orders are processed in accordance with the deadline and the highest quality standards.

 

We invite you to visit our website: www.vivaplus.pl

All models of pens are available in our web gallery: www.vivapens.eu

 


Igepa je 25 let v ČR. Slavte s námi!

Exhibitor: igepa velkoobchod papírem spol. s r.o. - Hala - 3, Stánek - C10

Jako dárek ke čtvrt století na českém trhu jsme si nadělili stánek nadupaný technologiemi. A protože si potrpíme na pohodu a dobré vínečko, zahalili jsme stánek do hávu příjemné vinárny.

 

Přijďte si vyzkoušet tisk na velkoformátových tiskárnách Epson včetně špičkové fototiskárny SC-P10000. Dále na vás čekají tiskárny OKI, řezací plotry Graphtec, zažehlovací lis Stahls, vlastní laminátor Igepa MasterSealer a řezačka MasterCutter, aplikační stůl Rolls Roller a samozřejmě spousta zajímavých tiskových, plotrových i heat-transfer materiálů. Přijďte se podívat, jak je jednoduchá práce s podavačem F-Mark pro plotr CE 6000 Plus, nechte si vyřezat samolepku svého psa, nebo si vyřežte a vyrobte krabičku.

 

 


Vyzkoušejte naše originální kuličková pera RITTER-PEN

Exhibitor: Ritter CZ s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A33

Kuličková pera RITTER vynikají originálním provedením, funkčností a kvalitními náplněmi.

 

Německý výrobce RITTER-PEN se snaží vždy odlišit od ostatních. Od návrhu až po výrobu vytváří originální kvalitní kuličková pera. Moderní stroje a zařízení zabezpečují výrobu per s nejvyšší přesností. Modely per jsou vymýšleny a realizovány jednak v rámci firmy a také i v úzké spolupráci s externími designéry. Vlastní CAD oddělení a nástrojárna nám umožňují pružně reagovat na požadavky trhu. Takže jsme nezávislí a můžeme vyrábět v každé situaci, a to i pod velkým časovým tlakem. Naše firma je vybavena vstřikovacími formami a stroji řízenými mikroprocesory se silou 25 až 220 tun. ­­Dokončila se i montáž dvou ultra-moderních vstřikovacích strojů. Vyráběné díly nejsou smontovány ihned, ale vždy až dle konkrétní objednávky zákazníka.

 

Pro potisk našich kuličkových per pracujeme na tiskařských strojích pro rotační sítotisk, tamponový tisk a i pro foliování. Používáme širokou škálu tiskařských strojů i s vícebarevným potiskem a využíváme i moderní vybavení pro UV tisk.  U nás lze také chemické leptání a rotační laserové gravírování.

 

Nabídka per RITTER nabízí širokou škálu rozmanitostí a inovací např. v trendových barvách, originálních úchopech nebo klipech či jiných maličkostech. S téměř neomezenou barevnou škálou "Mix & Match" si můžete přizpůsobit pero dle Vašeho vkusu či dle barev Vaší firmy, čímž originálně zvýrazníte Vaše firemní logo nebo reklamní sdělení. Takže, ať už hledáte zajímavý vzhled, styl nebo barvu, určitě si u nás vyberete. Podívejte se na například na elegantní pera z řady "CULT & ELEGANCE“ nebo na originální ergonomicky tvarované modely z řady "TOUCH & COMFORT“ nebo na BIO pera z řady „ECO LINE“ … a to je opravdu jen několik typů z naší rozsáhlé nabídky originálních kuličkových per.

 

Hledáte kvalitní a zajímavá pera? VYZKOUŠEJTE nás! 

­­


ADLER Czech, a.s.

Exhibitor: ADLER Czech, a.s. - Hala - 3, Stánek - B13

Společnost ADLER Czech, a.s. patří mezi přední výrobce a dodavatele značkového reklamního textilu a pracovních oděvů. Na trhu se prezentuje 4 značkami:

 

MALFINI® - produkty charakteristické kvalitními materiály

MALFINI Premium® - prémiová řada produktů z exkluzivních materiálů

Piccolio - základní produkty pohodlných střihů

RIMECK® - vysoce kvalitní a odolné pracovní oděvy

 

Kromě širokého produktového portfolia a vysokých skladových zásob (více než 15 mil. ks denně) zaručuje dodávku objednaného textilu do 24 hodin.

Moderní a přehledný e-shop včetně marketingové podpory v podobě Adler Pointu a dalších POS a POP materiálů je samozřejmostí.


Nová řada etiket RAYFILM Creative Labels

Exhibitor: RAYFILM Moravia s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C08

RAYFILM  uvádí na trh novou produktovou řadu etiket RAYFILM Creative Labels a jak již z názvu vyplývá jde o řadu etiket, které jsou určeny zejména pro kreativní lidi a které v sobě zahrnují nestandardní tvary a velikosti etiket.

 

Etikety tvarů poštovních známek, srdíček, I love tvarů, vinných etiket, seal-pečetících etiket, slepovacích karet na opravdu nestandardních prémiových materiálech Vám představí nekonečné možnosti aplikace www.anylabels.eu.

 

Nejen nestandardní tvary, ale zejména EXCLUSIVE materiály, jako jsou například Antique cream lepicí papír, perleťový samolepicí papír, průsviný samolepicí papír nebo hnědý kraftový papír, dokáží udělat Vaše etikety opravdu jedinečné.

 

Vsupte do světa, kdy etiketa může být opravdu jedinečná, přesně podle Vašeho nápadu. Nenechte se omezovat výsekovými standardy.

 

Pro přípravu jednoduchého potisku těchto etiket je připravena webová aplikace www.AnyLabels.eu/creative pomocí které si můžete vytvořit tiskové PDF pro daný rozměr a tvar. Přijďte se podívat na náš RAYFILM stánek 3c08 v hale 3.0 a nebo na stánek firmy CANON, kde budou etikety přímo potisknovány na produkčních strojích CANON ImagePress.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Baloušek, s.r.o. – téměř 30 let tradice, kvality a originality

Exhibitor: Baloušek, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C05

Naše firma působí v polygrafii od roku 1990. Postupem času jsme rozšířili naši činnost od distribuce knih po výrobu a prodej hospodářských tiskopisů,

plánovacích záznamníků, diářů, stolních i nástěnných kalendářů či doplňkového a dětského sortimentu. V současné době patříme mezi největší prodejce těchto výrobků v České republice.

Na letošním veletrhu Vám představíme novinky v oblasti diářů – Flexi a Fabric, novou ART edici nástěnných kalendářů a také naši nesezónní specialitu – Edici OrigINál.


DODAVATEL IT REKLAMNÍCH DÁRKŮ - GADGETS

Exhibitor: ZPROGO team s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B35

Poptávka po originálních reklamních předmětech, účelných dárcích či firemních přetrvává. Aby se reklamní předměty s logem Vaší firmy nestaly tím opravdu nechtěným dárkem, máme pro Vás řešení. Přicházíme s opravdu nekonečnou řadou předmětů, které ocení jak Vaši partneři, případně podřízení, jež dárek dostanou při vhodné příležitosti. Ale v neposlední řadě jsou námi dodávané a vyráběné produkty výtečným prostředkem k propagaci nebo zviditelnění Vaší firmy. O co tedy jde? Dodáváme IT reklamní předměty: USB flash disky, Power banky, Video booklety, Webové klíče, Selfie tyče, Reproduktory, GPS locatory, PC aqua myši, 3D brýle, Sluchátka, USB nabíječky do auta a mnoho dalšího. Kompletní nabídku najdete na www.USB21.cz.

 


Reklamní a dárkové předměty z družstva TVAR Pardubice - Vaše správná volba

Exhibitor: TVAR výrobní družstvo Pardubice - Hala - 3, Stánek - B33

TVAR výrobní družstvo Pardubice, tradiční český výrobce plastového zboží, čtyřnásobný držitel prestižního ocenění "Českých 100 nejlepších", připravil pro návštěvníky veletrhu atraktivní nabídku  oblíbených plastových reklamních a dárkových předmětů a také obalů ve velmi přijatelných cenových relacích.  Výrobky jsou zhotoveny ze zdravotně nezávadného materiálu - polypropylenu v módních barevných odstínech a opatřeny potisky a logem plní důležitou funkci propagační. Jejich předností je vysoká užitná hodnota, nízká hmotnost, jednoduchá manipulace, nerozbitnost a dlouhodobá životnost, jednoduché a rychlé uzavírání , snadná  hygienická údržba, použitý materiál je recyklovatelný, tudíž šetrný k životnímu prostředí. Výroba je realizována v souladu s požadavky ČSN EN ISO 9001.  

 


Statické plakáty

Exhibitor: IDS Media CZ s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C32

Statický plakát je elektrostaticky nabitá polypropylenová folie, která sama bez lepidla či napínáčků, přilne k čistým, suchým povrchům jako je omítka, sklo, plast, kov, dřevo, papír, sádrokarton či kámen.
Využívá se pro umístění reklamy či jiných sdělení na stěny, dveře, výlohy, okna, zrcadla, barové pulty, tabule, monitory, elektrospotřebiče, nábytek a mnoho dalších…


Projekční barva – proměňte jakékoliv sklo v poutavou a velikou obrazovku

Exhibitor: Ducrepitu s.r.o. - Hala - 9, Stánek - A02

Společnost Ducrepitu s.r.o. přináší světově jedinečné produkty na trhy střední Evropy. Kromě distribuce prodeje poskytuje koncovým zákazníkům i služby jako návrh řešení, instalaci, školení a technickou podporu.

Na samotné výstavě bude k dispozici ukázka Projekční barvy v praxi, kdy videa budou promítaná na čelním skle Fordu, pomocí multimediálních přehrávačů.

Dalšími produkty společnosti Ducrepitu jsou:

- bezdrátová prezentační technologie GoTouch, která promění běžnou obrazovku nebo projekční plátno na dotykovou plochu, čímž Vám umožní navzájem interaktivně spolupracovat v reálném čase, dokonce i na dálku,

- transparentní LED stěna - produkt pro vizuální komunikaci vytvořen LED diodami instalovanými na průsvitné fólii v maticové struktuře, který v kombinaci s příslušným softwarem umožňuje zobrazovat libovolné obrazce, ať už jednobarevné nebo plnobarevné,

- speciální displeje určené pro digital signage, ovladatelné vzdáleně přes internet; úzké policové displeje, čtvercové displeje, displeje ve formě kostky, displeje velikosti televizoru nebo tabletu,

- Social Display je sociální síť na obrazovkách - nová koncepce řešení maloobchodních médií, která zobrazuje obsah ze sociálních sítí jako Twitter, Facebook, Instagram, YouTube atd. v obchodech v reálném čase, čímž umožňuje netradiční a efektivní komunikaci se stávajícími a budoucími zákazníky,

- videostěny nabízí originální řešení, které spojuje displeje různých tvarů a velikostí, aby prezentovaly obsah atypickým způsobem; každá obrazovka vysílá videa nebo obrázky, které se automaticky otáčejí a ořezávají tak, aby pasovaly na velikost obrazovky.

Více informací naleznete na: www.ducrepitu.com.


VALENTO – výrobce a dodavatel reklamního a pracovního oblečení

Exhibitor: VALENTO - R.G.Publicidad,S.L - Hala - 3, Stánek - B06

Naše společnost je jedním z největších výrobců a dodavatelů především reklamního a pracovního oblečení, ačkoliv naše nabídka je velmi široká a je v ní dále možné nalézt sportovní a dětské oblečení či oděvy pro firemní účely nebo také zástěry, ručníky, deky a jiné doplňky.

Veškeré zboží je zahrnuto po jednou značkou – VALENTO.

Disponujeme několika sklady, všechny umístěny v Zaragoze (Španělsko) stejně jako sídlo firmy, s kapacitou až 30 miliónů kusů zboží skladem. Skladové zásoby se dají snadno zjistit v e-shopu.

Dodáváme po celé Evropě a bez problémů zajistíme jak expedice menších objednávek, tak celých palet.

 


Novinka: Mimaki TS55-1800

Exhibitor: NANOTEC s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A06

Společnost Nanotec s.r.o. společně s Mimaki Europe B.V. představí oficiálně poprvé na Českém trhu novinku Mimaki TS55-1800. Oficiálního představení se zhostí pan Bert BENCKHUYSEN – Senior Product Manager EMEA Mimaki Europe B.V.


Falk&Ross: Váš profesionální a spolehlivý partner v oblasti reklamního textilu

Exhibitor: Falk&Ross Group Austria GmbH - Hala - 3, Stánek - B12

Veliká nabídka produktů s více než 2500 modely 52 předních mezinárodních značek, 40 mil. kusů stále skladem, skvělý servis a know-how našeho týmu z nás dělá vedoucího distributora reklamního textilu na evropském trhu.

To vše doplňuje skvělý výběr produktů jednotlivých značek. Nabízíme známé mezinárodní značky, ale jsme také pyšní na naše exkluzivní značky, které nás odlišují od ostatních distributorů, a díky kterým vám pomůžeme vystoupit z davu.

 

 • Seznamte se s SGTee, tričkem se skvělými výsledky tisku jakoukoliv technikou. Nepřehlédněte ani další produkty z kolekce značky SG, která nabízí širokou paletu barev a velikostí pro pány dámy a děti.
 • Hledáte něco moderního a trendy? Nakedshirt nabízí trička, polokošile a mikiny z různorodých materiálů, včetně organické bavlny a to kompletně bez štítku pro snadný rebranding a vytvoření vlastní značky.
 • FDM – je značka nabízející kvalitní mikiny a mikiny s kapucí pro volný čas, sport, do práce, či do školy. Modely jsou dostupné v širokém spektru barev.
 • Veliká nabídka 50 pestrých barev – toto je naše značka the Jassz Bags. Tato značka vám přináší tašky s dlouhým, či krátkým uchem pro každodenní užití. Další značky Jassz Towels a Jassz Bistro se skládají z různorodých produktů v oblasti pohostinství, hotelnictví a jsou vhodné i na promo akce.
 • Nepřehlédněte naše potisknutelné plátěné boty SG Footprints. Ponechte volnou ruku své fantazii a vytvořte si svoje jedinečné boty, jaké nebude mít nikdo jiný!

 

 


S naším širokým portfoliem v oblasti reklamního textilu a pracovních oděvů pokryjeme všechny textilní požadavky Vaší firmy.

Exhibitor: New Wave Austria GmbH - Hala - 3, Stánek - B07

S naším širokým portfoliem v oblasti reklamního textilu a pracovních oděvů pokryjeme všechny textilní požadavky Vaší firmy.

 

Na českém trhu se prezentujeme 2 značkami:

 

Clique® – excelentní nabídka kvalitních oděvů a doplňků pro dámy, pány i děti

Projob® – švédske funkční a vysoce kvalitní pracovní oděvy


A Central Point in Printing and Packaging World! Meet Your Experts!

Exhibitor: Pack Market - Hala - 3, Stánek - A11

The Pack-Market Portal is the leading online publication platform for packaging industry and related branches in the Central- and East-European region and beyond…

It’s main target to help our Partners’ success. You can meet us also outside the 'cloud', we participate and organize events (e.g. Packademy International Roadshow) in the region and beyond.

 

You may purchase test equipments, and useful devices (e.g. proofers, viscosity cups, test-inks and pens to check printability / surface energy, etc) from our webstore www.packmarket.net/web-store with some clicks.

 

We have an another division, which can help you in finishing process with special products, screen and pad-printing inks and lacquers, glitter powders, and so on. We also give you technical consultation. Visit us at the fair!


Ricoh představí novinku v segmentu DTG, nové tiskové aplikace pro snadné řízení výroby a chybět nebudou ani produkční stroje s efekty neonových barev

Exhibitor: RICOH Czech Republic s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B07

Na letošním ročníku veletrhu Reklama Polygraf 2019 se společnost Ricoh představí s novinkou v technologii pro přímý potisk textilu – DTG, se zcela novým modelem Ri 1000. Chybět nebudou ani novinky z portfolia produkčních tiskových strojů, konkrétně Ricoh Pro C9200, Pro C7200X, ke slovu se tedy dostanou také efekty neonových barev. V rámci procesu řízení výroby a jeho zefektivňování Vám Ricoh představí softwarová řešení od příjmu zakázky až po finální zpracování a expedici. Portfolio softwarových řešení doplní ukázky nástrojů pro tvorbu variabilních dat nebo speciálních efektů pomocí dokončovacích modulů od společnosti Formica.

 

 

 

 

 

Premiéra novinky Ri 1000 pro přímý potisk textilu
 

Novinkou pro letošní rok je uvedení stroje v segmentu DTG, s označením Ri 1000.

Nová platforma tiskárny vychází z velmi úspěšného modelu Ri 100, nicméně je zacílená na koncového zákazníka z tzv. „Produkčního segmentu“.

Tento model se představí v barevném provedení inkoustů CMYK + Bílá. Tiskové hlavy Ricoh G5 společně s Ricoh Inkoustem dokáží vytvořit obraz s velkým barevným gamutem a s velmi nízkými náklady na tisk. Pomocí nového chemického složení Pretreatmentu, se kterým Ricoh přichází na trh v letošním roce, dokáže tisknout i na světlé funkční materiály, s vynikajícím výsledkem. Vyšší rychlost tisku, větší tiskové rozlišení, rozšířená tisková plocha, automatická cirkulace bílé barvy, velmi rychlá a jednoduchá výměna nástavců na potisk různých typů textilií. Všechny naše tiskové technologie DTG mají certifikaci OEKO – TEX. Nenechte si ujít novinku, která byla zatím prezentována na americkém trhu a v Evropě ji budete moci vidět jako jedni z prvních.

 

Široká škála potiskových materiálů díky stroji Pro C9200

Čtyřbarvový stroj RICOH Pro C9200 s expresní rychlostí až 150 A4/min zvládne až 1 000 000 A4/měsíc. Má unikátní rozlišení 4 800 x 2 400 dpi s bezkonkurenčně nejlepší kvalitou obrazu ve své třídě. V rámci veletrhu budou k vidění aplikace vysokých gramáží, materiálů pro obalový průmysl  a možnosti oboustranného tisku až do délky 1030 mm. To vše bez zpomalení nominální rychlosti pro nevídanou produktivitu v tomto segmentu. Mezi ukázkami bude i vytváření metalických efektů a využití neonových barev, jediných na celém veletrhu v rámci unikátního tiskového stroje Ricoh Pro C7200X. Úprava běžných dat pro tyto složité efekty proběhne přímo na expozici během několika vteřin.

 

 

Nástroje pro řízení výroby

 

V oblasti optimalizace výroby představí RICOH sadu nástrojů TotalFlow. Tato skupina softwaru umožňuje např. získat přehled o stavu jednotlivých zakázek, vytvářet workflow dle vlastních potřeb, využít inteligentního vyřazování nebo řídit všechny fáze výroby a hlídat jejich optimální vytížení.

Celý proces bude řízený z jednoho místa, včetně dynamického sledování stavu konkrétní zakázky v jednotlivých fázích výroby.

 

Pokud vás zajímají nové možnosti potisku textilu, nejnovější aplikace a originální efekty v segmentu archových tiskáren nebo chcete zefektivnit  procesy své výroby, přijďte se podívat na řešení světového lídra v inovacích polygrafického průmyslu.
Stánek společnosti Ricoh naleznete v HALE 4, stánek 4B07.


DUOBLADE SX – 320

Exhibitor: Arcon Machinery a.s. - Hala - 3, Stánek - A38

DUOBLADE SX-320 je digitální výřezové zařízení určené k výrobě a laminaci etiket o max. velikosti 320 x 400 mm při rychlosti až 6m/min. Unikátní duální systém výřezových nožů urychluje výrobu etiket a tím zvyšuje celkovou produktivitu.

Přesnost zajišťují 4 senzory, pokročilý systém automatického vkládání do posuvu umožňuje přesné a rovnoměrné posunování během celého procesu. Vakuový stůl následně přidržuje materiál během řezání a zamezuje jakémukoliv pohybu.

Laminovací válce umožňují používat různé druhy laminovacích fólií.

 

 • Kompatibilní s grafickými programy (Photoshop, Coreldraw, Illustrator atd.)
 • SW, který je součástí, umožňuje různé užitečné funkce (změna výchozího bodu, prodloužení řezu atd.)
 • Řídící panel umožňuje testování, kalibraci osy X, Y, kalibraci úhlu a zvětšení

 


Kompletné technologické riešenia pre oblasti Signamaking, Packaging, Prepress

Exhibitor: M&P spol s r.o. - Hala - 4, Stánek - C08

Spoločnosť M & P, spol. s r. o. pôsobí na trhu už viac ako 25 rokov, zastupuje významných svetových dodávateľov v oblastiach signmaking, packaging, prepress, digitálnej tlače a color managementu.  Sú to spoločnosti ESKO, AGFA, X-RITE PANTONE, EPSON, OPTIMUS, OKI, ADOBE, JUST, EFI.

 

V oblasti digitálnej tlače M & P, spol. s r. o. ponúka produkčné UV tlačiarne AGFA anapurna, špičkové rezacie a frézovacie stoly ESKO Kongsberg, nátlačkové systémy EPSON Stylus pro.

 

Technologické riešenia pre color management zabezpečujú presné meracie prístroje od spoločnosti X-RITE PANTONE a svetelné boxy od spoločnosti JUST.

 

Potrebu manažérske informačného systému napĺňajú produkty od spoločnosti OPTIMUS – Optimus dash. 

 

M & P, spol. s r. o. zabezpečuje zaškolenia, inštalácie a servis všetkých našich produktov.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu.


Nové produkční tiskárny na stánku Bitconu

Exhibitor: Bitcon spol. s r.o. - Hala - 4, Stánek - C10

Z nabídky technologií značky Roland Vám předvedeme UV stolní tiskárnu z řady LEF pro potisk reklamních předmětů či průmyslových dílů či prototypů a hybridní tiskárnu materiálů Versa UV – S Series, unikátní belt tiskárnu s posuvným pásem pro univerzální řešení UV potisku – rolových i deskových materiálů, která nabízí možnost potisku až 200mm vysokých předmětů s váhou 100kg/m2.  Samozřejmě nemůže chybět zástupce kombinovaných tiskáren Roland s možnosti tisku a řezu v jednom stroji.

Dále Vám na stánku představíme zcela nové tiskové technologie z oblasti velkoformátového produkčního tisku, a to SMART 320 DE, což  je ecosolventní tiskárna s pracovní šíří 325 cm, která díky zajímavé ceně stroje i inkoustů nabízí uživatelům vyrábět velkoformátové tisky ve velice nízkých nákladech a přitom slušné kvalitě. A dále produkční UV flatbed tiskárnu LC-2513 s pracovní plochou 250 x 130 cm s maximálním zdvihem 120mm.

Na našem stánku se dále zaměříme na oblast sublimace, kde Vám dále ukážeme různé možnosti sublimačních řešení, od tradiční aplikace na textil až po aplikace na pevné materiály. Náš sublimační „ostrůvek“ Vás aspoň na chvíli odvede od starostí běžného života a navodí dovolenkový relax.

Nabídku technologií samozřejmě doplní řezací plotry Graphtec, včetně deskového řezacího plotru FCX-2000,  laminátory Olepo a termotransferové lisy.

Přijďte načerpat nové myšlenky nad šálkem dobré kávy, jste srdečně zváni.

Kolektiv bitcon


Eco-friendly cards

Exhibitor: Polskie Karty Sp. z. o. o. - Hala - 3, Stánek - C01

Nowadays everybody thinks ecologicaly, cares about the planet and worry about waste.
We think about it too, this is the reason, why we added to our offer eco-friendly material. It can be used as a substitute of a standard pvc. Moreover all produced cards looks like made of normal pvc, but the difference is in a decomposition time - only 3-4 years!
No matter if you need new business cards, badges, loyalty cards and other give-aways - you can always choose our eco material. MOQ is only 200 pieces.


PROMOTEus – Kdo jsme a co vám nabízíme?

Exhibitor: PROMOTEus - 1000KOZ s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B17

Jsme největší specializovaný dovozce a výrobce elektronických reklamních dárků v ČR. Sledujeme trendy a neustále přinášíme novinky na evropský trh. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.  Hlídáme za Vás kvalitu během celého procesu vyřízení objednávky. A v neposlední řadě pravidelně vystavujeme na českých i zahraničních veletrzích.

 

Na veletrhu Reklama, Polygraf, Obaly vám naživo ukážeme nejnovější trendy v IT a elektronických reklamních dárcích pro rok 2019. Nenechte si je ujít a navštivte nás!


LED MODULE MANUFACTURE IN KOREA

Exhibitor: GOQLED CO., LTD. - Hala - 4, Stánek - C16

We have been exporting over the 60 countries in the world. We are one of the leading company who producing the led module in Korea.

We have a certificate of UL, CE, ROHS, GOST and KS.


Společnost Xerox

Exhibitor: XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A07

Na expozici společnosti Xerox se budete moci i letos seznámit s širokým portfoliem barevných digitálních tiskových strojů. V centru pozornosti bude unikátní šestibarevný digitální tiskový stroj Xerox Iridesse představující nové tiskové efekty a velmi úspěšná dvojice strojů Versant 180 a 3100. Na stánek jsme v duchu tradice posledních let přizvali nového partnera, výrobce laserových výsekových strojů, abychom mohli navázat na populární výrobu malonákladových obalů. Z dalších tiskových aplikací jistě zaujme originální kalendář od zaměstnanců společnosti Xerox. Těšíme se na vaši návštěvu!

 


PROMOTEus – Kdo jsme a co vám nabízíme?

Exhibitor: PROMOTEus - 1000KOZ s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B17

Jsme největší specializovaný dovozce a výrobce elektronických reklamních dárků v ČR. Sledujeme trendy a neustále přinášíme novinky na evropský trh. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.  Hlídáme za Vás kvalitu během celého procesu vyřízení objednávky. A v neposlední řadě pravidelně vystavujeme na českých i zahraničních veletrzích.

 

Na veletrhu Reklama, Polygraf, Obaly vám naživo ukážeme nejnovější trendy v IT a elektronických reklamních dárcích pro rok 2019. Nenechte si je ujít a navštivte nás!


Spolehlivý partner pro výrobce reklam a velkoformátové tiskárny

Exhibitor: Ultima Displays - Hala - 3, Stánek - C30

Ultima Displays, jeden z největších evropských výrobců a dodavatelů prezentačních systémů, přiváží do Čech a na Slovensko novou generaci textilních reklamních přenosných systémů. Modulární textilní systém Modulate™ a prosvícený textilní systém Embrace plus. Přijďte se nechat oslnit do haly 3, stánek 3C 30.


FINAL REPORT 2018