Reklama Polygraf Reklama Polygraf
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Nový DUOBLADE S představí na veletrhu ARCON Machinery


Zařízení, které bude zajímat především výrobce etiket a  tiskaře pro následné zpracování, představí na letošním veletrhu OBALY společnost ARCON Machinery, a.s.

 

 

Duoblade S je digitální výřezové zařízení určené k výrobě a laminaci etiket o max. velikosti 340 mm x 400 mm a max. průměru 450 mm při rychlosti až 6 m/min. Unikátní duální systém výřezových nožů urychluje výrobu etiket a tím zvyšuje celkovou produktivitu (dvoubodové senzory zaznamenávají chybu od 0,1mm).

 

 

Duoblade S používá po celou dobu procesu pouze posun vpřed, a proto jsou jeho přesnost a kvalita řezání stále stejné. 4 senzory zajišťují přesnost, pokročilý systém automatického vkládání do posuvu umožňuje přesné a rovnoměrné posunování během celého procesu. Vakuový stůl následně udržuje materiál během řezání a zamezuje jakémukoliv posunu. Laminovací válce umožňují používat různé druhy laminovacích folií. Duální řezací hlava urychluje výrobu a společně s možností laminace, stříhání, řezání a samostatným převíjením představuje ekonomicky velmi výhodné řešení.

 

Duoblade S je kompatibilní s grafickými programy (Photoshop, Coreldraw, Illustrator atd.) a jeho řídící panel umožňuje testování, kalibraci osy X, Y, kalibraci úhlu a zvětšení.


Více
Závěrečná zpráva 2018

Facebook